» »

PLEXTOR PleXwriter 48/24/48A-nekaj sumljivega?!?!

PLEXTOR PleXwriter 48/24/48A-nekaj sumljivega?!?!

mapet ::

Nedavno sem kupil omenjeno komponento in takoj ob prvi uporabi se mi zdi, da nekaj ni tako, kot bi moglo biti! Ko se vratca odprejo je vse O.K. Ko pa jih zaprem nazaj (brez vstavljenega cd-ja), nekaj poči. Ravno preden se čisto zaprejo nekaj "ornk" klikne notri. Če pa dam na pladenj cd, se od zaprtju ne sliši ničesar (tako kot bi moglo biti-se mi zdi).
A ima še kdo mogoče podobne probleme?
Če ne ga peljem nazaj!

Lp:D

icek ::

Meni tega ne dela. Ziher das prav cd not?
Rider of Theli
www.air-tv.net

||_^_|| ::

Pa ti drugač dobr dela? Jst sm ga tut kupu pa ne dela tega. Če te ful mot ga nes nazaj. Kok cajta vama peče 700MB na smartbuye?

Han ::

Plextorji, izdelani pred septembrom lani, imajo "napako" na mehanizmu za vrtenje (slabo centriranih) plošč. Sicer ne gre ravno za tvoj opis, a vendar. Jaz bi reklamiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

icek ::

Ne pecem na smartbuye sploh. Drugace mi je peko na plextorjeve 48x cdje, ki so bili prilozeni, okoli 3 minute. Drugih 48x cdjev se nisem pekel, ker raje dam 10sit manj pa pocakam pol minute vec. Sicer pa itak vecina pecem muziko na 4x.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icek ()

Ghero0 ::

Mapek: js mam isti problem, brez cdja neki poc notr k se vratca zaprejo...

kupu sem ga glihkar in je izdelan januarja 2003...

Kaj si pol ti naredu? A si ga nazaj nesu? Drgac vse ostalo dela kot je treba, edin k dam cd not ga mal dolg casa "obdeluje" preden lohk z njim kej delas...

Blisk ::

Ja to je zgleda pr vseh Plextorjih.
Brez CDja, ko se vratca zaprejo, poči.
Ker jst sem to videl že pri 2 plextorjih, pa si zdej zaradi tega ne belim več glave, očitno so pač taki modeli.

Xplicit ::

to se tud pr men dogaja ;( - i am not happy ;((

cekr ::

Nekateri ste očitni hudi picajzlarji.
Pa kaj pol. če malo poči na začetku. Važno je, da naprava opravlja svojo nalogo tako kot je potrebno.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

sharp ::

Men tud mal poči,sam ni problema v enem testu so kot minus tega plextorja napisali glasnost pladna,tko da se sploh ne sekiram.

||_^_|| ::

šele zdej sm ugotovu da men tut poka. Nemorem verjet da to koga moti>:D

icek ::

Tudi jaz sem komaj zdaj ugotovil da res nekaj malo poci. Prej sploh nisem opazil tega :)
Rider of Theli
www.air-tv.net

bastadu ::

Tudi pri meni poči:\

boštjan ::

fak meni tudi yamaha poči,ampak peče pa kvalitetno,da ji ni para.8-)

js ::

Torej - glede na to da pri vseh poci. A se splaca kupit ta CD-RW. Kako se obnese s cenejšimi CD-ji. Sem razmislajl, da bi ga kupu, zdaj kpo ni vec tako svinjsko drag.

boštjan ::

jaz ta pekač že vsakemu priporočam,sam ga nimam,ma ga frend,ki pa je zanj dal 60k pred letom dni in dela ko šus

Blisk ::

Jst sem probal vse živo od CDjev na Teacu, pa je bil full problem.
Zdej mam Plextorja in dela BP, za vse medije, ki jih imam, od najcenejših do najdražjih, celo tiste k so deklarirani za 12x, mi piše na 48x in to brez crc errorjev.

ngc2392 ::

ah, men tut poka....vsaj mislim. sem ga kupil prejšnji teden, pa sem bil zdaj zdoma. sicer je pa zdaj zadevca po 23 jurjev, tako da ne vem, zakaj bi se sekiral :)

Ghero0 ::

Se eno vprasanje: Kok cajta vm traja da vasa plextor pecica zazna cd ko ga not daste, oz. da se da z njim kej delat? Pr men to se kr traja... tko vsaj ene 15-20 s ce ne vec.. je to normalno?

Hux ::

Mate pa cudne opise. Poci jebote. Tck naredi ne pa poci. To pa res ni dobena napaka. To se mi navandi CDrom z CDjem not naredi.

||_^_|| ::

Gher0: 8,5s

black block ::

9 s -10 s

icek ::

Pri tem plexu me moti edino to, da rabijo vrata ful dolgo prej ko pridejo ven.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Ghero0 ::

Js sm pa ugotovu razlog za ta pok! To je le mehanski warning >:D da si pozabu cd not dat potem ko si vratca odpru, ce te je umes SLUCAJNO kej zmotil.Pol bi se pa cudil kaj je zdej s cdjem da ga pecka ne zazna... Mislm, tili pr Plextorju pa re na vse misljo! :D

||_^_|| ::

hehe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

crknu pekač (TEAC)

Oddelek: Strojna oprema
281912 (1438) Dr_M
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776275 (4186) pingo76
»

Plextor writer 24/48/48 problem! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644595 (4104) Hux
»

Problem z plextorjem 48/24/48

Oddelek: Strojna oprema
131095 (874) Ghero0
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515215 (4528) wilecoyot

Več podobnih tem