» »

Prisluškovanje preko gsm

Prisluškovanje preko gsm

«
1
2

Blackgirl ::

Pozdravljeni,

*srčno upam da tast tega ne bo videl, ker bi se takoj prepoznal....

ZANIMA ME, KAJ PREDLAGATE.
Imam še večji problem (kot ga je imel Greg Focker (Ben Stiller) v filmu Njeni tastari -Meet The Parents). Na žalost bodoči tast (s fantom ne nameravava končati najine 4letne zveze zaradi njega, ki bi se me tako rad znebil)... Zadeva je prišla že tako daleč da sem že dobro leto v varni hiši in še vedno nimam miru... Od doma sem odšla zaradi nasilja v družini s strani očeta, sedaj pa vidim da je tast dobesedno še večji, ne bom rekla kaj... Uglavnem fantov oče je upokojeni policist (pravi da ni zaman hodil v šolo), prisluškuje fantu oz. vse kar si s fantom dopisujeva, on prestreže in kot da to še ni dovolj kliče mojega očeta ter mu vse pove- izvem preko mami... (v faco pa tast tega meni ni zmožen povedati). MOGOČE KDO VE, ČE SE DA IZVEDETI ALI PRISLUŠKUJE SAMO ENEMU MOBIJU? LAHKO IZVE MOJO LOKACIJO? KAJ NAJ NAREDIM? Fant je star 32let, in je pod takšnih nadzor da je obup! Tast pa pred sorodniki govori da fant živi v mama hotelu (oz. saj veste kaj mislim) in da sva neresna (otrok zaradi vsega pri teh letih in vseh zadevah ne morem in po pravici povedano še ne želim imeti, ker bi si rada sama najprej uredila življenje) in kot da vse to še ni dovolj sva še do predkratkim skupaj obnavljala njihovo staro hišo, a se je in se še vedno v vsako stvar vtika njegov oče. Zaradi tega ker njegovega očeta sovražim, (le zakaj), nimam več vstopa na njihovo zemljo dokler bo on živ itd... Fant je že toliko vložil v hišo, da ne namerava vsega pustiti. Problem pa je ker je ta stara hiša prepisana nanj in na njegovega očeta. Fant me ljubi, in pravi da naj narediva tako da uradno nisva več skupaj, čeprav sva, da njegovi ne bodo vedeli, in da potem ko bo hiša prepisana samo nanj in ko bo vse urejeno, da bi se preselila skupaj. A je spet problem, hiša je zeloooo blizu njegovih, bili bi sosedje... Priznam da se mi zaradi vsega tega kar se dogaja že meša, a se vedno nisem tako zelo motena oseba kot pravi tast da sem. Fanta resnično ljubim, tako da res nevem več kaj naj naredim.... Sem anonimno klicala na policijo kjer predlagajo prijavo, a je zaradi fanta ne upam podati. Trenutno nameravam zamenjati tel. št. ALI NAJ TUDI MOBI? (oba s fantom imava iphone). Fanta po eni strani razumem, a vseeno se ne vidim tam, kjer bodo vedno problemi....


Hvala vsem za kakršno informacijo/pomoč!
  • predlagal izbris: starboi ()

Thuban ::

pač pojdita proč, nevem zakaj obnavljata hišo kjer nočeta živet.

Dodatno: upaš da tast ne bo videl, ker se bo prepoznal.... pa naj vidi. Kaj te briga. Škoda sicer da si sploh vztrajala s tem fantom, da nisi takoj na začetku rekla nak, tole pa ne bo špilalo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

RatedR ::

Če je tvoj fant tudi opazil to dogajanje predlagam da skupaj naredita kaj, glede na starost se mi zdi absurd da mora tast prisluškovat in ti govorit take bedarije...poskušaj fantu vbit malo volje da se upre očetu ker včasih pregovarjanje ne pomaga, predvsem zato ker si ženska in tast misli da si mu podrejena.

Kar se pa tiče teh klicev na policijo ti pa predlagam da enkrat SKUPAJ s fantom pokličeta in povesta kaj se dogaja, verjetno drugače ne bo šlo.
Zdi se mi neprimerno da naredita tisto da uradno nista več skupaj, čeprav sta...fant te ima rad in če bi bil na njegovem mestu in sodeč po tvojih izjavah o tastu, bi se tastu uprl in pika.

Ko bosta in če bosta podala prijavo na policijo nima smisla da je anonimna, ker če hočejo kaj rešit se mora naredit direktno, tast ne bo imel razlogov da prisluškuje, sodeč po tem kar sem prebral in mu morajo omejit to kar pač dela.

Je pa res da so taki starci žive trme in se jih ne prepriča pa da se fentaš, očitno hoče da gresta narazen sam mu moraš pokazat zobe.

Blackgirl ::

Thuban je izjavil:

pač pojdita proč, nevem zakaj obnavljata hišo kjer nočeta živet.

Jaz sem zato, žal pa fant tega ni sposoben narediti, želi narediti do konca, prodati in iti drugam....

Thuban ::

užaljena boš in jezna name ma jaz bi tako zvezo prekinil. Se mi ne da ubadat. Če bedak nima hrbtenice da bi se postavil na svoje in podprl svojo _ŽENO_ zdaj, potem ni vredn tvojega mučenja. Jaz bi za mojo prekinil stike z vsemi in se preselil na Mars če bi bilo treba.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

AmaranthK ::

Punca..ne bom ti govorila o GSM varnosti samo zaradi tega, ker to ne bo nič rešilo. Tvoj fant je star 32, ti svojih let nisi navedla, ampak kar nujno rabita, je lastna hrbtenica. Če se bosta vlekla okoli ljudi, ki vaju/tebe ne prenesejo celo življenje, ter se skrivala, ne bosta čisto nič rešila. Če nimaš službe, si jo poišči, fanta vprašaj kaj bi sploh rad, če te ima iskreno rad in ima dovolj jajc, bosta šla na svoje, mogoče ne v roku enega tedna, ampak zgodi se lahko. Pa ugotovi kaj je sploh razlog za tako sovraštvo..oprosti, ampak nekje mora to izvirati, verjetno ni problem samo v drugih ljudeh, ugotovi kaj ti delaš narobe. Če pa fant ne bo želel nikamor iti..naj bo to alarm zate, očitno pri svojih letih še ni pripravljen stopiti koraka naprej, ne rabiš pa preživet še nadaljnjih 10 let v okolju in z ljudmi, ob katerih ne doživljaš drugega kot jezo in žalost.

Thuban ::

Thuban je izjavil:

užaljena boš in jezna name ma jaz bi tako zvezo prekinil. Se mi ne da ubadat. Če bedak nima hrbtenice da bi se postavil na svoje in podprl svojo _ŽENO_ zdaj, potem ni vredn tvojega mučenja. Jaz bi za mojo prekinil stike z vsemi in se preselil na Mars če bi bilo treba.


