» »

Predstavitev iPhone 5 (takorekoč že) potrjena za naslednjo sredo

1 2
3
4 5

IceIceBaby ::

Se pravi, da ti hodiš na trolo zaradi imidža. Če bi ti tola res koristila bi se ves dan samo vozil po mestu, tako pa si navaden pozer. To je tvoja filozofija, da ne boš užaljen.

Mah kaj me briga, kdo hoče koga prepričat in kdo misli da nekdo drug hoče nekoga tretjega prepričat. iPhone je za večino njegovih lastnikov modni dodatek in to potem vrže slabo luč na tiste, ki ga ne uporabljajo kot modni dodatek. Kaj so ostali Android telefoni nisem nikjer omenil.


Ti si edini, ki prepričuje ljudi, da ne rabijo smartphona.

Btw...android telefoni so požegnani s tvoje strani? Jih lahko uporabljamo, ali jih tudi ne rabimo?

todman74 ::

amacar je izjavil:

Pa si že sploh kdaj probal kaj boljšega od nokie 5800XM? Js sem umiral od počasnosti, ko sem ga imel. Za tem sem prešaltal na SGS pa je kot da bi prišel s kolovoza na avtocesto.
Sej po kolovozu tud prideš vsepovsod, sam počasneje, pa kak kompromis glede udobne vožnje sprejmeš. Vsakomur pa to ne paše!


Sem nekaj šaril po kolegovem HTC Desire, ko je bil to še top telefon, pa še po nekaterih nekaj malega.....se strinjam in ti verjamem, da je SGS krepko boljši in hitrejši, ampak kolikor se poznam, bi se tudi telefona kalibra SGS 3 ali iPhone, kaj kmalu naveličal.....dat tolk denarja za par dni zabave, pa je po moji logiki preveč.

djordjevic je izjavil:

Mhm, tako kot naj bi si 'mi' priznali, kar nam očitate, si lahko tudi 'vi' priznate, da ste zavistni stiskači.

Seveda pa nočem nikakor nikomur lepiti nobene oznake. Sej itak vsi vemo, kako je, ane. >:D


Lej, če imaš toliko denarja, da si lahko ves tak luksus kupuješ brez najmanjšega odrekanja, potem priznam, da ti zavidam, v nasprotnem primeru pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

BlaY0 ::

IceIceBaby je izjavil:


Ti si edini, ki prepričuje ljudi, da ne rabijo smartphona.

Btw...android telefoni so požegnani s tvoje strani? Jih lahko uporabljamo, ali jih tudi ne rabimo?

Pa kaj se buniš človek? Kakšni Android telefoni? O čem ti zdaj to? Jaz nikogar ne prepričujem kaj rabijo in česa ne, briga me. Zgolj pravim, da jih ima večina zato ker so pač na voljo in ker je to kul in dražji kot je boljši modni dodatek je.

Dejstvo pa je da v kratkem bodo na trgu itak samo še t.i. smartfouni ampak cene bodo pa še vedno od 30€ pa do 650€.

IceIceBaby ::

golj pravim, da jih ima večina zato ker so pač na voljo in ker je to kul in dražji kot je boljši modni dodatek je.


Ja, že ves čas se motiš.

djordjevic ::

todman74 je izjavil:

Lej, če imaš toliko denarja, da si lahko ves tak luksus kupuješ brez najmanjšega odrekanja, potem priznam, da ti zavidam, v nasprotnem primeru pa ne.

O, fak. Kako nizko smo pa padli, če predstavlja nakup hi-end smartphona na vezavo zavidanja vredno razkošje?

8-O
No grave is deep enough to keep us in chains.

nekikr ::

Se pravi, da ti hodiš na trolo zaradi imidža. Če bi ti tola res koristila bi se ves dan samo vozil po mestu, tako pa si navaden pozer. To je tvoja filozofija, da ne boš užaljen.

Torej Blayo, si navaden pozer zaradi trole ali ne? Dvomim namreč, da se s trolo voziš 20 ur na dan...

BlaY0 ::

Ne zato ker si nisem kupil svoje trole, samo zato ker mi je kul se vozit s trolo.

