» »

Maturantski izlet 2013

Maturantski izlet 2013

SLOisk ::

Lep pozdrav.
Za odhod na maturantski izlet imam dva ponudnika.. Mondial in Jupiter. Zanimajo me vaše izkušnje z obema agencijama.. Jupiter cena 220€, Mondial cena 400€. Oba obljubljata isto, jupiter ponuja celo 10 dni za razliko od 8 dni pri Mondialu.

Sloisk.

bluefish ::

Kam? Kak prevoz?

Blinder ::

a to vi hočeste it nekam kamor je čimveč kurbarije?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Trupl0 ::

Jupiter ponavadi cepa potem še z dodatnimi kao obveznimi zapestnicami itd. Kar nanese nekako isto ceno kot ostali.
Pazite, da vas ne na suho...
If you are going through Hell, keep going !

black ice ::

Jaz sem imel možnost izkusiti potovanje z obema agencijama.
Najprej na maturantski izlet z Mondialom in leto kasneje z Jupitrom, ko so začeli s temi "nagradnimi" igrami. Obakrat sem šel v Grčijo na Krf.

Situacija je nanesla, da s prijatelji nismo imeli veliko denarja in smo šli v to opcijo z Jupitrom, za kar se je izkazalo, da je veliko dražja kot alternativa kam drugam. Jupiter igra zelo umazano igro (skriti stroški) in sem presenečen, da jim še vedno gre tako dobro. Primer: ko smo se odločili za to potovanje na Krf z Jupitrom smo povprašali, če je potrebno vzeti zapestnico in kako je urejen prevoz iz pristanišča na Krfu do apartmajev. Rekli so, da ni problema, itak imajo lasten avtobus in da doplačilo za prevoz ni potrebno četudi ne vzamemo zapestnice.

Ko smo prišli na Krf se je zgodba popolnoma spremenila. Od nas so zahtevali 30€ po osebi zgolj za prevoz (brez zapestnice) in nas "ustrahovali", da drugače ne bomo prišli do apartmajev - peš je predaleč, taksiji so predragi, avtobus ne vozi. Nekaj metrov stran so bili taksisti, ti so zahtevali 20€ po osebi. V bližnjem lokalu smo vprašali kako in kaj, če pelje avtobus v našo smer. Eno uro kasneje in po dobrih 2€ manj po osebi smo bili na avtobusu na poti v apartmaje.

Podobnih zgodbic iz tistega tedna z Jupitrom imam še na pretek.

Ne da bi zagovarjal Mondial, tudi oni so dragi, vendar imaš relativno dober pregled nad stroški, ki te čakajo. Pri Jupitru pa je vedno neko mencanje, to pa ono, pa še tole je potrebno doplačati...

Povzetek: user experience je bil boljši pri Mondialu.

ejQ ::

Trupl0 je izjavil:

Jupiter ponavadi cepa potem še z dodatnimi kao obveznimi zapestnicami itd. Kar nanese nekako isto ceno kot ostali.
Pazite, da vas ne na suho...
Isto je blo pri nas na Mondialu (absolvent). Cena je taka pa taka. Na busu: "Kdo bo kupu zapestnico? 100 EUR."


SLOisk je izjavil:

Mondial cena 400€.
Mate v ceno všteto ceno zapestnice?

komar88 ::

Tudi mi gremo drugo leto na maturanca. Ima kdo kak dober predlog kam?
Ja pa tudi en kolega ima slabe izkušnje z Jupitrom, samo tako, za informacijo :)
MAN UTD <3

Janac ::

ma kake zapestnice to?

martincek1 ::

@Janac boš izvedel čez 8 let

Jaz bi priporočil Mondial. Edina stvar, preden plačate je, da se pozanimate in od ponudnika dobite črno an belem kaj ta znesek zajema. Pa vprašajte prejšnje generacije ki so šlo na isto lokacijo kaj in kako. Načeloma se komplicira samo s prevozom in zapestnico.

Venum ::

Js se spomnem jupitra, da mi je dal enkrat nagrado za brezplačno potovanje...Sam pol so še nabili nebroj stroškov tak da je na koncu prišlo nekje isto kot brez te "nagrade". Izogni se jupitru, saj se je poslužil tako nizkotnega načina promoviranja svoje firme, da je kar hudo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

maturanc 2007

Oddelek: Loža
51833 (1713) Matek
»

Maturantski -> IOS -> Katera agencija?!

Oddelek: Loža
224588 (3540) Trubadur
»

Kam na maturantski izlet???

Oddelek: Loža
364092 (3487) Fatboyslim
»

Maturantski izlet: Krf (TERMIN????)

Oddelek: Loža
184079 (3610) pingec
»

Agencija za matuanca!

Oddelek: Loža
231915 (1594) Gh0st

Več podobnih tem