» »

Travian

Travian

pudlcek ::

Pozdravljeni!

Je tule kakšen izkušen igralec Traviana?:D imam galce, trenutno 200 populacije na 5 strežniku (ki se je začel nedavno). Vsa surovinska polja na 5 stopnji ali več, vojske cca 100. Zanima me, kaj se pri trenutni populaciji splača nadgrajevat?? Vidim da nekaterim igralcem zelo hitro raste populacija, so me začeli prehitevat..

LP, SoXcast

nofaith ::

Vojska farmanje. Hitro razvij tevdosove strele in z njimi farmaj kolko se le da
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

pudlcek ::

Kaj pa se splača pri tej populaciji nadgrajevat? Opažam, da je nekaterim igralcam (ki smo imeli večino časa približno enako populacijo) zelo hitro začela rasti populacija..?

LP

nofaith ::

... Zato ker so si naredili paladine in farmajo 100 na uro... Naredi si strele ne nadgrajuj surovin naredi rezidenco na 10. In idi na 9 crooperja in delaj še več vojske. Naredi mlin in žito
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

korenje3 ::

a to se še igra? ^^
pred več kot 5 leti ko je igra izšla, sem bil vodja največjega "klana" v sloveniji.

moram rečt da je postala igra bv, ker vzame preveč česa, sicer je brez veze igrat. moraš biti gor vsako uro, sicer te vedno nekdo prehiti.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Predator ^^ ::

Kako se vam da igrat na kakšnem drugem serverju kot 3x speed?
Gnmstle

nofaith ::

V bistvo je ta igra zguba cajta. Gor mors bit 20/7 ce hoces bit prvi. Raje pojdi in si zlovdaj kaki tetris al pa na miniclipu pojdi igra 8 ball pool
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

DonMatejo ::

korenje3 je izjavil:

a to se še igra? ^^
pred več kot 5 leti ko je igra izšla, sem bil vodja največjega "klana" v sloveniji.

moram rečt da je postala igra bv, ker vzame preveč česa, sicer je brez veze igrat. moraš biti gor vsako uro, sicer te vedno nekdo prehiti.


A te nismo potem Horde razbili kot mačka? :) hehe, res je dobr najdt sotrpine na Si2, tolk let nazaj...

korenje3 ::

DonMatejo je izjavil:

korenje3 je izjavil:

a to se še igra? ^^
pred več kot 5 leti ko je igra izšla, sem bil vodja največjega "klana" v sloveniji.

moram rečt da je postala igra bv, ker vzame preveč česa, sicer je brez veze igrat. moraš biti gor vsako uro, sicer te vedno nekdo prehiti.


A te nismo potem Horde razbili kot mačka? :) hehe, res je dobr najdt sotrpine na Si2, tolk let nazaj...


trolol.
jaz sem nehal igrat preden je blo konec igre. pred tem smo bli pa največji.

sicer pa lepo da se še spomneš mene :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

zanchi ::

Jaz sem 3 leta zapored igral six...

Blinder ::

pudlcek je izjavil:

Kaj pa se splača pri tej populaciji nadgrajevat? Opažam, da je nekaterim igralcam (ki smo imeli večino časa približno enako populacijo) zelo hitro začela rasti populacija..?

LP


rast na začetku je eksponentna!? ker nadgrajuješ surovinska polja. danes žrtvuješ neki surovin da boš jutri jih imel več. za nizke stopnje surovin se ti investicija povrne po par dneh, za tiste nad nwm 10 15 stopnjo pa rabi mesec dni. kot galec imaš dvojno kapaciteto špranj, lahko nadgrajuješ surovine in nimaš nič vojske, pa ti ne bodo nič pokradli. lahko pa napadaš, kot so ti svetovali, se bo vsaj kej zanimivega dogajalo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

denisek123 ::

Se spomnem ko sem igral od začetka,bil je popularen neki misteriggy,zdaj sploh ne vem o kakih strelah govorite,ker takrat tega še ni bilo.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

Blinder ::

strele so theutenevemkaj thunder, neka enota na konju
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

DonMatejo ::

korenje3 je izjavil:

DonMatejo je izjavil:

korenje3 je izjavil:

a to se še igra? ^^
pred več kot 5 leti ko je igra izšla, sem bil vodja največjega "klana" v sloveniji.

moram rečt da je postala igra bv, ker vzame preveč česa, sicer je brez veze igrat. moraš biti gor vsako uro, sicer te vedno nekdo prehiti.


