» »

win XP ...prosim pomoč poznavalca..ali.

win XP ...prosim pomoč poznavalca..ali.

orlach ::

Naslednje:
Reporting details:
This report includes: information regarding the condition of -program ki se sesuje- when the problem occured; the operating system version and the computer hardware in use; your Digital Product ID, which could be used to identify your license; and the Internet Protocol (IP) address of your computer.
...
pravzaprav se sesuva večino aplikacij...
res sem že obupan... če ve kdo kaj bi lahk blo.. modema ne uporabljam...driverji so najnovejši, bios tud...

Ziga Dolhar ::

orlach, pomagaj še ti nam: povej nam nekaj uporabnega.

Napaka? Kako do nje? Kaj se zgodi? Kaj si storil? Kaj napiše?

_VSE_

Oz. več kot v postu više :].

orlach ::

to napako mi izpisuje pri vseh možnih programih...npr. Corel,itd... vedno takrat ko ga že malo časa uporabljam.
program se sesuje in zapre in to je to... windowsi ostanejo stabilni. Prej sem mel win ME in se programi ki se zdaj sesuvajo prej niso....torej so krivi XP-ji.. upam da ne hardwer...? Kje naj se lotim problema...:\ :'(

R33D3M33R ::

Mogoče maš probleme z kakim virusom ali pa programi enostavno "povozijo" (ne me sodit po mojih stavkih, sem pač rookie :D ) drug drugega. Torej mogoče ti kak drugi program povzroča preglavice v programu, ki ga izvajaš.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Imortales ::

Če maš bolj malo RAMA, pa ti hkrati lavfa več programov ti lahko zadeve zamrznejo. Drugače pa poglej na netu če so zunaj kaki popravki za programčke.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

orlach ::

moj sistem je
2000 xp
epox 8rda+
512 333 ram
gr4 ti4200,...win xp..2002, sp1,..

na koga naj se obrnem??

SkIDiver ::

Obrn se na format c: ki smo ga včas v dosu pisal>:D

Sformatiri disk pa dej na novo gor sistem. Jz to prakticiram vsake 2 do 3 mesce razen, če zadeva lepo deluje. Edin to ti reš vse porbleme in težave.

orlach ::

sem že, pa to moje težave ne reši..semizdi! kaj je s tem IP internet protokol?? kako zbrišem v xp vse kar je v zvezi z internetom...? ker ga ne uporabljam?

andrej ::

ce mas mrezno rabis vsak en mrezni protokol. Po defaulto je to TCP/IP.

orlach ::

matična ma drgač mrežno not...a je možno da se to kaj krega...kaj pa naj nardim?

madmitch ::

Samo v premislek; meni se je podobno dogajalo dokler sem imel scanner priklopljen preko LPT in na scanner printer. Ko sem scanner zamenjal in ga priklopil na USB je celoten sistem deloval BP.

Morda imaš kakšen starejši del strojne opreme, za katero pri MS niso najbolj poskrbeli.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

andrej ::

kaj tocno se ti sesuje? mas kaj navit sistem. so rami ok?

orlach ::

sistem sem zgoraj opisal...ni nč navit! pravzaprav se sesuva večino programov..od Winamp..do Corel.. al pa čist banalne stvari...recimo hotel sem potrditi registracijo programa(prej sem vtipkal ključ) pol ko sm dal tam instal license pa se vse sesuje...nič posebnega pač. sistem je nov! a je možno da majo XP ji kake probleme s pirati...eh sam ne verjamem da je to..to!
nebi rad zamenjal XP jev za npr98 samo zaradi tega problema!! na koga se lahko obrnem!???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opera: drsnikom na spletnih straneh bo odklenkalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8122496 (18191) enadvatri
»

XiTi Monitor: Slovenija trenutno z najvišjim deležem uporabe Firefoxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9110843 (7422) amigo_no1
»

Gimp v Photoshop preobleki (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
698916 (6973) CCfly
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221855 (1469) daylight
»

XPji se ne zaženejo

Oddelek: Operacijski sistemi
312915 (2356) Paramedic

Več podobnih tem