» »

Predstavitev iPhone 5 (takorekoč že) potrjena za naslednjo sredo

1 2 3
4
5

BlaY0 ::

nekikr je izjavil:


3. Poziram s svojim iPhonom? Absolutno. Vsakič, ko sprejmem klic, namesto, da bi govoril preko skrite BT slušalke. Vsakič, ko mi po kilometru teka na glas pove statistiko, kakšen je bil rezultat zadnjega kilometra itd. ti temu rečeš poziranje, jaz pa čisto navadna uporaba mobilnega telefona. Me pa zanima, kaj boš rekel, če bom konec leta presedlal na WP. Takrat pa ta ista uporaba ne bo več poziranje ampak kaj? Smotrna uporaba mobilnega telefona? Četudi bo stal 600€ ali več? Bom tudi takrat "pozer", ker imam pač srečo pri denarju in lahko kupim telefon, ki četrt sekunde prej odpre spletno stran?

Evo sam priznavaš. Ker si pri denarju in ker je in ter kul, raje kupiš najdražjo varianto naprave z enako funkcionalnostjo da pokažeš svoj status, ker očitno te drugače nihče ne opazi in si potem žalosten. Isto kot z avtom... eni imajo denar in da bi to pokazali si potem kupijo tak avto, da vsi na svetu vidijo, da je denar pri bajti.

In potem poglejmo eno ali dve strani nazaj, kjer trdiš da iPhone ni modni dodatek oziroma če hočeš statusni simbol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Invictus ::

Če niste opazili, tudi vsi boljši Samsungi stanejo toliko kot iPhone.

Kdo potem kaže da je denar pri bajti ?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BlaY0 ::

Enako.

Fora je pa da sem jaz že v štartu želel vedeti zakaj nekdo izbere prav iPhone in ne recimo Samsunga, pa me je folk takoj napadel da sem Android fanboy in ne maram jabolk. Resnega argumenta pa ni bilo. Potem sem še omenil, da če ni razlik v funkcionalnosti gre pač za modni dodatek in so nekateri spet skočili kot šakali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

amacar ::

Sem js napisal že zdavnaj, sam očitno ne znaš brat.

Zakaj se pa odločijo za enega ali drugega pa je več razlogov: velikost ekrana, oblika telefona, marketing, navajenost na OS, povezljivost z ostalimi napravami, ki jih že posedujejo...

In zakaj po tvojem samsung ni modni dodatek iphone pa je, kljub temu, da je cena enaka, funkcionalnosti so pa le podobne, popolnoma enake definitivno niso!

floyd1 ::

Invictus je izjavil:

Če niste opazili, tudi vsi boljši Samsungi stanejo toliko kot iPhone.

Kdo potem kaže da je denar pri bajti ?!?!


Ampak povprečen folk na ulici tega še ne ve. Boš vsaki (luštni), ki gre mimo razlagal, da si dal za tisti štikl plastike enako, kot za Iphona? ;)

BlaY0 ::

amacar je izjavil:

Sem js napisal že zdavnaj, sam očitno ne znaš brat.

Zakaj se pa odločijo za enega ali drugega pa je več razlogov: velikost ekrana, oblika telefona, marketing, navajenost na OS, povezljivost z ostalimi napravami, ki jih že posedujejo...

In zakaj po tvojem samsung ni modni dodatek iphone pa je, kljub temu, da je cena enaka, funkcionalnosti so pa le podobne, popolnoma enake definitivno niso!

Saj sem ti pritrdil, da si dal dober argument, vendar sorry velikost ekrana res ni relevantna ker ima vsak brend paleto različnih velikosti ekrana. No oblika in marketing je pa del mode. Se ti ne zdi? Navajenost na OS??? Velika večina pojma nima kaj je to OS, važn da je fensi. Ne rečem, kvaliteta izdelave je superiorna saj Apple to dela premišljeno in to je čisto OK. Z nečim morajo zadržati stranke, kvaliteta je definitivno argument, ki te zadrži pri njih.

