» »

Maturantski izlet: Krf (TERMIN????)

Maturantski izlet: Krf (TERMIN????)

user427615 ::

Lepo pozdravljeni!

V šoli smo se po dolgem izbiranju naposled odločili, da gremo na maturanca v Grčijo na Krf in sicer z Mondialom. Sedaj pa se nikakor ne moremo zment glede termina. ker se nekaterim 7 dni (od tega 2-3 dni ladja) zdi premalo, računamo malo na junij, julij za 10 dni in ne standard - maj. zdej pa se je v razredu pojavu strah in eni paničarjo, da "bomo tm sami", da nebo dost drugih šol/punc,... Zato vas zdej sprašujem za mnenje, kako naj se odločmo, če gre kdo med vami tja,kdaj grete, s kom grete, da pokažm sošolcm da navsezadnje le ne bomo tm "sami" 0:)

Henixman ::

No sej mi se isto odločamo!!! Sej bi šli komut skpi k smo sodend class pa še v našem classu so (kao) pičke!!! (sej to vas tut zanima!!:D

user427615 ::

pod kožo smo vsi krvavi, torej nas tut vaš dekline zanimajo (nekatere), ja :D js sm upam da se bomo u razredu zmenil... k eni sotnarjo da takat nimajo časa... WTF?!?!? počitnce :D js sm prpravlen reskirat tut kak delovni teden za to...

Trubadur ::

Mondial je kürac ;) Obstaja milijon drugih agencij
Berite Thomasa!

Sami ::

Mi gremo z Mondialom na Ios, najverjetneje julija. Potovanje z ladjo na Ios in nazaj traja 12dni, vzeli pa bomo verjetno ladja-letalo, traja 10dni.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

bluefish ::

Sami: a smo se že odločil ?

Sami ::

Sami: a smo se že odločil ?

Dokončno se bomo še s starši na skupni predstavitvi.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

user427615 ::

Mondial je kürac ;) Obstaja milijon drugih agencij
naprimer? :D jupiter? sm tolk o njihovem slovesu slišu da za nvben dnar ne grem z njimi nkamor... pa tm k bi nas oni pelal bi biu en diskač tm k mondial pa 12 :D pure ownage :) pa julija je glih največja fešta na krfu. zaenkat okol 400 folka prjavlenga s tem lublanska zdravstvena (same pičkee!!!) :P pol recimo collegium te preusmer na mondial na spletni strani, kažipot pa nima več maturantskih izletow v ponudbi letos... kompas? forget it! :D MONDIAL, prepričal ste nas :D dol bo raztur... sm kje je še julij... :\

Sami ::

Itaq, Mondial je zakon, največ ponujajo za svoj denar in imajo boljšo organizacijo od vseh drugih, največ se žura.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Mati ::

Na Krfu obvezen obisk mesta Cavos v nočnih urah. Verjemite, da ne potrebujete pičk s seboj!

Samo za info, Cavos je umetno narejeno mesto za žur s preko 500 diskači in night klubi in brez prebivalcev! >:D

Samo to lahko rečem - noro!!!

user427615 ::

Na Krfu obvezen obisk mesta Cavos v nočnih urah. Verjemite, da ne potrebujete pičk s seboj!

Samo za info, Cavos je umetno narejeno mesto za žur s preko 500 diskači in night klubi in brez prebivalcev! >:D

Samo to lahko rečem - noro!!!


aauuu! :D si bom zapomnu to :P že komi čakam :))

Mati ::

Je pa mesto na skrajnem jugu otoka! Kopat se pa lahko hodite na Sahara beach, to je pa na jugu-zahodu blizu tistega jezera, ki ga boste na karti videli.

