» »

Gel/žele za lase

Gel/žele za lase

«
1
2

SkIDiver ::

Kdor ga uporablja prosim svetujte kaj kupit.

Mam zelo trdožive lase na glavi tko, da bi nucu kr eno konkretno zadevo, ki bo vse skup držala gor več al manj cel dan. Tako, da z nasveti na dan kaj uporabljate tisti, ki se teh dobrot poslužujete.

Vosek pa odpade.

boss-tech ::

men je najbolši garnier fructis style - structuring gel

Maximus ::

Digi vosek v stiku. Rahlo drag, sam pa lah use živo z nim delaš :)

LP!

RealSlimShady ::

Ce rabis nekaj mocnega - Ice Spiker (water resistant styling glue - prepisano s skatlice).
Res mocna,kvalitetna in obstojna zadeva - povprasaj pri frizerju.

OwcA ::

Kaj je narobe z dobrim starim pljuni v roke in pogladi? :P
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Dr_M ::

Kaj je narobe z dobrim starim pljuni v roke in pogladi? :P

ucas ne mores dost "trdega in mocnega" izdelat?? :D :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

styling glue?

Kaj ce bi kr SuperAttak uporabil? ;>

Keyser Soze ::

Neostik v spreju baje zelo dobro drži...:\

Drugače pa.. Nasvet nekoga, ki ga nobena frizerka ne mara ker ima lase kot "dratpiršna". Taft ultra strong lak za lase. Vsi problemi so rešeni v treh prsk,prsk... Poleg tega, se ti ni treba vsak dan prati glave kot pri vosku, gelu, ipd...

P.S.: Če si v primeru voska ali gela pa ne perete vsak dan glave, potem me pa samo zanima kakšne "probiotične" kulture imate v vašem vzglavniku.>:D

Kaufmann ::

Furioso(črn)+Taft lak-najmočnejši. Ni ga bilo vetra ki bi premaknil 10-15 cm dolge lase .:D bulletproofhairstylepress
ni podatka

cekr ::

Mogoče ste pozabili še na BRITVICO. Sem prepričan, da ta, reši tvoj problem.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

overlord_tm ::

kaj pa malta?
al pa 3M M77 al neki tazga (lepilo v spreju - drži kot pribito)

Fructis style structuring gel extra strong piše na škatlci, sam ni ravn za 24 ur:)

Goldee ::

mercator gel :) LOL

cene pa kaksen taft-ov eXtreme look, mas wet look pa freeze look pa kaj kaj se ampak je kr uredu in kr drzi :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

_max_ ::

Daleč najboljši gel, ki sem ga preizkusil je ICE Controler.

Prej omenjeni ICE glue je kar malo premočen oz. imaš občutek ta ti bo roke zlepil skupaj - nekako kot kavčuk deluje na otip.

Navaden ICE Controler je sicer malo dražji (cca. 2kSIT / flaška), samo je vreden svojega denarja.
Lasciate ogni speranza voi chi domandate

lambda ::

Jz sem včasih uporabljal taftov extreme freeeze look gel v škatlici in je bil v redu. Zdaj pa unga nisem več dobil sem pa nabavil taftov extreme look, stand-up gel, pa mi ni všeč. Tkoj je kar v redu, čez par ur maš pa samo še malo zvozlane lase, pa zgledaš ko tele. Ne vem ... bo treba nekaj novzga probat :P

jRk0 ::

jaz sem od tretjega razreda do 4. letnika vsak dan mel na glavi zele. In najboljsi (najbolj trd tudi) je bil Fructis extra strong (najmocnejsi pac), on zeleni. Res carski, ker je taki bolj gosti in ful vredu prime ze takoj pri nanosu.

Pa se en lorealov z vonjem po kkosu je, ampak ej drag ko pes, 2 cuka pa nekaj...
You fuck up once, you loose two teeth.