še tole dodam prejšni izjavi. Ja, nekaj sta popravila staro hišo. Ja, nekaj denarja bosta popušila. Ampak jaz bi _odkorakal_ zdaj in takoj, brez vprašanj. Ali bi rada živela ali pa bi rada iskala način kako se skriti pred tastom?

če fant tega ne podpre je odločitev na tebi samo še ali si pripravljena trpeti da boš s fantom ali pač ne.


In oprosti za direkten odgovor ampak upam da ti je v glavi zazvonil vsaj majhen alarm.



Kar pa se tiče tvojega vprašanja: tvoj tast na tvoj telefon ni mogel namestiti ničesar, razn če je to storil preko tvojega fanta. Tako da izjemno dvomim da ti prisluškuje preko telefona.
da ni morda kak mikrofon nekam nastavil. Če pa se prisluškuje brez sodnega naloga preko policije pa je stvar zrela za tožbo, ki jo bosta tudi dobila.

Blackgirl je izjavil:

Thuban je izjavil:

pač pojdita proč, nevem zakaj obnavljata hišo kjer nočeta živet.

Jaz sem zato, žal pa fant tega ni sposoben narediti, želi narediti do konca, prodati in iti drugam....


ja, prav vidim kako bo zdaj 10 let praskal tisto podrtijo in potem prodal pri 42 letih. Verjetno bo spet kak izgovor češ: "saj sta dokončala hišo, poglej kako je luštkana, zakaj ne bi kar tam ostala? Pa še mulce lahko starim staršem podtakneta ko gresta na dopust"

no, toliko. Se bom poizkusil vzdržati s takšnim pisanjem da mi ne boš očitala da vaju hočem spravit narazen (čeprav je v mojih očeh to edina rešitev).
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Blackgirl ::

Hvala vsem za info, stara sem 26let. Fant pa ja, se strinjam z vsem izrečenim, mu poskušam dopovedati a ni nti malo simpl... Vrjemite da sem že velikokrat hotela prekiniti zvezo, a ker imam fanta res rada, tastu pa sploh ne želim narediti tega veselja, ta opcija odpade. Glede prijave, ja, vem, anonimano sem vprašala samo za mnenje oz. pomoč kaj naj naredeim...
Imam službo, po pravici povedano si tudi sama zase iščem najem...
Tast ima takšno sovraštvo do mene zaradi tega ker sem od doma odšla ravno na taščin rojstni dan (50let je le enkrat v življenju itd...), in jih sedaj bolj kot nasilje boli ugled ki sem jim ga povzrožila ko me ni bilo... pred kratkim, ko je tast spet klical mojega očeta pa je mojemu očetu povedal da sem v varni hiši (izvedel preko sms ki sem jih poslala fantu), naj omenim tudi to da pred svojim očetom skrivam da sem v varni hiši, ker ga nisem želela prijavti in sem samo hotel imeti mir, saj sem že pri 14ih letih bila na sodišču zaradi nasilja (takrat je moj ati dobil dve leti pogojne kazni), ati še vedno misli da sem nekje v sobivanju s študentkami... uglavnem tastu ni uspelo, da bi moj ati njemu to vrjel, ker sta ga mami in sestra prepričali in držita z menoj...

Thuban ::

Blackgirl je izjavil:

a ker imam fanta res rada, tastu pa sploh ne želim narediti tega veselja, ta opcija odpade.


hja lej punca, če imaš prevelik ponos, potem bo pa res težko narediti spremembo.

Blackgirl je izjavil:

Vrjemite da sem že velikokrat hotela prekiniti zvezo, a ker imam fanta res rada


lepo slišat. Ali imaš sebe tudi rada?

Blackgirl je izjavil:


Imam službo, po pravici povedano si tudi sama zase iščem najem...


no super, kar v akcijo. S fantom ali brez.

Blackgirl je izjavil:

uglavnem tastu ni uspelo, da bi moj ati njemu to vrjel, ker sta ga mami in sestra prepričali in držita z menoj...


torej se skrivaš pred tastom in pred očetom.
..... iz dna srca ti želim vse dobro v življenju. Ampak to ne bo rešilo tvojega položaja. To boš morala storiti ti. Če se le da pač s fantom.... če je vreden tvojega časa.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Blackgirl ::

Thuban je izjavil:

Blackgirl je izjavil:

a ker imam fanta res rada, tastu pa sploh ne želim narediti tega veselja, ta opcija odpade.


hja lej punca, če imaš prevelik ponos, potem bo pa res težko narediti spremembo.

Blackgirl je izjavil:

Vrjemite da sem že velikokrat hotela prekiniti zvezo, a ker imam fanta res rada


lepo slišat. Ali imaš sebe tudi rada?

Blackgirl je izjavil:


Imam službo, po pravici povedano si tudi sama zase iščem najem...


no super, kar v akcijo. S fantom ali brez.

Po pravici povedano sam samo tako trmasta, da se ne želim podrejati nekomu...

Thuban ::

dejansko se mu podrejaš in si zaradi tega uničuješ življenje =)

saj si rekla da si v "varni" hiši in ne živiš s fantom.
In dvomim da je tast zvohunil ta sms.

V glavnem lahko menjaš telefonsko številko ampak lahko tast pač preko tvojega fanta takoj izve da imaš novo.
Lahko menjaš aparat ampak mislim da neke potrebe po tem ni saj izjemno dvomim da imaš na telefonu nameščeno bilokaj takšnega kar bi omogočilo vohunjenje.

Žal boš morala težavo rešiti drugače. Če se le da pač skupaj s partnerjem. Glede na to da je star 32 let in še vedno meša drek pa mislim da to ne bo šlo.
Vseeno ti svetujem previdnost, da ne bo nastal problem če ostaneš brez službe. Nekam se moraš imeti možnost vrniti. Morda k prijateljici?...
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

AmaranthK ::

Verjamem, da nasilje v družini pripelje do strahu in negotovostjo..pravzaprav vem. Pač težko se zoperstaviš ljudem in postaviš na lastne noge, sploh v tvojem primeru. Ampak v življenju je treba biti odločen, ne smeš dopustit, da ljudje hodijo po tebi in določajo kako boš živela, s kom in kje. Stara si 26 let, začni delat na lastnem življenju, ne bežat in se skrivat pred ljudmi, ki nimajo pozitivnega vpliva nate..preprosto jih odmisli in odstrani iz svojega življenja. Če ne bo uspelo vse tako, kot si si zamislila..še vedno lahko začneš znova, na drugem mestu in se obkrožiš z drugačnimi ljudmi..to je pa na tebi.

