» »

Kam na maturantski izlet???

Kam na maturantski izlet???

C4rtm4n ::

Skratka mene zanima, kje ste kaj vi bili (če ste bili) na maturantskem izletu in kako se vam je dopadlo ter koliko ste
morali odšeti za vse skupaj???:)


LP
Respect my Authority!

Neon87 ::

Lloret de Mar-Barcelona
6 dni
bus-letalo 98000SIT ogledi pa vse všteto.
Nepozabno :D

Zeberdee ::

Krf, 10 dni, Jupiter 80 jurjev.
Spominjam se ob fotkah. Drugače se bolj težko

Zahojen drek ::

mi ga bomo(najbrž) šopali z Mondialom na Krf, pa upam da bo pošten raščefuk tam dol.
V tretje gre Rado, v četrto pa od Radota brat.

root987 ::

Malta - Turistična agencija Intelekta - 86.400 - Letalo tja in nazaj

Ni kaj prida znamenitosti za videt, tako da smo imeli kar precej prostega časa. V tem prostem času pa noro. :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Belcebub ::

@ Zeberdee:

Spominjam se ob fotkah. Drugače se bolj težko

Pa ne da si pozabil, kako si telefon "okopal" v morju :D
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

Gwanaroth ::

Centralna Grčija (Atene itd.) 2 dni + Zakynthos 7 dni
~ 95.000, ladja-ladja

Bilo na nivoju.
Lights often keep secret hypnosis..

C4rtm4n ::

Kaj pa kakšna Bulgarija??

Se splača??
Respect my Authority!

C4rtm4n ::

Spominjam se ob fotkah. Drugače se bolj težko

Si že predstavljam!!:D
Respect my Authority!

Buldožer ::

Bolgarija, Sunny Beach: Kar drago plačaš argenciji, tam okoli 100.000 sit(7 dni, letalo, zajtrk, 2 leti nazaj), nastanitev je čisto odvisana od sreče, lahko dobiš nov hotel(kot mi), lahko je v centru(spet mi), lahko pa dobiš eno podertijo 5 km iz centra. Je pa poceni pijača(A le Bolgarska[glava boli naslednje jutro], imported stuff ista cena kot doma) in hrana(pazi kje ješ, ter razkužuj-žganice). Tko če maš namen veliko spit se ti splača. Žur je bil, maš tako tako dance/pop kot rock diskače, striptiz bare, bare na plaži. Plaža je mivka, morje ni nevemkaj. Znamenitosti/dnevne aktivnosti: Aquapark, staro mesto Nesebar(kul zadeva), obisk vinske kleti, dan na barki(pazi kaj delaš prejšni večer[beri:koliko/kaj piješ]), izlet v Varno(večje manj turistično mesto).
Skupna ocena: Zadovoljen:D

EDIT:Bili z Mondialom.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Zgodovina sprememb…

C4rtm4n ::

Sliši se lepo!:D , vendar cena!:8)
Respect my Authority!

C4rtm4n ::

Tnx za jedrnat opis!:D
Respect my Authority!

C4rtm4n ::

Če ima še kdo kaj .... prosim!
Respect my Authority!

d0rK ::

Krf smrdi.

Pyr0Beast ::

Zakaj bi krf smrdel?

Mondial, Krf 10 dni ladja/ladja (prej je bilo ladja/letalo pa so skenslali). Cena okoli 80k. Čisti užitek :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

C4rtm4n ::

Zakaj pa bi Krf smrdel ?

Ma newem, Grčija pa mi res ni najbolj.... , za 80k je kar v redu, vendar kako so pa kaj cene tam?:D

Bolj me zanima recimo Bolgarija (če se da pod 100k:8) , za 7 dni seweda)
Respect my Authority!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: C4rtm4n ()

Pyr0Beast ::

k, k , whataevah
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

KandazaR ::

Sem bil letos z mondialom na krfu pa je blo čist konc.
Cene niso visoke. Nastanjeni smo bili v gouviji. Tam sta dve diskoteki adonis in pa king size. Pijača je ponekod celo cenejša kot v slo.
Vsak večer je bila huda žurka (red love, pena party, unisex party,...). Imaš pa tam tudi trgovino ki je dokaj ugodna. In pa še popust imajo za mondial. Pa še bi lahko našteval sam se mi ne da zdele.

