» »

Pripomočki za lase

Pripomočki za lase

Mediator ::

Torej, katere voske, želeje,...uporabljate za vaše lase?

perci ::

Jst uporabljam vosek hairgum, prodajajo v DM-u.

Pegaz ::

Trenutno ne uporabljam nič, ker hočem pustit malo daljše lase, gela pa mi je škoda ker bi ga preveč porabil.:8)

Pouh ::

js pa od garnier nek vosek v zelenem:) ne vem tocno kako se mu rece
vcasih tud nek sprej pravtako od garnier (mislim da je fructis)

marnit ::

Dejte mi povedat v čem je sploh fora voska? Kaj je bolj zdrav, lepši ne vem...

Trenutno pa sam uporabljam Schvarcopov gel za lase oz. žele.

Kaličopko ::

jest tud trenutno nč ne uporablam ker sm si pustu mau dalše lase (in bi blo smešn)...
k pa nimam tok dougih las pa uporablam najcenejši gel mislm da se imenuje Frizer proizvaja ga pa lek, priporočam ta gel ker se ga ful lahko razčeše in cena je ugodna...:)

steev ::

Jaz tu uporablam nek vosek, pomoje je nivea. Fora voska je pa to, da ti cist mal zmasti lase in cel dan si lahko oblikujes cupko kok zelis. Mam pa kratke lase, frizerjev prst in pol.
:|

SleepLess ::

Zna kdo mogoce priporociti najtrsi vosek/zele ? Tako, da bi ti naredil lase resnicno trdne in sprijete skupaj (ne mastne, bolj tako trde kot so trdi npr ce si jih posprejas z lakom). Mogoce pozna kdo tak vosek/zele/kako podobno substanco :)

Kaličopko ::

mislm da je na želejih številka ki ocenjuje njihovo trdnost... upraš v DM al pa kje drugje

teedy ::

Js sm enkat kupu en taftou gel, v taki rumeni tubi, stane 1500, vendar res zabetonira>:D , drgač pa nivea gel.

SaXsIm ::

SleepLess: Baje da obstaja nek čigumi za lase. Vprašaj pri frizerju. Drugače pa preizkusi črni Taft 8-O
SaXsIm

BigWhale ::

Skarje, enkrat na devet mesecev.

A drugi se kaj vec?

Looney ::

Krtača, šampon, balzam, fen.:)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Fatboyslim ::

Gel sam Taft ne, js mam Fructisa; vosek Wella - daleč najboljši ne, zamasti las zlahka se izpere
Drugače sem si pa izračunal da bom ob trenutni rati izpadanja las čez dve leti že 100% plešast :D

Zgodovina sprememb…

Sadida ::

Js mam tut Wella vosek, tist oranžen in sm kr zadovoljen z njim ;)

Razerzone ::

Hairgum kokos:))

bozicek ::

Sleepless: IceSpiker. Stvar zabetonira lase.

Drugace jaz uporabljam Fructis Ultra Hard (5)ali Nivea (isto 5) lak za lase.
Voskov ne maram, sploh unih wet look.
Darila letos samo za poredne

sidd ::

SleepLess: got2b ma en poseben gel, isto zabetonira lase u nulo. Jaz pa mam našpičen gel od got2b. Zadovolji potrebe pa še diši lepo. Pa od nivee neki novi kao hardstyle...Drugače pa isto, škarje na 1 mesec....Nepraktično je met dolge lase, žal :D
no idea for signature
signed
I

V-i-p ::

Obvezno in samo Hairgum iz DM-a, najljubši mi je vanilija (ampak se ga zelo težko dobi, ne vem zakaj :(, če pa ni vanilije, pa na drugem mestu kokos, v najslabšem primeru pa tiara. Vanilija mi je najljubši, ker je bolj "trd", kokos je malo mehkejši. Diši pa Hairgum ko sto hudičev :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Poldy ::

Meni se zdijo vsi izdelki od Fructisa neprijetni za na glavo, Taft je pa neko malenkost razredčeno lepilo. Ni čudno če komu izpadajo lasje.

Najboljši so mi izdelki Bed Head, vzamem gel, ki malo spominja na vosek - imaš občutek, kot da se ti lasje nikoli posušijo. Pa še diši zelo lepo.

Gr0unD Zer0 ::

l'oreal studio line fx stoji nekje ob ogledalu. ko mam kolko tolko kratke lase, ko pa malo zrastejo pa kaki fructis extra hard

Saladin ::

Lak za lase ob dneh, ko hudobni škratje ponoči nepovratno zafuštrajo frizuro.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri vosek za lase

Oddelek: Loža
72396 (2220) z3ro
»

Iščem žele za lase ki je trd kot beton

Oddelek: Loža
455982 (4759) bozicek
»

Gel/žele za lase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411168 (8621) roccat

Doma narejen gel za lase [Ultra super duper strong]

Oddelek: Loža
3210552 (6510) LjubimPeezde
»

oblikovanje las

Oddelek: Loža
202007 (1749) malinavc

Več podobnih tem