» »

Dead Space 3

Dead Space 3

«
1
2

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

medenko ::

Coming February 2013 on X360, PS3, and PC. Developer:Visceral
Publisher: Electronic Arts

Magic1 ::

Če bo cena nižja, pol naj jim bo. Drugače bo pa travnik žvižgal.
Magic

fireX88 ::

cena nižja? na originu je 50€.. shatlena verzija je na zavviju 35€... ne opraviči tega.. jbg travnik bo bil!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Klemzz ::

Eni pa že igramo ;)

kmetek ::

klemzz na PCju?

def0r ::

ne vem ali so bili cenejsi releasi novih spilov manj kakor 35eur sploh?(AAA titli)

Klemzz ::

kmetek je izjavil:

klemzz na PCju?


Jasno da ne.

kmetek ::

eh xbox potem.

denabiker ::

ufff to pa bomo špilal

dronyx ::

Kakor sem videl par posnetkov gameplaya je Dead Space 3 očitno šel po stopinjah Resident Evil serije. Škoda!

primozzzz ::

JSt sm sprobal pa ni nevem kako všeč.. Butasto kontroliranje s tipkovnico + miško.... Mogoče probam še preko gamepada..
NI PODPISA

Halfdead987 ::

Ravno z miško in tipkovnico je kul.
Resident Evil je popolnoma drugačen. Je bolj na odprtem itd.
Resident Evil se je iz horror spremenil v akcijo,baje bo naslednji spet horror. Dead Space 3 pa bo horror,ne akcija.

dronyx ::

Prvi Dead Space je bil v bistvu Resident Evil "v vesolju". V Resident Evil 5 so dodali CoOp in več akcije, namesto survival horrorja, enako so kot kaže storili v Dead Space 3. Pa še iz Gears of War so pobrali skrivanje za objekti.

Looooooka ::

Se dvojke nisem do konca obrnil. Mogoce bi clo jo ce je ne bi vedno igral v popolni temi z zvocniki do konca.
Trojka je sklepam se hujsa? :D

Halfdead987 ::

Jaz sem samo enko igral in je bila že na začetku horror adventura. Že monsterji so takšni da bi bilo zelo čudno če bi bila akcija oz. je skoraj nemogoče da bi postala akcija. :D Pa velikokrat so tiste fore ko odpreš dvigalo in se spaka pojavi. Ratatatata 8-)

Berserker ::

Sanjajte horror tole je postala akcija. Sicer sem igral samo prvi del vendar se že slabo spominjam. O čem splho gre zgodba celotnega Dead Space ?

Tr0n ::

Bolj boge ocene. Zgodba je baje precej slaba.

opeter ::

Berserker je izjavil:

Sanjajte horror tole je postala akcija. Sicer sem igral samo prvi del vendar se že slabo spominjam. O čem splho gre zgodba celotnega Dead Space ?


O artefaktih/tu, nesreči vesoljske ladije oz. več njih, izguba prijateljev in sodelavcev, ki po potrebi vstanejo z novimi funkcijami, sam v mrzlem vesolju, kar nekaj ozkih hodnikov (vsaj v prvem delu) in vse skupaj začinjeno z - kot so nekoč rekli - snađi se!

V tretjem delu pa dobiš zraven sodelavca, večina igre pa se dogaja na površju oz. zunaj. Malo spominja na Lost Planet serijo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

miraldi ::

Berserker je izjavil:

Sanjajte horror tole je postala akcija. Sicer sem igral samo prvi del vendar se že slabo spominjam. O čem splho gre zgodba celotnega Dead Space ?




