» »

Prisluškovanje preko gsm

Prisluškovanje preko gsm

1
2
»

Glugy ::

lexios je izjavil:

To da ti fant predlaga, da "uradno nardita kot da nista več skupaj..."

To je res mal čudno. Glej ne glede na vse če je fant resn pa te ma rad bo s tabo pa če se cel svet postav proti njemu. Uradno/neuradno nima veze sploh. Če bo neka tretja sila vplivala na to al si bosta tok blizu kot sta si bila do zdej potem si te ne zasluži.
Ma jz bi ko sm bil v zvezi vse naredil za svojo pa čeprav bi starši rekl da je prerevna al pa da ni dost lepa al pa dost pametna, al pa da je preveč preprosta al pa da nima stila al pa da je preveč odštekana. Ma briga me glej. Pri tem s kom sem je važno sam kdo mene naredi srečnega ne kdo mojo družino pa sorodnike naredi srečne. Jz sm samostojna oseba in imam vso pravico ljubit kogarkoli sam želim. Enako je pri tebi. Če te res ima rad se ne bo uklonil. Ni šans!

shadeX ::

m0LN4r je izjavil:

Sama sem poleti v najhujši vročini trgala s sten lesene dilce ter stekleno volno v spalnici, celo podstrešje, štemala, ploščice razbijala...

Ješoš na, da se neboš preveč smilila sama sebi slučajno, to jaz vidim delat otroke stare 10 let, na hiši ki se jim podira nad glavo.



Ni tako enostavno. Niso vsi za taka dela. Tud moje boljše polovice si ne predstavljam delat teh stvari, dela pa vse drugo. Pač niso vsi za vse.. čeprav delo sploh ni zahtevno in ne zahteva kakega znanja sploh. Sej tud jaz znam pomivat posodo, ampak je to edino opravilo, ki ga na smrt sovražim.

m0LN4r ::

Ni to moj point.
Če ni financ pa bi nekaj imel, bo pač vsak prijel za kramp (dobro vem kako je to), tudi moja mama je in še marikatera, pa ne omenja tega, kot da se ji je dogajala krivica.
Zdaj če pa imaš finance pa naj plača, pa bo kdo drug naredil, pa se potem ne rabiš pritoževat, da se razumemo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Blackgirl ::

m0LN4r je izjavil:

Do anonimnih komentarjev (v katerih je pol resnice) imaš trdo kožo?
Pa mej še tršo do tasta :)) pa bo vse kul.


Do ljudi, ki jih ne poznam osebno je drugače, kle je pa le bolj družinska stvar, če se razumemo... Vrjemi da bi rada, da se to sploh nebi dogajal...

m0LN4r ::

Piši mi na ZS, če misliš resno ti povem kako bo čez 10-20 let ko boš mela otroke.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Blackgirl ::

Glugy je izjavil:

lexios je izjavil:

To da ti fant predlaga, da "uradno nardita kot da nista več skupaj..."

To je res mal čudno. Glej ne glede na vse če je fant resn pa te ma rad bo s tabo pa če se cel svet postav proti njemu. Uradno/neuradno nima veze sploh. Če bo neka tretja sila vplivala na to al si bosta tok blizu kot sta si bila do zdej potem si te ne zasluži.
Ma jz bi ko sm bil v zvezi vse naredil za svojo pa čeprav bi starši rekl da je prerevna al pa da ni dost lepa al pa dost pametna, al pa da je preveč preprosta al pa da nima stila al pa da je preveč odštekana. Ma briga me glej. Pri tem s kom sem je važno sam kdo mene naredi srečnega ne kdo mojo družino pa sorodnike naredi srečne. Jz sm samostojna oseba in imam vso pravico ljubit kogarkoli sam želim. Enako je pri tebi. Če te res ima rad se ne bo uklonil. Ni šans!