NotSpecial ::

Naj bo situacija še tok grozna – da ti tip predlaga, da uradno nardita kot da nista več skupaj, itd.?! Pa kok je star, 32?! Kaj je dec al ni?! Jao. Naj se že enkrat odloči! Razumeti moraš, da te on, ne glede na najrazličnejše pritiske doma, ni vreden - če te misli negirati pred ostalimi. Pa fotr bo itak skapiral slej ko prej, da mu sine neki glumi. Še enkrat ponavljam: če te ni zmožen zagovarjati pred svojimi, si enostavno zaslužiš boljšega. Naj te sprejme takšno kot si ali pa si najde takšno, ki bo po okusu njegovih staršev.

Glede prisluškovanja – jaz sem sprva naivno mislila, da se ne da oz. da se da samo preko sodišča v okviru prikritih preiskovalnih ukrepov, ampak žal temu ni tako. Dons se da že za mali denar prisluškovati. V bistvu je to res dvorezen meč. Če tasta prijaviš, bo trpel fant, če ga ne prijaviš boš trpela ti. Kakorkoli že, ti prvo glej samo nase, šele potem na fanta in na ostale. In za nikogar se ne žrtvuj, ker ni point v tem, da druge osrečiš, sebe pa odmisliš. In za to, da na dolgi rok peljeta skupaj svojo zvezo oz. da se obdržita (nekje bogu za hrbtom) nista dovolj samo stavka "Rada te imam." "Js tut tebe", ampak štejejo zlasti in predvsem dejanja.

Zgodovina sprememb…

Thuban ::

Blackgirl je izjavil:

ant me ljubi, in pravi da naj narediva tako da uradno nisva več skupaj, čeprav sva, da njegovi ne bodo vedeli, in da potem ko bo hiša prepisana samo nanj in ko bo vse urejeno, da bi se preselila skupaj.



sem šele zdaj opazil to gnojnico (prosim oprostite izrazu vsi občutljivi ljudje). Uradno ne bosta par...torej ga ne boš niti obiskovala v tisti hiši on pa bo nekaj tak šušmaril? In potem bosta kar na lepem spet par in bo vse magično ok? In njegov čudaški oče bo to kar tako sprejel in se magično ne bo več vtikal?


Oprosti punca vendar ne gre to tako.

ps.: ali imaš zagotovilo da bo hiša sploh kdaj prepisana na fanta? Ali pa bo to šele v "oporoki"..to se lahko zgodi tudi šele čez 50 let.... :)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Blackgirl ::

Hvala vsem za odgovore. Sem razmišljala tudi o tem, če ostanem brez službe, saj se mi je pred kratkim tudi to zgodilo, a mi vsaj na tem področju sedaj kaže zelo pozitivno, saj sem začela ves trud vlagati samo v to, in se mi že obrestuje. Na tem področju mi zasebne zadeve ne pridejo do živega, ko pa nisem v službi in sem z mislimi pri vsem tem, je pa grozno, po pravici povedano se tako sekiram, da je ze ena žemlja na dan dovolj da nisem lačna...

AmaranthK ::

Blackgirl je izjavil:

Hvala vsem za odgovore. Sem razmišljala tudi o tem, če ostanem brez službe, saj se mi je pred kratkim tudi to zgodilo, a mi vsaj na tem področju sedaj kaže zelo pozitivno, saj sem začela ves trud vlagati samo v to, in se mi že obrestuje. Na tem področju mi zasebne zadeve ne pridejo do živega, ko pa nisem v službi in sem z mislimi pri vsem tem, je pa grozno, po pravici povedano se tako sekiram, da je ze ena žemlja na dan dovolj da nisem lačna...



Vse bo okej, ti se fokusiraj nase zdaj..ti naredi vse v svoji moči, da se postaviš na lastne noge in boš neodvisna od drugih, druge stvari bodo pa že prišle, če je namenjeno.

flameir ::

Rešitev je preprosta. Prijavita tasta, skupaj. Če se bo še vtikal, spet. Preselita pa se nekam drugam, stran od tasta. Ustvarita si družino in uživata do konca svojega življenja.

Fant pa pri teh letih mora držati s tabo, sicer ne vem, na kakšni ljubezni temelji vajina zveza.

NotSpecial ::

Blackgirl, poskušaj zaposliti svoje misli na polno: aktivnosti takšne in drugačne, šport, prijateljice, itd. Samo ne sedeti med štirimi stenami in se smiliti sama sebi, ker je življenje (ne glede na pretekle izkušnje) prelepo, da bi šlo kar tako mimo tebe. Smisel je v majhnih, vsakdanjih stvareh. Želim ti vse lepo. Srečno.

Blackgirl ::

Thuban je izjavil:

Blackgirl je izjavil:

ant me ljubi, in pravi da naj narediva tako da uradno nisva več skupaj, čeprav sva, da njegovi ne bodo vedeli, in da potem ko bo hiša prepisana samo nanj in ko bo vse urejeno, da bi se preselila skupaj.



sem šele zdaj opazil to gnojnico (prosim oprostite izrazu vsi občutljivi ljudje). Uradno ne bosta par...torej ga ne boš niti obiskovala v tisti hiši on pa bo nekaj tak šušmaril? In potem bosta kar na lepem spet par in bo vse magično ok? In njegov čudaški oče bo to kar tako sprejel in se magično ne bo več vtikal?


Oprosti punca vendar ne gre to tako.

ps.: ali imaš zagotovilo da bo hiša sploh kdaj prepisana na fanta? Ali pa bo to šele v "oporoki"..to se lahko zgodi tudi šele čez 50 let.... :)


Se strinjam. Tudi meni se zdi to zelo trapasta ideja, ker bi tako sploh trapasto izpadla, saj bi na tak način res samo "svojo rit" tja prinesla... Priznam pa da sem fantu že rekla v smsju enkrat ko je tast klical mojega očeta... da zaradi vsega kar tast počne ne mislim vlagati v hišo za stvari ki jih ne morem odnesti al pa da bi vzela kredit, in ga odplačevala ko nebi bila več tam...

pero12 ::

Brez zamere ampak to je larifari, po tvojem pisanju sklepam, da imata življenje kot v filmu neskončna ljubezen ali kakšnem pocukranem romanu za na plažo. Ni mi jasno kako je tvoj "fant" star 32 let, prej bi iz navedenega sklepal, da je 12. In prisluškovanje telefonom, skrita ljubezen, kot Romeo in Julija ;-)

Nima smisla izgubljati besed, je on tvoj prvi fant in ti njegova prva punca? Treba bo odrast in se nehati iti te nesmiselne igrice.

