» »

Poškodovani sektorji

Poškodovani sektorji

Nina ::

Zanima me če je možno popraviti poškodovane sektorje?
Namreč na disku jih imam za 1,7mb do njih a je prišlo ko sem si delala particije (in mi jih seveda ni docela ratalo naredit).

LP Nina
Bolj bogo gre pa le :)

AngelOfDeath ::

popravit se jih ne da da pa se jih skrit

l-note ::

A maš slučajno kakšen program kot npr. Partition Magic za delanje in "urejanje" particij?
Ker možno je, da je tistih 1,7MB samo unpartitioned space, kar pomeni, da se jih samo priključi k eni od particij in to je to.
Sam for je, da je treba najprej vedt, al so to res bad sektorji al pa le neparticioniran plac na disku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: l-note ()

Gandalfar ::

ce imas dejansko bad sectorje potem ti svetujem, da zacni razmisljat o novem in delaj zelo pogoste backupe pomembnih podatkov.

Ce je pa to kar pravi I-Note pa se ti pomojem ni potrebno prevec sekirat. Kateri program ti to javi?

Nina ::

Particije sem delala z f-diskom. Jaz sicer upam da je res to samo to (pač od particij) vendar na mojem drugem računalniku tega ni pa so ble particije tut delane z f-diskom. Tak da močno dvomim. so pa bli problemi pol inštalirat winse gor - mi je csan disk javo da na c ne more naložit programa kr je poškodovan oz. pač da je z njim nekaj narobe - pol sem dala da ga je celega pregledal in popravil - in od takrat dalje (prej nisem opazla) imam bad sectorje...

Matek ::

če niso hardversko povzročeni, bo vredu, moraš samo naredit Low Level format.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Nina ::

stvar se je uredila - res je blo sam od particij. Sam zanimivo je kr sem zaj na novo še enkrat isto naredila glede particij pa zaj več ni tega :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali HDD umira?

Oddelek: Strojna oprema
423313 (2102) hojnikb
»

Poskus oživetja diska z bad sektorji?

Oddelek: Strojna oprema
404218 (3200) amigo_no1
»

problem z nezaznavanjem diska (NUJNA POMOC)

Oddelek: Strojna oprema
271858 (1354) LeXani
»

recovery podatkov ( Dan, ko gre vse v P.M.! )

Oddelek: Programska oprema
181225 (940) undefined
»

Disk in Bad sectorji!!??

Oddelek: Strojna oprema
222912 (2613) XtX

Več podobnih tem