Včeraj se je še fant hecal pa rekel da najboljše da pripelje domov fanta, da bo mogoče potem bolje, ker tastu nikoli ni bila nobena punca, ki jo je imel sin ni bila dovolj dobra...

lexios ::

m0LN4r je izjavil:

Ni to moj point.
Če ni financ pa bi nekaj imel, bo pač vsak prijel za kramp (dobro vem kako je to), tudi moja mama je in še marikatera, pa ne omenja tega, kot da se ji je dogajala krivica.
Zdaj če pa imaš finance pa naj plača, pa bo kdo drug naredil, pa se potem ne rabiš pritoževat, da se razumemo.


C´est la vie, jasno! Ampak lej, point tiste zgodbe imho ni pritoževanje ali jamr, temveč "da karkoli naredim je pri njegovem tastu vse narobe". Mogoče pa delo ni bilo ok opravljeno, kakorkoli, dvomim, da boš našu velik kandidatov ženskega spola (ali moškega), ki bi ti pr 30-35°C (brezplačno) štemalo ploščice. Vsekakor pa je že marsikatera žena ob ločitvi zahtevala svoj delež, zgolj zato ker je svoj čas in trud vložila v pranje posode in pometanje, pa to še ne pomeni, da se smili sama sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Blackgirl ::

lexios je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ni to moj point.
Če ni financ pa bi nekaj imel, bo pač vsak prijel za kramp (dobro vem kako je to), tudi moja mama je in še marikatera, pa ne omenja tega, kot da se ji je dogajala krivica.
Zdaj če pa imaš finance pa naj plača, pa bo kdo drug naredil, pa se potem ne rabiš pritoževat, da se razumemo.


C´est la vie, jasno! Ampak lej, point tiste zgodbe imho ni pritoževanje ali jamr, temveč "da karkoli naredim je pri njegovem tastu vse narobe". Mogoče pa delo ni bilo ok opravljeno, kakorkoli, dvomim, da boš našu velik kandidatov ženskega spola (ali moškega), ki bi ti pr 30-35°C (brezplačno) štemalo ploščice. Vsekakor pa je že marsikatera žena ob ločitvi zahtevala svoj delež, zgolj zato ker je svoj čas in trud vložila v pranje posode in pometanje, pa to še ne pomeni, da se smili sama sebi.


P.s edina stvari ki so jo želim je da bi s fantom imela svoje življenje oz. svoj mir.

m0LN4r ::

Saj bo, lepo po vrsti. Najprej razčistit s fantom, najti rešitev in potem naprej.
Stati na enem mestu in se vrteti v krogu bo pripeljalo tja, kar sem ti preko ZSja povedal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

Blackgirl je izjavil:



Včeraj se je še fant hecal pa rekel da najboljše da pripelje domov fanta, da bo mogoče potem bolje, ker tastu nikoli ni bila nobena punca, ki jo je imel sin ni bila dovolj dobra...


to še vedno ni tvoj problem. Pa naj ostane sam, da bo zadovoljil svojega očeta.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

lexios ::

Blackgirl je izjavil:

lexios je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ni to moj point.
Če ni financ pa bi nekaj imel, bo pač vsak prijel za kramp (dobro vem kako je to), tudi moja mama je in še marikatera, pa ne omenja tega, kot da se ji je dogajala krivica.
Zdaj če pa imaš finance pa naj plača, pa bo kdo drug naredil, pa se potem ne rabiš pritoževat, da se razumemo.


C´est la vie, jasno! Ampak lej, point tiste zgodbe imho ni pritoževanje ali jamr, temveč "da karkoli naredim je pri njegovem tastu vse narobe". Mogoče pa delo ni bilo ok opravljeno, kakorkoli, dvomim, da boš našu velik kandidatov ženskega spola (ali moškega), ki bi ti pr 30-35°C (brezplačno) štemalo ploščice. Vsekakor pa je že marsikatera žena ob ločitvi zahtevala svoj delež, zgolj zato ker je svoj čas in trud vložila v pranje posode in pometanje, pa to še ne pomeni, da se smili sama sebi.


P.s edina stvari ki so jo želim je da bi s fantom imela svoje življenje oz. svoj mir.


Sj podčrtano ne leti nate in ne poznam situacije, kar sm hotu s tem povedat je, da marsikatera ženska pri hiši ne štema ploščic, pa je vseeno vse narobe...