IceIceBaby je izjavil:

Se pravi, da ti hodiš na trolo zaradi imidža. Če bi ti tola res koristila bi se ves dan samo vozil po mestu, tako pa si navaden pozer. To je tvoja filozofija, da ne boš užaljen.

Ne, ker nimam svoje trole. Če bi jo imel, bi bil "pozer".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

blackbfm ::

ti si hipster k hodš na trolo

nekikr ::

BlaY0 je izjavil:

Ne zato ker si nisem kupil svoje trole, samo zato ker mi je kul se vozit s trolo.

IceIceBaby je izjavil:

Se pravi, da ti hodiš na trolo zaradi imidža. Če bi ti tola res koristila bi se ves dan samo vozil po mestu, tako pa si navaden pozer. To je tvoja filozofija, da ne boš užaljen.

Ne, ker nimam svoje trole. Če bi jo imel, bi bil "pozer".

Navaden pozerček si Blayo. Lahko bi šel peš namesto da kupuješ drago karto, ki jo potem še v celoti ne izkoristiš ne. En navaden blefer si.

BlaY0 ::

Pa kaj, ti si pa navadn šminkerčk, pa tvoja mama je tolk debela da....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

HardFu ::

Dajte nehat fotrat trolla no, ce misli, da vecini iPhone sluzi kot modni dodatek naj tako pac misli.

Ce povzamem svojo uporabo iPhona:
- vsak dan najmanj 5-8 klicev
- SMSi so zguba cajta, torej 0
- vsak dan 3-5 mailov
- skoraj vsak dan Twitter
- vsak dan Nike+, torej GPS
- vsak dan glasbo, med tekom, random nacin predvajanja
- 2-3x mesecno google maps
- vsake toliko malo browsanja, ko cakam kje kaj

Torej lahko povzamem, da ga izkoristim v veliki meri.
http://codeable.io

BigWhale ::

BlaY0 je izjavil:

Z iPhone-om je pa pri večini njegovih lastnikov enako.


In to ves ker: a) vse poznas, b) ker si omniseeing?

BlaY0 je izjavil:

Vse kar si pa naštel da lahko delaš z iPhoneom pa lahko delaš tudi z 5968754 drugimi telefoni. Torej zakaj ravno iPhone?


Potem bos lahko nastel vsaj deset telefonov, ki so nevem kako cenejsi in podpirajo iste funkcionalnosti in so priblizno tako zmogljivi.

todman74 ::

djordjevic je izjavil:

todman74 je izjavil:

Lej, če imaš toliko denarja, da si lahko ves tak luksus kupuješ brez najmanjšega odrekanja, potem priznam, da ti zavidam, v nasprotnem primeru pa ne.

O, fak. Kako nizko smo pa padli, če predstavlja nakup hi-end smartphona na vezavo zavidanja vredno razkošje?

8-O


Lej, za marsikoga je nakup hi-end telefona cela mesečna plača...a ni to dosti? Če greš pa že na vezavo, pa predvidevam, da mesečni "obroki" niso majhni. Torej, za slovenske razmere je to kar luksus....

HardFu je izjavil:

Dajte nehat fotrat trolla no, ce misli, da vecini iPhone sluzi kot modni dodatek naj tako pac misli.

Ce povzamem svojo uporabo iPhona:
- vsak dan najmanj 5-8 klicev
- SMSi so zguba cajta, torej 0
- vsak dan 3-5 mailov
- skoraj vsak dan Twitter
- vsak dan Nike+, torej GPS
- vsak dan glasbo, med tekom, random nacin predvajanja
- 2-3x mesecno google maps
- vsake toliko malo browsanja, ko cakam kje kaj

Torej lahko povzamem, da ga izkoristim v veliki meri.


In to ne moreš delat na trikrat cenejšem telefonu.....aja, se opravičujem, bi 5 minut dalj trajalo, vmes pa lahko umreš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

nekikr ::

Če imaš denar, zakaj bi čakal 5 minut? Da boš svinjsko bogat umrl?

