» »

Poslanci, ki kradejo. Kako?

Poslanci, ki kradejo. Kako?

1
2
3

Mipe ::

Žal se v tej družbi ne ukrepa na podlagi zgolj babjih čenč.

para! ::

A je kdo zahteval ukrepanje? Kolikor se spomnim prvega posta, gre za debato o tem ali se to sploh dogaja ali ne.
Death before dishonor!

Invictus ::

Vsaj davčna bi morala preveriti od kod nekaterim cel kup premoženja ob nizkih plačah.

Za njih bi morale biti babje čenče dovolj da začnejo postopek.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mipe ::

Moj sosed ima nov avto. Grem koj na DURS.

mihec87 ::

Mipe je izjavil:

Moj sosed ima nov avto. Grem koj na DURS.


Zakaj pretiravaš..

Če nima neke hude plače pa pred hudo bajto ene par dobrih avtov pač malo prekontrolirajo..

para! ::

Mipe je izjavil:

Moj sosed ima nov avto. Grem koj na DURS.

Sej. Ker nov avto je res nekaj nedosegljivega in je treba res intenzivno več let krast zanj!!!
Death before dishonor!

Matija82 ::

Samo kako pa jaz vem kakšno plače, prihranke, kredite sosed ima ?

para! ::

Matija82 je izjavil:

Samo kako pa jaz vem kakšno plače, prihranke, kredite sosed ima ?

Ne rabiš, ker to v resnici ni tvoja stvar. Še manj pa je tvoja stvar kako je prišel do svojega imetja.

lp
Death before dishonor!

mihec87 ::

Matija82 je izjavil:

Samo kako pa jaz vem kakšno plače, prihranke, kredite sosed ima ?


Pa durs zato, saj ni potreben vpad z specialci pa aretacija..Da se preveri kaj je od kje..

Mipe ::

mihec87 je izjavil:

Mipe je izjavil:

Moj sosed ima nov avto. Grem koj na DURS.


Zakaj pretiravaš..

Če nima neke hude plače pa pred hudo bajto ene par dobrih avtov pač malo prekontrolirajo..

Ti bom povedal en primer.

Enega tipa so obtožili, da je v JU zaposlil svojo hčer. Vlekli so ga po zobeh, čeprav sploh nima hčerke, ampak sina, ki študira.

mihec87 ::

Mipe je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Mipe je izjavil:

Moj sosed ima nov avto. Grem koj na DURS.


Zakaj pretiravaš..

Če nima neke hude plače pa pred hudo bajto ene par dobrih avtov pač malo prekontrolirajo..

Ti bom povedal en primer.

Enega tipa so obtožili, da je v JU zaposlil svojo hčer. Vlekli so ga po zobeh, čeprav sploh nima hčerke, ampak sina, ki študira.


Ja ker so ga obtožili kar tako...Če se pa zadevo lepo mirno prekontrolira brez pompa..Saj nisem rekel da je treba takoj letet na 24ur pa narest javni pregon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Mipe ::

Zato zahtevamo URL. Da je vsaj delno prekontrolirano. Da je neka substanca za babjimi čenčami.

Revenant ::

BigWhale je izjavil:

Debate, taksne in drugacne so polne izjav o poslancih, ki kradejo. Jaz si, kot navaden drzavljan v bistvu ne znam prakticno predstavljati kako poslanci kradejo. Precej trdno sem preprican, da v parlamentu nimajo enega ogromnega bazena z denarjem v katerega potem hodijo ponoci in kradejo ven denar, takrat, ko nihce ne gleda.

Kako se clovek, ki postane poslanec, kar naenkrat pokvari. Potencialni Janez Novak, je bil do sedaj redno zaposlen, vsak dan hodil v sluzbo, potem je pa kandidiral za poslanca in v svojem okolisu zmagal in prisel v parlament. Bravo Janez! Ampak, ker itak vemo, da so vsi poslanci pokvarjeni in vsi kradejo, je sedaj tudi Janez kar naenkrat pokvarjen.