Buldožer ::

Ej za cene se dejte pa pozanimat, ker se vsako leto spreminjajo. Pokličte na argencijo(na več po možnosti) pa vam bojo enga poslal, da vam mal pove možnosti in cene.
Več glav več ve. No, ni nujno!

krneki0001 ::

Ker vsi vemo, da je maturantski izlet samo izgovor za pitje alkota in norenje po diskačih, vam predlagam kako cenejšo zadevo. Recimo češka ali slovaška. Za videt je dosti, pijača pa je mnogo cenejša kot v španiji. Mi smo šli na maturanca še takrat, ko je bilo pivo v ljubljani 110 sit, v španiji pa 150 sit, na češkem, kamor smo šlo pa 6 sit. Tko da se spomnim svojega maturanca samo po tem kar sem videl na posnetku in da sem zapravil gor 100 mark za pivo, ker ostalo je bilo vse že plačano. 100 mark je bilo takrat 1700kron, cela gajba piva pa 28 kron v trgovini in flaša piva 4 krone v gostilni.

Čeprav, če bi bilo po moje, in bi danes šel še enkrat na maturanca, nebi šel daleč. Pomoje do prvega kampa, kjer bi si postavil šotor, pijačo kupil v kakem diskontu in ga žural tistih par dni.

'FireSTORM' ::

lloret de mar
mislim da je blo okrog 65k
brez ogledov, za oglede smo pa odšteli še kakih 50€ če se ne motim
bus-bus(edina slabost, ampak je blo poleg tega kul)
tudi jaz se bolj spominjam po slikah:D
Those penguins.... They sure aint normal....

marnit ::

Mi smo šli v Tunizijo za 7 dni, letalo itaq, na Djerbi, kjer smo bili 4 dni smo imeli All inclusive (sicer zanič pir, a bil je vsaj zastonj :)), mel smo tudi safari, 3 dni (vidiš pokrajno, življenje, pravo puščavo - kot v filmih). Bilo je zelo dobro. In še cena: 110k.

Ch4N93 ::

Lloret de Mar 2001
5 dni
bus-letalo 70k SIT
Norišnica

Ogledali smo si Viteške igre in Flamenco. Bili smo tudi na stadionu Barcelone ter na olimpijskem stadionu. Spomnim se kar nekaj (smo skupaj sestavili:).Cene niso bile pretirane (cca. 850 SIT za 10x2,5 dl Heinekena. Cen v diskačih se ne spomnim. Na poti v Španijo smo se ustavili tudi v Monaku, ravno po tekmi superpokala med Bayern-om iz Münchna ter Liverpool-om. Po mestu je bilo še kar nekaj angleških navijačev, vendar so bili na srečo nenasilni (verjetno preomamljeni:).

Še ideja za hlajenje Heinekena:


Edit: napače...
Ni nam lahko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ch4N93 ()

C4rtm4n ::

Važno da je Heineken ohlajen! :D
Respect my Authority!

Tear_DR0P ::

torej ste hladili heinikena na 20oC?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

'FireSTORM' ::

jaz se spomnim da smo dali 8€ za 5 litrov sangrije

pijanica party:D
v surfbaru(to je kao en mini disko) pa so bli shootersi vsi za 2€
kaki so ti padli na pamet
enkrat smo meli tudi liter koktejla, katerega koli 5€
če hočeš kake spominke kupit, tržnica, in handlaš
baje da če ne handlaš, če samo prideš pa kupiš so prodajalci užaljeni8-O
cene so zelo nizke

lokacija: napisana v zgornjem postu(lloret de mar če se komu ne da iskat)
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

Ch4N93 ::

za potrebe slikanja je bila umaknjena zavesa pri tušu. Voda je namreč vedno tekla, odtok pa je bil zamašen samo delno, da je voda odtekala.
torej ste hladili heinikena na 20oC?

