» »

Zakodiran samsung galaxy mini

Zakodiran samsung galaxy mini

Exile3 ::

Če ga bi kdo znal odkodirat tudi plačam , gre pa se zato , da sem mati namestil na telefon avast mobile security določil sem geslo ki pa sem ga na žalost pozabil . Sedaj je dobila novo sim kartico in ko jo je zamenjala se je vključil anti theft , in zablokiral telefon . Ve kdo mogoče kakšno rešitev obstaja za avast mogoče kakšna univerzalna koda. kakšen program ki odstrani avast ?. Gre se predvsem zato , da ima v telefonu shranjenih veliko pomembnih številk.

Hvala za vse odg

OK.d ::

ali si uporabil sinhronizacijo telefona z google account - gmail stiki?
LPOK.d

Exile3 ::

Na žalost ne :'( .

SLO_Matej ::

Si vsaj dodaš drugo mobilno številko s katere lahko preko SMS sporočil nadzoruješ ta telefon v primeru kraje?

Tukaj imaš uporabniški priročnik za avast! Free Mobile Security: http://files.avast.com/files/documentat...

Sicer pa daj ta staro SIM nazaj, pa začasno onemogoči Anti-Theft. Po menjavi SIM pa ga spet omogoči.

Exile3 ::

Hvala , sem že poizkusil z menjavo ,da sem dal staro sim nazaj pa se isto sproži. Drugače pa imam tudi dostop do avasta zakodiran s kodo ki pa sem jo pozabil.oz je ista kot za preklic .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Exile3 ()

Exile3 ::

A ni isto tudi če ,mu dodeliš številko iz katere ga upravljaš , bo isto zahteval geslo.

errhec ::

Ugasni ga ter ga nato prižgi tako da držiš gumb za vklop in srednji gumb spodaj (home?)
Iz menuja izberi Power to reset.
Sicer bodo vsi osebni podatki izbrisani, imel pa boš telefon kot je bil ob nakupu.
LP
dd

Exile3 ::

Ej res ful ti hvala ful si prijazen kako pa izbiram med možnostmi ker touch ne prime? s katero tipko . In katero možnost naj izberrem na voljo so 4 prilagam pa sliko .

http://file.si/public/view/full/250642

Exile3 ::

Evo sem zrihtal kontakte sem prekopiral iz imenika prek samsung kies , telefon sem sformatiral na defult , tebi errhec pa najlepša ti dala .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony Xperia Z1 root ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
132019 (978) Griffin R500
»

Mobilci in programska zaščita zanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
163851 (3436) Chev
»

Zaščita podatkov na android mobitelu za primer kraje aparata

Oddelek: Mobilne tehnologije
61009 (947) mailer
»

Android tracker, lokacija, lost phone

Oddelek: Mobilne tehnologije
71186 (1088) z00s
»

Priljubljen vektor za krajo identitete - pametni telefon

Oddelek: Novice / Varnost
259476 (7622) Roadkill

Več podobnih tem