» »

Zvok me za*

Zvok me za*

CCD ::

Ok, tkole je: Mam P120 navitga na 133 in eno staro ISA zvočno kartico in med poslušanjem glasbe so stalne motnje, katerih jakost pa je odvisna od, belive it or not, dejavnosti procesorja. Če premikam miš ali zaganjam kakšen program so motnje šibkejše ampak tega ne morem stalno delat. Prišel sem že tako daleč, da sem si z neta potegnu program za hackanje zip gesel in ko poslušam zaženem program in hackam svoje lastne zip file z Brute-forcom da je proc. skos 100% obremenjen in je zadeva znosna. Pomislu sem že, da težava izvira iz 6Mhz razlike v frekvenci ISA slota pri overclockanju iz 120 na 133Mhz, ampak ne vem, lohk je tud zvočna zanič...

Naj nekdo pomaga.
LP

YouR MaMa ::

lahko da je z zvocno kaj .. lahko da je plata v piz**, lahko so rami krivi, lahko je, tak kot sam pravis, zaradi frekfrencne razlike v ISA slotu..
ce nazaj navijes procesor, dela zvok o.k. ???

btw .. seti@home si daj na masino .. ti bo stalno 100% uporabljaj procesor .. in s tem bos se naredo nekaj koristi ... :D

Alec999 ::

jst sm mel na eni zlo pocen zvocni enak problem ... odpravu pa se je z novejsimi gonilniki (slisal se je sumeje ce si premiku misko etc.)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pospešit Pentium 100 PC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
533614 (3008) AtaStrumf
»

ABIT KT7a in AMD Thunderbird 1GH

Oddelek: Kaj kupiti
141083 (890) R0K
»

Nadgradnja biosa BH6 ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
281625 (1372) freserovski
»

ASUS vs ABIT

Oddelek: Kaj kupiti
301684 (1350) BigFoot
»

K7t pro2 al kt7 ??

Oddelek: Kaj kupiti
151789 (1557) luni

Več podobnih tem