» »

elektrotehniška knjiga

elektrotehniška knjiga

mattko777 ::

katera knjiga je dobra za razumeti osnove elektrotehnike? Pa da je dostopna v knjižnici.
lep pozdrav

brodul ::

Kaj so zate osnove elektrotehnike?

Mene kar zmrazi ko omenis to besedo.
http://www.stromar.si/notes/index/index...

Pa napisi kaksno predznanje imas oz. kaj od knjige pricakujes.
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

Isotropic ::

nek prirocnik sem videl v eni knjiznici. se pa tako zadevo bolj splaca kupiti.

mattko777 ::

brodul je izjavil:

Pa napisi kaksno predznanje imas oz. kaj od knjige pricakujes.

jst bom zdaj šel iz splošne gimnazije na elektro faks. in bi rad vsaj neki vedu ko pridem tja. pr fiziki smo meli nekaj od elektrike, samo zelo osnovne stvari. jaz bi rad čez poletje nekaj prebral da bi mi bile osnove razumljive. lp

Pouh ::

eOET1
Tole je namenjeno kot gradivo za predmet elektrotehnika na strokovnih gimnazijah. To je toliko, da ti bodo osnove približno jasne, poglobljeno boš pa itak delal še naslednje celo leto.
Pri projektu so sodelovali tudi tvoj bodoči prof. in možni asistentje pri Osnovah elektrotehnike 1,2.

mattko777 ::

to je že vse vredu in prav, samo jst bi res kakšno knjigo rajši bral, ker ne bom visel na računalniku toliko časa. razen če obstaja vse to v kakšnji knjigi. lp

bluefish ::

Na elektro faksu boš lahko, oziroma jo lahko že sedaj, kupil Sinigojevo Biblijo. Branja koliko želiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

pi pawr ::

ducttape ::

Uhh, nej ma vsaj te tri mesce bolj breskrbne, bo mel itak naslednje poletje Biblijo.

P.S.: Za vse ARS fane, naslednje leto bodo videi njegovih predavanj na netu... osnov elektrotehnike kolikor si jih srce poželi ;)

St753 ::

Drugače glede na to, da si iz splošne gimnazije, ti za začetek ravno ne priporočam biblije (boš drugo leto videl zakaj ji pravijo/mo biblija :D ). Če bi rad knjigo svojega bodočega profesorja za elektrotehniko, si lahko poiščeš knjige Elektrotehnika 1.,2. in 3., ki so namenjene srednjim strokovnim šolam. Sicer pa ti resno priporočam, da si pogledaš tale predavanja: http://www.youtube.com/view_play_list?p... . Če ne boš delal sproti, ti hitro ne bo nič več jasno (no tudi sprotno delo ni garancija za razumevanje :D ) in boš potem med izpitnim obdobjem moral precej nadoknaditi.
Pa veliko sreče!

P.S. Upam, da nisi čisti antitalent v matematiki, ker brez nje boš težko speljal letnik...

bluefish ::

Za občutek si lahko ogledaš tudi http://www.khanacademy.org/#physics - od elektrostatike naprej.

kow ::

Sinigojeva bukva je odlična. A le, če imaš potrebno znanje matematike. Tako, da ti jo (zaenkrat!) odsvetujem(o).

mattko777 ::

sem šel v knjižnico in vzel osnove elektrotehnike 1 od zdravko žalarja in elektronika za začetnike od nevemkoga ker ne piše na prvi strani. tiste videje ki jih je priporočal justdoit sem malo gledal in mi zgledajo zanimivi. matematika mi je pa v gimnaziji zelo šla :) hvala za pomoč, lp

googleg1 ::

Je že bilo govora o njej. Pa za spomine še fotka
 biblija!

biblija!

pi pawr ::

Spodaj pa polprevodniška xD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kvalitetno gradivo za elektrotehniko

Oddelek: Šola
274400 (3454) BivšiUser2
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13747691 (45173) Jan987
»

Kondenzator-kaj je

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
51290 (1155) dxx
»

Elektrotehnika faks

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
123522 (3234) pitagora
»

elektr...računalniški tehnik...ali tehnična gimnazija?

Oddelek: Šola
314486 (4039) DavidJ

Več podobnih tem