» »

200 TV programov prek ADSL

200 TV programov prek ADSL

vasquez ::

Je kdo bral danes v Delu? Siol naj bi ponujal prek ADSL možnost gledanja TV progamov.
Tisto kar sem videl na Viziji me ni ravno prepričalo, ker se je slika prevečkrat zataknila - to pa je zame zelo moteče.

Hux ::

Ja se je govorilo in to v digitalni kvaliteti. Nevem kaj mislijo z tem ampak tak je pisalo v interni revijo telekoma. Btw. Kaj se govori o kaki ceni al kot bonus k ADSLu?

Djuro ::

Zaenkrat zastonj. Bo pa treba dokupit nekakšen set top box. Zadeva sicer v testne namene že deluje, vendar samo interno. Povezava 4 mbit bo zadoščala za gledanje dveh kanalov naenkrat.
Sicer pa mislim, da bo vse skupaj zalaufalo nekje proti koncu leta.

Siol hoče biti konkurenca tudi kabelskim operaterjem. Sicer pa, več konkurence, bolje za potrošnika.

Hux ::

set top box? kaj to je kaka naprava al mesecna narocnina?
4Mbit za gledanje dveh kanalov? JAz bi reje enega ampak tega v supre lol.

Narcos Satanicos ::

MA siol je taprav da govori od konkurence ja, preberte si cel člank...

G[e]c ::

Ja tale setopbox je ameriska varjanata, hmm sam tle lahko tud placujes sam filme posebi, nekak video on demand sam zgleda da siol ne milse met tko ampak kr usekat 200 kanalov :D Psihici no super tale telemach je itak cist zanc :D

G[e]c ::

Drugac je pa to cel raculanik u bistvu, mas tipkovnico in misko lahko al pa tak fancy velik dalinc

shock ::

Sem videl ta testni video on demand na našem faksu. Stvar kr dobro špila. Tipkovnica (daljinc) je kr fensi zadeva. Ima vse gor kar potrebuješ. Če pa že gledamo kolikšna naj bi bila naročnina, da bi lahko res konkurirala kabelskim operaterjem, mora biti približno ista cena (2-4kSIT)

krneki ::

Pol pa adijo telemach, če bo to res uspelo.Telemach računa tam nekje 2500-3000 sit za kabelsko, torej če bo SiOL ponudil zadevo tm okoli potem se zna zgoditi nekaj zanimivega :D

Tr0n ::

Jaz bi raje dobival Premiere ali kaj podobnega, ne pa neke lamerske TV kanale preko neta. Zato mam kablsko :).

shock ::

Samo če pogledamo trenutno stanje, kakšna je kvaliteta videa prek vizije, se mi zdi da je bolj slaba. Za 1,5Mb/s prenosa bi moralo imeti vsaj 2-krat boljšo kvaliteto, kot ima zdaj. Saj divix filme, ki gledmo prek PC-ja se mi zdijo kr uredu pa še tak bitno hitrost ne potrebujejo. Če bo taka kot zdaj pol raje bi ostal na kablskem.

Hux ::

Premjere ja to je zadeva sem ze mel naroceno vse pol pa ko cem taler montirat. Sorry ni prava smer neba. Fuck sem si mislo jau.

Vizija pa drugac laufa z cca 195KB/s. Vseeno preslaba kvaliteta.
Z 4MB lahko res dva taka kanala gledas ampak nope preslabo da bi se splacalo.

||_^_|| ::

can't wait!

the_unborn ::

jst bom kar na kabelski ostal, nic ne steka in se net lahko 100% uporabim za kaj drugega>:D >:D

Hux ::

jaz bom pa kr naobeh rejsi ostal. ADSL za internet kabl za TV za drga tak ni.

Tody ::

Ja SIOL bo sigurno 200 tv programov in tudi neki radijskih spustu v splet. Kako bo z naročnino še vladna skrivnost ampak opremo majo že dobavljeno.200 KG racki so pretovorjeni v njihove hale in zadeva laufa 100 na uro :D Vidu in tovoru na lastne oči/mišice. Možno je da bo treba kako komponento dokupit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11422643 (8030) alexz
»

ADSL TV @ SiOL (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Omrežja in internet
65956355 (16679) dinozaver7
»

kabelski internetnet VS. ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
876774 (5095) Soprano
»

IP-TV

Oddelek: Omrežja in internet
251954 (1363) Tody
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707864 (6170) DeLonghi

Več podobnih tem