» »

Serious Sam (public test2) na Voodoo 3

Serious Sam (public test2) na Voodoo 3

Lith ::

Ok, ali ve kdo zakaj na Voodoo3 karticah ne delajo v redu teksture v bližini (recimo na drevesu je od daleč vidno deblo in lepo poslikan, blizu pa samo še siv flek brez teksture), v daljavi pa je vse OK. Menda obstaja celo patch za to? Aja, sem pozabu napisat še to, da patch zdej mam, pa nič boljš.
Moram probat še drajverje, samo vem da sem imel probleme prej z novejšimi kot v 1.05 (ker mi na v1.05 dela Sacrifice in colinov rally2), hvala zaenkrat...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤
  • zaklenil: Lith ()

Dalmatinc ::

a si že ču za novejše gonilnike ?

www.x3dfx.com

:D

fiki ::

poglej e-mail za patch zasede 2MB
siki

Dr.Miha ::

oba testa mata ene težave z vuduji 3...popravki so že gor...
peesdarija bo ta špil hardversko zahteven (Test 1 je blo že skori pretirano, dvojka je že malo bolje)
Kdaj špil sploh izide?:|
Za domovino z Nintendom naprej!

Lith ::

Ok, če so popravki gor, jih moram še najt, na žalost update (patch) ne pomaga. Ma kdaj izide pa menda še sami ne vejo, čimprej pa tolk boljš, drugač jih bo spet kdo prehitel :)

[Some1Else] ::

8-) ]FlasH[ spet neki teži

Uhm, men je čist fino laufu. Mogoč si naštimu bump mapping na Evironmental Cubic. Če si to naredu, Spremen na Emboss Bump mapping, ki ga najina Grafikulja obvlada.


quote: "One day, the name 3dfx WILL rise again
--
Srđan Prodanović, www.some1else.org

Lith ::

Tko, za čist na konc, sm zrihtu, in sicer:
OpenGL drajverji od Metabyte WickedGL in stvar 100% dela. tnx vsem upam, da bo še komu v pomoč (aja, pa novejši patch 2.1a si snemite s croteam.com, ker drugač igra zablokira pri 3 templju)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DOOM III le za Xbox ?!?!?! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1819922 (7270) Fury
»

Quake1 : Tenebrae

Oddelek: Igre
211349 (1031) R33D3M33R

Emboss Bump Mapping vs. EMBM

Oddelek: Zvok in slika
441517 (1190) undefined
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211906 (1635) rookie

Več podobnih tem