Samsung JE modni dodatek, samo če ima Paris Hilton iPhone, je iPhone v tistem momentu modni dodatek številka ena.

djordjevic ::

Tisto o ekranih do neke mere sicer drži, vendar si pri tem izpustil odločilen faktor - velikost zaslona je običajno premosorazmerna s strojno opremo, ki se skriva v mobilniku. Da ti pojasnim po HTC-jevsko, boš bolje razumel - ni telefona velikosti wildfire, ki bi bil enako zmogljiv, kot je One X, recimo. In to velja za prav vse znamke. Tako da ja - če hočeš optimalno izkušnja mobilnika (je razen v primeru iphona - pa še ta se kani povečati, če gre verjeti govoricam), je treba bolj ali manj vzeti največje in najboljše, kar se na trgu ponuja.
No grave is deep enough to keep us in chains.

amacar ::

Pokaži mi enga samsunga, ki ima velikost do 4", specifikacije pa v ranku sgs3. Preprosto danes tu ni več izbire. Pred leti sem lahko izbral sgs1 in tudi sem, sedaj pa je tu bolj bogo. Dobijo se neki galaxy ace 2, pa takšne jajčke ampak to ni flagship telefon.

djordjevic ::

And now comes the hate. Wait for it ... >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

nekikr ::

BlaY0 je izjavil:

nekikr je izjavil:


3. Poziram s svojim iPhonom? Absolutno. Vsakič, ko sprejmem klic, namesto, da bi govoril preko skrite BT slušalke. Vsakič, ko mi po kilometru teka na glas pove statistiko, kakšen je bil rezultat zadnjega kilometra itd. ti temu rečeš poziranje, jaz pa čisto navadna uporaba mobilnega telefona. Me pa zanima, kaj boš rekel, če bom konec leta presedlal na WP. Takrat pa ta ista uporaba ne bo več poziranje ampak kaj? Smotrna uporaba mobilnega telefona? Četudi bo stal 600€ ali več? Bom tudi takrat "pozer", ker imam pač srečo pri denarju in lahko kupim telefon, ki četrt sekunde prej odpre spletno stran?

Evo sam priznavaš. Ker si pri denarju in ker je in ter kul, raje kupiš najdražjo varianto naprave z enako funkcionalnostjo da pokažeš svoj status, ker očitno te drugače nihče ne opazi in si potem žalosten. Isto kot z avtom... eni imajo denar in da bi to pokazali si potem kupijo tak avto, da vsi na svetu vidijo, da je denar pri bajti.

In potem poglejmo eno ali dve strani nazaj, kjer trdiš da iPhone ni modni dodatek oziroma če hočeš statusni simbol.

Kaj kaj kaj? A prav berem, da si moj argument, da kupim nekaj ker deluje bolje/hitreje (pa naj bo to high end apple, samsung ali pa windows telefon) obrnil in zaključil, da sem pozer, ker me drugače nihče ne opazi? In če kupim malo boljši avto, ker sem pri denarju in mi udobje veliko pomeni, sem tudi takoj pozer, da sosedje vidijo, " da je denar pri bajti" (udobje spet nima nobene veze)? O moj bog. Drži se svojega tekočega traku prosim in v lokalni beznici pluvaj nad kapitalisti, ki ti odžirajo težko prigarane milijone.

BlaY0 ::

@amacar: Ni Samsung, je pa recimo HTC One V. Hudo eleganten telefon z ALU ohišjem. Paše v roko, paše v žep.

nekikr je izjavil:


Kaj kaj kaj? A prav berem, da si moj argument, da kupim nekaj ker deluje bolje/hitreje (pa naj bo to high end apple, samsung ali pa windows telefon) obrnil in zaključil, da sem pozer, ker me drugače nihče ne opazi? In če kupim malo boljši avto, ker sem pri denarju in mi udobje veliko pomeni, sem tudi takoj pozer, da sosedje vidijo, " da je denar pri bajti" (udobje spet nima nobene veze)? O moj bog. Drži se svojega tekočega traku prosim in v lokalni beznici pluvaj nad kapitalisti, ki ti odžirajo težko prigarane milijone.