Sedaj Janez naenkrat spise cel svezenj zakonov, ki mu omogocajo, da si na hitro pridobi ogromno premozenja in obogati kar cez noc. Pa ker je poslanec ima tako ali tako vrtoglavo visoko placo in itak vec od tega tako ali tako ne potrebuje.

Torej, kako poslanci kradejo? Ker itak vsi kradejo. Mene samo zanima kako.

TText je poln napak. Popravljam: poslanec = posranec.
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BigWhale ()

kr1ženska ::

para! je izjavil:



In otrok nikoli nisem nehal pretepat.

lp


No no, naslja se pa tuki ne bomo šli ;)

Še en način kraje utaja davkov in ponarejanje listin.

Ene stvari najbolj ne razumem. Ko se gre za politiko govorite o url-jih. Pa saj se menda ve, da so vse medijske hiše pod okriljem politike. V času volitev je sploh zanimivo. Da je ena novica povsem resnična je nekje 50:50 možnosti. Pač enkrat nekaj napiše ena stranka v svoj medij, drugič druga v svoj.

Sicer pa, ko govorimo o krajah, lahko že začnemo počasi seštevati.
- kraja pri javnih naročilih,
- korupcija,
- lobiranje,
- kraja pri odprtju navidez dobrih projektov,
- davčne utaje
- spreminjanje parcel v zazidljive,...

Mislim da tukaj ne govorimo o parih evrih, za katerega bi povprečnega državljana že zdavnaj zaprli in bi se jih dalo vkrasti tko, z roko.
Še ena stvar mi je zanimiva. Saj se na vsake toliko časa da prebrati o kaki korupciji. Koliko krat pa lahko preberemo o dejanskih obsodbah politikov? Očitno se vse da nekako okol ovinka zmeniti. V najujšem primeru morajo odstopiti, za kar dobijo ponavadi še lepo odpravnino.

Smolar dobro reče v eni pesmi: "Ne šraumfe, tovarne je treba krast!"

para! ::

Ne ne, ej, če ni URLjev, potem to pomeni, da noben pri koritu doslej ni ničesar, nikoli ever "ukradel" ali naredil protipravno za svojo korist, mhm! Tud k greš na sodišče sodnica reče "URL PLS" in pol tožilstvo stvita en delo.si url, kjer so nepridipravi caught in teh act! Če ni urlja grejo pa vsi domov, saj je očitno da so nedolžni!
Death before dishonor!

Mipe ::

Daj dokaze ali vsaj verodostojne vire, potem lahko ukrepamo. Prej ne.

Vse drugo je samo lov na čarovnice.

PaX_MaN ::

para! je izjavil:

Ne ne, ej, če ni URLjev, potem to pomeni, da noben pri koritu doslej ni ničesar, nikoli ever "ukradel" ali naredil protipravno za svojo korist, mhm!

Da, tako to gre v pravni državi.
Če pa nočeš pravne države, pa tko povej.

para! ::

Mipe je izjavil:

Zato zahtevamo URL. Da je vsaj delno prekontrolirano. Da je neka substanca za babjimi čenčami.

Teb pa ne gre u to trdo glavo, da se ne pogovarjamo o konkretnih primerih in ne obtožujemo kogarkoli, da bi lahko ti veleum karkoli prekontroliral (yeah, lih tebe se čaka, da preveriš stanje, please do), ampak se pogovarja o splošnem stanju tistih, ki so na mestih, kjer je možnost za protipravno okoriščanje večja in se to da narest na mnogo lažji način kot pa je dosegljiv raji.

PaX_MaN je izjavil:

para! je izjavil:

Ne ne, ej, če ni URLjev, potem to pomeni, da noben pri koritu doslej ni ničesar, nikoli ever "ukradel" ali naredil protipravno za svojo korist, mhm!

Da, tako to gre v pravni državi.
Če pa nočeš pravne države, pa tko povej.

V pravni državi gre to tako, da nihče proti kateremu ni nedvoumnih dokazov, ni obsojen.

