» »

IR sprejemnik in daljinec

IR sprejemnik in daljinec

Blisk ::

Zanima me, če se da z navadnim daljincem krmiliti računalnik, če maš gor prklopljen IR sprejemnik.
Menda to gre z pravim softwerom, a kdo ve kje se dobi ta softwer.

Predator ::

sam sem zato uporabljal girder, enkrat pa sem zasledil tudi IRAssistant, samo ga nisem nikoli probal

Blisk ::

MAM IRwawe sprejemnik/oddajnik in NE DELA!!!

msmiha ::

Jaz mam tega pa dela brez problema. Drugače pa tudi te izdeljujem.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Blisk ::

Men še vedno ne dela tud z winlirc, ker tam išče na COMu, jst mam pa USB in ne laufa.
Je še kak softwer, da lahk z IRwawe IR520UK, in daljincem od TVja, krmilim računalnik.

Bane_ ::

msmiha a pa bi ti enga izdelov zame in kolk bi to prslo?
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

msmiha ::

Ja WinLirc je posebej za to vrjanto, ko sem dal link.
CompZGAGA: Cena je 2.000 SIT + poštnina (zdi se mi da je 466SIT).
Če hočeš met me mailaj na miha.strasek@siol.net
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Roadkill ::

Oky... dej me mal poučte... kako se to da upravljat... oz KAJ. :)
Kok košta CEU komplet (brez majhnih fontov prosim)? :)
Hvala.

msmiha ::

Ja lahko krmiliš, miško, Winamp, Copom se da ugasnit, tipkovnico.... Če imaš tipkovnico in miško na daljico pa te lahko ustavi samo domišljia :D, Probal sem že celo igrice špilat preko daljinca za TV ;)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Blisk ::

MSMIHA, kako ga naj prepričam, da išče na USB, in ne na COM portu.

msmiha ::

Ne moreš ga prepričat, ker je ta program posebej napisan za ta sprejemnik, ki se priključi na COM port. Drugače pa probaj s tem programom. Z njim bi se naj dalo upravljat skoraj vse vrste ir vhodov tudi tiste, ki so na TV tunerjih.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Blisk ::

MEN NIKAKOR ne uspe prepričati IRwawe USB (IR520UK), da bi s katerimkoli programom deloval, probal sem tud več daljincev, od TV, VCR, CD, itd, pa NE deluje.
Ali je mogoče kakšna nastavitev, pa da jst be vem, ker sem preizkusil že ene 5 programov, pa nobedn ne dela.
;(

cattom ::

Da ne bom odpiral nove teme,a ima kdo mogoče plugine za bs player( ir daljinc):\

Cyb3rium ::

Kakšne izkušnje z daljinci na v prenosnikih vgrajen IR?

msmiha ::

Ta IR senzor podpira program UiCE, inštaliraj pa si malo poglej kako se nastavi pa more delat.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IR sprejemnik ali daljinec za PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517125 (6092) sidd
»

Daljinec za računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142282 (2086) jerry2000
»

IR sprejemnik!!!

Oddelek: Strojna oprema
332358 (1866) msmiha
»

Daljinec za ručunalnik

Oddelek: Strojna oprema
354374 (3340) msmiha
»

Ir sprejemnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161289 (968) ferjan

Več podobnih tem