» »

Origin

Origin

«
1
2 3

IL DIAVOLO ::

Še komu ne dela origin?

DarwiN ::

Men je javilo, da je nova verzija na voljo... Updejtaj..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IL DIAVOLO ::

Sem updateal, pa ne gre.

zlabra ::

men tud ne dela, kaj je to zdj

Zmajc ::

zlabra je izjavil:

men tud ne dela, kaj je to zdj


Origin :P?

IL DIAVOLO ::

Zmajc je izjavil:

zlabra je izjavil:

men tud ne dela, kaj je to zdj


Origin :P?


Origin je stran od EA, preko katere delujejo igre.

Jaz plačal za fifo 45 evrov, zdaj pa ne dela origin. In veliko jih ima te probleme, no vsaj imelo jih je.

:(

Bolf3nk ::

kje vi kupujete tako drage igre?

jaz sem dal za fifo 28e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

IL DIAVOLO ::

Ja, če kupuješ v tujini.

Meni ne zazna internetne povezave, kot da ne bi bil povezan, vendar sem.

Imate ostali tudi takšen problem?

Zgodovina sprememb…

panteist ::

A je še kdo drug pričakoval temo o OriginLab :)

Zmajc ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Zmajc je izjavil:

zlabra je izjavil:

men tud ne dela, kaj je to zdj


Origin :P?


Origin je stran od EA, preko katere delujejo igre.

Jaz plačal za fifo 45 evrov, zdaj pa ne dela origin. In veliko jih ima te probleme, no vsaj imelo jih je.

:(


Vem ...

IL DIAVOLO ::

Se rešil težavo :)

Zgodovina sprememb…

Oktan ::

Pravkar sem tole spisal za EA help service, pa vseeno vprašam še tukaj če ima kdo kakšno idejo ali izkušnjo kaj bi lahko bilo narobe.

Hello,
I am having a problem with Fifa 13 on PC. When I launch Fifa 13 through signed-in origin program, just after you press select, I get a message " to continue, please ensure you are connected to origin" but I am connected!!! I can go forward then, but I can't access online features and profile (levels, saved games, ...).

I tried everything, restarting PC, origin, fifa, turning off firewall, ...

Oktan ::

Sem rešil težavo, če bo imel kdo kdaj podoben primer je potrebno re-inštalirat Origin. Igre pa ostanejo, tako da je to stvar parih minut.

Machete ::

Šenkam naslednje ostanke iz bundla:

Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
Mirror's Edge Origin Key
Populous Origin Key
thesims3.com keys

prvi pride, prvi melje
ZS me
Osebe z nazivi in danes kreiranimi accounti odpadejo.
Upam, da ne bo kdo tolk retardiran in šel prodajat naprej.
LP!

thesims3 is no more

burnout key has gone to meat its maker

mirors edge is pushing up the daisies

kriza 2 is at rest

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

kmetek ::

kaj je z originom zadnje čase? sploh se mi ne zažene več...pa zbrišem in na novo pa nič.

dr.Akula ::

kmetek je izjavil:

kaj je z originom zadnje čase? sploh se mi ne zažene več...pa zbrišem in na novo pa nič.

Meni se sicer zažene normalno, sem pa včeraj zvečer dobil mail od EA, da sem odprl nov "case". Ker ga nisem, sem šel vprašat na customer support kaj naj bi to bilo, pa pravi da so imeli nekaj težav na njihovem koncu.

Dobil sem (na mailu in chatu) 2 promocijski kodi, če kdo hoče lahko uporabi. Veljavni sta en mesec od datuma tega posta:

(ta na vem za koliko popusta je)
4J3MC-EAPAG-V73EE
(ta je 15% off na Originu)
CE-P2G65-22AM5-YT2BQ-PX794
ni podatka

kmetek ::

nekak dela dons hehe.

Castiel ::

pač origin, skrpucalo. Če se le da, uporabljam Steam, kjer je to možno. Žal ni možno povsod.

