» »

Najboljsi Personal Firewall

Najboljsi Personal Firewall

d-mon ::

No, kateri je?
Prej sem uporabljal ZoneAlarm, pa mi ni bil prevec pri srcu. Vsel sem ga bil ker je uporabljal malo CPU time.

Danes sem instaliral Sygate Personal Firewal. Ta se spomni in uporablja CPU time tudi do 30%.

V mislih imam se Agnitum Outpost Firewall, ampak tega se nisem probal.

Ima kdo kaksne izkusnje s firewalli in tehtne/argumentirane razloge zakaj uporabit nek firewall namesto drugega (se pravi prepametni 16 letniki ignorirajte ta post) :)
[D-mon]
  • zaklenil: Predator ()

Bug ::

Kerio, Norton, BlackICE niso slabi.

globoko grlo ::

zanimi, pr men je pa glih obratno kar se ZA in Sygateja tiče

root987 ::

ka pa 15-letniki??? :D drgac bi jst reko ZA ker mi deluje do sedaj precej vec kot zanesljivo..... samo you dont like it...pity...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

MadMax ::

btw: kako pri ZA odpiras posamezne porte?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

d-mon ::

Ja folk prav, da je Kerio (ali Tiny) Personal Firewall kar dober, samo da je zakompliciran vse skupej skonfigurirat.
Pa da po defaultu ni skor nic vkljopljen (ni stealtha pa tko po defoultu).

Jest res ne vem. Unim ameriskim online revijam, ki delajo reviewje pa ne verjamem nic, ker so zmeri kupljeni in + se to, da se vidi, da pojma nimajo.

A kdo ve pol dober site za reviewje firewallov?
[D-mon]

Ashrack ::

ZA PRO in EMULE zelo slaba kombinacija... pusebej ker imas ful dela z nastavitvijo portov in vsega sranja. ampak tud pol k to nastimas ti po 2-3dneh laufanja emule in ZA, ZA pozere okrog 80MB rama....
....

Kaboom ::

ti si pa na obletnico tega topica spet oživel temo :D

meni Norton Internet Security deluje dokaj v ozadju, sedaj po uri in pol uptima je kako minuto CPU timea vseh Nortonovih aplikacij (firewall, antivirus), bom preveril čez kak dan ko bo več uptimea...

edino kar me moti je da me ljudje sploh ne morejo pingat direkt na IP, kar je zanimivo in tečno, če ima kdo kake predloge za nov firewall kar na dan z njimi.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Ashrack ::

OOOPs! Sploh nisem gledu datumov, sam searchu sm ene informacije o FIREWALih in na to temo naletu in sem moral dati SVOJE (ne)pametno misljenje:))
....

Predator ::

Building a better mousetrap merely results in smarter mice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413131442 (20929) Qushaak
»

Symantec bo ukinil brezplačni Sygate požarni zid

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
334017 (3037) Urus
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619701 (8497) fitipaldi
»

kateri firewall v sožitju z P2P??

Oddelek: Programska oprema
292127 (1595) Jst

Firewall

Oddelek: Programska oprema
151220 (1007) Packač

Več podobnih tem