» »

nov procesor sedaj ali še malo počakam

nov procesor sedaj ali še malo počakam

Old-Death ::

ok

V kratkem času nameravam presedlati na malce bolj zmogljiv računalnik (iz 700 na 2400 mhz). Zanima me, v primeru, da se odločim za nakup Athlon Xp-ja, če se bom zaj**** in kupil procesor tik pred izidom novih Bartonov (al kaj so že).

Ker nebi rad dolgo časa čakal me zanima če potem kupim raje pentiuma 4.

Hvala za odg.

globoko grlo ::

ker ti dnar očitno ni blem, kup kar čš, pol k bojo bartoni vn pršli pa še unga ubod pa p4 prodej:D

čist odvisn kok keša mislš dat pa kok si prpravlen čakat, bartona alhko pričakuješ v kokoški ena 2 mesca po izidu, ok, mogoče sam 1 mesec, pocen pa itak ne bo

če ti toke klamfanje kj korist ok, če ne pa ne pa tud ok

Zheegec ::

Vzemi XP1700+ pa se ne moreš nič zaj***t, ker je itaq 18K stane [8-) Pa malo več napiši, kaj hočeš in za koliko $$$.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

koyotee ::

cakas loh v nedogled! bartoni bojo dragi

Tarzan ::

Ne bo jih treba čakat en mesec. V največ dveh tednih se dobijo tud pr nas. PA tud to da bojo dragi pomoje ne drži čist. Dragi je relativna zadeva :))

Pomoje ne morš zgrešit z nForce 2 plato in 1700+ procesorjem. Potem ko pridejo Bartoni pa kupiš takega kot ti paše, plate nForce2 bojo itak podpirale vse Bartone...

Old-Death ::

No, če bo tako kot je tarzan reku bom pa valda počakal še 2 tedna, sam to je res maximum, ker več ne bom čakal

Po 2 letih od nakupa zadnjega računalnika se nabere dosti keša tako da mi ni problem dat ene 60 maksimum za procesor.......

Avtomatično pa gledam vse athlone ki so nad 2200 mhz ker vem da so na manjsem jedru, a se mi tastare še sploh splača kupovat?. Ob manjšem jedru se manj segrevajo ali velikost jedra vpliva tudi na zmogljivost procesorja?

boštjan ::

tile novi Tbred A in B delajo majo Vcore od 1,5-1,65V in se manj grejejo,saj so nareti tudi v 0,13 mikronski tehno.

the_unborn ::

a 2 tedna od ZDAJ! ali 2 tedna od takrat, ko bodo izsli?

sicer pa so teli 1700+ Tbred B res hudi, navijajo se ko hudic

dr.J ::

Cene Bartonov.

Do nas se bodo še malo zredile. Ko izide, se bodo ostali verjetno pocenili.

koyotee ::

ja to je cena na 1000 procesorjev! ;( ;( ;( ;(

Old-Death ::

EHE, a so bartoni pol kao ful boljši od zdejšnjih thoughbreadov, ker me že srbi da bi šel jutri kar po 2400 thoughbreada, a se bom opekel in raje počakam da bom imel več l2 predpomnilnika-kaj spljoh je to.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duron 1600 MHz Applebred (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19412259 (8024) nimus
»

Athloni XP 2500+ v JAE za 24k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1107904 (5147) Boško
»

Kateri Athlon?

Oddelek: Kaj kupiti
421813 (1162) Dr_M
»

Barton, se splaca? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
894662 (3745) Sergio
»

Katero od teh dveh EPOX plat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535235 (4599) krucymucy

Več podobnih tem