» »

Female bodybuilders

Female bodybuilders

1 2
3
»

Pithlit ::

vostok_1 je izjavil:

Veliko rednih fitnesačev in fitnesačic je vase zagledano, case closed. Bil sem v fitnesu in jim je na čelu pisalo. Boldano.

Ja. Pa veliko forumašev tudi.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Mene ne moti, da hodijo na fitnes, mene moti, da z velikimi vozili zabašejo prometnice, da pridejo do fitnesa, namesto da bi, tako kot vsi racionalni ljudje, trenirali z lastno težo doma ali na poti.

Looooooka ::

vostok_1 je izjavil:

Veliko rednih fitnesačev in fitnesačic je vase zagledano, case closed. Bil sem v fitnesu in jim je na čelu pisalo. Boldano.

A si kj govoril z njimi al si se kr tko odlocil?
Ker mi mamo dost takih plus kar nekaj takih za katere bi si mislil, da so zivi psiho/vratarji, ki komaj cakajo, da koga klofnejo.
Pa kup punc za katere bi(ce padas na ameriske scenarije, kjer so vse cheerleader-like babe samozagledane pizde...) ljudje mislili enako.
Ampak dokler ne govoris s clovekom lahko samo sklepas. Mene so veckrat presenetil kot pa potrdili moje zmotno prepricanje glede na njihov izgled/pogled.
Konec koncev so prisli tja trening naredit...mogoce se celo gleda, ker ga kaj moti(kar bi bilo v bistvu cisto nasprotje od samozagledanega kretena...prej nesamozavesten tip/baba) :)
Ampak bolj verjetno je pac to, da namesto, da jamra o stvareh, ki ga motijo, celo poskusa kaj narediti glede tega.
A ce komu guma poci ga tud kar napademo, ker jo gre sam zaflikat? :)

jype je izjavil:

Mene ne moti, da hodijo na fitnes, mene moti, da z velikimi vozili zabašejo prometnice, da pridejo do fitnesa, namesto da bi, tako kot vsi racionalni ljudje, trenirali z lastno težo doma ali na poti.

Ce mas 60 kil bos s svojo tezo bolj malo naredil...plus strosek opreme in plac, ki ti ga vzameta v stanovanju je neracionalen.
Kot drugo lahko na fitnesu tud druzbo dobis.
Plus...STANOVANJE SI ZAPUSTIL...vem vem grozen concept za povprecnega forumasa ampak tko pac je.
Z avtom se pa peljejo, ker je fitness predalec. Z voznjo s kolesom bi suha oseba prej zgubila kile kot pa recimo dobila maso.
Mas kup razlogov zakaj ljudje delajo to kar delajo.
Najbolj motece je to, da si eni vzamete pravico bit nad njimi in mislite, da vi ne greste nobenemu na zivce...in da vasa prisotnost v prometu/okolici magicno ni moteca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Ce mas 60 kil bos s svojo tezo bolj malo naredil...

Če imaš 60 kil moraš biti temeljito retardiran, da s svojo težo narediš malo.

Looooooka> plus strosek opreme in plac, ki ti ga vzameta v stanovanju je neracionalen.

Če nimaš denarja za en lesen stol, potem ne hodiš v fitnes.

Looooooka> Plus...STANOVANJE SI ZAPUSTIL...

Prvič slišm za ta koncept.

Looooooka> Mas kup razlogov zakaj ljudje delajo to kar delajo.

Vem, ja. Eni so smiselni, eni pa bedasti.

Looooooka> Z voznjo s kolesom bi suha oseba prej zgubila kile kot pa recimo dobila maso.

S fitnesom tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

GamerBoy ::

Kot da je tak problem nadoknaditi 200kcal,ki jih porabi s kolesom do fitnesa. Mene bi sicer bolj skrbela varnost mojega kolesa.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

T-h-o-r ::

v op slikah je večina fotošopanih (sploh prva pa zadnja)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

first_line ::

Jaz na fitnes večinoma hodim samo iz razloga da me kdo pod tušem po hrbtu umije, ker sam se ne morem :/

Ne vem kako to drugi delate?

jype ::

first_line> Ne vem kako to drugi delate?

V Müllerju prodajajo



Dokler si ne omisliš partnerke, bo to OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

first_line ::

Tisti lopar za muhe preveč gej izpade.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735446 (31496) Gandalfar
»

feminizacija zahodnega moškega (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38173346 (65347) jype

Več podobnih tem