Pri 30+ °C ponoči je bilo 20 °C čist kul. Če si v Španiji v diskaču rekel, da greš malo ven na zrak, si se konkretno za*ebal, saj je bilo v diskačih cca. 18°, zunaj pa kot že rečeno 30+. V glavnem smo se vsi prehladili v (pre)hladnih diskačih.
Ni nam lahko...

hamax ::

ios 8 dni avion ladja. Jupiter 110k(zajtrk vecerja) + 350eurou za sabo.
kr lusna zadeva.

Blazzz ::

bolgarija sunny beach bus-bus, s 3 dnevnim postankom v beogradu, vse skupaj 12 dni, za 65k. Bilo je fenomenalno :)

muzičar ::

Gremo nasledn let -> Krf 8 dni, ladja-ladja, 71900SIT + lasten bus 5000 + zavarovanje + riziko blabal skratka tam nekje 80k + zapestnica 99eur.

So pa kolegi z 50eur dni jedli zelo dobro na Krfu. Kar se tiče Ios-a so ga skurcali ker domačini še niso navajeni na toliko Slovencev :P .

Letos je zgleda Krf prek Mondiala BOOM. Že zdaj je skoraj polno.

Orchestra ::

@FireStorm: kaj je handlanje?
@muzičar:jst tud misnem it na Krf prek Mondiala, je pa velik možnosti da bom šel s šolo v Španijo...bomo vidl.Drgač je pa Mondial pijanski maraton afaik.

LP

Zgodovina sprememb…

_marko ::

MI smo na Kreti imeli nekaj diskačov odprtega tipa, torej ni bilo spremembe v T.
Ostali so pa bli najverjetneje mrzli... sej se ne spomnim, ampak če so bili - nas ni motilo. :)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Matek ::

@FireStorm: kaj je handlanje?

Handlanje je pogajanje s prodajalcem o ceni (kupec jo zbija, prodajalec pa popušča).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mare_ ::

Pri 30+ °C ponoči je bilo 20 °C čist kul. Če si v Španiji v diskaču rekel, da greš malo ven na zrak, si se konkretno za*ebal, saj je bilo v diskačih cca. 18°, zunaj pa kot že rečeno 30+.
Hm, jaz sem bil tudi v Lloret de maru, pa je bilo prej obratno. V diskačih se skoraj ni dalo dihat, medtem ko je bilo zunaj prav fajn :D

C4rtm4n ::

Tnx za odgovore!!
Respect my Authority!

Kaličopko ::

mi smo hotl z agencijo jupiter na krf tm za 75k 10 dni (v augustu):D

pol se je pa zakompliceral ko so od nekaterih tastari začel težit;(( namreč tja bi šli brez nadzora prfoksov, ampak na lastno odgovornost.
češ da bi blo povn pizdarij (100% bi blo res)...>:D >:D
no uglavnm zdej gremo pa na korčulo al pa na pag;( za štiri dni pod nadzorom prfoksov;(( ;(

čista beda;(( že v osnovni šoli je bila za zaklučnga podobna zgodba;(

Fatboyslim ::

Če je prava družba, potem ni važno kam greste. Mi smo šli v Rimini, kjer je blo zakon, ampak precej drago (6 eur pivo itd).

Če bi šel še enkrat bi šel npr. v Hrvaško ali kaj podobnega - veliko jih v takšne kraje noče, ker so tam že bili; ampak lahko ti zagotavljam da boš bolj malo gledal pokrajino ipd.

Sam se naprimer Benetk skoraj ne spomnem :8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maturantski izlet-mondial

Oddelek: Šola
123971 (3524) tikitoki
»

maturanc 2007

Oddelek: Loža
51826 (1706) Matek
»

Maturantski izlet: Krf (TERMIN????)

Oddelek: Loža
184075 (3606) pingec
»

maturanc!!!

Oddelek: Loža
222476 (2150) RoadKILL`
»

Maturanski izlet: Španija in Grčija

Oddelek: Loža
172426 (2183) Fella

Več podobnih tem