» »

Agencija za matuanca!

Agencija za matuanca!

Dalmatinc ::

Ktera agencija mislte da bi mi naredla najbolši program za Sicilijo (maturanski 5 dnevni izlet)

Sprejemam predloge >:D

hvala

Tomi ::

Če se ne motim, je tema o maturancih nekje v Loži pred dobrim tednom.
Tako da pogledaj, kaj imajo tam povedati.
metrodusa.blogspot.com

Gh0st ::

Ej stari, mi gremo za maturanca na IOS.
Agent nam je zavrtel predstavitveni video, stari žurke pa igre take da dol padeš!
Maš tekmovanja, kjer moraš jest čips al pa lizat tekilo iz golega telesa ene FUL FUL hude biatch. Pol maš tekmovanje miss kosmatih nog, kjer pičke oblačijo tipe v pičke in ti morjo pol bit čim bl zapeljivi...prow hude scene. KOMI ČAKAM!!!!!!!!!

drgač je cena 69.000 SIT za 12 dni, 4 dni fure z ladjo v eno smer (gor so že žurke na hard), v ceno je vlkjučen hotel, pa zajtrk in ladja. Drugač pa moraš met za žurke še najmanj 100.000 SIT zravn. Da si poj vsakdan pjan k macola :)
:D
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Thrivial ::

ZMT. Na Bolu delajo noro zurko...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

DarkBoy ::

Gh0st:
Mi gremo tudi na maturanca na IOS...nam so prav tako kot vam pokazali posnetke...res noro an....A to greste z agencijo JUPITER???

hm...šolo delamo ubistvu sam za maturanca:D
Kdaj pa greste?
---------------- lp, darkboy

Gh0st ::

Ja z Jupitrom.
Gremo pa konc avgusta enkrat. se mi zdi nisem shure.
Kdaj pa vi?
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

DarkBoy ::

aja.....no mi gremo 7. 7...kao so rekl da bo takrat največ folka an...
---------------- lp, darkboy

Binji ::

vi tudi?? kam pa?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DarkBoy ::

Binji:
vi tudi?? kam pa?

A mi? Glej zgornji post!
---------------- lp, darkboy

Binji ::

Hehe, zgleda da se bomo kej vidli:D Mormo nujno ksn slammer al pa 20 skup spit
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DarkBoy ::

ja an...sej se bomo že zmenil :D
---------------- lp, darkboy

jRk0 ::

kje je ta IOS? :)

peesdo, nam pa ne dovolijo it z ladjo nikam pa take fore. prokleti kmeti zarukani. pol jim pa jaz recem, da bi sli na malto pa mi zacnejo, da nimajo vsi dnara da bi si placali take stvari. seljoti. ampak na Malti tudi r0x0r! been there, been drunk 20 nights:D
You fuck up once, you loose two teeth.

DarkBoy ::

IOS => GRČIJA!!!:\
---------------- lp, darkboy

alesrosina ::

kam it na maturanca? hm, mi smo sli na otok Zakintos (grčija, malo pod Krfom) z letalom, agencija Kazipot - bli smo samo mi od slovencev, bil je 100% zur. Vazn je kaksna ste druzba, ne kam greste .... ce boste sli u zgornji duplek pri sotli, pa ce ste kul razred bo zur do konca!
Sam se pa vsen splaca razmislt o Zakintosu .... d best.

pa se nasvet, za tiste k greste u Grcijo na maturanca: poiscite trgovino Dia (neki tazga kt pr nas mercator) in kupujte tam pir Diabrau, stane samo 0,30 evra (neki tazga). Pa povrh je se dobr pir! To bi blo to.

Binji ::

Ah tu itak da more bit druzba. Sej ce bi blo po moje bi sli v Lucijo sam folk nece... Dali bomo pa okoli 70k (+se 70k za stroske;( )

Darkboy: no ce boste srecali ksne maturante s Postojne pa bo zravn en velik, blond pa neumn sm tu jst:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Heisenberg ::

ghost: cist tko da naus razocaran pol, naj ti povem da tisti vido ki so ti ga pokazali ni cist tko, dobre picke so glih tok dobre kot ce stopis na cesto pred bajto, ker moras vedeti da so sami turisti
ne verjet kar ti pokazejo kr na lepe oci, ker moras vedno misliti na to da so oni prodajalci in da poskusajo prodati nekaj...video je na pol tudi zrezisiran

lp pa brez zamere

Gh0st ::

Sej vem da lahko tudi pretiravajo, da bi pridobili turiste, ampak je bil moj prijatelj že 2x tam (z isto agencijo, otok IOS), ker mu je blo tok dobro.

