» »

monitor 77T5 "17

monitor 77T5 "17

mylos ::

Imam novi monitor LG studioworks 77T5 "17. Računalnik pa mi ga zazna kot Neznan monitor. Zato ne morem nastavljat frekvenco osveževanja in podobno. Kaj morem narediti, da bi mi ga zaznal. V info voodoo 3 mi pa še vedno piše LG 44m, kar pa je stari monitor. Probal sem na novo inštalirat voodoo 3 gonilnike, vendar je spet pisal v info prejšnji monitor.
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.

miranpozar ::

Z LGjeve spletne strani poberi dol gonilnike (oziroma definicijo) monitorja. Gonilniki grafične kartice pri temu nimajo nič.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

mylos ::

Seveda sem to že storil, vendar problem. Ko hočem naložiti original gonilnike za monitor iz LG-jeve strani, se zgodi tole: spremeni monitor, daš pobrskaj, določim mesto gonilnikov in mi sporoči to: na navedenem mestu ni informacij o vaši strojni opremi. Čeprav dam elgmnt.inf file, mi ga ta ne sprejme. Ko pregledam vsebino inf file, pa so noter podatki za moj monitor.
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.

MadMax ::

Pa mu rocno vstavi kak drug monitor (npr. Nokia 446Xpro).
Saj ta drajver je samo zato, da ti omeji max. rezolucijo in osvezevanje. S samo kvaliteto slike pa nima nic.
Aja, pa klukico stran pri samodejnem zaznavanju PnP monitorjev.

`ripper` ::

pomoje da ne bi smel bit problem, ce das driverje za Standard High res. monitor z visjimi frekvencami... Vazn da prepricas winse o tem, da monitor lahko prebav tok pa tok hercov osvezevanja... A si probov ze Power Strip mogoce??:)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vista: 1440*900 resolucija ne dela

Oddelek: Operacijski sistemi
71030 (979) mare92
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506181 (5086) bbobst
»

Hercules8500Le

Oddelek: Pomoč in nasveti
442360 (1561) rap3r
»

Voodoo3+XP+Špil=60Hz

Oddelek: Pomoč in nasveti
9864 (743) BroTheR
»

Novi driverji za Voodoo3

Oddelek: Pomoč in nasveti
121649 (1455) Simko

Več podobnih tem