Drugače pa je meni kul. Danes mam ravno čas :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

Jaz sme tudi danes malo probal.Mi je všeč>:D

def0r ::

=========== SPOILER ===============

Again ne vem ali je Isaac na koncu res mrtev.. Ko se na koncu slisi neki ko Isaac govori ampak... je moznost da samo ona poslusa kaksne njegove stare pogovore kakor je on njegove od punce ki je umrla v prvem delu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

fireX88 ::

so šli po stylu ME3?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

def0r ::

Ne ravno, je obcasno se scary, ampak kakor so drugi rekli je bolj scary-action shooter zdaj. Ampak da ne mislis mi je nekako celo bolj fun se posebej ko imas kar neki kombinacij weaponov katere lahko naredis. Moram bolj omiljeno opisat ker drugace mi bo Mavrik spet spoiler napisal zraven :P

Halfdead987 ::

Pa so kontrole res obupne?

def0r ::

Halfdead987 je izjavil:

Pa so kontrole res obupne?

Meni niso? Ce mislis kontrole kakor PC keyboard/mouse. Dead Space 1 ima obupne kontrole na PC, 2jka in 3jka imajo pa to ze lepo urejeno samo... cover system se mi zdi nepotreben ker sploh ne deluje:D

kmetek ::

miraldi ::

kmetek je izjavil:

Dead Space 3 (SweetFX v1.3)


Kaj je to? Na fonu sem pa ne bom odpiral.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dronyx ::

def0r je izjavil:

Ne ravno, je obcasno se scary, ampak kakor so drugi rekli je bolj scary-action shooter zdaj.

Survival horror je težko izdajat v obliki franšize, ker horror (scary) del ponavadi temelji na presenečenju, kar pa učinkuje samo prvič. V Dead Space se ponavljajo tako sovražniki, kot tudi okolica, edino v trojki so se šli sicer neke inovacije z orožji, samo kaj, ko je igra dejansko zasnovana za plasma cutter.

def0r ::

dronyx je izjavil:

def0r je izjavil:

Ne ravno, je obcasno se scary, ampak kakor so drugi rekli je bolj scary-action shooter zdaj.

Survival horror je težko izdajat v obliki franšize, ker horror (scary) del ponavadi temelji na presenečenju, kar pa učinkuje samo prvič. V Dead Space se ponavljajo tako sovražniki, kot tudi okolica, edino v trojki so se šli sicer neke inovacije z orožji, samo kaj, ko je igra dejansko zasnovana za plasma cutter.

Brez zamere meni cisto lepo ustreza notri vecino stvari. Kar se tice novih orozij, mi je v redu more variety more fun.

kmetek ::

evo začel spet DS1...kurba pogled je res slabši.

HighBane ::

Meni je nov sistem izdelave orožja odličen, škoda, ker ni v več igrah.
Sam me moti, da se pošasti pojavijo vedno par metrov od tebe iz prezračevalnikov ali skrinij, tako da ni več tistega preciznega rezanja udov, ko napredujejo proti tebi,kakor v enki. Samo rafal in upaš, da čim prej pade. Tako da zmagajo avtomatska orožja proti rudarski opremi, kar ni v duhu Dead Spaca. Pogrešam Brute. Danika ne ubijem ;(. Ne moreš preskočit animacij...

Scary trenutkov ni, ker so začetki vsej bojev enaki. Prideš v sobo, hodiš, dokler skripta ne ukaže vdora pošasti skozi prezračevalnike / sneg / skrinje. In seveda se vedno pojavijo 2 pred tabo, eden za tabo. Streljaš, dokler vse ne obleži , v naslednji sobi ponoviš vajo.

dronyx ::

Ali kdo ve, kako naj bi se uporabljal scavange bot? Ko ga izbereš imaš v roki nekaj podobnega sonarju, samo ne vem, ali slika na zaslonu kaj pomeni oziroma ali je vseeno, kje ga spustiš?

Tisti del, kjer padaš v nekem shutlu proti planetu se mi zdi tudi precej neposrečeno narejen, saj izpade kot kakšne vesoljske igre na ZX Spectrumu.

medenko ::

klikneš na tipko 3 in ti skenira pa ga položiš na tla pa je mir.

Halfdead987 ::

@HighBane
Glede na to kar si napisal je skoraj identična L4D,le da je tam horda zombijev...