Spet si narobe zastopil. Še vedno govorim o večini lastnikov, ampak ti ne vem po kakšnem vzgibu na vsak način siliš v to večino. A ti še ni jasno, da če si že power-user, da potem nisi v večini. Ali pa si dejansko navaden pozer in si pač del večine. Sej brez veze, ker očitno še sam ne veš v katero skupino bi se dal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

amacar ::

Se strinjam, hudo lep telefon, tudi v živo, sicer fejst podobem herotu, ampak specifikacije so na ravni vstopnega modela. 512mb rama sem imel na sgs1, procesor slabsi kot v sgs2, ne vem no nekak ni primerjave s 4jedri na sgs3 ali krait procesorji v novi lumii.

nekikr ::

BlaY0 je izjavil:

@amacar: Ni Samsung, je pa recimo HTC One V. Hudo eleganten telefon z ALU ohišjem. Paše v roko, paše v žep.

nekikr je izjavil:


Kaj kaj kaj? A prav berem, da si moj argument, da kupim nekaj ker deluje bolje/hitreje (pa naj bo to high end apple, samsung ali pa windows telefon) obrnil in zaključil, da sem pozer, ker me drugače nihče ne opazi? In če kupim malo boljši avto, ker sem pri denarju in mi udobje veliko pomeni, sem tudi takoj pozer, da sosedje vidijo, " da je denar pri bajti" (udobje spet nima nobene veze)? O moj bog. Drži se svojega tekočega traku prosim in v lokalni beznici pluvaj nad kapitalisti, ki ti odžirajo težko prigarane milijone.

Spet si narobe zastopil. Še vedno govorim o večini lastnikov, ampak ti ne vem po kakšnem vzgibu na vsak način siliš v to večino. A ti še ni jasno, da če si že power-user, da potem nisi v večini. Ali pa si dejansko navaden pozer in si pač del večine. Sej brez veze, ker očitno še sam ne veš v katero skupino bi se dal...

Power user, ker sem pa tja uporabim navigacijo, trikrat tedensko uporabim Runtastic in večkrat na dan preverim maile? Mislim, da bolj povprečnega lastnika ne boš dobil. Kdo hudiča pa si ti (čisto zaresno vprašanje), da kar takole na počez praviš kakšen je povprečen lastnik pametnega telefona? Mislim, če jih obtožiš, da so pozerji, ker imajo malo dražji telefon, potem moraš imeti zadaj nekaj špeha, da to opravičiš, kajne? Pokaži prosim to študijo, jo z veseljem preberem, morda celo korenito spremenim mnenje. Ker na "ker jaz tako pravim" ne padam že od vrtca naprej.

BlaY0 ::

Ne rabiš študije da skapiraš, da je marketing naravnan (čeprav nišno) k neki masi. Od te mase je kakšen procent (ali še manj) holly folowerjev, par procentov power userjev, še par procentov je tistih ki dejansko vedo da te naprave nimajo za poziranje ampak zato ker imajo z ostalimi slabe izkušnje (recimo da sem sodiš ti), ostali pa so dejanski target tega marketinga to so pa tisti, ki poskušajo zapopasti nek modni imiđ in so za to pripravljeni seči tudi globje v žep.

OK, nehiva zdej...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

djordjevic ::

On a somewhat related note - kaj nosiš raje? Cunje iz EDC ali Kik (ali XYZ)? Pa prosil bi te še za utemeljitev izbire potem.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Magic1 ::

Edini manjši telefon, ki je malo močneje opremljen(ne ravno z quadom). Je pa kar dolg.
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sx_...