A te nismo potem Horde razbili kot mačka? :) hehe, res je dobr najdt sotrpine na Si2, tolk let nazaj...


trolol.
jaz sem nehal igrat preden je blo konec igre. pred tem smo bli pa največji.

sicer pa lepo da se še spomneš mene :p


Alter ali elita? fak... vem, da si me napadal (prov spomnim se telefonov ponoč, ko smo vam nastavljal bunkerje haha.). Noben ni spal tisto leto mater, še laptop sm si kupu, da sm bil lahko več online. :)

Ja, je blo zanimivo, once-in-a-lifetime expirience of MP, ampak po Si2 je blo pa dovolj.

chrispy ::

razvijaj samo surovinska polja, se ti veliko bolj splača kot farmanje če nisi aktiven 24/7 :)
tudi manj riskantno je delat surovinska polja kakor pa v vosjko v začetni igri :)
sam sem na slo speedu 3 tedne samo simčkal in delal surovinska polja, zdaj v končni fazi igre pa držim največjega crusha na serverju

Predator ^^ ::

chrisphy ker si imel sreco da te niso prve 3 tedne napadali
Gnmstle

chrispy ::

so me napadal, pa pač skriješ surovine+ uporabljaš heroja.
sej s TT ji se tut nemorše branit

IL DIAVOLO ::

Travian preveč geekovski, skoz te napadajo, še spat ne moraš v miru...vojna plemen je boljša, ponoči te sploh napadat ne morjo oz. se ne splača ker imaš 100% bonus obrambe.

Against ::

A si neznaš poiskat soigralce, da ti pokrivajo čez dan/noč, ko tebe ni?
Drugače pa kdo vse še igra na slovenskem speed serverju?

gruntfürmich ::

čakte malo. a ni bil dealer največja legenda prvega slo servera? al sem kaj zamešal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

chrispy ::

jst igram na slo speedu

Blinder ::

poleg tega speed bi morali ustvarit še en tip servera za travian. en tak, da napadi ponoči niso možni al neki v tem smislu + da je dovojleno nwm max 3 dostope dnevno do accounta
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Predator ^^ ::

Ali pa da si lahko aktiviraš zaščito za 4 ure. Seveda ko nisi napaden :) Pa da to vsak dan 1x lahko.
Gnmstle

UNIVERZUM ::

gruntfürmich je izjavil:

čakte malo. a ni bil dealer največja legenda prvega slo servera? al sem kaj zamešal...



imaš kar prav oni debatirajo o Si2

ah kje so časi BoS in WP
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

DonMatejo ::

tako je, na Si2 pa Horde vs Shadows (zmagovalci) vs Alter vs Elita

flameir ::