Če pa noben doslej ni bil obsojen nekega dejanja, pa to še ne pomeni, da se ne dogaja, ali pač?

lp
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

Mipe ::

Potem samo meglo prodajaš. Adijo.

ABX ::

BigWhale je izjavil:

Debate, taksne in drugacne so polne izjav o poslancih, ki kradejo. Jaz si, kot navaden drzavljan v bistvu ne znam prakticno predstavljati kako poslanci kradejo. Precej trdno sem preprican, da v parlamentu nimajo enega ogromnega bazena z denarjem v katerega potem hodijo ponoci in kradejo ven denar, takrat, ko nihce ne gleda.

Kako se clovek, ki postane poslanec, kar naenkrat pokvari. Potencialni Janez Novak, je bil do sedaj redno zaposlen, vsak dan hodil v sluzbo, potem je pa kandidiral za poslanca in v svojem okolisu zmagal in prisel v parlament. Bravo Janez! Ampak, ker itak vemo, da so vsi poslanci pokvarjeni in vsi kradejo, je sedaj tudi Janez kar naenkrat pokvarjen.

Sedaj Janez naenkrat spise cel svezenj zakonov, ki mu omogocajo, da si na hitro pridobi ogromno premozenja in obogati kar cez noc. Pa ker je poslanec ima tako ali tako vrtoglavo visoko placo in itak vec od tega tako ali tako ne potrebuje.

Torej, kako poslanci kradejo? Ker itak vsi kradejo. Mene samo zanima kako.


Prvo vprašanje, kako je Janez Novak uspešno zvišal svoje ime nad povprečniki in bil izvoljen. Očitno mu je nekdo finančno in strokovno pomagal, torej je Janez nekomu dolžen uslugo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Matija82 ::

para! je izjavil:

Matija82 je izjavil:

Samo kako pa jaz vem kakšno plače, prihranke, kredite sosed ima ?

Ne rabiš, ker to v resnici ni tvoja stvar. Še manj pa je tvoja stvar kako je prišel do svojega imetja.

lp


Exactly (zato je večina raznoraznih prijav s strani sosedov dokaj brezveznih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

para! ::

A dons k sm vozu 90km/h pri omejitvi 50km/h, pa me niso dobili, pomen da v resnici nism vozu 90? Oziroma, da ljudje pr nas pa že ne vozjo 90 tm k je 50 a? A rabte url? :D
Death before dishonor!

Mipe ::

Ja, rabimo. Saj se da dobit informacije o prometnih prekrških. Samo prelen si, da bi jih poiskal.

para! ::

Mipe je izjavil:

Ja, rabimo. Saj se da dobit informacije o prometnih prekrških. Samo prelen si, da bi jih poiskal.

Sej, lih to, informacije o okoriščanju (kraja je pretežka beseda) s strani politikov boš pa dobil težje, ker ne obstajajo radarji, ki to zaznajo.

In sem čist za dokaze preden se kogarkoli obtožuje, ampak vi ste zdaj na pohodu, kjer trdite da "ker še nikoli niso nikogar dobili pri tem" je to 100% znak, da se to ne dogaja. Kar je seveda napačna logika. Da nikogar niso dobili pomeni zgolj in točno to: nikogar niso dobili pri tem, zato ne moreš nikogar konkretno obtoževat, ampak ne moreš pa zato zanikat, da se to ne dogaja.

No, lahko, če je pravna država absolutna vrednota, ki drži vedno in povsod in se je ne da nategnit. Ne pozabi, danes nisem naredil prekrška, ker me niste dobili!

lp
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

PaX_MaN ::

Vozte, vozte, mamo url.

para! je izjavil:

In sem čist za dokaze preden se kogarkoli obtožuje, ampak vi ste zdaj na pohodu, kjer trdite da "ker še nikoli niso nikogar dobili pri tem" je to 100% znak, da se to ne dogaja. Kar je seveda napačna logika. Da nikogar niso dobili pomeni zgolj in točno to: nikogar niso dobili pri tem, zato ne moreš nikogar konkretno obtoževat, ampak ne moreš pa zato zanikat, da se to ne dogaja.
lp

"Vsi poslanci kradejo" pomeni da konkretno obtožuješ vse.

para! je izjavil:


No, lahko, če je pravna država absolutna vrednota, ki drži vedno in povsod in se je ne da nategnit. Ne pozabi, danes nisem naredil prekrška, ker me niste dobili!

