» »

SETPOINT

SETPOINT

r3dkv1c4 ::

Pozdravljeni,

zanima me, če kdo od vas uporablja novo verzijo setpoint-a (6.60) in je pri tem opazil lag v odzivnosti miške v primerjavi z starimi verzijami (6.30).
Namreč, sam uporabljam miško g700 in sem po namestitvi setpointa 6.60 opazil, da se mi v igri bf3 macro nastavljeni gumbi odzivajo zelo počasi, ali pa se odzovejo šele po 2-3 klikih.
Ostali gumbi, ki pa niso pod macro funkcijami pa delujejo normalno.
Težavo sem rešil z namestitvijo stare verzije, ki za razliko ni tako grafično dodelana je pa super za uporabo.

Mnenja in izkušnje?

AlienRR ::

g700 po novem uporablja LGS.:)

http://www.logitech.com/en-us/support/w...
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

r3dkv1c4 ::

halo, o tem ti jaz govorim....fora je da je lag....in verjemi, da vem kaj uporablja in kaj ne in nisem dobil odgovora z konkretnim rezultatom.
Preberi še 1x , kaj sprašujem?

AlienRR ::

Setpoint se na g700 ne uporablja že par mescev, si pomislil, da je lahko software kriv? Si naredil reinstall stare verzije, da vidiš če problem ostaja?

Ni videt, da več o čem govoriš:
http://forums.logitech.com/t5/G-series-...

Pa umiri svoj ton pisanja, pričakuješ, da bomo rešli tvoj problem s prvim postom a si sam preveč len, da bi nardil reinstall.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

r3dkv1c4 ::

AlienRR je izjavil:

Setpoint se na g700 ne uporablja že par mescev, si pomislil, da je lahko software kriv? Si naredil reinstall stare verzije, da vidiš če problem ostaja?

Ni videt, da več o čem govoriš:
http://forums.logitech.com/t5/G-series-...

Pa umiri svoj ton pisanja, pričakuješ, da bomo rešli tvoj problem s prvim postom a si sam preveč len, da bi nardil reinstall.

no pa poglejva....pa jaz zdaj tebe vprasam, zakaj ob 1. vklopu miska pod auto-detect nalozi setpoint 6.62 kot najnovejsi software.....ne ves, ker je osnova za g controller se vedno setpoint.

Tam pa se začne tvoja opisana zadeva.

Sam sem resil tezavo na zgoraj opisan način.....
pa prekleto vem o čem stvar teče.

Katero miš pa ti uporabljaš?
g700?

r3dkv1c4 ::

govoril sem o lgs 8.40 ampak sem narobe napisal in v tem software-u je problem....in ja predno me sprašuješ kaj sem naredil in kaj ne....in da mi govoriš da sem len....alo kaj je s tabo?

si si prebral 1. post, težava je resena se predno sem tu odprlu temo, ampak vprasanje ostaja: kdo od vas uporablja novo verzijo lgs 8.40 in je pri delovanju miške opazil lag za macro nastavljene gumbe?

Dami ::

r3dkv1c4 je izjavil:

govoril sem o lgs 8.40 ampak sem narobe napisal

Šele po 3 postih nadiranja napišeš da si se zmotil (blago rečeno, ker nikjer ne vidim opravičila) in potem pričakuješ, da se bo kdo še normalno pogovarjal s tabo?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

r3dkv1c4 ::

Dami je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

govoril sem o lgs 8.40 ampak sem narobe napisal

Šele po 3 postih nadiranja napišeš da si se zmotil (blago rečeno, ker nikjer ne vidim opravičila) in potem pričakuješ, da se bo kdo še normalno pogovarjal s tabo?

problem tega foruma je, da so vsi ki nimajo nikakršne veze s temo najbolj pametni, 90% forumašev prebere zadnji post in potem pametuje....in eden izmed njih si tudi ti.

Človek se zmoti, če dela....če ne dela se ne more zmotit.

Komu bi se moral opravičit? Tebi morda hhh lol

alienu morda, ki ni prebral niti kaj pišem....no ja...kakorkoli...moja pričakovanja pa niso, da se bo kdo z mano pogovarjal tu....za pogovor si vzamem čas na 4 oči ob kavici, ne pa tu.

Dami je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

govoril sem o lgs 8.40 ampak sem narobe napisal

Šele po 3 postih nadiranja napišeš da si se zmotil (blago rečeno, ker nikjer ne vidim opravičila) in potem pričakuješ, da se bo kdo še normalno pogovarjal s tabo?

pa zanima me kje ti koga slišiš, ko bereš forume....mislim zanimivo, da si prvi, ki je iz natipkanih besed slišal nadiranje....hahahaha....lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028873 (10480) Kayzon
»

Kako najceneje poslati 12kg paket iz LJ v MB?

Oddelek: Loža
132543 (1949) shmandi
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38297855 (54751) Kr_Edn
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817391 (15701) Antares88
»

Mogoče skurjeni zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
111664 (1493) Toxic

Več podobnih tem