Dodatek: dobavljiv samo za majhne japonce :/
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

BlaY0 ::

djordjevic je izjavil:

On a somewhat related note - kaj nosiš raje? Cunje iz EDC ali Kik (ali XYZ)? Pa prosil bi te še za utemeljitev izbire potem.

Tukaj moram reči, da se nisi na pravega obrnil. Sploh pa kar se cunj tiče. Ko bom rabil cunjo bom šel tako v EDC kot Kik in neodvisno od firme nabavil artikel ki ga nucam. Enkrat bo to EDC, naslednjiš Kik, še naslednjič H&M. Moja izbira bo temeljila predvsem na tem, da mi bo artikel prav. Tudi če mi bo neznansko všeč in mi ne bo čisto prav, ga ne bom kupil. Enkrat bom plačal nek bakšiš, drugič bom odštel precej več, ker si to vseeno lahko privoščim. Nisem pa tip za razprodaje in kupujem takrat ko rabim tisto kar rabim, če je to ravno v času razprodaje toliko bolje...

djordjevic ::

Bolj ali manj si torej nezavedno povzel merila, ki vodijo ljudi pri nakupovanju prav vseh artiklov, smartphones included. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

nekikr ::

Sem hotel dati repliko, pa si je sam odgovoril :)

Enkrat bom plačal nek bakšiš, drugič bom odštel precej več, ker si to vseeno lahko privoščim.

Če bi bil ti, potem bi te zmerjal, da si pozer, ker plačaš več. Ker pa razumem, te ne bom obsojal. Poizkusi isto narediti še ti - pri mobilcih. Stvar je enaka.

amacar ::

Magic1 je izjavil:

Edini manjši telefon, ki je malo močneje opremljen(ne ravno z quadom). Je pa kar dolg.
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sx_...

Dodatek: dobavljiv samo za majhne japonce :/


Recimo tale je super. Ravno prav velik zaslon, tile Krait procesorji so pa enako dobri kot tisti v sgs3, edini problem je, da tega ni v sloveniji, sicer bi bil odlična zamenjava za 4S.
No takšnih telefonov bi moralo biti več!

BlaY0 ::

@nekikr: Hočeš reči, da ima večina iPhone zato, ker so ga ravno prodajali v neki štacuni mimo katere so šli in da to nima nobene veze z imiđem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

floyd1 ::

amacar je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Edini manjši telefon, ki je malo močneje opremljen(ne ravno z quadom). Je pa kar dolg.
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sx_...

Dodatek: dobavljiv samo za majhne japonce :/


Recimo tale je super. Ravno prav velik zaslon, tile Krait procesorji so pa enako dobri kot tisti v sgs3, edini problem je, da tega ni v sloveniji, sicer bi bil odlična zamenjava za 4S.
No takšnih telefonov bi moralo biti več!


IPS zaslon? Piše samo backlit LCD...

BlaY0 ::

djordjevic je izjavil:

Bolj ali manj si torej nezavedno povzel merila, ki vodijo ljudi pri nakupovanju prav vseh artiklov, smartphones included. ;)

Ja, ker spet mešamo hruške s papajami. Če kupuješ cote, primerjaš to s kupovanjem mobilnika. Amapk moje mnenje sploh ni vezano na ta nivo. Če povzamem... vzami vse kupce TBS čevljev. Ne vse kupce vseh čevljev ampak samo vse kupce TBS čevljev. Zdaj pa razdelaj zakaj so si kupili te čevlje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

nekikr ::

BlaY0 je izjavil:

@nekikr: Hočeš reči, da ima večina iPhone zato, ker so ga ravno prodajali v neki štacuni mimo katere so šli in da to nima nobene veze z imiđem?