Dober dan ::

Meni je najdražja za darilo kupila BF4 china rising. Na originu sem kodo vnesel in že igral, zdaj pa me zanima, če lahko kodo kako odjavim iz računa in jo registriram v drugem računu. Namreč namen imam kupiti premium, to kodo bi pa dal bratu, da ne bo šla v nič..

dr.Akula ::

Origin sicer ima neko politiko vračila denarja za kupljene igre za katere je založnik EA, ne vem pa kako je s kodami. Lahko vprašaš na support in razložiš situacijo, mogoče se te usmilijo glede na to, da bodo od tebe potem imeli dodaten profit. (govorim pa na pamet, nimam izkušenj z refundi na Originu)
ni podatka

undertacker ::

Imam čuden problem. Včeraj sem preko origina potegnil bf4 vendar mi ga ni uspelo potegnit do konca. Sedaj pa imam problem da ne morem dati resume, da mi od tam dalje gre download. Je imel še kdo takšen problem in kako ga je rešil

Machete ::

Kopiraj fajle v en drug folder. Pobriši ali prekliči original downloadanje, pobriši mapo.
Premakni file nazaj na original mesto in zaženi download od začetka. Ko ti bo prebralo kaj je že zloudano, ti bo pobiralo naprej.
To je ena od možnosti. Nevem pa kaj te heca, nisem še imel takega primera. Lp

dr.Akula ::

ni podatka

AapocalypseE ::

Par dni nazaj sem kupil Titanfall, ampak mi igra ni zanimiva.

Zanima me ali jo lahko kako prodam?

Igro sem kupil fizično in ne digitalno.

oo7 ::

AapocalypseE je izjavil:

Par dni nazaj sem kupil Titanfall, ampak mi igra ni zanimiva.

Zanima me ali jo lahko kako prodam?

Igro sem kupil fizično in ne digitalno.



Če si uporabil kodo potem je najbrž ne moreš.

AapocalypseE ::

Če se kupi igra preko Origina, mi je nekako jasno, da je ne moreš prodat, ampak, če jo kupim fizično mi je čudno, da je ne bi mogel prodat.

Uporabil sem kodo, ki je napisana na listku.

Čudno mi je, da ne moreš prodat igre, ki si jo fizično kupil. Neke čudne fore si dovolijo to...

oo7 ::

AapocalypseE je izjavil:

Če se kupi igra preko Origina, mi je nekako jasno, da je ne moreš prodat, ampak, če jo kupim fizično mi je čudno, da je ne bi mogel prodat.

Uporabil sem kodo, ki je napisana na listku.

Čudno mi je, da ne moreš prodat igre, ki si jo fizično kupil. Neke čudne fore si dovolijo to...



Digitalna koda je ista kot tista v fizični obliki razlika je samo, da imaš tam še CD in, ko enkrat kodo aktiviraš mislim, da je to to.

AapocalypseE ::

Koda je ista ja, ampak, če se je kupila igra fizično, bi se lahko izbrisala igra iz origina, da bi se lahko naprej prodala.

Kako bi šele blo, da daš 50 ali 60€ za igro in vidiš, da ni to to...

Machete ::

AapocalypseE je izjavil:

Če se kupi igra preko Origina, mi je nekako jasno, da je ne moreš prodat, ampak, če jo kupim fizično mi je čudno, da je ne bi mogel prodat.
Uporabil sem kodo, ki je napisana na listku.
Čudno mi je, da ne moreš prodat igre, ki si jo fizično kupil. Neke čudne fore si dovolijo to...


Kje si bil pa zadnih 10 let odkar bentimo nad tem, pod kamnom?

AapocalypseE ::

Glavno, da si ti nad kamnom ne? Ahjej ste eni res...

Recimo, da se 10 let nisem ukvarjal z originalnimi igrami in vidim, da sem si prišparal kar nekaj živcov in predvsem EUREUREUR.

