» »

Urejanje frizure (brez želeja)?

Urejanje frizure (brez želeja)?

joej970 ::

Zdravo,

mam vprašanje glede frizur...opažam da majo nekateri pobje tk lase ful dobr naštimane, pa da jim res cel dan tk držijo...npr. da so okol ušes pobriti na vrhu pa majo lase in jim stojijo v zrak... in ni videti da bi uporabljali kaj želeja...jaz pa če bi hotel met tako, bi si itak mogu dat ful želeja pa še tist nebi dve uri zdržalo...
morda kdo ve kako to delajo/delate oz. s čem?

Najlepša hvala :D

čuhalev ::

Nekateri z milom, drugi z jajci. :)

menjalnik ::

Hehe, ravno danes sem si jih umil in potem nekaj časa popravljal nazaj pa mi trenutno stojijo, nevem pa kaj bo, ko se bom jutri zjutraj zbudil:)

Truga ::

Jaz dam v 220V prste, pa kr zaleze.

shadowfax ::

Po mojem je odvisno tudi od tipa las. Sam imam zelo trde ter suhe in če mokre uredim, približno obdržijo obliko. Z geli sem imel pa iste probleme (celo pest, da je kaj držalo), zdaj pa že par let ne uporabljam nič oz. zelo poredko. Mogoče kak lak za lase v majhnih količinah.

LapD ::

žele? maš vseh vrst gelov, voskov, wet look, dry look, lahko si s fenom oblikuješ... malo morje variant, je pa dost odvisno kako si postrižen.
web&motion designer

nejc5 ::

Največ naredi frizer. Odkar sem ga menjal še nisem uporabljal nič dodatkov pa imam vedno irokezo.

ejQ ::

Žele je za končno urejanje frizure pomoje najslabš kar lahko uporabš. Obteži ti lase, nardi jih "crispy", rabš ga velik da sploh kej drži in vedno je zraven nek wet look efekt.
(Če ga pa uporabš na mokrih laseh, ki jih nato posušiš, je pa druga zgodba).

Sprobi mat paste, s katerimi loh z minimalno količino produkta dosežeš željen učinek pa še zgleda kot da nimaš nič v laseh.

Velik naredi pa tud (usmerjeno) sušenje las.

Jim Chapman ma na YT kanal o man groomingu:
Zayn Malik Hair
Ryan Phillipe look

Janac ::

jaz sem bolj seksi ce mam z zelejem

komar88 ::

jaz si kar tako na stran jih počešem in izpade kr vredu :)
MAN UTD <3

bozicek ::

Z zelejem, voskom in podobnim ne naredis nic...no razen res kaksen Spyker in podobno (samo to je v bistvu lim).
Za frizure se uporablja lak...najmocnejsi...ajde recimo Taft 5 za domaco uporabo...

Za info...rokeze ali podbno, recimo kasna punk frizura (ekstremi...spice dolge 20 centi in podobno)...to je vse lak in ne zele, vosek, glue
Darila letos samo za poredne

Janac ::

lohk tut s sekundim probas, bi moglo drzat no...alpa neostik je vsekakor za probat.

Mipe ::

Janac je izjavil:

jaz sem bolj seksi ce mam z zelejem

Kako seksi si, žal ne presojaš ti, ampak drugi. In žele nam je nagravžen.

Janac ::

se ga ne opazi in daje wet look...

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: ejQ ()

komar88 ::

Janac je izjavil:

lohk tut s sekundim probas, bi moglo drzat no...alpa neostik je vsekakor za probat.


haha, pa imaš za 14 dni mir :D
MAN UTD <3

ejQ ::

Ops, sori Janac. Napačn gumb.

Kako se ga ne opaz, če pa daje wet look?!

Janac ::

jup. Med spanjem si pa das kovisnko kletko da ne pokvaris...

ejQ je izjavil:

Ops, sori Janac. Napačn gumb.

Kako se ga ne opaz, če pa daje wet look?!

ce dez pada kakor danes se ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

ejQ ::

Če dež pada sploh ne rabš želeja, če je vse kar hočš wet look.

Doman ::

Probaj dvokomponentni gel za lase od Davinesa.
Zadeva je sicer draga ampak res dela. Drži tudi po dva dni, tudi če skočiš v vodo in prideš ven lasje še vedno držijo obliko :)

Looooooka ::

Sculture xxl...papir lahko limas z njim in brez dodajanja vode skor ne mores nic nardit. tough mofo.
Ce te pa moti wet look mas pa zdej cream-gele. Npr Axe hold+touch. Poisces tistega, ki bolje drzi.
Teli, ki so pobriti "na pizdo" pa bogve kaj dajejo na svojo glavo :D

stock ::

Tanovi geli od tafta so zelo močni in čar gelov je ravno, da se da manj in ne preveč, ker stem obtežiš lase, ti moraš dat malo, pa podrgneš po rokah da je že skor suh, pol pa gor. Drugač pa taft spray-lak za lase. Samo problem je ker se te spraye vedno vonja, 5ka-strongest je sicer brez dodanih vonjev a še zmeraj. Tista zadeva pa drži, sem mel 15cm lase pa je držalo tud med nogometom. Je pa bol na način lepljenja in ti nekako zalepi zgornji sloj las in res zgleda kot, da maš slučajno tko lase.

Avenger ::

Bistveno je, da si potem ko si lase opereš, fenaš v tisti obliki, ki bi jo imel rad.

Kar se gelov tiče, probaj Erratic, je podobno močan kot Spyker, ampak boljši, ker se Spyker tako hitro strdi/posuši, da imaš vsaj pol manj časa da kaj narediš.

Drugače pa, če bi rad dosegel neko obliko las brez da se lasje sprimejo skupaj, je edina rešitev lak.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

gruntfürmich ::

v kakšnem salonu imaš zadev za popizdit veliko. od gelov kot čigumi, do voskov, lakov...
pojdi k frizerju pa se posvetuj in kupi od njega zadeve ki ti jih priporoča. ali pa kar vse sprobaj.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mesar ::

Greš med skinheade pa nimaš problemov...
Your turn to burn!

oo7 ::

Jaz sem imel 13 let nazaj v srednji šoli irokezo 25cm dolgo.Pa sem si jo delal z želeji in voski pa vsem možnim pa je kmal skup padlo.Dokler nisem zvedel kako se naredi in je zdržala cel dan in če nisi zaležal še drugi dan:)).
Ne rabiš drugega kot glavnik in Lak za lase.In lase primes za konice in z glavnikom jih natopiraš se pravi,da ko jih držis za konice jih češeš dol dokler ne stojijo in na koncu jih z lakom pospricaš in to je vsa umetnost.In potem lahko to irokezo prepogneš in bo takoj nazaj škočila taka kot je bila.Ampak spet ni preveč fino za lase:).

Če pa natopiraš lase jih ne smeš prej našpricat z lakom,ker se ti bodo zlimali.Edino če jih našpricaš in pofenaš na obliko ampak tega pa nisem nikoli prakticiral:))

Konlov ::

jst si to delam z vodo pa šamponom za tanke konice deluje brez heca;)

Invictus ::

Pobriješ se ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Steinkauz ::

Verjetno uporabljajo vosek, ne žele.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem žele za lase ki je trd kot beton

Oddelek: Loža
455995 (4772) bozicek
»

Gel/žele za lase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411180 (8633) roccat
»

Je možno da gel za lase škoduje lasjem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513509 (10568) Blinder
»

Pripomočki za lase

Oddelek: Loža
214118 (2456) Saladin
»

kakšna frizura?

Oddelek: Loža
493872 (3104) Lio

Več podobnih tem