3p ::

Me prav res zanima, če Apple lahko pogrunta še kaj novega kar uporabniki "potrebujejo" ali pa so spet srečali novi Windows 3.10.

gruntfürmich ::

več kot očitno je, da folk na tem forumu ne ve kaj se zunaj dogaja in/ali ni preveč brihten...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Gladi ::



:))

klinker ::

Zanimivo je predvsem to da taki osebki ala Blayo trolajo kako je to bullshit samo v Apple temah/novicah...ko pa je kaka novica o prihodu highend Android/WP telefona pa je vse ql in je to cist hudo. Pac...hatercki se mi res ze prav smilite...pa btw...sem lastnik Nexusa, da ne bo kdo reku da sem iUser oz. iFanatik...oz. kar berem po spletu ste hatercki ze zdavnaj presisali iFanatike...bogi ste, drugega nimam kaj za rect...ker da vam neka blesava znamka gre tolko v nos je lih tolko, oz. se bolj bolano kot bit privrzenec neke znamke :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

BigWhale ::

Jaz pa uporabljam iPhone. Pa mi gre blazno na jetra. Kljub vsemu, sem mnenja, da so pametni telefoni precej uporabne zadeve in da jih dandanes lahko nadomestis samo z mnozico vecih naprav, ki so vse skupaj precej drazje.

klinker ::

Kaj pa ti gre tocno na jetra? Ker sem mel konkretno po rokah vse od 3GS dalje in mi je nekako funkcionalno boljsi napram Androidu, sem se pa zadnjic z Lumio 800 poigral za par dni in morem rect da trenutno je po uporabnosti za obema, ceprav dela pa res blazno smooth in Android nima za pol bureka tu. Verjetno, oz. upam da bo z WP8 se funkcionalnost izboljsana vsaj na raven iOSa...in s tem postal res dobra konkurenca ostalim, ker samo delovanje in vmesnik sta mi bla drugace res zelo vsec. Kar mi je na Androidu ql je izkljucno to da ga lahko kar na easy skostumiziras kot ti pase, ostalo pa mi je na iOSu in WP precej boljse, samo sem zal tip cloveka ki za telefon nikoli ne bo dal takih cifer...je prevec sans da ostanem brez...izguba, padec, kraja, itd...kar ne bi blo prvic, zato pac kupim nek p/p in se ne sekiram prevec.

BigWhale ::

Najbolj me moti to, da ni tipkovnice. :> Po vec kot pol leta se se vedno nisem navadil tipkat na ekran.

Potem so pa razno razni UI koncepti katerih daje problem discoverabilitja. Recimo, to, da tapnes na vrh ekrana, za scroll navzgor. Nastavljanje operaterja. Ne maram, da je operater nastavljen avtomatsko in ce pridem na podrocje kjer je slab signal, me telefon vedno opozarja, da ni omrezja in da naj zamenjam.

SMS sporocila se grupirajo v 'pogovore', katerih ne morem grupno brisati. Lahko samo vsakega posebaj.

Ne morem naloziti slike na telefon. Za taksno malenkost moram obvezno zagnati itunes. Insanity. Oziroma, lahko jo nalozim, samo je telefon ne bo registriral in je ne bom mogel pripeti k sporocilu.

Pa se najde kaksna zadeva, ki se je trenutno mogoce ne spomnim. :)

MasterBlaster ::

> SMS sporocila se grupirajo v 'pogovore', katerih ne morem grupno brisati. Lahko samo vsakega posebaj.

Grupo lahko brišeš celo, vseh grup na enkrat pa res ne.

>Ne morem naloziti slike na telefon. Za taksno malenkost moram obvezno zagnati itunes. Insanity. Oziroma,
>lahko jo nalozim, samo je telefon ne bo registriral in je ne bom mogel pripeti k sporocilu.

Lahko jo pošlješ na mail, ali odložiš na dropbox (ali kako alternativo), potem pa v mail ali dropboxu izbereš Save picture in ji shrani med vse slike na telefonu. Potem pa lahko z njio počneš vse kar lahko s tistimi slikami, ki jih slikaš na telefonu.
Tk je pa pika .

amacar ::

To da tapkneš zgoraj je meni osebno ena izmed najbolj priljubljenih funkcij.

Glede omrežja, pa če si doma na slabem signalu res postane tečno. Sam sem to rešil z uporabo jailbreaka, ter tweaka popup blocker in opozorila izginejo.