Večina ga ima zato, ker so si ga lahko privoščili. Enako velja za S3. Zakaj so si privoščili S3/iPhone? Kaj to tebe briga. Nekateri tudi zaradi popularnosti, nekateri zato, ker jim najbolj ustreza, drugi zato, ker imajo doma še nekaj od Appla, tretji zato, ker kolega pravi, da je super, četrti zato, ker jim je všeč. Če še nisi opazil, je zadeva postala močno razširjena. Tako kot boljši Samsung telefoni. In trditi, da si s tem pozer je nekako skrajno neumno. Kako si lahko pozer, če imaš nekaj, kar ima tako ali tako večina? Pozer bi bil, če bi imel tisti Prada Nokia telefon, ali pa kakšen Swarowski telefon. Ne pa en "beden" S3/iPhone, ki ga ima vsak četrti na ulici. Če pa misliš, da jih ima večina le zaradi imidga potem prav, to je tvoje mišljenje. Ampak ne obsojaj pa potem drugih, če se s tabo ne strinjajo s "pozerji". Če imaš pa konkretne podatke, potem pa lahko vsakega, ki se ne strinja obsodiš s pozerjem. Ampak do sedaj razen svojega mnenja nisi produciral še ničesar zaradi česar bi bilo tvoje mnenje kaj bolj pravilno od drugih. Par kolegov, ki ima iPhone, jih 100% nima zaradi izgleda. Kdo ima zdaj prav? Jaz ali ti? Nekje vmes je po vsej verjetnosti resnica. Sprejmi to ali pa blejaj naprej, kako so vsi uporabniki dražjih telefonov (čeprav vedno potem zaokrožiš na iPhone) pozerji.

Magic1 ::

floyd1 je izjavil:

amacar je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Edini manjši telefon, ki je malo močneje opremljen(ne ravno z quadom). Je pa kar dolg.
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sx_...

Dodatek: dobavljiv samo za majhne japonce :/


Recimo tale je super. Ravno prav velik zaslon, tile Krait procesorji so pa enako dobri kot tisti v sgs3, edini problem je, da tega ni v sloveniji, sicer bi bil odlična zamenjava za 4S.
No takšnih telefonov bi moralo biti več!


IPS zaslon? Piše samo backlit LCD...


Sej tudi S3 nima IPS displaya :P
Magic

BlaY0 ::

nekikr je izjavil:


Zakaj so si privoščili S3/iPhone? Kaj to tebe briga. Nekateri tudi zaradi popularnosti, nekateri zato, ker jim najbolj ustreza, drugi zato, ker imajo doma še nekaj od Appla, tretji zato, ker kolega pravi, da je super, četrti zato, ker jim je všeč. Če še nisi opazil, je zadeva postala močno razširjena. Tako kot boljši Samsung telefoni. In trditi, da si s tem pozer je nekako skrajno neumno. Kako si lahko pozer, če imaš nekaj, kar ima tako ali tako večina?

Tako je. Eni ga imajo zato, drugi zaradi nečesa drugega, večina od vseh ga pa ima zaradi imiđa. Kaj me to briga? Ja očitno me to briga in očitno tebe zelo moti, ker mene to briga in bi na vsak način rad dosegel, da me to ne bi brigalo. Še vedno pa tudi ne ločič med večino uporabnikov mobilnih telefonov in večino uporabnikov iPhonov.

večina lastnikov GA628 je revežev
večina lastnikov SGS3 je pozerjev
večina lastnikov iPhoneja je še večjih pozerjev od SGS3 pozerjev

Ostali padejo v kategorije, ki si jih naštel zgoraj in so v manjšini.

floyd1 ::

Magic1 je izjavil:

Sej tudi S3 nima IPS displaya :P

Ker ima boljšega, ta pa je sigurno slabši.

djordjevic ::

@Blayo: Sveta preproščina je zakon. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

nekikr ::

BlaY0 je izjavil:

nekikr je izjavil:


Zakaj so si privoščili S3/iPhone? Kaj to tebe briga. Nekateri tudi zaradi popularnosti, nekateri zato, ker jim najbolj ustreza, drugi zato, ker imajo doma še nekaj od Appla, tretji zato, ker kolega pravi, da je super, četrti zato, ker jim je všeč. Če še nisi opazil, je zadeva postala močno razširjena. Tako kot boljši Samsung telefoni. In trditi, da si s tem pozer je nekako skrajno neumno. Kako si lahko pozer, če imaš nekaj, kar ima tako ali tako večina?