Fantje, sam stran od traviana čim prej, v vaše dobro. ;)
Mislm, da če že ni 1., je pa travian med vsaj top3 igrami, ki te najbolj zasvojijo. Sem igral vse speede mislm da do osmega al devetega. Na začetku bil bedak, na koncu med najboljšimi. Ampak ko si enkrat med najboljšimi, pa je potem konec serverja, ugotoviš kaj je življenje. Kar na enkrat imaš polno cajta, pa ne veš kaj bi delal. Dobesedno :D
Če imaš 20, 30, 40 vasi, porabiš sam da vse poklikaš pol ure. da ne govorim, če hočeš bit top ropar...
travian je res huda igra, kjer morš zelo velik taktično razmišljat ter seveda velik bit na računalniku.
Jaz osebno sem bil vsako noč tudi do 4ih ponoč pokonc, pa potem samo 2uri spau...ko sva šla z bejbo ven, sem šel na telefon na travian...uglaunm, res, travian je fuj! :P
če pa kdo rabi na speedu kakšne veze, nej pa kar pove, poznam praktično vse igralce (verjetno jih še veliko igra), pa mu lahko zrihtam kako pomoč :))
v načrtu pa mam vseen se nekega dne vrnt na speed in nardit en mega acc, bomo vidl :D zabavno je it igrt ko se server odpre, pa naštancat u dveh tednih mal vojske, pol pa najbolšiga mal sesut hehe, to sem že parkrat prakticiru v zadnjih dveh letih xD :D

za konec pa še, v alfi rojen, v svn vzgojen! :D
(veterani slo traviana bodo razumeli)

+/+ za vedno ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

TehDucky ::

Jah, travian je res zasvojljiv špil, ampak je pa fun rušit folk ^^ Na začetku, ko si totalen noob je najbolj fun igrat, ker nimaš pojma, pa ne igraš skoz, potem pa po parih speedih pa si že čisto vse nadudlan in že čakaš da sekaš valove katapultov ipd. Sem pa vesel, da sem igral tistega, ki je bil okoli novega leta, zarad njega se mi je lajf ubrnu ;) Spoznal tapravo osebo preko traviana in potem kar hitro zaključil travian (ne nisem dočakal konca :P)
Ni samo slabo v travianu, vsaj pri meni ni bilo tako ^^
Also svn so bli čist carji, sem preživel kar nekaj časa pri njih ali ob njih.

flameir ::

Vou, tole pa je zgodba. Sem vesel zate, jz sm pa spoznavat začel predvsem po koncu igranja :))w

chrispy ::

flameir ::

chrispy je izjavil:

http://travian-reports.net/si/report/31...
:)


to je verjetno eden izmed zadnjih speedov, ker tega se ne spomnm jst?
no pohvalno, temu se reče ovnar, ne pa tisti s 15k ovni. ko smo našim težil, so komaj prilezli do 20k...
kera ally oz koordinate si to :P

ne me ti zajebavat, šele zdele am vidu spodn off...a lahko zvem kdo je to delu, ker tole je pa res vsaka čast. 370k impov? kako??? :D talent + velke barake? a to je dejansko sloo speed? vau... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

TehDucky ::

Lepa crispy, si mel spet roke zraven ? Sicer sem ga pa že videl na skype ko si poslal ^^

@flameir, no ja na kratko sem se čist spremenu, štorija je pa itak neomejeno dolga ^^

Blinder ::

pr temu travianu bi morali še ustvarit neko računalniško vodenje računa, da ko nisi aktiven da igra automatsko vsaj neki naredi
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Against ::

Ni to Tribal war, da bi imel ponoči, ko boš ti spal kr zaščito lol.
Igra kdo na speedu?

korenje3 ::

a te horde pa elita še obstajajo?

pred 5 leti sm bil šef elite :)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

flameir ::

elite igralcev je le še peščica, jaz sem nehal ene približno 2 leti nazaj :)

DonMatejo ::

horde se je pa kot igralna skupnost predvsem Lineage 2 odločila za Travian čist tko, za probo izključno za Si2 in kot taka ni nikoli več zaživela nazaj na nobenem serverju. Verjetno pa še kdo igra.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Travian T5

Oddelek: Igre
182291 (1526) El Toro
»

Travian BOT

Oddelek: Programska oprema
288773 (6122) gendale
»

Travian - online game (strategija) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12315705 (7367) Dynko
»

travian!si4 iščemo igralce!

Oddelek: Igre
172580 (1999) Meizu
»

World of Warcraft ruši rekorde

Oddelek: Novice / Ostale najave
215597 (3633) ahac

Več podobnih tem