BigWhale ::

MasterBlaster je izjavil:

Lahko jo pošlješ na mail, ali odložiš na dropbox (ali kako alternativo), potem pa v mail ali dropboxu izbereš Save picture in ji shrani med vse slike na telefonu. Potem pa lahko z njio počneš vse kar lahko s tistimi slikami, ki jih slikaš na telefonu.


Sliko lahko tudi natisnem in potem fotografiram. Iphone ima itak blazno dober fotoaparat! A ne? ;>

Gre predvsem zato, da je platforma precej zaprta in da so taksni workaroundi tecna zadeva, ki je popolnoma nepotrebna.

amacar je izjavil:

To da tapkneš zgoraj je meni osebno ena izmed najbolj priljubljenih funkcij.

Ja, ampak, odkrijes jo lahko samo po nesreci ali pa ti nekdo pove zanjo.

amacar je izjavil:

Glede omrežja, pa če si doma na slabem signalu res postane tečno. Sam sem to rešil z uporabo jailbreaka, ter tweaka popup blocker in opozorila izginejo.


To je poseg v napravo, ki je Apple ne mara. To, da lahko popup-e blokiras samo tako, da hacknes telefon je mal trapast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

blackbfm ::

Lumia 920 rečem jaz. Gledam zdele, pa se mi kar dopade. Ampak spet ne vem če je tak preskok, da bi se jo splačal nabavit. IMO popolnoma konkurenčna novi petici.


vse kul..ampak teža pa 185g8-O že iphone je cigla pa je četrt lažji

nekikr ::

Če bi to pomenilo, da baterija zdrži 4 dni..... potem bi mogoče lahko sprejel ta kompromis...mogoče.

IceIceBaby ::

Meni se teža ne zdi problem. Teh nekaj 10 gramov se ne pozna toliko. Imam uro, ki je težja. Zunanje mere so precej bolj pomembne.

floyd1 ::

BigWhale je izjavil:

Nastavljanje operaterja. Ne maram, da je operater nastavljen avtomatsko in ce pridem na podrocje kjer je slab signal, me telefon vedno opozarja, da ni omrezja in da naj zamenjam.

Ker sem pred nekaj dnevi prebral to, me cela stvar precej čudi - torej enkrat opozarja, drugič, ko pa tudi lahko narastejo stroški, pa ne? In tega ne gre nastavit?

Sicer pa se pridružujem mnenju glede Itunes - bebasto je, da moraš vsak štikl naložit preko tega programa. Sicer uporabljam alternative, a kaj ko vsaki kaj fali... Enostaven "drag and drop", kot pri androidu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

blackbfm ::

za en mp3 je bedasto, če imaš urejene tage in albume pa je stvar precej dobra

amacar ::

floyd1 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Nastavljanje operaterja. Ne maram, da je operater nastavljen avtomatsko in ce pridem na podrocje kjer je slab signal, me telefon vedno opozarja, da ni omrezja in da naj zamenjam.

Ker sem pred nekaj dnevi prebral to, me cela stvar precej čudi - torej enkrat opozarja, drugič, ko pa tudi lahko narastejo stroški, pa ne? In tega ne gre nastavit?


To so dve čisto drugi zadevi. Njega moti, ko ima omrežje izbrano ročno, in pride na območje s slabim signalom, da mu javi opozorilo (in to nadležno popup okno), da ni omrežja.

To kar si pa ti bral pa je data roaming, za kar pa tudi na iOS obstaja nastavitev, kjer če je izklopljeno v tujini prenos ne bo delal, če pa vklopljeno pa bo.

Glede itunes, je pa mogoče tečno, ampak se mi dobro zdi, ker hkrati naredi še backup, tako da imam hkrati na pc-ju vse datoteke, podatke aplikacij, nastavitve..., če bi se slučajno z iphonom kaj zgodilo, ker kolikor sem "len" za te stvari, vem da si ročno ne bi šel backupa delat. (vsaj takrat ko sem še imel androida nisem nikoli shranil vsebine sd kartice na disk)

BlaY0 ::

BigWhale je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Z iPhone-om je pa pri večini njegovih lastnikov enako.

In to ves ker: a) vse poznas, b) ker si omniseeing?

Point večine je ravno v tem, da ti ni treba poznati vsakega, ker itak vsi ustrezajo vzorcu. Kot sem napisal, večine ni treba iskati z daljnogledom, če pa kdo izstopa pa ni več del te večine ampak je recimo povprečen ST-jaš, ki pa je v manjšini.

