» »

travian!si4 iščemo igralce!

travian!si4 iščemo igralce!

skuby ::

Iščemo igralce za si4 ki se bo hmalu restartal ciljamo na top20!!!
Igrali bomo z zlatniki(ni vam jih potrbebno kupovati saj jih bomo mi)Iščemo 1-2 za ponoči in 1-2 z dopoldne za popoldne pa sva 2!
Igrali bomo agresivne tevtone ciljamo na veliko medalj.
Pišite samo izkušeni na ZS ali kar tukaj ali me dodajte na msn matic.skubic@hotmail.com.Povejte izkušnje starost...
  • spremenil: skuby ()

Tr0n ::

Get proper games.

DOOM_er ::

+1
Robots will steal your job. But that's OK

skuby ::

+1

ftw?

DOOM_er ::

+1

ftw?

ofc
Robots will steal your job. But that's OK

___ ::

wtf:) vi pa vaše kode...

DOOM_er ::

wtf:) vi pa vaše kode...

-1
Robots will steal your job. But that's OK

Glorfindel ::

Povej ti raj svoje izkušnje... Pa definiraj "igrali bomo z zlatniki". Ka bote to kupl 100 zlatnikov pa je to to?[hope not]
A vete to da bo med top10 se hvali ene 500 ludi zdj pa nwm kok se jih za top20...

Pa men zgledaš en šolarček ko rabi par ludi s pravimi izkušnjami. Pomoje sploh ne veš ka je to top5 aliansa. AL pač mal več napiš ker eni smo preleni da bi pisal prek nwm čega.
Kake nicke si že mel? -pa pazi da se ne zlažeš ker mam od 80% top playerev skype-

strictom ::

A to se prav na kupe zbirate pa igrate te kup crapa igre?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Glorfindel ::

V bistvu... Če hočeš postat slavn je to treba. Razn če misliš da smo taki fanatici da smo 24/7 gor skos sam eni

Meizu ::

Če hočeš postat slaven? Travian se že tolikih let obrača, pa še nobeden ni postal zelo znan in slaven... Kvečjemu sem enkrat igral Travian, prišel do 5k populacije, popizdil ker je špil tako jahavo narejen in account predal prijatelju.

TehDucky ::

Sem igral ene par serverjov, med tem vse slovenske speed serverje, brazilski speed pa še si2. Slovenski speedi so bili bolj za gušt, medtem ko sem na brazilskem delav bruke. Zbral crusher velik 78000 imperianov ter 30000 cesarisov in katapulte. Sem zbil enmu WW za enih par levelov, mislim da je blo 6 al 8 nisem prepričan. Najboljši sem pa bil na si2, kjer sem bil četrti kar nekaj časa. Imel sem 7 medalj za ropat 2 za napad ter nekaj bonus medalj. Drugače se mi pa ne da več igrat :) Minilo, čeprav mi je včasih še cool poslušat kako se pogovarjajo sošolci ko so low in se gibljejo 1000-500 mesta :D

Lp

DOOM_er ::

me zanima kakšna srečanja majo te alianse v RL :))
Robots will steal your job. But that's OK

Berserker ::

Nič ta igra je bedna in podn od podna neko gledanje statistik pol pa se na tv-ju v neki oddaji prikaže kao mojster traviana okoli 20 let star pa nekaj malega zmumla jaz sem se sam smejal. Mislim mene bi se blo sram pohvalit pri 20 da g33kam travian, družini je itak sramoto nardil.

laught ::

misliš tole?:)):))

iNooby ::

travian je pizda od pizde
Haters gonna hate...

Lama ::

Hehe :) Travian je dober, če so dober, če si pa n00b, ki ga na začetku pofarmajo potem pa seveda, da vam ni všeč :D

Lp, Lama

Meizu ::

Hah, mene ni noben farmal. Sm bil v močni aliansi (takrat druga top aliansa) ampak... Zelo v kurcu špil, vsaj zame. Naveličaš se ga takoj, ker gre vse po istem kopitu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Travian

Oddelek: Igre
354496 (3699) DonMatejo
»

Travian BOT

Oddelek: Programska oprema
288773 (6122) gendale
»

Travian - online game (strategija) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12315705 (7367) Dynko

Travian

Oddelek: Igre
111244 (1244) Tilen
»

TRAVIAN (online igra)

Oddelek: Loža
61065 (1065) ahac

Več podobnih tem