» »

Enaa in problem z odkupnino.

Enaa in problem z odkupnino.

Janac ::

Na enaa sem nekaj narocil z vrednostjo 41EUR. Danes so moje narocilo odpremili in mi napisali da so pakirali v 2 paketa. Danes dobim paketa in je potrebno placati 82EUR, torej 2x odkupnina. V paketih sigurno ni se 1x toliko robe, torej so se zmotili in na vsak paket prilepili isti racun...kaj narediti? Pisal bom Enaa, ce se lahko to uredi in ce lahko dobim kaj popusta glede na to neprijetnost... Samo se vedno nevem kako bom prisel do paketov z odkupnino 41EUR in ne 82EUR...

kaj si vi mislite o tem?

L.P
  • spremenil: Janac ()

#000000 ::

Kaj nardit, je nič vzameš samo en paket, tistega ki ima številko tvojega naročila, za drugega naj te ne zanima. Al bi ti oba za 41 evrov :)

Wox ::

Ali si se ti zmotil ali pa oni. Pokliči jih pa se zmeni. BTW... ne vem zakaj o nekem popustu sanjaš za eno reč, ki je vredna 41€.
Commodore 64

Janac ::

saj prislo je tisto kar sem narocil a ne... oba paketa sta zame samo ne po ceni 82EUR.

Tudi v mojem profilu na Enaa pise blago je na poti, znesek 41EUR, tak da je zelo zelo verjetno da je napaka pri njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

nomad_soul ::

Verjetno napaka na pošti.

Sem bil v podobni situaciji, preko mimovrste naročil žaromete za avto, prišlo v dveh paketih
in zahtevali na pošti dvojno ceno. :|

Pojdi na pošto in jih opomni, da so verjetno v zmoti.

Janac ::

ne ker je 2x racun...

poleg tega enaa stran niti e-maila ne premore jao...

crm@gambit.si

je ta email ok? Najdel sem ga pod zaposlitvami/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

misek ::

bluefish ::

Če si dobil dva paketa in znesek ni pravi, zavrni.

Lahko sicer plačaš in potem upaš, da ne bo nejasnosti z vračilom denarja.

Janac ::

2 paketa sta prav! Samo ne podvojen znesek...

misek je izjavil:

http://www.enaa.com/postaviVprasanje.asp

Ja seveda tukaj bom napisal haha. Potem mi pa posljejo ne-odgovarjaj-@gambit.si

no go.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

bluefish ::

Janac je izjavil:

2 paketa sta prav! Samo ne podvojen znesek...
No, potem bodisi sprejmi in plačaj ter pozneje urejaj vračilo denarja z njihove strani ali pa zavrni, jih kontaktiraj (po vsej verjetnosti bodo napako popravili, ko dobijo paketa nazaj).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

draciel ::

hehe, pa čudno da se samo tebi dogajajo take stvari janac ;D

ja nič.. jaz bi na tvojem mestu zavrnil in naj pošljejo še enkrat.

kaj pa si naročal.. če ni skrivnost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

Okapi ::

Imaš lepo telefonsko številko od enaa na njihovi spletni strani, pa jih pokliči.

O.

misek ::

Janac je izjavil:

Ja seveda tukaj bom napisal haha. Potem mi pa posljejo ne-odgovarjaj-@gambit.si no go.
Jaz sem in v roku ene ure podnevi tudi dobil odgovor.

para! ::

Janac je izjavil:

2 paketa sta prav! Samo ne podvojen znesek...

misek je izjavil:

http://www.enaa.com/postaviVprasanje.asp

Ja seveda tukaj bom napisal haha. Potem mi pa posljejo ne-odgovarjaj-@gambit.si

no go.

Jaz sem vedno rešil prek tega obrazca stvari. Razne menjave artiklov pred pošiljanjem zaradi zalog, itd. Tko da ne joki.
Death before dishonor!

draciel ::

jah jaz mam dobre izkušnje z enaa. neki sm naroču in se mi je čez mesc pokvarlo. medtem sem zgubil račun in sem jim pisal če lahko dobim kopijo računa. v roku 5minut sem imel na svojmu mailu pdf dokument svojga računa. doma sem lepo natisnil in zadevo poslal na servis.

