» »

Zakaj računalnik slabše deluje po formatiranju kot pred?

Zakaj računalnik slabše deluje po formatiranju kot pred?

Child Of KoRn ::

....prava beda. Prej ni biu popoln ampak je zadovoljil, s hitrostjo, manj težavami, kljub dvema OS. Po formatiranju pa se stalno "ustavlja", igrce štekajo, v XP ne peče CDjev samo image dela, cda v mp3 formate v XP ne pretvarja tako kot prej. Pa use je isto kot prej dva OS, WinXP in Win 98, samo da vse nekam šteka pa isti software je gor. Kvaj narobe? Zakva mu trga?

Zoidberg ::

Zakaj pa dva OS-a. Možno je tudi da ravno zaradi tega to dela. Čeprav se mi zdi čudno. Probaj najnovejše popravke in gonilnike naložit.

Child Of KoRn ::

Sj mam vse tanove gonilnike gor! Pa sm meu prej tut vse tanove, pa ga še kr neki meče!:D

SkIDiver ::

Mene so xp-ji zjbaval ko sem jih inštaliru gor z deklarirano kodo v drugo sem pa uporabu eno x in zadeva dela popolno.

AngelOfDeath ::

a si celi disk sformatiral ali samo del kje si mel xp-je gor ?

Child Of KoRn ::

Ja ceu disk sm sformatiru! Aja pa še to: vsak OS je na svoji particiji, pa nimam nbenga posebnga boot programa!

Dami ::

Mam iste probleme. To se pomoje disk nuca al pa se računalnik enostavno postara. Po formatiranju traja neka cajta da k seb pride. Pol jamram kak let tko pol pa ga zamenjam:D . Najhujš je to da kupim vsaj 2x močnejšga pa dela vse isto k prej. Ah ja, tak pač je. Vse kar je skupnega vsem so winsi (taki ali drugačni). Blame bill gates I say.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer TravelMate 5320 - problem pri nalaganju windowsov

Oddelek: Operacijski sistemi
13879 (835) neznanovski
»

Windows XP noče umreti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12314159 (8880) Lawler_
»

Beta SP2 za Visto naslednji teden (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10813066 (8544) Tr0n
»

Težave računalnika, ne najdem vzroka

Oddelek: Pomoč in nasveti
171539 (1539) solatko
»

Nov članek -- prilagoditev Windows XP

Oddelek: Novice / Nova vsebina
371995 (1995) darkolord

Več podobnih tem