Tako je. Eni ga imajo zato, drugi zaradi nečesa drugega, večina od vseh ga pa ima zaradi imiđa. Kaj me to briga? Ja očitno me to briga in očitno tebe zelo moti, ker mene to briga in bi na vsak način rad dosegel, da me to ne bi brigalo. Še vedno pa tudi ne ločič med večino uporabnikov mobilnih telefonov in večino uporabnikov iPhonov.

večina lastnikov GA628 je revežev
večina lastnikov SGS3 je pozerjev
večina lastnikov iPhoneja je še večjih pozerjev od SGS3 pozerjev

Ostali padejo v kategorije, ki si jih naštel zgoraj in so v manjšini.


Ja, beeeeee. Še vedno potem samo tvoje lastno prepričanje kajne? Ok, ni problema. Ti obsojaj še naprej, samo ne preveč glasno, ker bo spet kdo zapel in hotel kakšen konkreten argument, ki je malce težji od "because I said so!".

BlaY0 ::

OK.

francek1 ::

Invictus je izjavil:

Če niste opazili, tudi vsi boljši Samsungi stanejo toliko kot iPhone.

Kdo potem kaže da je denar pri bajti ?!?!

A to misliš ceno na kvadratni centimeter ekrana ali ceno ne piksel?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Looooooka ::

Pozerji ste vsi po vrsti.
Pac geek kot geek.
Problem iphona je v tem, da ga prenapihujete...ker nima prav nicesar kar ne bi meli drugi telefoni.

RAZEN...DRUM ROLL PLEASE...ce ga greste primerjat z WP7.
WP7 se zmeraj nima dokoncanega bluetooth stacka in je recimo v primeru, da ste zagrizen tekac pa RAVNO ta trenutek rabite nov telefon...iphone boljsa izbira ravno zaradi zgoraj omenjene bedarije.

Ampak...pri WP8 se bo tudi to koncalo. Kar pomeni, da bodo imele vse 3 platforme pretty much izenaceno funkcionalnost in bo najbolj smesen tisti, ki bo trdil, da je njegov telefon boljsi, ker nekaj podpira.

Edini logicni prepir bo mogoce na nivoju razvoja...kjer pa zal iphone zaradi svoje zaprtosti, pogojev in samega SDK-ja ne bo NIKOLI prvi.
Ce rata androidu ali pa WP8(dvomim, da jim bo kadarkoli uspelo) narediti podoben hype z reklamami kot to uspeva Applu...bi ga ze samo zaradi tega prehitela tako prva kot druga platforma.

Do takrat bi blo pa veliko bolj zanimivo ce bi nekdo navedel dejanske pluse, ki jih ma pri svojem telefonu in ne neke bedarije kot so "interface je bolj logicen" in podobno.
Meni, ki sem pristas Windows okolja pac NIC na Applu ni "logicno". Zame je vse "obratno in neumno". In ko rabi kaksen kolega, ki uporablja Apple software kaj na hitro narediti na moji masini/telefonu...se on pocuti ENAKO.

Za konec pa se tole...ce mislis, da nekdo "pozira" s svojim iPhonom imas enake probleme kot on. Ker meni ta telefon recimo ne pomeni nicesar in je pac zaradi moje dolgoletne uporabe Windows platforme subjektivno "slabsi" ne bom na nekoga, ki telefonira z iphonom nikoli gledal kot na pozerja.
Je pac apple fan.
Dokler me ne zacne prepricevat, da ima ne vem kaj v roki seveda....od tistega trenutka naprej je pac se en zablojenec :)

Bi pa rad mogoce enkrat preizkusil navigacijo na iphonu. Na WP7 jih imas kar nekaj. Trenutno me je najbolj navdusila Nokia. Pa je manj "blesceca" kot drugi programi. Nekako jim je uspel minimalizem.

oh btw:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

flameir ::

Magic1 je izjavil:

Edini manjši telefon, ki je malo močneje opremljen(ne ravno z quadom). Je pa kar dolg.
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sx_...

