» »

pro engenier

pro engenier

Mr-Mind ::

mene pa zanima ce bi lahko naredil kdo clanek o njem . Tako da bi se ga lahko naucil uporablat. Samo osnovne stvari:)

tratto ::

Mislim, da si zgrešil, ko si odprl temo. ProEngineer namreč ni mačji kašelj, katerega bi se lahko naučil uporabljati preko članka, pa naj bo še tako obsežen. Verjemi, da samo začetni tečaj na podjetju Audax v Ljubljani traja 5 dni. Ko pa ga opraviš in začneš z delom, ugotoviš da ne znaš še popolnoma nič :'(.
Zato je bolje, da se odpraviš po netu in iščeš tutoriale in vadiš in vadiš in vadiš ...


P.S.: sicer pa je bolje, da svoja razmišljanja usmeriš na Solid Works, ki je z različico 2003 postal kar konkretna konkurenca ProEngineerju (kdor pravi drugače - govori na pamet:(.), posebno zaradi svoje enostavne uporabe (jaz sem začel z resnim delom že po nekaj dneh, ko sem se pregrizel skozi priložene tutoriale) - za razliko od ProE-ja, ko sem bil po več mesecih še vedno negotov.

Zanimive informafije o obeh progrmamih najdeš na www.strojnistvo.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tratto ()

Blue3D ::

Mogoce pa se hoce nauciti samo osnovne stvari za fax ?
Ce te ne muci anglescina je kr nekaj tutorialov na netu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za CAD 3D modeliranje

Oddelek: Programska oprema
143325 (2956) Pro_moted
»

SketchUp zastonj! (potem, ko je proizvajalca, @last software, kupil Google) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8515121 (11448) Company
»

Autocad ali Pro/Engineer, kaj izbrati za začetnika?

Oddelek: Programska oprema
164740 (4424) Loki
»

Koliko uporabnikov Slo-tech-a..uporablja Profesionalne CAD/CAM programe tipa Solidwor

Oddelek: Strojna oprema
292666 (2206) HyperGL
»

KAteri program za 3d risanje-za amaterje?

Oddelek: Programska oprema
68019 (7893) Sl4v3

Več podobnih tem