ABX ::

Glede na to da končno se da nastavit FOV bo to prvi Dead Space ki bom igral.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

dronyx ::

medenko je izjavil:

klikneš na tipko 3 in ti skenira pa ga položiš na tla pa je mir.

Ni čist tako. Kot kaže se moraš premikat s sonarjem toliko časa, da začne glasno piskat in šele na tem mestu položiš robotka na tla. Baje ti tako najde več stare šare.

kmetek ::

def0r ::

kmetek je izjavil:

EA has no intention of patching the Dead Space 3 loot exploit

GLITCH :))

Jah ni ravno glitch pac respawnajo se resourci nekje. Ce imas voljo farmat celo igro v SP spilu go for it :P Nekako se mi zdi bolj njim v interesu da pustijo, ljudje se na polovico lootanja navelicajo, grejo na store in kupijo tisto kar rabijo. Tisti ki pa igrajo normalno pa itak ne rabijo nobenih posebnih stvari notri, v prvem playthroughju sem dovolj weaponov unlockal, edino zal mi je da nimam nobenega ki ima DS3 da bi se igral coop misije ki jih je par dodatnih.

miraldi ::

Evo vam ga glitch:

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dronyx ::

Ali je kdo tole končal v načinu Pure survival? Jaz sem se proti koncu precej namatral že pri Classic, medtem ko Pure survival sem obupal nekje na sredini, ko mi je zmanjalo tako municije, kot prve pomoči. Ne vem, ali sem jaz že prestar za tole sranje, ali pa je zadeva enostavno težka. Ko bi imel vsaj klasični save sistem, tako kot sta ga imela DS2 in DS1, tu pa ti autosave shrani v najbolj nemogočem trenutku, ko samo še fašeš batine.

ABX ::

Namen najtežje stopnje je da da jo ne končaš v 1 mesecu. To da ti dela probleme je plus.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

dronyx ::

ABX je izjavil:

Namen najtežje stopnje je da da jo ne končaš v 1 mesecu. To da ti dela probleme je plus.

Hec je, da to sploh še ni najtežja stopnja. Najtežja je (pure) hardcore, kjer ne smeš med igro umret niti enkrat, sicer greš od začetka. Kdor je pa to končal, mu pridem osebno čestitat. :D

kmetek ::

Dajte mi povedat, ko se premikaš iz ene lokacije na drugo tam v vesolju z uno mini ladjico so nekatere lokacije zelene, ki jih lahko izbereš...nekatere pa oranžne, ki jih ne moreš.
Fora?

Magic1 ::

Druge lokacije odpreš naknadno v nadaljevanju.
Magic

RejZoR ::

Mi lahko en pove kako zaboga narediš butasto minsko polje praktično čist na začetku, ko razfuka Eudoro? Letiš po vesolju med smetmi in minami in nakoncu se čist vedno ne glede na to kaj probam razpaca v enem velikem kosu železja. Dafuck no. Praktično gaming veteran z miljavžent urami gaminga za sabo pa se mi zatakne že na začetku, sklepam da zaradi ene totalno butaste fore. Probal čist jebeno vse, streljal naokoli, probal uporabit Statis, pa sploh ne deluje, drugega pa ni nič. Wtf

Anyone?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Clubraider ::

Tako zdaj iz glave ti bom zelo težko povedal.

Ampak na youtubu imaš te video-e v katerih gredo skozi vsako misijo. To ti bo po moje še najbolj pomagalo, ker točno veš kje imaš problem.

Drugače pa je igra, odlična!
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

scipascapa ::

škoda da ni nobene napovedi za DS4

acookook ::

Rumor: Dead Space revival in development at Motive
https://twitter.com/gematsucom/status/1... še članek: https://www.gematsu.com/2021/06/rumor-d...
.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Callisto Protocol (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
596038 (1719) oo7
»

Resident Evil 7 Biohazard (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38741903 (9150) scipascapa
»

PC grozljive igre

Oddelek: Igre
202764 (2104) RejZoR
»

Horror igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
567402 (5473) Sssaga
»

Dead Space 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6610802 (8210) RejZoR

Več podobnih tem