Dodatek: dobavljiv samo za majhne japonce :/


vau, tole je super, takoj bi ga vzel!!

trnvpeti ::

tale sony je pa res dober

BigWhale ::

BlaY0 je izjavil:

No tak odgovor sem hotel! Samo od tebe nisem pričakoval Pahorizma, ker sem mislil da ne padaš na to. Skratka čisti modni dodatek za ofčice.


A ce kupis telefon, ki ga reklamirajo bolj kot nek drug telefon, ki je prakticno isti, si ovca in ti je telefon modni dodatek? Awesome! ;>

Nehi bluzit no. Imas trg, ki ima neko ponudbo in kupis tisto kar ti ustreza po specifikacijah in kar vsaj priblizno poznas. Jaz pa uporabljam iphone-a zato, ker mi je moja Motorola Milestone crknila in iphone je bil pac en telefon, ki je lezal doma in ga ni nihce uporabljal. Zal trenutno ni na trziscu nobenega omembe vrednega telefona s tipkovnico. Da bi pa kupoval nov telefon samo zato, da ne bom uporabljal iphone-a je pa ze rahlo bizarno. :P

techfreak :) ::

Looooooka je izjavil:

Pozerji ste vsi po vrsti.
Pac geek kot geek.
Problem iphona je v tem, da ga prenapihujete...ker nima prav nicesar kar ne bi meli drugi telefoni.

iPhone ima bolj odziven UI, vsaj glede na Android.

BlaY0 ::

BigWhale je izjavil:


A ce kupis telefon, ki ga reklamirajo bolj kot nek drug telefon, ki je prakticno isti, si ovca in ti je telefon modni dodatek? Awesome! ;>

Zate ne vem, večina pa sigurno. Kje se ti najdeš pri vsem tem boš pa sam najbolje vedel. Ne nabijaj o specifikacijah, mnogi lastniki iPhona te besede še izgovoriti ne znajo! Zakaj se sploh oglašaš, če si se pa že v štartu distanciral od večine?

BigWhale je izjavil:

Da bi pa kupoval nov telefon samo zato, da ne bom uporabljal iphone-a je pa ze rahlo bizarno. :P

A ne ga srat? Res? Swaka čast!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

VaeVictis ::

BlaY0 je izjavil:

BigWhale je izjavil:


A ce kupis telefon, ki ga reklamirajo bolj kot nek drug telefon, ki je prakticno isti, si ovca in ti je telefon modni dodatek? Awesome! ;>

Zate ne vem, večina pa sigurno. Kje se ti najdeš pri vsem tem boš pa sam najbolje vedel. Ne nabijaj o specifikacijah, mnogi lastniki iPhona te besede še izgovoriti ne znajo! Zakaj se sploh oglašaš, če si se pa že v štartu distanciral od večine?

BigWhale je izjavil:

Da bi pa kupoval nov telefon samo zato, da ne bom uporabljal iphone-a je pa ze rahlo bizarno. :P

A ne ga srat? Res? Swaka čast!


A boš pokazal kak dokaz (link) za svoje komentarje ali boš še trollal naprej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

BlaY0 ::

VaeVictis je izjavil:


A boš pokazal kak dokaz (link) za svoje komentarje ali boš še trollal naprej?

A si se zbudil?

JayKay ::

@blayo: ne govori na pamet
jaz delam od 9 do 17, dnevno prezivim skoraj 3 ure na javnem prevozu. smartphone in tablica mi omogocata da vse potrebno opravim predem pridem domov. doma racunalnika po par dni sploh ne prizgem vec.