Zgodovina sprememb…

dr.Akula ::

AapocalypseE je izjavil:

Recimo, da se 10 let nisem ukvarjal z originalnimi igrami in vidim, da sem si prišparal kar nekaj živcov in predvsem EUREUREUR.

Koliko je pa stala tvoja fizična kopija? Sprašujem, ker se je teh "10 letih" praksa kupovanja digitalnih iger malo spremenila in lahko z malo potrpljenja dobiš igre izjemno poceni.

Drugače ima pa Origin urejeno politiko vračanja iger (Great game guarantee), ampak se uporablja samo za digitalno kupljene igre.
ni podatka

Machete ::

S tem da je bil Titanfall že velikokrat free vikend, torej jo je vsak lahko sproval in tudi v akciji je bila, mislim da že parkrat za ca 5-10€.

AapocalypseE ::

Recimo, da nimam časa gledat kdaj je free vikend in v akciji, ker živim pod kamnom :|

Machete ::

To pod kamnom razumemo, imaš pa za to google in z enim dobrim iskalnim geslom prideš do: 48h brezplačnega testiranja igre: https://www.origin.com/en-ie/store/free...
kar sem ti že linkal v Titanfall temi.
Lp

Izi ::

AapocalypseE je izjavil:

...ki si jo fizično kupil...

Napaka je v tvojem razmišljanju. Igre se ne da kupiti. Nikoli se jo ni dalo in nikoli se je ne bo dalo. Že od nekdaj se kupuje samo pravico do uporabe igre.
Zadnje desetletje to pač poteka tako da ti kupiš aktivacijsko kodo, ki ti daje pravico da potem lahko uporabljaš igro. Te pravice seveda ne moreš prodati.

polpo ::

Machete je izjavil:

To pod kamnom razumemo, imaš pa za to google in z enim dobrim iskalnim geslom prideš do: 48h brezplačnega testiranja igre: https://www.origin.com/en-ie/store/free...
kar sem ti že linkal v Titanfall temi.
Lp


Lahko večkrat igraš igre, katere so v Game Time?
Recimo, da si uporabil cel čas za igranje "prejšnji mesec" ter imaš še igro nameščeno in kot vidim, vsaj za Titanfall se večkrat pojavi v Game Time jo lahko ponovno igraš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

Machete ::

Pomoje rabiš nov account, mogoče tudi IP. Ne bom pa pameten.
Se mi zdi da so tele igre zdaj kar konstantno na voljo za preizkusit.
In mimogrede BF4 ima kar: Play it for 168 free hours. O.o Kar je 84 dni po 2H/dan ! Ne vem če sem jih tretino toliko nabil na kupljeni verziji :)

AapocalypseE ::

Lahko samo rečem, da se ne čudim, da je toliko piratiziranja...

AapocalypseE ::

Izi je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

...ki si jo fizično kupil...

Napaka je v tvojem razmišljanju. Igre se ne da kupiti. Nikoli se jo ni dalo in nikoli se je ne bo dalo. Že od nekdaj se kupuje samo pravico do uporabe igre.


Ne, kaj pa sem kupil, če ne igre, ki je zapisana na DVD?

Nisem kupil samo prazne škatle s kodo...

Včasih si lahko komot kupil igre in prodal naprej, ko si se je naveličal recimo pa si tudi moral vnašat kodo za igranje.

Samo za dobiček se gre tukaj in nič druga...

Zgodovina sprememb…

Izi ::

AapocalypseE je izjavil:

Ne, kaj pa sem kupil, če ne igre, ki je zapisana na DVD?

Večina modernih PC-jev sploh nima več DVD enot, ker jih preprosto ne rabiš.
Kupil si aktivacijsko kodo in nič drugega škatla in plošča sta tam zaradi lepšega. Tisti DVD, ki ga dajo v škatlo pride v poštev morda samo za tiste, ki imajo zelo počasen internet ali mesečno omejeno količino podatkov.
Ko vpišeš aktivacijsko kodo se ti igra sama naloži na računalnik, najnovejša verzija z vsemi potrebnimi popravki. Že leta dolgo ne rabiš nobenih plošč ali karkoli drugega, samo aktivacijsko kodo.