BlaY0 je izjavil:

Vse kar si pa naštel da lahko delaš z iPhoneom pa lahko delaš tudi z 5968754 drugimi telefoni. Torej zakaj ravno iPhone?

BigWhale je izjavil:

Potem bos lahko nastel vsaj deset telefonov, ki so nevem kako cenejsi in podpirajo iste funkcionalnosti in so priblizno tako zmogljivi.

Ja. Predpostavimo, da vseh teh 11 telefonov z vezavo košta po $1 (kar sploh ni redkost). No in zdaj mi povej zakaj se večina odloči ravon za iPhone?

3p je izjavil:

Me prav res zanima, če Apple lahko pogrunta še kaj novega kar uporabniki "potrebujejo" ali pa so spet srečali novi Windows 3.10.
Ne, princip je ravno obraten. Apple (lahko vstaviš tudi kakšno drugo firmo) se odloči kaj bo prodal in potem prepriča folk da to potrebuje. In potem ti kar naenkrat enostavno "verjameš", da to potrebuješ. In potem imaš opcijo na telefonu "proizvajanje megle" in 100% lastnikov telefona s to funkcijo tudi dejansko uporablja to funkcijo, ker je bil marketing dober in je zdaj proizvajanje megle in in nasploh kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

BlaY0 ::

Jo pa uporabljajo recimo 1x na dan kar znese recimo 1% uporabe telefona.

Trixyy ::

iPhone je zakon! :) sem lastnik androida (htc sensation),ampak je podn od podna ;) ..

BigWhale ::

BlaY0 je izjavil:

Ja. Predpostavimo, da vseh teh 11 telefonov z vezavo košta po $1 (kar sploh ni redkost). No in zdaj mi povej zakaj se večina odloči ravon za iPhone?


Dober marketing. In kaj potem? Smart telefoni so prakticno isti po uporabnosti in so odstopanja zelo majhna. Zakaj vecina vzame Iphone-a? Zato ker vecina pije Coca-colo in ne Ore. :) Marketing, so what?

thramos ::

Če bi vsi takole priznali, potem ne bi bilo krega.

nekikr ::

BigWhale je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Ja. Predpostavimo, da vseh teh 11 telefonov z vezavo košta po $1 (kar sploh ni redkost). No in zdaj mi povej zakaj se večina odloči ravon za iPhone?


Dober marketing. In kaj potem? Smart telefoni so prakticno isti po uporabnosti in so odstopanja zelo majhna. Zakaj vecina vzame Iphone-a? Zato ker vecina pije Coca-colo in ne Ore. :) Marketing, so what?

Telefon, ki z vezavo stane 1€, da je "praktično isti po uporabnosti" kot nek hi-end? Japajade. Najbrž ne bo težko prilepiti kakšnega linka do teh 1€ telefonov kajne? Eno je da trolaš na polno, nekaj drugega pa da si neveden bedak. Kaj od tega si, ker druge opcije ni?

amacar ::

Sej imaš lahko vse telefone za 1€ z naročnino. Zakaj se pa določijo pa je všeč razlogov: velikost ekrana, oblika telefona, marketing, navajenost na OS, povezljivost z ostalimi napravami, ki jih že posedujejo... Vsekakor pa ne drži, da se med temi dražjimi telefoni večina odloči za iPhona, vsaj v Sloveniji ne.

nekikr ::

Prav za 1€ jih imaš bore malo. Večinoma so sedaj akcije 1€ + 24x 7€, kar pa potem ni več ravno tisti 1€...
Ja, res je in prav, da se večina ne odloči za iPhone. Ostali so končno postali tako spodobni, da končno ni več samo en "tisti pravi" za rajo. Še sam komaj čakam, da pride Win8 telefon v prodajo, prav mogoče, da končno menjam iOS za Win8. Več konkurence je lahko samo dobra stvar.

amacar ::

Ogromno jih je. Recimo Simobil XL Zate s prenosom podatkov Mega: sgs3, iphoni, htc one X...

nekikr ::

Uf, ja, gledal sem Mobitel, tam jih je res malo :(

BlaY0 ::

nekikr je izjavil:

Uf, ja, gledal sem Mobitel, tam jih je res malo :(

Ja super da si gledal operaterja, ki pokriva samo Spodnji Duplek. Daj odpri oči model pa nehaj blejati, ker če ne te bom smatral za memberja "večine" o kateri govorim.