Že pišem prijavo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

kr1ženska ::

para! je izjavil:

Mipe je izjavil:

Ja, rabimo. Saj se da dobit informacije o prometnih prekrških. Samo prelen si, da bi jih poiskal.

Sej, lih to, informacije o okoriščanju (kraja je pretežka beseda) s strani politikov boš pa dobil težje, ker ne obstajajo radarji, ki to zaznajo.

In sem čist za dokaze preden se kogarkoli obtožuje, ampak vi ste zdaj na pohodu, kjer trdite da "ker še nikoli niso nikogar dobili pri tem" je to 100% znak, da se to ne dogaja. Kar je seveda napačna logika.

lp


No, men je tle zgrešeno vse skup. Še za tiste za katere obstajajo konkretni dokazi in se jih obtožuje nikjer ni obtožnice. Kako se jim uspe zmazat? Da odstopijo iz položaja?

para! ::

"Vsi poslanci kradejo" pomeni da konkretno obtožuješ vse.

No, tega nisem napisal, prav tako je to BW napisal zgolj karikirano, češ kako narod misli. Pravzaprav gre za enaka, čeprav nasprotna ekstrema: vsi kradejo, ker itak lahko in so prasci!!! in pa nihče ne krade, saj bi jih sicer že imeli v zaporu. Pač dva ekstrema naivnosti, jebi ga.

No, men je tle zgrešeno vse skup. Še za tiste za katere obstajajo konkretni dokazi in se jih obtožuje nikjer ni obtožnice. Kako se jim uspe zmazat? Da odstopijo iz položaja?

Konkretni dokazi so komot fabrikacija nasprotnikov, ko gre za big kahune.

lp
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

PaX_MaN ::

kr1ženska je izjavil:

No, men je tle zgrešeno vse skup. Še za tiste za katere obstajajo konkretni dokazi in se jih obtožuje nikjer ni obtožnice. Kako se jim uspe zmazat? Da odstopijo iz položaja?

Mogoče tko, da za kar se trdi da so ukradli v resnici niso?

kr1ženska ::

PaX_MaN je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

No, men je tle zgrešeno vse skup. Še za tiste za katere obstajajo konkretni dokazi in se jih obtožuje nikjer ni obtožnice. Kako se jim uspe zmazat? Da odstopijo iz položaja?

Mogoče tko, da za kar se trdi da so ukradli v resnici niso?

Pa recimo da imaš prav. Zakaj potem nikoli nikjer ne zasledim, da je bil obtoženi politik oproščen? Kvečjemu lahko preberem, je odstopil iz položaja.

Mipe ::

Trebanjski župan Kastelic kljub pravnomočni obsodbi še ni odstopil.

PaX_MaN ::

Zakaj potem nikoli nikjer ne zasledim, da je bil obtoženi politik oproščen?

Ker je že policija zavrnila navedbe/tožilstvo zavrglo obtožnico; to je, niti do sodišča ni prišlo, da bi ga obsodili/oprostili.

Kvečjemu lahko preberem, je odstopil iz položaja.

To se v sloveniji ni še nikoli zgodilo. :P

darkolord ::

BigWhale ni nikjer trdil, da nihče ne krade - ampak pri nas velja splošno mnenje, da precej velik delež omenjenih ljudi krade, celo tako, da ljudje vedo s prstom pokazati, kdo vse se je omastil z nakradenim.