Thuban ::

Blackgirl je izjavil:

Hvala vsem za odgovore. Sem razmišljala tudi o tem, če ostanem brez službe, saj se mi je pred kratkim tudi to zgodilo, a mi vsaj na tem področju sedaj kaže zelo pozitivno, saj sem začela ves trud vlagati samo v to, in se mi že obrestuje. Na tem področju mi zasebne zadeve ne pridejo do živega, ko pa nisem v službi in sem z mislimi pri vsem tem, je pa grozno, po pravici povedano se tako sekiram, da je ze ena žemlja na dan dovolj da nisem lačna...


stori naslednje:
- zdaj, takoj zdaj pojdi na kavo. sama. Ali s prijateljico. Pojdi na sprehod, v šoping.... karkol da se spraviš v boljšo voljo. Ne misli na fanta, ne misli na tegobe, ne pogovarjaj se sprijateljico o problemih. Debatirajta kdaj bo naslednji koncert Within temptation, debatirajta o zadnjem filmu ki sta si ga ogeldali.
- ko prideš domov si napiši na list 25 stvari, ki si jih želiš. Ni važno kaj je to. Lahko je potovanje na Irsko, lahko je gradnja hiše, lahko je želja da bi imela psa, lahko je želja da bi šla rada na koncert najljubše rock skupine, lahko je napredovanje v službi. Zapiši 25 želj. Lahko je sreča v ljubezni (ne opredeljuje s s kom boš kaj počela, opredeli se samo kaj bi rada dosegla TI).
Nato jih spodnjih 20 prečrtaj. Zgornjih 5 želja je tisto kar ti je res pomembno.

- NAREDI JASEN NAČRT KAKO BOŠ DOSEGLA SVOJE CILJE.
- DOSEŽI JIH.

hint.: sreča v ljubezni ne pomeni nujno s tem fantom.

Delaj tako, da boš _sebe_ postavila na svoje noge. Da ne boš odvisna od nikogar, niti od fanta, niti od tasta, niti od staršev. To naj ti bo plan. Mislim da boš imela potem dovolj zapolnjene misli, da ne boš imela časa se sekirat.

Hint2: naredi si mini nagradice. 1 teden brez sekiranja: kremšnita. 2 tedna brez sekiranja: izlet na Bled. 3 tedne brez sekiranja: nova srajca...karkoli. Sama se odloči.
hint3: živi zato da živiš ne pa da se sekiraš kako se boš skrila pred fantom in se igrala romeota in julijo kot je nekdo omenil pred mano. Fantu pa povej da naj se odloči med tabo in svojim očetom.

basta.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Insan3Lik3 ::

flameir je izjavil:

Fant pa pri teh letih mora držati s tabo, sicer ne vem, na kakšni ljubezni temelji vajina zveza.



nekaj takega ja
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Blackgirl ::

Se strinjam, hvala. Grem na kofe, glede tega seznama pa dobra ideja, bom upostevala. HVALA še enkrat!

Thuban ::

oprosti da ti nismo pomagali dejansko glede prisluškovanja. Ampak glede tega ti težko pomagam ker iskreno povedano malo dvomim, da je dejansko prisluškoval preko telefona. To ni tako enostavno kot se sprva sliši...oziroma je absurdno enostavno, če ima tvoj fant telefon brez zaklepa zaslona položen nekje tako, da je tast lahko nanj namestil karkoli je želel.

Skratka daj, poštimaj si najprej stvari v glavi, si zastavi cilj in se slišimo če boš še kaj potrebovala.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Tvoj cilj je da se ga rešiš torej:

1. preseli se na drug konec slovenije ASAP - s fantom ali brez, če njemu ni mar do tebe, zakaj bi bilo tebi do njega.
- žrtvuj bajto za eno malo garsonjerico in mir
2. pojdita oba skupaj osebno na policijo ali pa točka 1.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

pero12 ::

Blackgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

*srčno upam da tast tega ne bo videl, ker bi se takoj prepoznal....

ZANIMA ME, KAJ PREDLAGATE.
Imam še večji problem (kot ga je imel Greg Focker (Ben Stiller) v filmu Njeni tastari -Meet The Parents). Na žalost bodoči tast (s fantom ne nameravava končati najine 4letne zveze zaradi njega, ki bi se me tako rad znebil)... Zadeva je prišla že tako daleč da sem že dobro leto v varni hiši in še vedno nimam miru... Od doma sem odšla zaradi nasilja v družini s strani očeta, sedaj pa vidim da je tast dobesedno še večji, ne bom rekla kaj... Uglavnem fantov oče je upokojeni policist (pravi da ni zaman hodil v šolo), prisluškuje fantu oz. vse kar si s fantom dopisujeva, on prestreže in kot da to še ni dovolj kliče mojega očeta ter mu vse pove- izvem preko mami... (v faco pa tast tega meni ni zmožen povedati). MOGOČE KDO VE, ČE SE DA IZVEDETI ALI PRISLUŠKUJE SAMO ENEMU MOBIJU? LAHKO IZVE MOJO LOKACIJO? KAJ NAJ NAREDIM? Fant je star 32let, in je pod takšnih nadzor da je obup! Tast pa pred sorodniki govori da fant živi v mama hotelu (oz. saj veste kaj mislim) in da sva neresna (otrok zaradi vsega pri teh letih in vseh zadevah ne morem in po pravici povedano še ne želim imeti, ker bi si rada sama najprej uredila življenje) in kot da vse to še ni dovolj sva še do predkratkim skupaj obnavljala njihovo staro hišo, a se je in se še vedno v vsako stvar vtika njegov oče. Zaradi tega ker njegovega očeta sovražim, (le zakaj), nimam več vstopa na njihovo zemljo dokler bo on živ itd... Fant je že toliko vložil v hišo, da ne namerava vsega pustiti. Problem pa je ker je ta stara hiša prepisana nanj in na njegovega očeta. Fant me ljubi, in pravi da naj narediva tako da uradno nisva več skupaj, čeprav sva, da njegovi ne bodo vedeli, in da potem ko bo hiša prepisana samo nanj in ko bo vse urejeno, da bi se preselila skupaj. A je spet problem, hiša je zeloooo blizu njegovih, bili bi sosedje... Priznam da se mi zaradi vsega tega kar se dogaja že meša, a se vedno nisem tako zelo motena oseba kot pravi tast da sem. Fanta resnično ljubim, tako da res nevem več kaj naj naredim.... Sem anonimno klicala na policijo kjer predlagajo prijavo, a je zaradi fanta ne upam podati. Trenutno nameravam zamenjati tel. št. ALI NAJ TUDI MOBI? (oba s fantom imava iphone). Fanta po eni strani razumem, a vseeno se ne vidim tam, kjer bodo vedno problemi....


Hvala vsem za kakršno informacijo/pomoč!


Ponovno se vključujem. Tast prisluškuje in vse ve kar fantu napišeš? Ne bo tako, prej bi rekel, da tvoj fant pove očetu kaj mu ti napišeš in se pogovarjaš. Fant živi v mama hotelu to sorodnikom omenja tast? Da, to je resnica in dalj časa si boš/bosta zatiskala oči se bo stopnjevalo. Koliko je star? 32 in živi pri oblastnih starših in ne upa drugam, ti pa že eno leto v varni hiši in ne poskrbi zate. Treba bo nekaj urediti ker v varni hiši si lahko maksimalno eno leto in nič več. Omenila si, da bo vse urejeno, ko bo hiša v celoti prepisana na tvojega fanta? Ali nima besede v svoji hiši, saj ne živijo skupaj in so samo sosedje?