St235 ::

wow, zdaj že hvalimo podjetja, ker včasih spoštujejo potrošnikove pravice?

draciel ::

jah ne. sam povem pač da nisem imel nikol problema z njimi. ni nujno da si bo vsaka firma vzela 2minuti časa da pogleda v arhiv in ti pošlje kopijo računa. ( sicer če želi imeti dobre izkušnje s stranko bo seveda to storila )

kalko ::

St235 je izjavil:

wow, zdaj že hvalimo podjetja, ker včasih spoštujejo potrošnikove pravice?


To, da se v vsaki temi v zvezi z enaa oglašaš z negativnimi komentarji, četudi nimaš nič novega za povedati, je že malo too much, se ti ne zdi?

Imel si slabo izkušnjo z njimi, we got it. Da pa zdaj pljuvaš v vsaki temi, ki se nanaša na enaa in onaniraš ob vsaki njihovi napaki, je pa otročje.

St235 ::

Firma načeloma to mora naredit, edino kar bi lahko naredili je da bi ti zaračunali par fičnikov.

MTB ::

Kaj pa če bi jih poklical in napisal odgovor tu, bi bilo pošteno.
Da ti kar jaz odgovorim, ker sem imel enak primer. Če gre za izdelke različnih kategorij, se zna zgoditi, da ti jih pošljejo iz različnih centrov. Zato dvojna pošiljka. Mene je to izučilo, zato raje koga poprosim, da mi gre iskat naročila kar k njim (kar je zastonj).
Če pa najdem kje ugodneje, pa kupim drugje.

St235 ::

kalko je izjavil:

St235 je izjavil:

wow, zdaj že hvalimo podjetja, ker včasih spoštujejo potrošnikove pravice?


To, da se v vsaki temi v zvezi z enaa oglašaš z negativnimi komentarji, četudi nimaš nič novega za povedati, je že malo too much, se ti ne zdi?

Imel si slabo izkušnjo z njimi, we got it. Da pa zdaj pljuvaš v vsaki temi, ki se nanaša na enaa in onaniraš ob vsaki njihovi napaki, je pa otročje.


?? Kje točno pa v tej temi karkoli pljuvam? Zgolj sem opozoril na dejstvo, da je višek absurda, da se firmo hvali zato, ker ne krši potrošnikovih pravic.

Janac ::

Jaz sem vceraj zvecer pisal, pa se zdaj nobenega odgovora. Jebemti a so se vedno na dopustih?

Drugace sem pa itak primoran kupovati pri enaa...

draciel ::

Janac je izjavil:



Drugace sem pa itak primoran kupovati pri enaa...


In zakaj to?

Janac ::

Ker so imeli samo oni na zalogi te izdelke?

Sicer smo zadevo ze uredili.

Machete ::

Moj namen res ni žalit kogar koli, samo res si nesposoben, če morš za eno tako malenkost spraševat po forumu..
Pokličeš.. dober dan.. mamo malo situacijo.. bla bla. . torej kaj naredimo?

Si ne predstavljam, da bi bil postavljen v podjetje nekam kjer je treba reševati nabavo z stotinami dobaviteljev.. finance.. itd.

pa res brez zamere

draciel ::

Si napisal:

Drugače sem pa itak primoran kupovati pri enaa


To sem si jaz razlagal, da si vedno primoran kupovati pri enaa.

In bogve kakšne izdelke kupuješ, kjer jih tudi drugot nimajo. In kaj ste uredili? So ti pisali?

Janac ::

Janac je izjavil:



Sicer smo zadevo ze uredili.


L.P

lahko povem kje je bil problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo blaga v enaa (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9237135 (2104) tomaz-
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029316 (20642) technolog
»

EnaA in njihov katastrofalni sistem za odjavo od spam-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
6713155 (9280) fosil
»

Enaa pamet...

Oddelek: Kaj kupiti
459148 (7196) Tear_DR0P
»

EnaA - Zakaj dvojna poštnina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6217880 (16051) bauci

Več podobnih tem