» »

Settlers 3

Settlers 3

SpiDEr8 ::

Zanima me za kaj se pri Settlersih 3 rabijo zlate palice in kako se vojake izuri oziroma plača, da postanejo boljši (po stopnjah)????:|
Ali se lahko setlerje oz. delavce prevaža in kako!! Potreboval bi jih na nekem otoku, kjer ni nikogar več gor samo material..... tako da bi moral pripeljati settlerje!!! Ali se to lahko naredi in kako????!!!:\
  • spremenilo: SpiDEr8 ()

Ribicija ::

Zlate palice se rabijo zato ker s njimi pridobivaš na moči svojih vojakov. Vojake pa upgradaš oz. povišaš v meniju za izbiro vrste vojakov. Vsaj mislim da je neako tako. Sem že malo pozabil ker jih že dolgo nisem igral.
lp

DC- ::

Sam tko si pa hitr jz že štirko veselo špilam

DC

SpiDEr8 ::

MA jest sm nasprotniku zauzeu 237 zlatih palic pa se z vojsko ni nič zgodilo tudi pri proizvodnji vojske nič???? What the ....???? U meniju pa tut nism nč najdu !! :'(

ChiefThunder ::

DC: dej mal povej, kakšna je štirka(pa ne tko: je kul, ful seka) mal povej kva je kj novga in zanimivga.
Spider: če kliknš enga vojaka ti pove "batlle strengt of you warriors" tm se prisotnost zlatih palc pozna, blj so vzdržljivi...se mi zdi.
:D

SpiDEr8 ::

Aha zdej pa štekam glede zlata :))) Em DC- je reku de že S4 špila!! Sej sm že oglas dau de kupim uriginal :)))):D:8)

Ahiles ::

Zdi se mi da mors zlate kovance naredit v 3 in jih potem prenest v postojanke al kaj ze nisem zdej sigurn k 3 sem prespilal pred kaksnim letom al pa se vec. V 4 pa naredis zlate palice katere odneses v barako kjer rabis za vojaka visje stopne 2 zlai palici. Zaenkrat je 4 sam beta in so sam mape in muzka konca verzija pride enkrat sred marca to je angleska verzija nemska je kao ze uzun.

SpiDEr8 ::

Ja nekako tako 2ka ma kovance katere nosiš pol u barake....!! 3ka pa palce ke bom sprobu kaj bo!! Ponavad nardim ene 200 vojakou de je dovol de premegam PC-ja!! A si ti že špilu S4 oz. maš uriginal????:\

Kralj ::

Zlate palce ti pomagajo tako, da tvoji vojacki pastanejo mal mocnejsi, hkrati pa se ti nabira zazeljenost pri bogovih (slab prevod, sam se ne spomnm originala). Vojacke upgrejdas tako, da v menuju poisces pr ljudeh eno stran, kjer so tri ikone od orozij (mec, kopja, lok), klikas na te tri ikone in naslednji zgrajeni vojacki bojo velik bolsi. To ne mors naredit se takoj na zacetku, najprej mors met neki zlatih palc. Settlerje se da prenest in sicer, spremen jih v pioneerje, naloz v transport in jih na otoku unloadi. Tm jih pa spet nazaj v settlerje spremen. Vse to lahko naredis v istem menuju, kjer delas Spyje, Pioneerje, Geologiste in iz Pioneerjov nazaj settlerje.

Hope this helps...:D
Was the last of the G's, kicked the shit to make the white men bleed.

DC- ::

LP

Jz mam settlerje 4 rip sicer z tem da sta ene dva naslova nemška drgač pa deluje. Kar se mene tiče mi je s4 supr podobna je s3 sam ima veliko popravkov, ki so me v s3 motili kot naprimer to z zlatom in vojsko.

DC

SpiDEr8 ::

Ql zdej bom pa RASTURU!!!!!:D

Hvala vsem!!!!! LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of empires 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
678091 (1897) oo7
»

denar ali zlato? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18348106 (17791) DeusB
»

Odkup zlata (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7020318 (13429) Spajky
»

Varno oplemenitenje denarja. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6816033 (13887) c3p0
»

Civilization III

Oddelek: Igre
331680 (1205) boha

Več podobnih tem