» »

Logitech z906

Logitech z906

car610 ::

Zanima me kakšno je vaše mnenje glede tega modela in kje bi si ga lahko od bližje pogledal?

LP:)

thebaloh ::

sem jih ravno naročil......sporocim sedaj imam z5500 predhodniki teh, razlika je minimalna

Blazz ::

zakaj za boga bi naročil z906 če imaš z5500 in sam praviš, da je razlika minimalna? Je to kaka obsedenost ali kaj? Shopping logitech fever? :) takih nakupov res ne razumem ...

thebaloh ::

Blazz je izjavil:

zakaj za boga bi naročil z906 če imaš z5500 in sam praviš, da je razlika minimalna? Je to kaka obsedenost ali kaj? Shopping logitech fever? :) takih nakupov res ne razumem ...


ubistvu rabim še en optični vhod..... nakup pa predvsem zaradi nagrade pri logitechu ki sem jo dobil.....sem pač izkoristil nekaj najdražjega iz njihove ponudbe:)

LordTado ::

Mene so negativno presenetli,če že sestavlaš za tak dnar malce daš zraven in si sestaviš 5.1.

pegaso ::

LordTado je izjavil:

Mene so negativno presenetli,če že sestavlaš za tak dnar malce daš zraven in si sestaviš 5.1.

Ali lahko napišeš kaj bi sestavil po tvojem mnenju. Tudi sam imam namen kupit z906, pa me zanimajo tudi druge opcije.
Kaj pa kaj takega?
Hvala!

thebaloh ::

Jah pravijo da za ta denar je to to, če želiš kaj več in bolj zmogljivega potem raje vzemi star (z-5500) model, ki je po moje močnejši in za tak denar najboljša izbira. Če bi želel dosti močnejšo stvar potem boš moral odšteti cca 500+ do nekje 700e potem bi bila razlika do 350€ pa je po mojem mnenju in po mnenju še nekaterih kolegov to najboljše za ta denar.

pegaso ::

Evo, včeraj sem jih naročil v Nemčiji, cena 272eur dostavljeno na dom.
V bistvu mi je všeč to, ker imajo dovolj vhodov, predvsem dva optična in odpade potreba po kakšnem reciverju.
Imam pa spodaj v studiu bistveno cenejše (trenutno ne vem točnega modela) ampak nekaj v rangu X-530 in je zadeva že tam odlična.

mareee89 ::

"pegaso" s katere strani si pa to naročal iz Nemčije? koliko pride poštnina? kaj pa garancija? derugače pa kar solidna cena.

Lp.

pegaso ::

Naročil TUKAJ
V prejšnji ceni je že poštnina, ki znese cca 18eur.
Garancija je mislim da 2 leti.

LordTado ::

pegaso je izjavil:

LordTado je izjavil:

Mene so negativno presenetli,če že sestavlaš za tak dnar malce daš zraven in si sestaviš 5.1.

Ali lahko napišeš kaj bi sestavil po tvojem mnenju. Tudi sam imam namen kupit z906, pa me zanimajo tudi druge opcije.
Kaj pa kaj takega?
Hvala!


Ja recimo pa kak onkyo daš zraven,kjer maš dost več vhodov in izhodov vključno z hdmi in je to to.
Maš pa tudi že onkyo komplete...ki niso dost dražji od teh logitechovih.
Ne razumem recimo tega zakaj delajo enosistemce za satelite in pol tolk glih da gre test skoz tisti demo v thx labu in že na veliko gor pišejo thx folk pa naseda temu.
En sistem za 200EUR dražji povozi te logitechove še posebej dvo ali trisistemki sateliti in trisistemski center.
Ko zapreš oči in poslušaš en komad na logitechu veš da to igrajo zvočniki,ko na reciverju in večsistemcih maš občutek kot en pred tabo poje...
Vsaj moje so take izkušnje,jaz nebi posegel po teh rač kompletih ker žvočnike maš dolgo,to ni rač da bi ga menjal enkrat na leto ali dve...

PS:Spomnim se recimo ko sm biu še mulc in nam je fersterkarija seveda dišala,smo se igrali z kretnicami in že ko si sam nardil dvosistemca je bil zvok čist drugačen in lepši,ker je pač vsak zvočnik opravlal svojo nalogo oz svoje frekvence za katere je narjen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

strupko ::

Mene pa zanima, če je kakšna opcija da bi na z-906 prklopil še 1 woofer? Če katerega in kako? Hvala!

dukenukem ::

js mam tud z5500 ,pa mi je dekoder crknil , un ekranček, k kaže vse gor ,zdj tud woofer ne dela, k je vse tle not vklopljeno ....:(

eric_cartman ::

Jst pa morm rečt, da če fajn priganjam ene pov ure Z906, da se en mejčkn woofr kuri..

Do sedaj se mi je to enkrat zgodilo.. Pa wooferju od takrat vedno malo znižam jakost.. (hardtechno pa hardstyle svoje delata) xD

Kaj pa tele Edifier.. Zakaj so tolko dražji?? So res tako kvalitetni?

Meni so sicer z906 supr.. Samo vedno je tako, da se po nekem času naveličaš in bi rad še močnejše.. Zame bi bilo šele takrat zadosti, ko pri polno odprti glasnosti nebi mogel več sedeti v istem prostoru :D Se pa zavedam, da bi mogel za tak sistem odšteti čez 1000EUR... :D

Zgodovina sprememb…

Sssaga ::

Sej jez že zdej ne morm sedet u prostoru pr Z906 na polni glasnosti v sobi. Glasnosti je dovolj tudi za dnevno. Selitev na višji rang prinese kvaliteto, ne bi pa rekel da tudi glasnosti, saj je ne nucaš. Vsaj u bajt ne, kjer si < 3m stran od zvočnikov
Končno sm gledu en spodobn film (stargate). Zvok dela svoje. Ko u kinu! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5715957 (12091) 2f4u
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048361 (16855) Matej_K
»

Logitech z5500, pomoč pri digitalnem načinu

Oddelek: Zvok in slika
382797 (2220) 2mlavric
»

katere zvočnike kupiti

Oddelek: Zvok in slika
164552 (4238) leti123456

Več podobnih tem