Kdo tukaj koga vleče za nos? Meni namreč ta zgodba zelo smrdi ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pero12 ()

Blackgirl ::

Thuban je izjavil:

oprosti da ti nismo pomagali dejansko glede prisluškovanja. Ampak glede tega ti težko pomagam ker iskreno povedano malo dvomim, da je dejansko prisluškoval preko telefona. To ni tako enostavno kot se sprva sliši...oziroma je absurdno enostavno, če ima tvoj fant telefon brez zaklepa zaslona položen nekje tako, da je tast lahko nanj namestil karkoli je želel.

Skratka daj, poštimaj si najprej stvari v glavi, si zastavi cilj in se slišimo če boš še kaj potrebovala.


Glede prisluškovanja, ammm glede na to da tast mojemu očetu pove res točno takšne podatke kot jih jaz napišem, pa tud kar sam še kaj doda... smatram da nekako prestreže sms sporočila, z mobija jih ne bere, ker je fant včeraj cel dan delal na drugem koncu slo, nwm pa kako imajo iphoni med samo kakšno povezavo ali kaj... vsi trije imamo iphone, s fantom imava iCloud photo sharing, to vem... ni mi pa jasno kako je tast lahko prestregel podatke...to mi res ne gre z glave...

shadeX ::

Kdo tukaj koga vleče za nos? Meni namreč ta zgodba zelo smrdi ...



Je mal mogoče kaj "nepravilnih" stvari v njej, ki si jih OP mogoče narobe razlaga (sploh to o prisluškovanju), ampak zaenkrat men ne deluje kot trol tema.

Blackgirl ::

pero12 je izjavil:

Blackgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

*srčno upam da tast tega ne bo videl, ker bi se takoj prepoznal....

ZANIMA ME, KAJ PREDLAGATE.
Imam še večji problem (kot ga je imel Greg Focker (Ben Stiller) v filmu Njeni tastari -Meet The Parents). Na žalost bodoči tast (s fantom ne nameravava končati najine 4letne zveze zaradi njega, ki bi se me tako rad znebil)... Zadeva je prišla že tako daleč da sem že dobro leto v varni hiši in še vedno nimam miru... Od doma sem odšla zaradi nasilja v družini s strani očeta, sedaj pa vidim da je tast dobesedno še večji, ne bom rekla kaj... Uglavnem fantov oče je upokojeni policist (pravi da ni zaman hodil v šolo), prisluškuje fantu oz. vse kar si s fantom dopisujeva, on prestreže in kot da to še ni dovolj kliče mojega očeta ter mu vse pove- izvem preko mami... (v faco pa tast tega meni ni zmožen povedati). MOGOČE KDO VE, ČE SE DA IZVEDETI ALI PRISLUŠKUJE SAMO ENEMU MOBIJU? LAHKO IZVE MOJO LOKACIJO? KAJ NAJ NAREDIM? Fant je star 32let, in je pod takšnih nadzor da je obup! Tast pa pred sorodniki govori da fant živi v mama hotelu (oz. saj veste kaj mislim) in da sva neresna (otrok zaradi vsega pri teh letih in vseh zadevah ne morem in po pravici povedano še ne želim imeti, ker bi si rada sama najprej uredila življenje) in kot da vse to še ni dovolj sva še do predkratkim skupaj obnavljala njihovo staro hišo, a se je in se še vedno v vsako stvar vtika njegov oče. Zaradi tega ker njegovega očeta sovražim, (le zakaj), nimam več vstopa na njihovo zemljo dokler bo on živ itd... Fant je že toliko vložil v hišo, da ne namerava vsega pustiti. Problem pa je ker je ta stara hiša prepisana nanj in na njegovega očeta. Fant me ljubi, in pravi da naj narediva tako da uradno nisva več skupaj, čeprav sva, da njegovi ne bodo vedeli, in da potem ko bo hiša prepisana samo nanj in ko bo vse urejeno, da bi se preselila skupaj. A je spet problem, hiša je zeloooo blizu njegovih, bili bi sosedje... Priznam da se mi zaradi vsega tega kar se dogaja že meša, a se vedno nisem tako zelo motena oseba kot pravi tast da sem. Fanta resnično ljubim, tako da res nevem več kaj naj naredim.... Sem anonimno klicala na policijo kjer predlagajo prijavo, a je zaradi fanta ne upam podati. Trenutno nameravam zamenjati tel. št. ALI NAJ TUDI MOBI? (oba s fantom imava iphone). Fanta po eni strani razumem, a vseeno se ne vidim tam, kjer bodo vedno problemi....


Hvala vsem za kakršno informacijo/pomoč!


Ponovno se vključujem. Tast prisluškuje in vse ve kar fantu napišeš? Ne bo tako, prej bi rekel, da tvoj fant pove očetu kaj mu ti napišeš in se pogovarjaš. Fant živi v mama hotelu to sorodnikom omenja tast? Da, to je resnica in dalj časa si boš/bosta zatiskala oči se bo stopnjevalo. Koliko je star? 32 in živi pri oblastnih starših in ne upa drugam, ti pa že eno leto v varni hiši in ne poskrbi zate. Treba bo nekaj urediti ker v varni hiši si lahko maksimalno eno leto in nič več. Omenila si, da bo vse urejeno, ko bo hiša v celoti prepisana na tvojega fanta? Ali nima besede v svoji hiši, saj ne živijo skupaj in so samo sosedje?

Kdo tukaj koga vleče za nos? Meni namreč ta zgodba zelo smrdi ...


Za fanta dam roko v ogenj da nič ne pove, ker se svojega očeta boji, očitno, oz. zaradi te hiše nič ne upa, ker ga ima tast pod nadzorom..., in je bil včeraj ko sva se v živo dobila kar precej jezen na očeta... Vem, se strinjam... (stara hiša je še vedno nevseljena, prazna...). Hočem reči to, da ne razumem tasta ko dobesedno jamra o tem da je njegov sin pri teh letih še vedno doma, hkrati pa se vtika v vsako stvar in namesto da bi naju pustil pri miru dela kontra in še otežuje zadevo, ter s tem podaljšuje bivanje sinu doma, kje je tukaj logika?

Thuban ::

sem ti rekel da pojdi na kavo in nehaj mislit na probleme. Misli na svoje cilje in kako jih boš dosegla. Razmisli kaj bi TI rada.

Kaj te briga kakšno logiko ima tvoj tast. Tebe naj briga samo to kako boš ti srečna. In to boš dosegla samo tako da greš proč od tasta... s fantom ali brez.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Blackgirl ::

shadeX je izjavil:

Kdo tukaj koga vleče za nos? Meni namreč ta zgodba zelo smrdi ...



Je mal mogoče kaj "nepravilnih" stvari v njej, ki si jih OP mogoče narobe razlaga (sploh to o prisluškovanju), ampak zaenkrat men ne deluje kot trol tema.


