» »

Logitech Z-5500

Logitech Z-5500

Temo vidijo: vsi

Eden95 ::

Ve kdo mogoče kje lahko kupim nove Logitech Z-5500 zvočnike?

Zheegec ::

Najbrž nikjer. Naslednjiki so Z906, boljši v vseh pogledih, razen same surove moči.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Eden95 ::

Meni se ta nov model ne vidi niti najmanj... Control Pod je drek, estetsko so mi grši, ne dosti ampak je Sub slabši in precej manjši, itd itd... Z-5500 so meni res malo jači..

Zheegec ::

Sub ni slabši, ampak je boljši, je pa švahnejši. Prav tako zvočniki. Izgled je pa pač takšen kot je, odvisno ali imaš za gledati ali poslušati te zvočnike...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Eden95 ::

Z-5500 ma 188w Sub
Z-906 ma 165w Sub (pa še kolko manjši je)

In, v čem je potem boljši?
Pa recimo sateliti... Satelite od Z-5500 lahko normalno prišraufaš na steno za Z-906 pa rabiš te nosilce posebej kupivat itd... Pri Z-5500 na Control Pad-u direktno vse piše, Pri Z-906 pa je vse samo narisano... Pa je bolj zajebano z tistim delat...

Arey ::

A kvaliteta zvočnikov se meri v Watih al kaj? Da ne gremo debatirat o teh nazivnih močeh ki so itak povlečene iz riti.

b00mer ::

Sem mal pogledal zvocnike, ke se OP pritozeval glede izgleda (men se kar dopade). Kako je tako veliko odstopanje cen za dobrih 100eur (Od cesa sploh zivi hermes nova s takimi cenami, ce ti ceneje.si pove da te "nategnejo" takoj za stotaka)?!

http://www.ceneje.si/racunalnistvo/komp...

Zheegec ::

Logitech se tudi, da bi bil na istem, kot Apple - torej da oni določijo ceno, katero se morajo vsi držati. Zaenkrat jim to slabo uspeva :) Ampak nekateri se pač (neumno) držijo priporočenih Logitech cen, ki je 350€ nekje.

@Arev - ne, kvaliteta se ne meri v moči. Ampak enim tega pač ne moreš dopovedati...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Meizu ::

Važno da na škatli piše sub 450w in tko na veliko počez še bass booster button included.

Edit: Typo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

psytoma ::

Imam logitechove predhodnike 5500 torej Z680 in ko prižgem na konzoli začne woofer glasno neprekinjeno nadležno doneti. Kaj bi bilo narobe?

Toxic ::

Je kdo imel možnost slišati oba sistema? Mene res zanima keri je bolši ker se nemrem odločit kerega bi kupil, spravljam se zraven pa že valda 1 mesec?

=)

Venum ::

Mam z5500 in so za tisto za kar so namenjeni super. Sam bi raje vzel z5500 kot one novejše, že zarad konzole pa nosilcev za zvočnike. Če pa nujno rabiš dva optična konektorja pa vzemi novejše, ker z5500 majo "sam" enga...Kvaliteta zvoka je pa nekje ista... Kar se pa tiče moči pa mislim, da z novimi manjka moči sploh nebi zaznal, razn če nonstop poslušaš na ful :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048372 (16866) Matej_K
»

Logitech z5500, pomoč pri digitalnem načinu

Oddelek: Zvok in slika
382797 (2220) 2mlavric
»

katere zvočnike kupiti

Oddelek: Zvok in slika
164552 (4238) leti123456
»

Zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
141752 (1478) Slayer69
»

Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
144063 (3165) Sssaga

Več podobnih tem