» »

Resident Evil 7 Biohazard

Resident Evil 7 Biohazard

««
«
1 / 8
»»

oo7 ::



Biohazard is coming to PS4, Xbox One, and PC. The game will be fully compatible with PlayStation VR, though you don't need the headset to play it. It will be released on January 24, 2017, but a demo is available right now for PlayStation Plus members.


Resident Evil 7 biohazard Gameplay VR Trailer

scipascapa ::

demo imate gor, sem ga sprobal, zgleda kar dobro.

oo7 ::

Pa je že bil prej kakšen Resident Evil v FPS obliki?

yero7 ::

Upam da bo imel split - screen tako kozola kot pc

oo7 ::

Resident Evil 7 biohazard - "Lantern" Gameplay Trailer


Če se ne motim je tole prvi Resident Evil v FPS načinu?

Alien123 ::

še half life 1 ma boljšo grafo

BivšiUser2 ::

yero7 je izjavil:

Upam da bo imel split - screen tako kozola kot pc

Ja, sam naj ga ne z*e*e*o kot so ga pri 5ki pa Revelations 2
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bambam20 ::

V VR načinu bi znala bit zadeva precej shrljiva, saj bo potrebno obračati glavo , kar je precej bolj strašljivo,če ne vidiš vsega. Prvi RE so bili uspešni predvsem po zaslugi dobrih kotov kamer, ko nisi vsega videl in te je še posebej navdajalo z grozo in shrljivostjo.

oo7 ::

Resident Evil 7 biohazard TAPE-2 "The Bakers"

bambam20 ::

Hmm trailer zgleda obetavno. Mi na misel pade Teksaški pokol z motorko in Hiša 1000 trupel.

oo7 ::

Resident Evil 7 - Survival and Immortal Teasers

dronyx ::

Ne štekam zakaj je Resident Evil sedaj postal first person? To je po moje spet tako kot Mafia 3 nek eksperiment v novo smer. Če so že hoteli posnemati nekatere druge uspešnice tega žanra bi si lahko izmislili nov IP.

yayo ::

Zaradi Oculus Rifta in Playstation VRja?

oo7 ::

8 Minutes of Resident Evil 7 Gameplay (with Commentary)

oo7 ::

Resident Evil 7: Biohazard Trailer - PSX 2016




Kar malo spominja na texaški pokol z motorko :)

scipascapa ::

posodobljen demo je....

bambam20 ::

yayo je izjavil:

Zaradi Oculus Rifta in Playstation VRja?



Predvsem zaradi drugega, ker prvi je predrag plus potrebuješ konkretno zmogljiv PC. Ta igra v navezi z VR-jem, ko boš dejansko moral obračati glavo ( he, he) bo po moje res pričaralo vzdušje prvih RE-jev, kjer je bila kamera fiksna s čudnimi omejenimi koti, da ja nisi videl , kaj te čaka v sobah.

Hudimana. Če bo tole samo na playstationu si ga še omislim.


Drugače pa je bila starazasnova in zgodba okoli organizacije UMbrella in milijon verzij virusa -t popolnoma izčrpana in nezanimiva. Iz franšize, ki je odkrila survival horror je ostala le še brezmožganska akcija.

Sicer pa bi se franšiza, če bi bili pri Capromu morala zaključit s 3-jim delom, ko nukajo Racoon city.



Drugače pa je zunaj že napovednik za drugi del The Last of us.


Sony si je po betežni trojki znova prevzel štafetno palico in tukaj mu Microsoft ne bo zmogel sleidit, saj nima v ognju tako ubijalskih iger, ki bi prodajale konzolo. ( gears of war 4 pač ni to. Ostalo je pa povprečno).

oo7 ::

19 Decembra bo mogoče sprobati demo Resident Evil VII na Steamu.

dronyx ::

oo7 je izjavil:

19 Decembra bo mogoče sprobati demo Resident Evil VII na Steamu.

Nisem vedel da sploh še delajo demo za PC igre, ki so velike po 50 GB in več. Kaj demo bo imel pa 30 GB? Sicer se mi zdi free demo bolj pošten način za beta testiranje kot pa je sedaj običajno, da PC igralcem za polno ceno prodaš povsem neoptimizirano igro in jih izkoristiš še za testiranje, ki bi ga moral razvijalec opraviti še pred uradnim začetkom prodaje igre in na lastne stroške.

Heavy ::

bambam20 je izjavil:

Sicer pa bi se franšiza, če bi bili pri Capromu morala zaključit s 3-jim delom, ko nukajo Racoon city.



Potem ne bi dobili fenomenalnega RE 4 :D

Po eni strani je pa super, ker imaš stare like, kateri se znajdejo na novih nalogah po svetu. Bi bilo pa več poudarka dajati na horror elementu iger, občasno pa izdati kakšen action shooter (ne obratno).

