» »

Pot z avtom za 3 clansko druzino z avtom iz Ljubljane do Barcelone

Pot z avtom za 3 clansko druzino z avtom iz Ljubljane do Barcelone

1 2
3
»

Red_Mamba ::

LeQuack je izjavil:

Ljudem je očitno svoj čas ničvreden oziroma ga cenijo na 0EUR, ko računajo stroške potovanja.


ce uzivas v voznji je res vseeno :))
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

peko_deko ::

ententenera je izjavil:

koyotee je izjavil:

ententenera je izjavil:

koyotee je izjavil:

Naštelaš tempomat in to je to.



jp, to gre odlično


Najbrž proizvajalci niso pogledal tega filma, drugače ga nebi vgradil, lol

Saj modernejši avtomobili izklopijo tempomat prvič ko se vklopi esp ali tsc. Problem je le pri starejših.

eh, raje bi imel samovozeč avto, jaz lepo rečem kam čem it in kaj mi je najbolj važno (zanimiva pot, čimprej na cilju, čim ceneje, ... recimo 'avto, greva danes v barcelono, pojdi po najhitrejši poti, ki se izogne italije, ker jih ne maram' avto pa odgovori 'predlagam to pa to pot, ta pa ta je v teoriji sicer hitrejša, ampak bova ravno v gužvo naletela, stanje v hladilniku je bolj žalostno priporočam, da se najprej odpeljeva še do trgovine xy , kjer imajo vašo najljubšo hrano in pivo, med tem pa vam lahko da kuhat en čaj.. vam morda še rezerviram hotel? ja, tistega, ki ga imate radi, sem že preveril in kraljevski apartma je še prost' .. 'super ideja, ti kar rezerviraj, pa še ženo pokliči in ji reci, da moram nujno na službeno pot, umes mi pa naroči par luštnih prostitutk, ki naj me počakajo kar v hotelu... aja, pa denisa mi daj na telefon, da se zmenim glede drog') in avto sam pelje, jaz pa lahko počnem kar hočem

          ::

A bomo morali biti v samovouečih avtih tudi trezni?

peko_deko ::

hja po logiki če je avto res samovozeč pol ne vidim razloga


ampak ker politika pa logika ne gresta skupaj je odgovor pomoje ja


sej če se zaletim ker so mi crknile bremze in napiham ravno nad mejo se bo vseeno štelo da je za nesrečo kriv alkohol, čeprav tudi trezen ne bi mogel ustavit avta (tko kot film flight, kjer je pilot sicer pijan, ampak reši večino potnikov, za nesrečo je kriva okvara na letalu, on pa vseeno namesto medalje gre sedet in ostane brez licence (čeprav tukaj si je bedak sam kriv, ker prizna.... vse kar bi na koncu moral reči je, da je možno, da je mrtva stevardesa odprla/spila tisti dve mali vodki, čeprav direktno on tega ni videl ker je bil prezaposlen s poskušanjem obvladovanja letala, ženska je itak mrtva, tko da njej ne more škodit, njeni družini pa tudi ne, ker je samo rekel da je možno, ne da jo je videl))
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanja po svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6220905 (11714) VolkD
»

Potovanje v New York ali San Francisco? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10335923 (32610) Miha_T
»

od Ljubljane do Frankfurta

Oddelek: Loža
183293 (2535) blindb
»

Zakaj je letalski promet tako poceni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548609 (2564) fosil
»

Kam za 4-5 dni v Evropi?

Oddelek: Loža
148946 (8515) mihco

Več podobnih tem