Sicer pa to je debata za drugo temo: Live blog ob 19 po slo casu na the verge: http://live.theverge.com/apple-iphone-5...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

BlaY0 ::

JayKay je izjavil:

@blayo: ne govori na pamet
jaz delam od 9 do 17, dnevno prezivim skoraj 3 ure na javnem prevozu. smartphone in tablica mi omogocata da vse potrebno opravim predem pridem domov. doma racunalnika po par dni sploh ne prizgem vec.

Spet en ki uleti in začne z JAZ, JAZ, JAZ. Človek, ti si eden od petih iz Spodnjega Dupleka, ki si lastijo iPhone! V Ameriki je vsak sedmi telefon iPhone! V Ameriki se z javnim prevozom vozijo samo temnopolte nosečnice še s tremi froci! In ti zdaj meni govoriš kaj vse ti počneš na tem telefonu. Saj je prav, tudi jaz bi ga maksimalno izkoristil ampak jaz in ti nikoli ne bova vplivala na večino o kateri govorim!

Aja še to, tretjina lastnikov (v Ameriki seveda) naj bi že do konca tega leta zamenjala starega s petico. Zakaj že?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

IceIceBaby ::

Smo že ugotovili, da je tale tvoja večina bluzenje na pamet. Podatki kažejo, da nimaš pojma kaj govoriš.

BlaY0 ::

Daj malo pobrauzaj model... nalašč vam ne bom dal linka sem ker je brauzing na iPhoneu na tretjem mestu po opravilih, tako da verjetno znate brauzat. Kaj ste pa ugotovili pa ne vem ker razmišljanja kot kategorijo v nobeni statistiki za iPhone nisem zasledil. Uff, saj res, tega ni, ker iPhone namesto vas razmišlja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

IceIceBaby ::

Nalašč ne boš dal linka, ker ga nimaš, ali pa gor piše ravno kontra, kot ti praviš.

Invictus ::

BlaY0 je izjavil:

V Ameriki se z javnim prevozom vozijo samo temnopolte nosečnice še s tremi froci! In ti zdaj meni govoriš kaj vse ti počneš na tem telefonu.

V Evropi pa v večjih mestih vsi koristijo javni prevoz. Kaj si hotel že s tem povedat?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

JayKay ::

kdo pravi da mam jaz iphone. a se gres krizarsko vojno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

BlaY0 ::

@Invictus: Dej pomisl mal no. Vsaj mal poskusi.

JayKay je izjavil:

kdo pravi da mam jaz iphone. a se gres krizarsko vojno?

Tvoje neumnosti demantiram v isti sapi ko jih izrečeš/zapišeš. Vojno se gre tisti, ki napada. Jaz nikogar ne napadam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

JayKay ::

:)
ne razumem, kaj mas proti ljudem ki imajo pametne telefone, tudi ce ga ma imajo za poziranje. njihova stvar, a ne?

nekikr ::

A ne bi blo kul, če bi moral svojo trditev dokazati, preden lahko naprej trola?

BlaY0 ::

JayKay je izjavil:

:)
ne razumem, kaj mas proti ljudem ki imajo pametne telefone, tudi ce ga ma imajo za poziranje. njihova stvar, a ne?

Nič nimam proti ljudem ki imajo pametni telefon, tudi sam ga imam. Pravim samo, da ima večina lastnikov iPhona ta telefon samo zaradi imiđa. Je pa to seveda njihova stvar jasno. Nimam problemov s tem.

nekikr je izjavil:

A ne bi blo kul, če bi moral svojo trditev dokazati, preden lahko naprej trola?

Zakaj bi moral dokazat? A te skrbi da to ni res al te skrbi da je res? Al te na splošno nekaj zelo skrbi, ker si po naravi zaskrbljen človek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790578 (76446) MrStein
»

Google Calendar, Gmail in Maps v Material preobleki

Oddelek: Novice / Android
75173 (4121) Jst
»

Opera Mini za iPhone oddana v obravnavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6721883 (19972) JayKay
»

Barcamp dogodki v okolici Slovenije

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
83828 (2545) CaqKa

Več podobnih tem