Dzonson ::

Na Krfu obvezen obisk mesta Cavos v nočnih urah. Verjemite, da ne potrebujete pičk s seboj! Samo za info, Cavos je umetno narejeno mesto za žur s preko 500 diskači in night klubi in brez prebivalcev! Samo to lahko rečem - noro!!!


v Cavos mene ne dobis. pa tam se ja zbirajo samo anglezi oz. to mesto dejansko je anglesko. ponoci zna bit zelo nevarno. ze cez dan je bil obcutek nelagodja zelo prisoten. res pa je, da sem tam bil pred 4. leti in mogoce se je ze kaj spremenilo.

za nocni obisk priporocam pa predvsem Ipsos (2km plaza in ob njej kafic, kafic, diskoteka, kafic, diskoteka, ..............., kafic, kafic) in pa mesto Krf

dnevni obiski pa Paleokastrica, plaza Glifada, Sidari. sredi otoka pa se nahaja vodni park (nekaj toboganov, bazeni ...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dzonson ()

Mati ::

Kakšen občutek nelagodja? Kakšna nevarnost?

Nevarno je edino, da te kaka angležinja s predimenzioniranimi umetnimi joškami zaduši. Dzonson ne seri z Ipsosom, ljudje so mladi in si želijo zabave. Na Krfu je pa zabava samo v Cavosu in delno v Gouvi-ji! Ipsos je pušiona verjemte mi, pa še daleč gor na sever se je treba peljat.
Glifada je ok, vendar se mi zdi 8 EUR za ležalnik in marelo preveč in še prenaseljena je plaža. Zato sem priporočal Sahara beach poleg jezera. Cel dan lepo šopa house, trance...
Saj bi postiral kakšno sliko gor pa ne vem kako bi (imam slike Cavosa, Ipsosa, Gouvi-je, plaž...)

LP,
Mati

Dzonson ::

Mati,

kot sem omenil je ze 4. leta od tega. takrat je bil Ipsos numero 1. v dolocenih vecerih so bili kafici tolko polni, da si komaj prisel do svoje mize.
kar se pa kavosa tice: celo skupina mladih anglezev, ki so prebivali v ipsosu, so mi odsvetovali obisk kavosa ponoci in sem se tja odpravil cez dan. nelagodje je pa nastalo, ko sem se vsedel v eni restavraciji, da bi nekaj pojedel. kelnarca je seveda takoj ugotovila, da nisem njihov in sem se lahko samo obrisal pod nosom. no v nasljednji restavraciji sem sicer prisel do svoje hrane, ampak pogledi gostov iza sosednjih miz so mi dali takoj vedet, da je treba hitro jest. to je pa sicer bila tudi edina slaba izkusnja na krfu po 14. dnevnem potepanju na tem otoku. ce se je pa to spremenilo v zadnjih letih pa lahko recem samo se ZAKON :)

aha in se to. gouvia je recimo takrat bila cist mrtva, kar se nocnega zivljenja tice. v zadnjem casu sem pa ze na vec koncih slisal da je v gouviji kar pestro

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dzonson ()

LapD ::

Ja gouvija tud ni slaba resda ma bol slabo plažo ampak King Size, Whispers, Tree Tops in Adonis so pa zakon diskači :D Glede plaž priporočam Glifado sam itak bo Mondial skrbel za vas tko da ne skrbet glede tega ker nevem če boste mel kej dost možnosti rentat avto/skuter in it po svoje nekam

die_hart ::

Ammm, kere šole gredo pa na ios?

balocom ::

Tku, mi smo se v našm klasu zmenil da gremo na Krf(Ipsos) naseldn let:D, pa me zanima kakšno je realno stanje zdej v tem Ipsosu? Pa kakšen je prevoz po krfu do Cavosa?
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

pingec ::

Veliko razredov z obale gre na Krf julija, nic bat... :\
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Collegium] Krf

Oddelek: Loža
122671 (1397) black ice
»

Maturantski izlet 2013

Oddelek: Loža
94664 (4113) Venum
»

maturanc 2007

Oddelek: Loža
51855 (1735) Matek
»

Maturantski -> IOS -> Katera agencija?!

Oddelek: Loža
224613 (3565) Trubadur
»

Kam na maturantski izlet???

Oddelek: Loža
364120 (3515) Fatboyslim

Več podobnih tem