PS: Sj svoje življenje že imata!!

Svoj mir bosta pa imela šele, če bosta zaživela na svojem, nekje daleč stran, finančno neodvisna in emocionalno dozorela, čist možno pa je, da si bo fant pustil po glavi srat še pri 45-ih, če pr 32-ih ne more punce prpeljat domov brez dovoljenja staršev in namesto, da bi razmišljal o tem da gresta na svoje razmišlja da "uradno nardita kot da nista več skupaj...".

Sicer pa, sta s fantom sploh kdaj že živela skup več kot par ur? Mesec, dva pod isto streho? Vedenjski vzorci se neredko prenašajo s staršev na otroke, ljudje odvržejo masko šele čez čas, rpijatelje spoznaš šele v stiski in kaj lahko se ti zgodi, da po letu skupnega življenja ugotoviš, da to ni to...

Thuban ::

ma sej to že zdaj očitno ni to :D Če mora ona že 1 leto živet v varni hiši medtem ko je on doma pri mamici.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

AnotherMe ::

Pozabi na svoje vloženo delo. Pozabi na fantovo vloženo delo in vložen denar.
Preseli se v najem in se preživljaj sama. Fant, če ima namen ostat tvoj fant, ti bo že sledil.
Mir, ki ga imaš potem, ko živiš "za sebe" je dosti več vreden od vsakega denarja. Sam sem "za sabo" pustil preko 100k€, včasih me malo razjezi, ko se spomnem, da bi za ta denar imel že zdavnaj dokončano hišo in nov avto pred njo, potem pa pogledam svoje trenutno življenje in vidim, da mi je tudi brez prav lušno! Denar pomaga - ampak RES ne kupi sreče!

solatko ::

Blackgirl - Poglej, danes je nedelja in je idealen dan, da se povabiš k tastu na kosilo. Pojdi tja in s fantom "tastu" povejta, da vaju b.k. kaj si on misli o vajini vezi, da je edino kar od njega zahtevata, MIR.

Vsedite se za mizo in se enkrat za vselej pogovorite.

Če bi tast hotel biti nasilen, pa imaš telefon in številko za take primere.

Istočasno boš pa videla reakcije svojega fanta, ko boš tastu povedal svoje v fris.

Lepo jim razloži, da imaš nenormalnih odnosov dovolj že od doma in, da nimaš namena celo življenje se skrivati pred nekom.

Glede na to, da tvoj fant nima jajc za kaj takega, pobudo prevzemi sama, če pa fant ne bo na tvoji strani, ga pa steraj v maloro, skupaj s "tastom" in si poišči dobrega fanta, ki ima v glavi pošlihtano in z svojo žlahto urejene odnose.

Če odnosa z očetom nisi mogla uredit odnosa in te podobno čaka v novi familiji, raje vsem skupaj reci adijo, saj te čakajo depresije in psihiatri, vreča pomirjeval in bedno životarjenje.

Pri svojih letih je čas, da se osamosvojiš s fantom ali brez in vse, kar ni v dobrih odnosih s teboj, pošleš v rodni kraj.
Delo krepa človeka

Invictus ::

@Blackgirl

Preden se dokončno skregaš s ta starimi od tipa, zberi vse račune kar se tiče investicij v njihovo bajto.

Vse te zadeve so precej iztožljive ...

Vem da to zveni malo materialno, ampak take bolane ta stare je treba tam udarit kjer boli. Na denarnici.

Če tip nima jajc, ga pusti. Saj je dovolj robe celo v Sloveniji. Poleg tega si mlada ... 26 let ni nobena starost ...

Še danes si čestitam, ker sem si kupil svoje stanovanje, namesto investicij v bajto ta starih, čeprav je to precej dražje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preklic darilne pogodbe

Oddelek: Loža
153074 (2129) fikus_
»

Investicija v nepremičnino staršev punce (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15226424 (20498) ProGo
»

Ljubezen na daljavo... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9311831 (8510) D3m

Razlika v letih (fant -punca 10let) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12234100 (23992) dzinks63
»

Ali imaš hrbtenico če ...? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415364 (12014) Okapi

Več podobnih tem