» »

LaCie Network Space 2 vs WD MyBook Live

LaCie Network Space 2 vs WD MyBook Live

Serial ::

Zdravo upam, da ima kdo izkušnje s temi dvema napravami in da mi bo lahko kaj svetoval.
Več al manj bi jih uporabljal za backup mac-a, shranjevanje podatkov ter imam Samsung Led Tv katera ima možnost se povezat na omrežje in bral sem, da če imaš tak omrežni trdi disk lahko predvajaš filme tudi iz njega.
Zanima me če ima kdo s tem izkušnje, da bi lahko kaj predlagal.

lp

floyd1 ::

Imel sem LaCie Network Space 2. Stvar je pač čisto enostaven NAS z osnovnimi funkcijami. Za dol vlačit torrente in iz njega gledat filme pa je bil izvrsten. Kljub giga mrežnemu priključku je pri presnemavanju iz/na njega precej počasen, sploh od dražjih naprav (npr. Synology NAS, ki sem ga kupil potem). Kolikor denarja, toliko muzike... Drugače pa sem jaz gledal filme preko (žične, giga) mreže na Xtreamerju in kasneje HTPC (AMD E-350).
Glede hitrosti za filme gledat se ti torej res ni treba bati, bolj je vprašanje, koliko tvoj TV podpira vse različne video/avdio kodeke v katerih so filmi kodirani.

Serial ::

No hvala za ta odgovor. To glede podpiranja kodekov nebi smel bit problem ker imam že zdej povezan trdi disk na tv preko katerega gledam filme in podobno..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je to legalno

Oddelek: Pomoč in nasveti
4611698 (9248) GupeM
»

3D SBS podnapisi - kako jih vstavit v MKV

Oddelek: Pomoč in nasveti
2511534 (5987) kitl76
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950665 (17182) kiFni
»

Povezava zunanji trdi disk - smart tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
154023 (3803) RejZoR
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821600 (15038) kamuee

Več podobnih tem