BigWhale je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Ja. Predpostavimo, da vseh teh 11 telefonov z vezavo košta po $1 (kar sploh ni redkost). No in zdaj mi povej zakaj se večina odloči ravon za iPhone?


Dober marketing. In kaj potem? Smart telefoni so prakticno isti po uporabnosti in so odstopanja zelo majhna. Zakaj vecina vzame Iphone-a? Zato ker vecina pije Coca-colo in ne Ore. :) Marketing, so what?

No tak odgovor sem hotel! Samo od tebe nisem pričakoval Pahorizma, ker sem mislil da ne padaš na to. Skratka čisti modni dodatek za ofčice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

nekikr ::

Nekako si ti pozerček zadnji, ki lahko koga obsoja "blejanja". Super, da sta dva, ki se strinjata o nečem. A boš sedaj to posplošil na vse spet? In spet zagovarjal, da nima smisla dati 600€, če lahko s tistim za 150€ narediš isto opravilo (veliko počasneje)? Boš spet ignoriral tiste procente, ki ti jih je zgoraj nekdo nalimal in blejal svoje naprej?

BlaY0 ::

Procente česa ofčica moja? Kdor bleja, ga ni treba nič obsojati da bleja. Koliko uporabnikov telefonov s FB dejansko tudi uporablja FB? Jasno da skoraj vsi. Kje je statistika koliko časa uporabe telefona pri posamezniku procentualno predstavlja branje e-mailov?


    1. koliko časa na dan uporabljaš telefon
    2. koliko časa od tega samo kličeš
    3. koliko časa pošiljaš mesiđe
    4. koliko časa si na FB
    5. koliko časa Twitaš
    6. koliko časa bereš/pišeš mejle
    7. koliko časa špilaš igrice
    8. koliko časa internetiraš


...in potem to statistiko razširi na vse Američane in ostale lastnike in pojdi malo ven iz tega svojega Spodnjega Dupleka. Malo se razglej, lahko pa pač gledaš še naprej reklame pa te bo marketing naučil kaj moraš jesti, kako moraš uporabljati telefon in kako se moraš obnašati v tropu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

blackbfm ::

Ce bi bil samo marketing in megla, bi prodaja hitro padla, stvar je pa pac obratna.

nekikr ::

BlaY0 je izjavil:

Procente česa ofčica moja? Kdor bleja, ga ni treba nič obsojati da bleja. Koliko uporabnikov telefonov s FB dejansko tudi uporablja FB? Jasno da skoraj vsi. Kje je statistika koliko časa uporabe telefona pri posamezniku procentualno predstavlja branje e-mailov?


    1. koliko časa na dan uporabljaš telefon
    2. koliko časa od tega samo kličeš
    3. koliko časa pošiljaš mesiđe
    4. koliko časa si na FB
    5. koliko časa Twitaš
    6. koliko časa bereš/pišeš mejle
    7. koliko časa špilaš igrice
    8. koliko časa internetiraš


...in potem to statistiko razširi na vse Američane in ostale lastnike in pojdi malo ven iz tega svojega Spodnjega Dupleka. Malo se razglej, lahko pa pač gledaš še naprej reklame pa te bo marketing naučil kaj moraš jesti, kako moraš uporabljati telefon in kako se moraš obnašati v tropu.

Beeeeeee.
Če na dan internetiram 5 minut (recimo) in imam denar, da kupim najboljše in najdražje, da mi bo stran odprlo četrt sekunde hitreje, kdo hudiča si ti, zaplankan slovenček, da mi boš rekel, da se mi to ne izplača? Ugotovili smo tudi, s tvojo logiko, da si ti navaden trola-pozer, ker se ne pelješ do končne postaje, pa bi se lahko, če si kupil žeton.