Tilen ::

/me at Taft Xpress wett look XXX-ULTRA HOLD. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Myth ::

Si pa res na pravi forum zavil, ja... :D
Vprašaj raje kakšno frizerko, ko ima dolgoletne izkušnje. Ali pa trgovca.
Jaz ko sem delal v Henklu, so me mal naučili tud o gelih in sprayih. Tak da priporočam črni TAFT gel ali pa spray, en prej ravno razlagal, zakaj spray.

pa en LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Tilen ::

Kaksne izkusnje ma frizerka z enim gelom ki ga eni osebi, ki je mogoce nikoli vec ne vidi v primerjavi z eno osebo ki gel vsakdan uporablja in lahko s prve roke pove?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Myth ::

Tilen, še nisi bil pri frizerju torej lahko sklepam na takšen odgovor... prosim te, saj pa ne da ne bi znale pomagat. >:D A ti pa mu lahko pomagaš? Kaj si jasnovidec kakšne lase ima? Kako učinkuje gel na lase , etc?

Sem rekel, najbolše da gre tja, kjer se na to spoznajo. Zakaj pa so frizerski saloni? Samo za striženje? Že dolgo več niso samo to...

p.s.: Del frizerske služne je, da znajo strankam svetovat, kaj naj uporabijo za njihova lasišča, k temu spadajo tudi geli. Najbolši frizerji služijo ogromno denarja ravno zato, ker so sprobali že marsikateri produkt, če ne ki vse kaj obstaja... toliko o frizerjih z moje strani

en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

Tilen ::

Kaj si jasnovidec?

Ne rabim biti, da tebi priporocim spanje.

Lp.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Keyser Soze ::

Hm, meni še nobena frizerka ni uspela uštimat frizure tako kot si jo sam.:\

Pa tudi ko sem v salonu mi vse ponujajo gele in podobne packarije. Ko pa rečem, naj mi dajo lak(Tafta) pa vse samo čudno gledajo...:)

P.S.: PA da ne rečem, da imaš manj mastne lase če uporabljaš lak.

SkIDiver ::

Ne vem zakaj ne bi postavu tukaj temo z takim vprašanjem? Menda niste že vsi zafrustrirani do amena tuki gor? Sicer bolj poredko pogledam sm gor pa še takrat je vidt groza. Človek zve vse prej kot to kar sprašuje. Polovico vsega pa je sam nabijanje nekaterih uporabnikov.

Sem naredu eno misijo v kopalniic v omari od sestre. Od Tafta sem sem sprobal vse želeje in voske pa niti eden ne drži. Popoldne bom naredu še izlet v omaro od mame. Tam je lakov na pretek.

Drugače bom šel pa spet nazaj do frizerke pa bom tistega tam kupil. Tist pa drži ko prbit.

Sam pa ne znam nardit tako dobre frizure kot zna frizerka. Ni prakse, še:D . Počas se daleč pride:)

Mr_Globus ::

Kupi si Xtreme3 :P in uporabi enkrat na teden. Meni niti Blue Tornado v Gardalandu ne spremeni frizure :D

SkIDiver ::

Kje ga kupim:D ?

Hammer123 ::

A si kaj pomislil na mat gumo?

iso2000 ::

Moja metoda je pa mašinca s centimertskim nastavkom, vsakič ko opazim, da se mi lasje začnejo čudno obnašat. Najboljša in njbolj učinkovita metoda. Pa še poceni. Za eno flašco žavbe (2-3K sit) sem jaz dobil celo mašinco, ki jo uporabljam že 2.5 let.

SkIDiver ::

iso2000 mamo tud pr nas doma mašinco:D

Kupil Fructisa ultra strong. Ni da ni. Stoji ko prbito in lasišče me nič ne srbi.

Hvala za pomoč in ideje:D

@ljash ::

Tisto zadevo k ma Sašo Peče probi rajš.

Tilen ::

kul:) Morm se jaz probat :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BigWhale ::

Men so frizerski saloni hecni.. Namrec, pridem jaz ves zarascen tja....

BW: Dober dan.
FR: Dober dan. Ste se prisli strizt?
BW: V bistvu bi samo en kos lepe puste govedine za golaz.
FR:!?!? Um?
BW: Hecam se, ostrigel bi se.
FR: Aja. No malo bo za pocakat....

... in potem po koncu strizenja:

FR: Kaj vam dam kaj na lase? Gel, vosek?
BW: Nevem, vseeno mi je.
FR: ?!?!?
BW: Hm, no nic ni treba. Hvala.

;)

Myth ::

BW, torej te celega preklejejo :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

PALOMINO ::

Bah, kam gre ta svet, poslušaj poba, v vojski bi ti že pokazali, na pol centimetra se ostriži in problem rešen! >:D

Mr_Globus ::

HEHE bejži v lj in reći "ala komadnos"... :D :D še na našim sem rabu da so me štekali>:D kaj šele v žabariji:8)

BigWhale ::

Ja, imas prav. Ne ve vsak kaj je komadnos...

