» »

Logitech MX500 in podpora v Windows 7

Logitech MX500 in podpora v Windows 7

dronyx ::

Imam zgoraj omenjeno miš, za katero na spletni strani proizvajalca ne najdem podpore za Windows 7. Sem sicer poskušal naložit MouseWare za XP (compatibility mode XP SP3), samo zadeva ne dela in jo sedaj niti ne morem odinštalirat. Kar pa bi rad dosegel je, da imam možnost poljubno nastaviti funkcionalnost nekaterim dodatnim tipkam, ki jih ima ta miš. Ali Logitech morda misli, da moram za nov OS kupiti novo miš?

amigo_no1 ::

http://forums.logitech.com/t5/Windows-7...

All you have to do is download the actual drivers for MX500 for Windows XP (for me in Spanish are mw9791esp.exe), the version the have now is Mouseware 9.79 (forget everything about SetPoint versions).

Then, once downloaded, right click -> Properties\Compatibility Tab and check Run in Compatibility Mode as "Windows XP (Service Pack 3)"..... I also choosed "Run this program as administrator"

I installed without plugin the mouse, then I plugged, and Control Panel.... AND THERE THEY WERE!!!! ALL THE OPTIONS!!!!

dronyx ::

@amigo_no1: To sem našel in dejansko naredil tako kot piše, samo zadeva prvič ne deluje sploh in drugič, sedaj niti Mouseware ne morem odstranit, ker teži, da ne more najti standard mouse driver (nekaj .sys). Če pogledam gonilnik za miš je še vedno Microsoftov in v control panelu imam možnosti, kot bi šlo za čisto navadno miš.

amigo_no1 ::

Najprej se nekako znebi Mousewarea.

http://forums.logitech.com/t5/Keyboards...


Če imaš w7 x64 mislim da ne bo nič, logitech smatra mx500 EOL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

dronyx ::

Tole je pa kar se mene tiče zelo velik minus za Logitech, ker bi z lahkoto dodali podporo za to miš tudi v Windows 7 x64. Edini razlog ki ga vidim je v tem, da prisilijo uporabnike, da si kupijo novo miš, če želijo uporabljati vse funkcionalnosti. Ampak naslednja potem zanesljivo ne bo Logitech, ampak kakšen Razer model.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Unified Receiver - zgublja povezavo

Oddelek: Strojna oprema
131779 (1398) Jst
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138506 (54449) BorutO
»

SETPOINT

Oddelek: Strojna oprema
71357 (1122) r3dkv1c4
»

Zvočniki logitech z2300

Oddelek: Pomoč in nasveti
18866 (647) andrej02
»

Kakovost zvočnikov Logitech Z506, 5.1

Oddelek: Zvok in slika
172671 (2280) fireX88

Več podobnih tem