BlaY0 ::

Hehe, največje face so mi tisti, ki jim rečeš da so zaplankani slovenčki, saj ne vidijo čez Alpe, oni pa na to odgovorijo "Ne, ti si zaplankan slovenček.". Vrtec 1, 2, 3... ;((

Daj mi razloži zakaj bi bil jaz pozer? A to samo poskusiš žaliti al resno misliš? Utemelji. Zame je namreč pozer tisti, ki stoji na pločniku pred rdečo okrog pa gruča ljudi in mu je dolgcajt, nakar potegne iz žepa iPhone, ker mora kao nujno e-maile sčekirat...

Trol je pa tisti, ki zapne za mnenje nekoga drugega. Mnenje sem izrazil, ti pa na vsak način želiš da se to prikaže kot da ti ga želim vsiliti. Ma briga me imej svoje mnenje in poziraj naprej s svojim iPhoneom ko hodiš čez prehod za pešce. Vsako tele ima svoje vesele...

IceIceBaby ::

Je že nekikr napisal, zakaj si pozer. Kupiš žeton za trolo, ampak ga niti do polovice ne izkoristiš. Taprav dec bi se pelu do končne postaje, če že plača za žeton.

Invictus ::

Zakaj pa uporabljate iPhone, če ga pa ne marate?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nekikr ::

Trol je pa tisti, ki zapne za mnenje nekoga drugega. Mnenje sem izrazil, ti pa na vsak način želiš da se to prikaže kot da ti ga želim vsiliti. Ma briga me imej svoje mnenje in poziraj naprej s svojim iPhoneom ko hodiš čez prehod za pešce. Vsako tele ima svoje vesele...

1. To je trol? Res? Spletna komunikacija, kaj spletna, komunikacija nasploh, ti pa ravno ne leži kaj dosti kajne? Googlaj recimo repliko, ali pa usklajevanje mnenj, ali pa izražanje mnenj, boš presenečen, kaj vse te magične besede pomenijo.
2. Želim prikazati? Zakaj bi želel prikazati tisto, kar nam povsem jasno in brez ovinkarjenja vsiljuješ ti? Vse ljudi sveta si označil za navadne pozerje, tudi sebe, samo da potem to poziranje preslikaš le na mobilne telefone, ker ti to bolj paše.
3. Poziram s svojim iPhonom? Absolutno. Vsakič, ko sprejmem klic, namesto, da bi govoril preko skrite BT slušalke. Vsakič, ko mi po kilometru teka na glas pove statistiko, kakšen je bil rezultat zadnjega kilometra itd. ti temu rečeš poziranje, jaz pa čisto navadna uporaba mobilnega telefona. Me pa zanima, kaj boš rekel, če bom konec leta presedlal na WP. Takrat pa ta ista uporaba ne bo več poziranje ampak kaj? Smotrna uporaba mobilnega telefona? Četudi bo stal 600€ ali več? Bom tudi takrat "pozer", ker imam pač srečo pri denarju in lahko kupim telefon, ki četrt sekunde prej odpre spletno stran?

BlaY0 ::

IceIceBaby je izjavil:

Je že nekikr napisal, zakaj si pozer. Kupiš žeton za trolo, ampak ga niti do polovice ne izkoristiš. Taprav dec bi se pelu do končne postaje, če že plača za žeton.

Se pravi nisem pozer, ker si je to enostavno izmislil. Še kaj?

nekikr je izjavil:


2. Želim prikazati? Zakaj bi želel prikazati tisto, kar nam povsem jasno in brez ovinkarjenja vsiljuješ ti? Vse ljudi sveta si označil za navadne pozerje, tudi sebe, samo da potem to poziranje preslikaš le na mobilne telefone, ker ti to bolj paše.

Se mi zdi da si preveč paranoičen. Nekdo nekaj napiše in potem je to zate že vsiljevanje, napad na tvojo osebno integriteto in na sploh se takoj počutiš ogroženega. Daj napiši še da kršim tvoje človekove pravice in me toži pred evropskim sodiščem. Mater kakšna mevža...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790589 (76457) MrStein
»

Google Calendar, Gmail in Maps v Material preobleki

Oddelek: Novice / Android
75174 (4122) Jst
»

Opera Mini za iPhone oddana v obravnavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6721886 (19975) JayKay
»

Barcamp dogodki v okolici Slovenije

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
83828 (2545) CaqKa

Več podobnih tem