Zanima ga (pa mene tudi), kako konkretno.


kr1ženska> kraja pri javnih naročilih

Kako tukaj poslanec nekaj ukrade?


kr1ženska> korupcija,
kr1ženska> lobiranje,

Komu (in kako) se pri tem krade?


kr1ženska> davčne utaje

Kakšna razlika je tukaj med poslanci (oz. politiki) in ostalimi, ki to počnejo?

kr1ženska ::

Mipe je izjavil:

Trebanjski župan Kastelic kljub pravnomočni obsodbi še ni odstopil.


A nista pravkar z PaX_MaN-om trdila, da politiki ne kradejo?

Sicer pa, tole je še hujše. Nekomu so dokazali da je zločinec, pa je še vedno na oblasti. Očitno se vsi strinjajo, da se se masti še naprej. Zakaj mu raje denar ne nakazujejo na TRR? A je sploh kaka razlika? Vsaj ne bodo metali stran denarja za sodišče.

Kakšna razlika je tukaj med poslanci (oz. politiki) in ostalimi, ki to počnejo?


Zakaj bi morala biti kaka razlika? Vprašanje je, kako poslanci kradejo. Ignoriramo pa očitno vse.

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Kdaj sem to rekel? Lepo prosim, da mi to pokažeš, sicer te bom označil za trapo.

ABX ::

darkolord je izjavil:


kr1ženska> kraja pri javnih naročilih

Kako tukaj poslanec nekaj ukrade?


Tako da razpis sestavijo na takšen način da leži na kožo samo enemu ponudniku.

Primer za prenosnike, se zmenijo in najdejo en prenosnik ki konkurenca ne ponuja nato v specifikacijo razpisa vnesejo točne podatke tega prenosnika.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

failcoder ::

Evo vam dva primera.

Sicer v obeh primerih ni v igri poslanec, temveč župan občine ter njegov prijatelj v prvem primeru in predsednik krajevne skupnosti v drugem primeru.

case 1:
Skratka zadeva je taka. Po več kot desetih letih jamranja na občini, da občinsko makadamsko pot asfaltirajo ( ne bom se spuščal v detajle potrebe po asfaltiranju ), je lansko leto spomladi prišel župan občine na ogled in oceno nujnosti in smiselnosti asfaltiranja ceste. Glede na dolžino ceste ( 200m ), je prišlo do dogovora, da se polovico ceste asfaltira na stroške občine, drugo polovico pa krijemo naša familija in dva soseda ( 500€/roko ) vsak. Dela naj bi se začela jeseni in so tudi se. Kje je problem? Ni minil mesec dni, ko je županov kolega kupil sosedovo zapuščeno kmetijo in jo u roku dveh mesecev po asfaltiranju proda. Razlika v ceni med nakupom in prodajo sigurno ni bila majhna.


case 2:
Predsednik krajevne skupnosti in moj sovaščan si da na stroške občine asfaltirat okrog 80m ceste. Debelina njegovega asfalta je med 10cm - 15cm med tem ko je debelina našega asfalta max 3cm, ponekod celo samo dober cm.

para! ::

darkolord je izjavil:

BigWhale ni nikjer trdil, da nihče ne krade - ampak pri nas velja splošno mnenje, da precej velik delež omenjenih ljudi krade, celo tako, da ljudje vedo s prstom pokazati, kdo vse se je omastil z nakradenim.

Ne. Pri nas velja, da na nek način krade vsak, ki ima več kot tisti, ki je ravno v navalu obtoževanja drugih za svoje težave.

Ampak tema je o tem kako poslanci kradejo, če kradejo. Očitno je "kradejo" pretežka beseda, torej dajmo okoriščajo, če bo bolje. Tule se vam bo pa verjetno sprostila domišljija.
Death before dishonor!

darkolord ::

Tako da razpis sestavijo na takšen način da leži na kožo samo enemu ponudniku.

Primer za prenosnike, se zmenijo in najdejo en prenosnik ki konkurenca ne ponuja nato v specifikacijo razpisa vnesejo točne podatke tega prenosnika.
A ta "razpis" (javno naročilo) sestavijo poslanci?

