» »

Barcelona - rent a car

Barcelona - rent a car

toxius ::

Zanima me sledeče, če je seveda že kdo to prakticiral. V sredo se z boljšo polovico odpravljam na dopust v Barcelono, vendar bi en del tega dopusta si rad najel avto in si malo ogledal tudi pokrajino izven Barcelone. Moje poglavitno vprašanje je: Kam ste se napotili na roadtripe oz. izlete, če ste bili tam? Najraje bi videl izlete, ki niso obarvani v zgodovinskem stilu (ogled muzejev in galerij... vem da je veliik tega tam, ampak nisem takšen tip človeka), bolj mi je zanimivo kaj v stilu izleta na podeželje z ogledi naravnih lepot + lokalne gostilnice... ipd...

Hvala za vsako deljeno izkušnjo!

Wox ::

Usedeš se v avto in se zapelješ na podeželje. Simple as that. Sicer sem bil v Barceloni turistično dva krat in poslovno nekaj krat pa mi še ni uspelo priti izven širšega področja Barcelone. Enostavno mi kaj takšnega ni padlo na pamet. Če hočeš na podeželje, zakaj greš sploh v Barcelono? Čez dan imajo Španci na podeželju kar dolgo siesto, tako da ne bodi presenečen, če bo kakšna vaška gostilna zaprta.
Commodore 64

toxius ::

Wox je izjavil:

Usedeš se v avto in se zapelješ na podeželje. Simple as that. Sicer sem bil v Barceloni turistično dva krat in poslovno nekaj krat pa mi še ni uspelo priti izven širšega področja Barcelone. Enostavno mi kaj takšnega ni padlo na pamet. Če hočeš na podeželje, zakaj greš sploh v Barcelono? Čez dan imajo Španci na podeželju kar dolgo siesto, tako da ne bodi presenečen, če bo kakšna vaška gostilna zaprta.

Verjamem v to, da ni potrebe iti ven iz Barcelone (pred pol leta sva bila v Valenciji in je bilo res VELIKO materiala za pogledat), ampak tokrat bova stanovala 60 km izven Barcelone in polovico dopusta je namenjeno roadtripom, polovico pa ogledom Barce :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toxius ()

JanOlMajti ::

Koliko časa imata na voljo? Rent avta ni drag.

Eno kar moraš videti je Montserrat klik, ne it po isti poti nazaj.
Južneje od barce je Amposta, zraven mest Sant Carles de la Rapita, delta reke, lepa pokrajina, kajterji, odlična morska hrana, ribja tržnica, flamingoti,...
Vmes pa imaš še nekaj nacionalnih parkov, seveda odvisno od časa dopusta.

Wox ::

To je potem druga pesem. Vsekakor se mejta lepo.
Commodore 64

toxius ::

JanOlMajti je izjavil:

Koliko časa imata na voljo? Rent avta ni drag.

Eno kar moraš videti je Montserrat klik, ne it po isti poti nazaj.
Južneje od barce je Amposta, zraven mest Sant Carles de la Rapita, delta reke, lepa pokrajina, kajterji, odlična morska hrana, ribja tržnica, flamingoti,...
Vmes pa imaš še nekaj nacionalnih parkov, seveda odvisno od časa dopusta.

Na žalost samo 1 teden... Bom si pogledal predloge, hvala za predloge :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pot z avtom za 3 clansko druzino z avtom iz Ljubljane do Barcelone (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10321012 (17987) peko_deko
»

V tujini je lepše, boljše (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18718555 (14243) Double_J
»

Hostel v Barceloni

Oddelek: Loža
194300 (2078) pegasus
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28768494 (57523) win95<3
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314153 (3666) monster-x

Več podobnih tem