Mr_Globus ::

ups tiskarska napaka:\

spenstar ::

Najboljsi gel je Loreal "Out of bed". ne masti las, drzi in se naredi "fukish" look. :)
SPENSTAR--builder

Tic ::

Prpopajte slike vaših las tu ajd ;>>


jrko: Ti ne.
persona civitas ;>

roccat ::

JAZ TUDI IŠČEM ŽELE

roginc ::

Kakšni se vam pa zdijo Taft Gel Mega strong? Iz zraven še za našpricat Taft?

SkIDiver ::

Nostalgija:)

Če bo komu v pomoč že par let uporabljam Rockaholic Way Out od Tigi.
 Slika

Slika



Pred tem sem uporabljal tudi nekaj let Spiker od Joico. Odlična zadeva a ga frizerski studio ni več tržil. No ko sem iskal sliko sem ugotovil, da ga lahko kupim preko spleta. Le kje sem bil prej:))
 slika

slika



PS: Brez heca, vendar Spiker je res "water resistant":D Do določene meje seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Bananovec ::

roginc je izjavil:

Kakšni se vam pa zdijo Taft Gel Mega strong? Iz zraven še za našpricat Taft?

IMO Taft žele ni lih najboljši, sem pa ugotovil, da je za moje trde lase najboljša kombinacija želeja + laka.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

roccat ::

mi priporoča kater kakšni dober/žele/lak/vosek.
im lasje na katre moram nast polno želejo če mi sploh kaj stojijo.

uporabljal sem gel od tafta in syoosa vendar se nista obnesla na lase sem si ga moram kar dosti nanest da mi je frizura stala.uporabljal sem tudi taftov vosek.
v lasjeh sem imel dosti prhlajjao in bele grudece ter srbečico.

prosim če mi kdo lahko svotuje ali pripooroča kkašen dober žele/lak..ki bo obstojn in dolggo držal.


na tem forumu sem slišal zatale vosek HAIRGUM v podobni temi me pa zanima če ga še sploh možno kje v današnjem času dobiti kje na tržišču ??

YaN-cH ::

Meni se ta gel oz. lepilo najbolje obnese.

SkIDiver ::

rokec15 spikerja poskusi.

BigWhale ::

Cestitke za odpiranje skoraj sest let stare teme. Tega ne zmore vsakdo.

Jaz imam se vedno iste probleme s frizerji, se vedno me sprasujejo ce sem se prisel strizt in se vedno me sprasujejo ce mi dajo na koncu mal gela na glavo. S to razliko, da sedaj vsakic pritrdim in jim recem naj si dajo duska.

SuperAtak pa se zmeri zmaga.

Rias Gremory ::

Če hočeš močn lak ga ni čez: taft 3 weather- power hairspray mega strong 5 (to piše na posodi, spodi je taka manjša rdeča 5-ka in nemorš zgrešit).
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

RejZoR ::

Ne uporabljam nič, ker imam tolk močne lase, da nič ne zaleže. Edino kar je delno zaleglo je bil nek Loreal-ov gel v mali beli tubi, ki ni imel sijaja, ko se je posušil. Pa še ta je izgubil bitko z mojimi lasmi, kadar sem imel malce daljšec :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

roccat ::

kje dse dobiti spikerja ??

SkIDiver ::

Za Spikerja si na http://joico.si/si/najdi_salon/ izberi kraj in pojdi iskat v frizerski salon. V trgovinah, drogerijah, ... se ne prodaja.

roccat ::

ja hvala ! škoda da se ne prodaja v trgovinah!


mogoče ker ve kje se da dobit hairgum?? vosek/žele
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Urejanje frizure (brez želeja)?

Oddelek: Loža
274986 (3414) Steinkauz
»

Iščem žele za lase ki je trd kot beton

Oddelek: Loža
455996 (4773) bozicek
»

Vrsta moških frizur

Oddelek: Loža
62549 (2058) overlord_tm

Doma narejen gel za lase [Ultra super duper strong]

Oddelek: Loža
3210561 (6519) LjubimPeezde
»

Pripomočki za lase

Oddelek: Loža
214118 (2456) Saladin

Več podobnih tem