Sicer pa, če se prav spomnim, so konkretno prenosnike, ki jih je kupil državni zbor, dobili po izjemno ugodni ceni (o kakršni lahko ti in jaz samo sanjava). Kako je potem to kraja?

kr1ženska ::

Mipe je izjavil:

Kdaj sem to rekel? Lepo prosim, da mi to pokažeš, sicer te bom označil za trapo.


Pa poglejmo:

Mipe je izjavil:

Daj dokaze ali vsaj verodostojne vire, potem lahko ukrepamo. Prej ne.

Vse drugo je samo lov na čarovnice.


Mipe je izjavil:

Potem samo meglo prodajaš. Adijo.


Moje sklepanje iz tvojih besed: Če ni url-jev, ni dokazov, (logično sklepanje, ni dokazov ni obsodbe in politiki so nedolžni). Al si kaj drugega mislim povedat s tem?

PaX_MaN ::

kr1ženska je izjavil:

Mipe je izjavil:

Trebanjski župan Kastelic kljub pravnomočni obsodbi še ni odstopil.

A nista pravkar z PaX_MaN-om trdila, da politiki ne kradejo?

Jst ne vidm da bi model kej ukradu.

Mipe ::

kr1ženska je izjavil:

Mipe je izjavil:

Kdaj sem to rekel? Lepo prosim, da mi to pokažeš, sicer te bom označil za trapo.


Pa poglejmo:

Mipe je izjavil:

Daj dokaze ali vsaj verodostojne vire, potem lahko ukrepamo. Prej ne.

Vse drugo je samo lov na čarovnice.


Mipe je izjavil:

Potem samo meglo prodajaš. Adijo.


Moje sklepanje iz tvojih besed: Če ni url-jev, ni dokazov, (logično sklepanje, ni dokazov ni obsodbe in politiki so nedolžni). Al si kaj drugega mislim povedat s tem?

Se pravi, da je kriv vsakdo, tudi če sum ni utemeljen? Lahko kdorkoli reče, ta pa ta krade, in se potem avtomatsko privzame, da je res?

Podal sem že primer politika, v čigar primeru so ga blatili in mu uničili ugled, čeprav je bilo vse laž, ki je nihče ni preveril, preden je bilo prepozno.

Lahko rečem, da me je tvoj foter spolno nadlegoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

mihec87 ::

Ka ste eni plačani za sprenevedanje? Kje se lahko prijavim zraven?

Za BW ne gre ravno za krajo tako da iz vreče potegneš zavitek denarja pač pa naokrog..

Mipe je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Mipe je izjavil:

Kdaj sem to rekel? Lepo prosim, da mi to pokažeš, sicer te bom označil za trapo.


Pa poglejmo:

Mipe je izjavil:

Daj dokaze ali vsaj verodostojne vire, potem lahko ukrepamo. Prej ne.

Vse drugo je samo lov na čarovnice.


Mipe je izjavil:

Potem samo meglo prodajaš. Adijo.


Moje sklepanje iz tvojih besed: Če ni url-jev, ni dokazov, (logično sklepanje, ni dokazov ni obsodbe in politiki so nedolžni). Al si kaj drugega mislim povedat s tem?

Se pravi, da je kriv vsakdo, tudi če sum ni utemeljen? Lahko kdorkoli reče, ta pa ta krade, in se potem avtomatsko privzame, da je res?

Podal sem že primer politika, v čigar primeru so ga blatili in mu uničili ugled, čeprav je bilo vse laž, ki je nihče ni preveril, preden je bilo prepozno?


Kot si že sam napisal so ga blatili..Če se dogajajo sumljiva posla se lahko lepo preveri pa se nadaljuje od tu naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

jype ::

PaX_MaN> Jst ne vidm da bi model kej ukradu.

K mu nis u žepe pogledu!

mihec87 ::

darkolord je izjavil:

Tako da razpis sestavijo na takšen način da leži na kožo samo enemu ponudniku.