Sem morala prov na net pogledat kaj pomeni trol tema :) ammm vse kar sem napisala je res, nevem zakaj bi lagala o tem, tukaj sem, ker ne razmišljam o samomoru, ampak si želim pomoč, ker bi rada slišala mnenja drugih, da bom lahko zadevo uredila. Vrjemite mi da mi niti malo ni fajn, saj s fantom dokler nima novega mobija sploh ne morem stopiti v kontakt...

Glugy ::

Če imata dobr poklic potem se lahko preselita brez da pač povesta komurkoli v katero državo. (Zamenjajta tudi telefone, sim kartice in telefonske številke, Facebook, mail ipd). Uradno si tud spremenita ime in ne kontaktirajta ljudi ki sta jih poznala v Sloveniji. Tako naredita da niti največji obsedenec z sledenjem ne bo našel vajine nove identitete v novi državi. Pač glede na to da sta polnoletna imata vso pravico da se noben brez izjeme ne vtika v vaju. Končat zvezo bi pomenil da tem obsedencem z nadzorom dajeta prov. Ne tega nardit pa če se na glavo postavjo.

Thuban ::

aja, zdaj fant že noče govorit s tabo dokler ne kupi novega telefona... in kdaj to bo? Danes zvečer? Jutri? Januarja 2016?

jaz bi na tvojem mestu poklical fanta in imel phonesex z njim. Pa naj tast posluša.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Blackgirl ::

Thuban je izjavil:

sem ti rekel da pojdi na kavo in nehaj mislit na probleme. Misli na svoje cilje in kako jih boš dosegla. Razmisli kaj bi TI rada.

Kaj te briga kakšno logiko ima tvoj tast. Tebe naj briga samo to kako boš ti srečna. In to boš dosegla samo tako da greš proč od tasta... s fantom ali brez.


Čakam prijateljico, da se njena hčerka zbudi :) Bova sli, ta čas pa ostajam tukaj, priznam, ne morem nehat mislit na to...

Glugy je izjavil:

Če imata dobr poklic potem se lahko preselita brez da pač povesta komurkoli v katero državo. (Zamenjajta tudi telefone, sim kartice in telefonske številke, Facebook, mail ipd). Uradno si tud spremenita ime in ne kontaktirajta ljudi ki sta jih poznala v Sloveniji. Tako naredita da niti največji obsedenec z sledenjem ne bo našel vajine nove identitete v novi državi. Pač glede na to da sta polnoletna imata vso pravico da se noben brez izjeme ne vtika v vaju. Končat zvezo bi pomenil da tem obsedencem z nadzorom dajeta prov. Ne tega nardit pa če se na glavo postavjo.


Sem razmišljala o selitvi v tujino, a zaradi fantove službe to ni možno. Sama imam zase dobro službo, res da je osnovna plača, a je vsaj služba v keteri se dobro počutim in mi ustreza...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blackgirl ()

#000000 ::

Upokojeni policist ne zna niti prevzet klica na smarphonih, kaj šele da bi instaliral SW za prisluškovat, ki pa obstaja in se ga leahko celo legalno kupi.

Tko da stari nabija, mu pa sin verjetno vse poroča sprot.

Blackgirl ::

Thuban je izjavil:

aja, zdaj fant že noče govorit s tabo dokler ne kupi novega telefona... in kdaj to bo? Danes zvečer? Jutri? Januarja 2016?

jaz bi na tvojem mestu poklical fanta in imel phonesex z njim. Pa naj tast posluša.


Nevem...Upam, da kmalu, sama ga ne bom klicala, ker bi rada videla koliko mu dejansko res pomenim, bomo videli, koliko se je res pripravljen potruditi zame. Jaz zanj vem koliko sem se, ste mi pa nekateri že veliko pomagali danes in sem se začela zavedati da moram, (res da mi je full grozn, k sm vedno vse pred sebe postavljala), sebe postaviti na prvo mesto.

#000000 je izjavil:

Upokojeni policist ne zna niti prevzet klica na smarphonih, kaj šele da bi instaliral SW za prisluškovat, ki pa obstaja in se ga leahko celo legalno kupi.

Tko da stari nabija, mu pa sin verjetno vse poroča sprot.


Tudi sama sem imela tako mnenje, pa sem sedaj videla s kom imam opravka... in še kot se sam hvali, očitno ni zaman hodil v šolo...res pa je da ima tudi ogromno vez, tako da me je sploh strah iti v tožbo, čeprav imam še malo zaupanja v sistem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blackgirl ()

Thuban ::

Glugy je izjavil:

Končat zvezo bi pomenil da tem obsedencem z nadzorom dajeta prov. Ne tega nardit pa če se na glavo postavjo.


ker se je toliko zvez ki so bile podobne temu opisu do zdaj končalo tako dobro, aneda.
Njen tast ni njen problem. To je problem ki bi ga moral rešit njen partner. Njegov sin.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

#000000 ::

teoretično bi lahko poslušal oz bi lahko, ampak da bi preko operaterja ne verjamem, ker noben ne bo reskiral dobre službe da bo staremu omogočil prisluh za privatne nemene, možno je a malo verjetno, bi se dalo speljat da se recimo njegova-tvoja cifra priključi k neki predkazenski zadevi, pač kao da se preveri kdo so klicatelji ipd. ampak ukrep se podaljšuje na 30 dni in traja največ 6 mesecev, seveda lahko policija kasneje te ukrepe prenese na drugo osebo v istem postopku in spet vleče naslednjih 6 mesecev, ampak če to pride ven, bo ne samo nekdo ali več njih izgubil službo, ampak šel tudi v zapor.

Lahko pa je svojemu sinu namestil na tel kak software ki to omogoče, jih je kr nekaj in delujejo odlično in skrito, tudi reset na tovarniške ne pomaga.

LAhko pa mu (kar je najbolj verjetno) vse to omogoče kr njegov sin, zakaj ne vem, ampak k+jest se s tem nebi obremenjeval, teraj ga u3pm in to najboljš oba ker sta bolnika, prvi ker to dela drugi če sodeluje ali to dopušča.

lexios ::

Polnoletna sta!

Sicer pa mislim, da tvoj problem ni tast, niti fantov odnos s starši. Tvoj problem je izbira fanta. To da ti fant predlaga, da "uradno nardita kot da nista več skupaj..." pomeni le dve možnosti:

a) pri 32 l. je tvoj fant nezrel, neresen, brez hrbtenice in se zate ni pripravljen potruditi niti do te mere, da bi se zavzel zate in staršem pokazal da mislita resno (kako si s takšno osebo predstavljaš vzgajat otroke in reševat resne probleme v življenju? Konec koncev je odločitev s kom si bo ustvarjal družino pr 32 letih njegova in ne od njegovih staršev; ok, odvisno od kulture, pa vendar...)

b) išče le izgovor kako zaključit zvezo. V nobenem od teh dveh primerov mu ni dovolj do tebe! Na dolgi rok je najboljša odločitev zate, da zaključiš zvezo ali fantu postaviš ultimat, "jst ali starši" (odgovor je menda že jasen) in nekako poskušaš uredit problem, ki ga imaš s tastom in tvojimi...

