» »

punce in fanti

punce in fanti

Janac ::

Veliko punc/fantov je takih, da MORAJO punco/fanta imeti ze pri 13 letih pa ceprov takrat sploh ?e ne vejo kaj je ljubezen. Va?en da jo/ga ima, da se lahko pohvalijo pred drugimi, pa ceprov nimata nic skupnega.
Marsikdo, ki so mu vsec kratke zveze bi reku, da si s tem nabira izku?nje, vec punc/fantov ki jih ima, vec izku?enj si nabere.
Vse lepo in prav, razumem cist in mi jasen. Sam ne razumem tega, ma kaj vam je res tolk vseeno s kom se boste dajal dol, sam da dobite izku?nje da boste drugic bol?i?
Vam je vseen s kom se boste zalizovali in da vam je vas en sam to da se boste kasneje znali najbolje? seveda, najbol je pa pomemben to da boste cim prej povedal frendom da ste se prvic dol dajal pri 14letih, prvic zalizovali pa pr 12letih. Mlajsi ko proba? stvar vecji ?frajer? si.
Nimam nc proti tem ljudem te vrste, sam glede tega jih ne razumem :)

napisite vasa mnenja

freesty ::

Si se že zalizal? Si že sexal?

Verjetno NE, ker drugace nebi tega spraševal. Saj folk ne dela tega zato, da si izbira izkušnje wtf. Ampak zato, ker je fajn ane ;)

Janac ::

Star sem 15 let. Nisem še imel spolnega odnosa ali penisa v ustih lale ženske. Zanima me kdaj ste vi prvič sexali in kakšen občutek je ?! Sramezljivost dela svoje,vem da bi bom kasneje zal..ampak kaj nej

kuglvinkl ::

Nope.

Janac ::

kaj nope?

freesty ::

@Janac s tvojo zagretostjo v racunalnisko tehnologijo ti lahko ciste vesti povem, da si lahko glede sexa se brez skrbi naslednjih 5 let:))

Janac ::

kako to mislis brez skrbi se 5 let, a hoces povedati da bom se 5 let brez seksa?

jype ::

Jaz sem se vzdržal, dokler nisem spoznal prve resne ženske, ki sem ji bil dovolj všeč, da je bila z mano pripravljena preživet ogromno časa.

nekativen15> kako to mislis brez skrbi se 5 let, a hoces povedati da bom se 5 let brez seksa?

Norčuje se iz tebe. Lahko ga ignoriraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

freesty ::

Ne se ne norčujem. Mislim, da najstnic(privlacnih), ki rade dajo, ne privlačijo ravno taki tipi, kar se odraža v pozni izgubi nedolžnosti(razen, ce nimas kriterijev).

jype ::

Potem to povej na način, ki ne implicira, da je s tem kaj narobe.

Fant je zafrustriran, ker okoli njega ljudje to počnejo, potem mu pa še očitajo, da je čuden, ker on pa ne.

Magic1 ::

Jaz vidim dve opciji: mogoče si Badass(persona non grata pa te fore) in veliko žensk pada na to, ali pa samo debil in boš res težko dobil katero.
Magic

Janac ::

jype je izjavil:

Potem to povej na način, ki ne implicira, da je s tem kaj narobe.

Fant je zafrustriran, ker okoli njega ljudje to počnejo, potem mu pa še očitajo, da je čuden, ker on pa ne.


eeeeexactly!

kuglvinkl ::

Zgleda, da nism kliknu...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prisluškovanje preko gsm (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
6410951 (9545) Invictus
»

To res ni normalno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
847993 (5548) robert512
»

Seks in 10 razlogov zakaj je dobro seksati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
668835 (6441) cryptozaver
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719096 (14075) Volk|
»

sex in (prehitra)hitra erekcija !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10123043 (18965) Tilen

Več podobnih tem