Primer za prenosnike, se zmenijo in najdejo en prenosnik ki konkurenca ne ponuja nato v specifikacijo razpisa vnesejo točne podatke tega prenosnika.
A ta "razpis" (javno naročilo) sestavijo poslanci?

Sicer pa, če se prav spomnim, so konkretno prenosnike, ki jih je kupil državni zbor, dobili po izjemno ugodni ceni (o kakršni lahko ti in jaz samo sanjava). Kako je potem to kraja?


Drugi kot ta tako ni bil ustrezen ponudbi..ne mi pa rečt da ti v današnji poplavi računalnikov uspe za nakup prenosnika za pisarniško delo postavit zahteve katerim ustreza samo eden..Pa dobro vsaj ugodno so jih dobili..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Mipe ::

Hočemo dejstva, ne babjih čenč.

darkolord ::

Drugi kot ta tako ni bil ustrezen ponudbi..ne mi pa rečt da ti v današnji poplavi računalnikov uspe za nakup prenosnika za pisarniško delo postavit zahteve katerim ustreza samo eden..Pa dobro vsaj ugodno so jih dobili..
Če smo natančni, dobili so tri ponudbe za 3 različne prenosnike, ki so vsi ustrezali pogojem. Izbrali so (občutno) najcenejšo ponudbo.

mihec87 ::

Mipe je izjavil:

Hočemo dejstva, ne babjih čenč.


Ti nis normalen....Brez dokaza nekomu ne moreš nič oz delamo isto kar si sam napisal da se je zgodilu nekomu-blatimo brez osnove...

Mipe ::

Praviš, da poslanci kradejo. Prav.

Daj dejstva na mizo. Daj, daj. Daj imena podjetij, da jih preverim na Supervizorju. Daj kopije računov. Daj karkoli, kar bi utemeljilo sum.

Vse drugo so samo babje čenče, ki ne služijo ničemur razen slovenski nečimrnosti.

kr1ženska ::

PaX_MaN je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Mipe je izjavil:

Trebanjski župan Kastelic kljub pravnomočni obsodbi še ni odstopil.

A nista pravkar z PaX_MaN-om trdila, da politiki ne kradejo?

Jst ne vidm da bi model kej ukradu.


K ti se norca delaš?
priznal očitana dejanja, ki se nanašajo na oddajo naročil brez javnih razpisov,

Menda je jasno zakaj so potrebni javni razpisi? Konkurenca, izbere se najbolj ugodnega ponudnika in ne ponudnika za katerega se boš ti odločil koliko denarja mu boš dal. (To pač ne deluje več tako; Tvoj prijatelj ima podjetje, ti mu iz javnega proračuna nakažeš za izvedbo projekta 3x vrednost projekta in ta ti del denarja nakaže na TRR)

Družbi sta namreč že izvajali storitve, ko naj bi župan dodatno odredil izvedbo postopka javnega naročanja in podpisal tudi dokumente z lažno vsebino o izvedbi postopka.

Očitno je podpisal da se bo delalo še marsi kaj kar se v resnici ne bi. Tako bi bil znesek bolj upravičen.

Mipe je izjavil:

Hočemo dejstva, ne babjih čenč.


In ne URL-jev slovenskih medijev, ki so v primeru politika = babje čenče. Kot sem že rekla, v Slo. razen za Slovensko tiskovno agencijo ne morem trditi za noben drug medij, da ni pod vplivom politike.

Mipe ::

V članku je vsaj dovolj podatkov, da sami preverimo dejstva. Tu pa beremo samo babje čenče.

Da se izjasnim. NISEM OVCA, da bi kar tako nasedal besedam, ki se tvezijo tod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poslanski privilegiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
718774 (6918) gruntfürmich
»

Parlameter.si: Ko celo Google financira pregled, kako pridni so naši poslanci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11330824 (22256) Gregor P
»

Poslanci - potrebni ali ne-? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12616806 (14248) Gozdni Joža
»

Nov volilni sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5315519 (13514) BlaiseM

Več podobnih tem