Kakorkoli premisli kaj hočeš v življenju, ne obupaj, razčisti v glavi, se postavi na noge, začni reševat stvari pri sebi. Prekini s trenutnim vzrocem vedenja - npr. začni se ukvarjat s kakšnim novim hobijem, športom, več družit s prrijatelji, spoznavat nove ljudi in manj časa posvečat fantu in razmišljanju...


Glede prisluškovanja je bolj verjetno da tast "prisluškuje" fantu ali pregleduje fantov mobitel, mogoče "stari nabija, mu pa sin verjetno vse poroča sprot".

>:D Če imaš možnost preživet "par dni" brez mobitela in nisi nanj vezana tudi poslovno (oz. se ti sploh ljubi ukvarjat s tem) trenutni mobi izklopi, vzem vn baterijo. Kupi en najcenejši 20 let star mobi second hand ali "burner" na petrolu in sim kartico za polnjenje, pokliči fanta z "novega mobitela in številke" ter mu povej, da si npr. izgubila iphone in imaš zdj novo številko preko katere sta lahko na zvezi. Če mu pošlješ sms se podpiši. Drugih oseb ne kliči, niti jim tega ne omenjaj (zanje si trenutno le nedosegljiva), fantu tudi ni potrebno vedet drugega kot to da si "izgubila mobitel" in na kateri številki si dosegljiva. Dva ali tri tedne ne vklapljaj iphona (odvisno kolk pogosto se ti dozdeva da se ti pisluškuje in kolk pogosto ste v stiku z domačimi) in bodi s fantom na vezi preko "burnerja". Opazuj kako se je informacija o novostih širila. Tko lahko čist po domače ugotoviš ali se prisluškuje tebi ali fantu... Skratka, če se ti ljubi ukvarjat s tem in misliš da ima kak smisel...

Službo imaš, tko da sposobna si se preživljat sama. Namesto da se ukvarjaš s problemi, ki niso tvoji, razmišljaš o tem in si greniš življenje, je bolj smiselno da svoj čas porabiš koristno - zase! Razmisli raje o tem ali je čas, da prekineš zvezo, ki (glede na izjave tvojega fanta?) nikamor ne pelje, menjaš mobitel, se preseliš, spoznaš nove ljudi in zaživiš na novo, daš času čas in si ustvariš družino s kakšnim novim fantom... Fant, ki te ima zares rad bo pri 32-ih letih šel s tabo na luno. Če si simpatična, urejena in kolkr tok postavna pol izbira fantov ne bi smela bit problem. Začni gradit na sebi. Draconis ti je podal dober nasvet! Obsedencev z nadzorom v življenju ne potrebuješ. Po poroki bo pa vse drugače al kako si to predstavljate?

#000000 ::

v bistvu pa lahko izveš če so ti preko operaterja ali kako drugeča prisluškovali organi pregona, greš na mislm da upravno enoto in vložiš zahtevek, kako točno se mu reče ne vem, vem pa da obstaja, in ti povedo če so ti v zsadnjih dveh 2 in pol letih prisluškovali in kdo, tekoče zadeve ti ne poveddo, tekoče mislm če je prisluh še v trajanju. ampak za nazaj pa izveš.

kunigunda ::

Za zacetek zamenji cifro. Ce bo tast se zmeri ves pogovor vedu, pol bodisi visi na vratih in prisluskuje al pa je res sinu kej instaliru na telefon.
Ne poznam cloveka pri operaterjih, ki bi v SLO brez sodnega naloga omogocil prisluskovanje 3ji osebi, sodniki pa se mafijcem/politikom s tresoco roko podpisejo :)

m0LN4r ::

Nabavi si eno staro nokio pa mej na kartico začasno, vmes pa planirajta kako se preselit. Čakat na nek prepis pa nevemkaj je utopija... razen če bosta čakala do 100 let.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Blackgirl ::

lexios je izjavil:

Polnoletna sta!

Sicer pa mislim, da tvoj problem ni tast, niti fantov odnos s starši. Tvoj problem je izbira fanta. To da ti fant predlaga, da "uradno nardita kot da nista več skupaj..." pomeni le dve možnosti:

a) pri 32 l. je tvoj fant nezrel, neresen, brez hrbtenice in se zate ni pripravljen potruditi niti do te mere, da bi se zavzel zate in staršem pokazal da mislita resno (kako si s takšno osebo predstavljaš vzgajat otroke in reševat resne probleme v življenju? Konec koncev je odločitev s kom si bo ustvarjal družino pr 32 letih njegova in ne od njegovih staršev; ok, odvisno od kulture, pa vendar...)

b) išče le izgovor kako zaključit zvezo. V nobenem od teh dveh primerov mu ni dovolj do tebe! Na dolgi rok je najboljša odločitev zate, da zaključiš zvezo ali fantu postaviš ultimat, "jst ali starši" (odgovor je menda že jasen) in nekako poskušaš uredit problem, ki ga imaš s tastom in tvojimi...

Kakorkoli premisli kaj hočeš v življenju, ne obupaj, razčisti v glavi, se postavi na noge, začni reševat stvari pri sebi. Prekini s trenutnim vzrocem vedenja - npr. začni se ukvarjat s kakšnim novim hobijem, športom, več družit s prrijatelji, spoznavat nove ljudi in manj časa posvečat fantu in razmišljanju...


Glede prisluškovanja je bolj verjetno da tast "prisluškuje" fantu ali pregleduje fantov mobitel, mogoče "stari nabija, mu pa sin verjetno vse poroča sprot".

>:D Če imaš možnost preživet "par dni" brez mobitela in nisi nanj vezana tudi poslovno (oz. se ti sploh ljubi ukvarjat s tem) trenutni mobi izklopi, vzem vn baterijo. Kupi en najcenejši 20 let star mobi second hand ali "burner" na petrolu in sim kartico za polnjenje, pokliči fanta z "novega mobitela in številke" ter mu povej, da si npr. izgubila iphone in imaš zdj novo številko preko katere sta lahko na zvezi. Če mu pošlješ sms se podpiši. Drugih oseb ne kliči, niti jim tega ne omenjaj (zanje si trenutno le nedosegljiva), fantu tudi ni potrebno vedet drugega kot to da si "izgubila mobitel" in na kateri številki si dosegljiva. Dva ali tri tedne ne vklapljaj iphona (odvisno kolk pogosto se ti dozdeva da se ti pisluškuje in kolk pogosto ste v stiku z domačimi) in bodi s fantom na vezi preko "burnerja". Opazuj kako se je informacija o novostih širila. Tko lahko čist po domače ugotoviš ali se prisluškuje tebi ali fantu... Skratka, če se ti ljubi ukvarjat s tem in misliš da ima kak smisel...