AapocalypseE ::

Že leta nategujejo ljudi s tem, ker kupiš in ne moreš prodat...

ahac ::

Ne, kaj pa sem kupil, če ne igre, ki je zapisana na DVD?

Licenco, da uporabljaš igro.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

Kaj pa ko greš v kino in kupiš vstopnico? Kaj boš prodal potem ko prideš iz kinodvorane?
Po ogledu filma ti ostane pretrgana vstopnica, po preigrani igri ti pa ostane porabljena aktivacijska koda. Nič takega kar bi lahko prodal, ker nikoli nisi bil lastnik niti filma niti igre. In časovno gledano te ogled filma pride dražje kot končanje ene igre.

Ne vem kaj je tako težko za razumeti. Da nekaj prodaš moraš biti najprej lastnik nečesa. Ti pa nisi lastnik tistega filma ali igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

AapocalypseE ::

Kino vstopnica ni niti približno enaka zadeva.

Kaj ste vsi stari 10 let tukaj, da ne veste kako je bilo včasih?

Ne me jebat s takimi fintami, da ne morem prodat igre, če jo kupim v fizični obliki.

Nategancija čista...

Zgodovina sprememb…

dr.Akula ::

Izi je izjavil:

Ne vem kaj je tako težko za razumeti. Da nekaj prodaš moraš biti najprej lastnik nečesa. Ti pa nisi lastnik tistega filma ali igre.

Dobro no, to pelješ malo predaleč. Za Gamestop je recimo velik biznis prodaja rabljenih iger na ploščkih. Res da so to igre za konzole, ampak ne spremeni tega da je nekdo igro kupil, jo preigral in prinesel v trgovino, kjer so mu za malo nižjo ceno igro odkupili.
Sam drugače nimam problema s tem, da se iger registriranih v klientu, ne da prodati, samo tvoja primerjava je pa napačna.
ni podatka

Dr_M ::

Ubistvu ima Izi cisto prav.
S placilom, dobis samo pravico do uporabe, koneckoncev so to tudi licencni pogoji in ce ne strinjas z njimi, kako sploh igras igro?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ahac ::

Ne vem kaj je tako težko za razumeti. Da nekaj prodaš moraš biti najprej lastnik nečesa. Ti pa nisi lastnik tistega filma ali igre.

No, ja... ljudje pri igrah sklepajo, da so lastiki, ker so imajo na DVDju in v preteklosti so jo lahko prodal naprej.


Ampak, če bi šli nazaj na to, da se lahko preprodaja "rabljene" igre, mislm da bi bilo več negativnih kot pozitivnih posledic.


Sicer pa StreetRacer... mogoče bi ti pa celo odstranil igro z računa in povrnil key, če bi kmalu kontaktiral support (v 2 dneh po aktivaciji).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

AapocalypseE ::

Bom obdržal igro, ker tako slaba spet ni, ampak če bi se nategnil za 60eur pri igri pa bi res popizdil.

To bi morali naret tako, da bi bile igre v digitalni obliki cenejše kot v fizični s tem da jih v digitalni obliki itak ne bi mogel prodat naprej, fizične pa bi bile dražje in bi jih lahko prodal naprej.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Pa koliko vidim se da kupit rabljene igre za konzole.

Spet očitna nategancija za PC igre.

http://www.goblin.si/izposoja-playstati...

Dr_M ::

So igre za konzole tudi precej drazje.
Sploh ce upostevas razprodaje. Dobis en kup iger za pest drobiza.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Titanfall (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39375872 (1112) oo7
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276212 (40243) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323550 (5864) oo7
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320340 (11480) kajetan
»

Menjava iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11025155 (12908) ZiedRieke

Več podobnih tem