Drgač me pa skrbi kje bom jest keš dubu :O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

DarkBoy ::

Binji...ewo zmenjeno...:D
---------------- lp, darkboy

Heisenberg ::

ghost:
ja drago pa je, skoraj predrago, ce pomislis da bos dol samo 4 dni, 8dni se pa vozis z ladjo (ce sem te prav razumel)

rh^ ::

MIi gremo na IOS z agencijo Mondial in gremo 20.7! Smo tudi mi gledali video od jupiterja in so se nam sline cedile... potem pa so nam prišli predstavit tudi Mondial in isto video in bla,bla,bla.. potem pa smo začeli spraševat kolege s katero agencijo so šli in to... večina jih je šla z mondialom eni pa so šli z jupiterjom pa so rekli da ni blo tolko mega ker ni blo res vse kar so rekli in kar je blo na videu!!.... aja pa še z jupiterjem naj bi šla od Ekstra Magazina ekipa, da naj bi kao snemala najbolj extra razred, itd,....

Itako povsod kamor greš (razen izjem) je mega...

alesrosina ::

hja, mi smo dal 88 jurijev, pa smo bli z letalom v obe smeri od nedelje do nedelje (v nedeljo ob 5h zjutri iz brnika, nasledno nedeljo ob 9h zjutri pa nazaj iz zakintosa) tko da smo bli dol 7 dni. Kr se tice keasa za sabo .... jst osebno sm prezvel z 150evri (tok sm jih porabu) za vs alko, pa u lokalih ni lih pocen, u trogovin pa je :) glede hrane .... hja, 3x sm si skuhu eno govejo zupo, pa vsak dan sm si lupo struco kruha pa salamo ap sir, drgac sm pa zvel od pira, hehe. sam eni so pa porabl tud 500evrov .... tko da ene 300 evrov mejete sabo. to bi blo glerde nasvetov iz moje strani ... :\

no, tistih 88 jurijev je celotna cena, k vklucuje 81.000 SIT je celoten maturanc, 2000 SIT smo dal za enga profesorja, 1430 SIT zavarovanje CORIS, 4150 SIT 5% riziko odpovedi.

Zgodovina sprememb…

Gh0st ::

DM

Sej se žur začne že na ladji. To bo stalno, na plažah, na ladji u hotelu,...
Problem je, ker bi ful rad šel, samo sem planiral naslednje leto ali nadgradnjo compa ai izpit za avto...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Heisenberg ::

ghost: sej to vem, gre moja zenska tut na iosa

denar je vedno problem, je pa res da je tole ful drago
jaz bi se raje odlocil za kak otok na hrvaskem, ker se mi zdi brezveze vozit tako dalec

jah ce imas izbiro avto ali ios bi se jaz odlocil za avto ker ga bolj potrebujem bi mi pa bilo vecno zal da nisem sel

Gh0st ::

DM: Ej se popolnoma strinjam s tabo.
Je pa neki res: Jit z žensko tja bi blo brezveze, drugi se bojo mel res najbol jest bi mogu pa z uno bit. Sej je men je moja rekla, da bi šla zravn.

Whatever...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maturantski -> IOS -> Katera agencija?!

Oddelek: Loža
224585 (3537) Trubadur
»

Kam na maturantski izlet???

Oddelek: Loža
364086 (3481) Fatboyslim
»

Maturantski izlet: Krf (TERMIN????)

Oddelek: Loža
184076 (3607) pingec
»

maturanc!!!

Oddelek: Loža
222479 (2153) RoadKILL`
»

Maturanski izlet: Španija in Grčija

Oddelek: Loža
172428 (2185) Fella

Več podobnih tem