» »

Sestavitev racunala ter njega nedelovanje

Sestavitev racunala ter njega nedelovanje

bozicek ::

No imam P150 ter C333 na ATX formatu. Med igrackanjem z razlicni platami sem eno skuril ter pri tem se napajalnik. Zamenjam napajalnik. Nastal pa je problem.
Prvic: Zakaj mi, ko vtaknem kabel za napajanje racunalo avtomatsko vzge(katerikoli je notri). Sploh mi ni treba power gumba stisniti. To mi je delalo ze prej. A sedaj mi recimo obe plati crkneta po parih sec. A bi lahko bilo kaj narobe pri kablih? Ali pa kje strom prebija(ohisje me ne strese)

Drugo: To se mi pa dostikrat zgodi pri starih racunalnikih. Racunalo se vze, nic ne piska, samo slike ni na monitorju. Vcasih pomaga ce graficno premaknem na drug slot(PCI) ali pa da ga izklopim iz stroma za kaksno uro pa potem zopet vzgem
  • premaknil: ToniT ()

bozicek ::

Hm se nekaj? Kako je mogoce, da racunalo dela, pa ceprav nima napeljanih kablov power on, reset, sound, hdd led itd... Dam plato na tla, vtaknem ATX napajanje in v napajalnik dam strom, pa se vzge...Ohisje je pa 3metre stran???

the_unborn ::

to, da se sam vzge se tudi meni obcasno zgodi, ko pogosto vklaplam/izklaplam napajalnik

AngelOfDeath ::

v biusu je nastavljeno :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus p8z77 deluxe problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
232167 (1924) Brias
»

Novi računalnik se ne zažene...

Oddelek: Strojna oprema
313914 (3540) Shark-357
»

Zagon PC-ja preko podaljška!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
272107 (1693) Pyr0Beast
»

pomoc prosim

Oddelek: Strojna oprema
221605 (1266) ABX
»

Tud men se comp ne prižge-spljoh

Oddelek: Pomoč in nasveti
141047 (892) _Mortal_

Več podobnih tem