Službo imaš, tko da sposobna si se preživljat sama. Namesto da se ukvarjaš s problemi, ki niso tvoji, razmišljaš o tem in si greniš življenje, je bolj smiselno da svoj čas porabiš koristno - zase! Razmisli raje o tem ali je čas, da prekineš zvezo, ki (glede na izjave tvojega fanta?) nikamor ne pelje, menjaš mobitel, se preseliš, spoznaš nove ljudi in zaživiš na novo, daš času čas in si ustvariš družino s kakšnim novim fantom... Fant, ki te ima zares rad bo pri 32-ih letih šel s tabo na luno. Če si simpatična, urejena in kolkr tok postavna pol izbira fantov ne bi smela bit problem. Začni gradit na sebi. Draconis ti je podal dober nasvet! Obsedencev z nadzorom v življenju ne potrebuješ. Po poroki bo pa vse drugače al kako si to predstavljate?


Najprej hvala za izčrpen odgovor. Se strinjam. Moram reči da sem se v teh letih preveč posvečala zvezi, in zanemrjala prijateljstva, kar vem da ni prav, in jih sedaj to leto ko sem od doma poskušam obnoviti, res pa je da jim ne povem kje sem oz kaj se dogaja, tudi tukaj na forumu sem prvič..., sem hodila na terapije, a priznam a mi niso prav veliko pomagale, bolj mi pomaga pogovor z nekom, tam pa daš samo vse ven s sebe, podobno kot bi govoril steni, upam da mi ne zmeri kakšen terapevt, a mi bolj pomagajo, meni in vsem ostalim pogovori z nekom ki je kaj takega že doživel oz bolj pozna kakšno zadevo. To leto sem se začela posvečati sebi, bila sem na maratonu, ko prej nisem razmišljala o tem.... a še vedno me kljub vsem vzponom takšno dejanje tasta podre nazaj na začetek. Imam občutek da si preveč ženem k srcu vse, medtem ko fant vse skupaj jemlje vse to bolj drugače in zgleda kot da mu je malo vseeno...ali pa imam samo jaz tak občutek, nevem več... naj omenim tudi to da sem fantu že omenila najem, tudi na par ogledov sva šla, a je fant pod takim pritiskom da ne upa, hkrati ga pa razumem ker je res vložil kar precej denarja v hišo. Sama sem v hišo vložila le delo, ki pa tastu nič ne pomeni. Sama sem poleti v najhujši vročini trgala s sten lesene dilce ter stekleno volno v spalnici, celo podstrešje, štemala, ploščice razbijala.... ampak, vem samo to, da karkoli naredim je pri njegovem tastu vse narobe... enkrat je celo izjavil da če bi pa imela otroke bi bila hiša že narejena itd.... noro res....

pero12 ::

Mah nevem, moj najboljši nasvet je, da vsi vpleteni potrebujete dobre terapevte. Kar je preveč je preveč. Pa brez zamere.

m0LN4r ::

Začni malo manj razmišljat pa teoretizirat in preidi na dejanja, če so potrebna pa še drastična - preselitev čim dlje.
Sprijazni se s tem, da so situacije, kjer pač lepe besede pa ogromno taktiziranja nebo stvari nikamor premaknilo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

lexios ::

To leto sem se začela posvečati sebi, bila sem na maratonu, ko prej nisem razmišljala o tem.... a še vedno me kljub vsem vzponom takšno dejanje tasta podre nazaj na začetek.


Zavedaj se, da tvoj fant očitno ni tip človeka, ki bi se "uprl staršem" oz. se od njih emocinalno in fizično distanciral. Mogoče je v ozadju tudi finančo stanje ali skrbi o dediščini, kakorkoli. Tast in tašča sta problem marsikatere zveze in marsikatera zveza je propadla že zaradi manjših problemov.

Vprašaj se, kako se lahko takšna zveza obnese v prihodnosti? Se je tvoj fant v primeru, da vztrajata in mu res veliko pomeniš, v prihodnosti pripravljen distancirat od staršev in zaživet s tabo na novo, brez vmešavanja staršev? Kdaj? Čez 5 let? Po smrti staršev? Do takrat pa si pripravljena prenašat "dejanja, ki te bodo podrla nazaj na začetek"?

Skratka, polnoletna sta, vsaj po zakonu, začnita se tako tudi obnašat, vsaj ti...


vem samo to, da karkoli naredim je pri njegovem tastu vse narobe...


Čez 10 let, ko bosta na svojem v sosednji vasi najbrž ne bo nič drugače...

enkrat je celo izjavil da če bi pa imela otroke bi bila hiša že narejena


Si sploh predstavljaš imet otroke v takšni zvezi? Upam, da uporabljata kontracepcijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

m0LN4r ::

Sama sem poleti v najhujši vročini trgala s sten lesene dilce ter stekleno volno v spalnici, celo podstrešje, štemala, ploščice razbijala...

Ješoš na, da se neboš preveč smilila sama sebi slučajno, to jaz vidim delat otroke stare 10 let, na hiši ki se jim podira nad glavo.

PS:
Tvojemu fantu se v medicini reče: večni sin
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

lexios ::

Mnenj na forumih si pa ne jemlji k srcu, imaš svega i svašta, od kretenov do bedakov... Kaj in kako veš le ti, nihče ne pozna tvoje situacije tako kot ti, tko da vzemi vse komentarje z rezervo (vključno z mojim), odločitve pa so tvoje, ne od fanta in ne od tasta. Še najboljši nasvet je mogoče ta, da razčistiš sama s sabo in se začneš posvečati sebi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Blackgirl ::

lexios je izjavil:

Mnenj na forumih si pa ne jemlji k srcu, imaš svega i svašta, od kretenov do bedakov... Kaj in kako veš le ti, nihče ne pozna tvoje situacije tako kot ti, tko da vzemi vse komentarje z rezervo (vključno z mojim), odločitve pa so tvoje, ne od fanta in ne od tasta. Še najboljši nasvet je mogoče ta, da razčistiš sama s sabo in se začneš posvečati sebi...


Hvala, tudi v slabih komentarjih je kdaj nekaj dobrega, Sem že dobila trdo kožo glede tega.. bom delala še naprej na sebi...

m0LN4r ::

Do anonimnih komentarjev (v katerih je pol resnice) imaš trdo kožo?
Pa mej še tršo do tasta :)) pa bo vse kul.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preklic darilne pogodbe

Oddelek: Loža
153044 (2099) fikus_
»

Investicija v nepremičnino staršev punce (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15226091 (20165) ProGo
»

Ljubezen na daljavo... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9311732 (8411) D3m

Razlika v letih (fant -punca 10let) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12233897 (23789) dzinks63
»

Ali imaš hrbtenico če ...? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415228 (11878) Okapi

Več podobnih tem