» »

Registracija mopeda

Registracija mopeda

r00k ::

Zdravo,

zanima me če je možna registracija mopeda brez papirjev.In kako se to izvede.Razmišljam o nakupu http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=603... in me zanima če ga bom lahko registriral.

Lp

oo7 ::

Pomoje,da boš lahko registriral.Ampak vseeno se še kje pozanimaj pokliči tja kjer ga misliš registrirat bo najbolj pametno.Drugače pa taki letniki od teh mopedov je že redkost,da imajo papirje:)).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

amigo_no1 ::

nUUb ::

Jaz imam tudi enak (grozen) primer. Oče je dobil avtomatika (slabih 600km narejenih, kot nov) od prijatlja, kateri je kupil od ženske, ki je bila prva lastnica, katera ne najde papirjev. Poletje je (skoraj?) tu, idealen čas za na motor, kateri vse po vrh še manj pije kot avto. Kam moraš iti to urediti, da ona jamči da je to njen motor, oz da ni ukraden, kot sem bral na povezavah od amigo_no1. Sem iz Ljubljane.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

r00k ::

Možno, da je za starodobnike drugače.Bom klical tja kamor delajo tehnični pregled.

kepec17 ::

Ni več možno (starodobnike ja, sicer ne vem od katerega letnika) ampak, če želiš tistega atx-a lahko pozabiš. Pred časom je bilo možno, da si na upravni enoti spisal izjavo, da ''jamčiš'', da motor ni ukraden in si dobil prometno. Takrat sem kupil skuter na odpadu v Italijo. Zdaj ko pomislim, bi jih moral vsaj deset vzet.

r00k je izjavil:

Zdravo,

zanima me če je možna registracija mopeda brez papirjev.In kako se to izvede.Razmišljam o nakupu http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=603... in me zanima če ga bom lahko registriral.

Lp



Sem opazil, da ima prodajalec garancijski list in homologacijski karton. Tak, da mislim da bo šlo skozi. Hodi jutri kjer opravljajo tehnične in povprašaj. Sam mislim, da bo šlo skozi (zaradi homologacije)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kepec17 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATV bashan

Oddelek: Loža
337368 (1904) Domen12
»

Nakup scooterja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8417558 (9444) tech level
»

Vožnja motornega vozila do 50ccm(kubikov).

Oddelek: Loža
2512679 (4078) Gapi
»

Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182729 (2260) melvooss
»

Želim kupiti maksi skuter 250-350 ccm

Oddelek: Na cesti
63726 (3537) hojnikb

Več podobnih tem