Hudo bi bilo videti igro v slogu prvega prototipa RE4 (na youtube je video menda iz E3).
#TeamFelix

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

19 Decembra bo mogoče sprobati demo Resident Evil VII na Steamu.


Izkušnja bo po videnem precej slabša, če ne boš imel virualnih očal.




Takšno igra bo po videnem izpolnila potencijal zgolj , če boš imel očala. Potem pride strah dejansko do izraza, ko se je potrebno obračati.

Heavy je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Sicer pa bi se franšiza, če bi bili pri Capromu morala zaključit s 3-jim delom, ko nukajo Racoon city.



Potem ne bi dobili fenomenalnega RE 4 :D


Resident franšiza se je oddaljila od tega, kar je bila v začetku, ko si imel uganke, iskal ključe in blodil naokoli. tega kasneje ni bilo več.

Sicer pa RE4 datira iz leta 2004 in do takrat nismo dobili niti enega dobrega.

Iz franšize RE-ja za mene obstajata samo dva odlična lika, ki imata tudi zanimivo najboljši igri ( Claire in Leon).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Resident Evil 7 - GamePlay video- Part 1


Dobro zgleda tole čeprav ta tip iger ni ravno za mene :)

dronyx ::

Heavy je izjavil:

Potem ne bi dobili fenomenalnega RE 4 :D

Včeraj mi je uspelo na professional težavnosti priti do konca RE4. Res izjemna igra! Sem poskušal že prej dvakrat na PC verziji iz 2007 in obupal pred koncem. 160 krat sem videl zaslon "You are dead" od tega 45 krat samo pri Krauserju. QTE-ji so ubijalski. Nekateri pri 60 FPS po moje sploh neizvedljivi, pri 30 FPS pa nekako gre (to sicer štejem kot bug v "ultra HD" verziji iz 2014).

Danes je menda izšel demo za RE7 PC.

Heavy ::

dronyx je izjavil:

Heavy je izjavil:

Potem ne bi dobili fenomenalnega RE 4 :D

Včeraj mi je uspelo na professional težavnosti priti do konca RE4. Res izjemna igra! Sem poskušal že prej dvakrat na PC verziji iz 2007 in obupal pred koncem. 160 krat sem videl zaslon "You are dead" od tega 45 krat samo pri Krauserju. QTE-ji so ubijalski. Nekateri pri 60 FPS po moje sploh neizvedljivi, pri 30 FPS pa nekako gre (to sicer štejem kot bug v "ultra HD" verziji iz 2014).

Danes je menda izšel demo za RE7 PC.



Izvirno verzijo sem igral z mouse aim modom, tam sem umiral v QTE, ker nisem vedel kaj je button 5 + button 6 :))

V zadnjem HD remake verziji pa mi je probleme delal prvi šef - tisti velik pupek. Vedno me je vrgel predaleč od čolna in nisem upal nazaj priplavat. Ima pa igra zanimiv težavnostni način. Če prevečkrat umreš, ti zniža težavnostno stopnjo.


Koliko je velik RE7 demo za PC?
#TeamFelix

dronyx ::

Heavy je izjavil:

Koliko je velik RE7 demo za PC?

Nekje sem zasledil 3,2 GB.

oo7 ::

Ja danes je prišel demo na Steam je 3,7 GB

oo7 ::

Evo sem sprobal in preigral :)

Demo sem preigral v slabe pol ure. Grafika je dobra gameplay mi je všeč je pa igra strašna ni ravno po mojem okusu ne bi pa nikoli igral z VR očali >:D


Če vas zanima ali so vam všeč bolj strašne igre priporočam, da sprobate demo :)

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Če vas zanima ali so vam všeč bolj strašne igre priporočam, da sprobate demo :)

Ali je ta demo drugačen kot na konzolah? Sem gledal demo na youtubu iz konzole in tam ni bilo ničesar strašnega...tip se je sprehajal med sobami in gledal neke predmete ter potem še neko VHS kaseto. Nobenega streljanja, skrivanja, sovražnikov...Samo precej zanemarjeno stanovanje, kjer bi prav prišla kakšna snažilka...

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Če vas zanima ali so vam všeč bolj strašne igre priporočam, da sprobate demo :)

Ali je ta demo drugačen kot na konzolah? Sem gledal demo na youtubu iz konzole in tam ni bilo ničesar strašnega...tip se je sprehajal med sobami in gledal neke predmete ter potem še neko VHS kaseto. Nobenega streljanja, skrivanja, sovražnikov...Samo precej zanemarjeno stanovanje, kjer bi prav prišla kakšna snažilka...


Po moje je isti demo ja. Ja je razlika če igraš ali pa gledaš :)

dronyx ::

Upam da bodo takšne puzzle tudi v igri! Natakneš umetni prst na umetno roko, potem s prstom pokažeš na pečenega goloba v mikrovalovki da se ti odprejo skrivna vrata, petkrat posvetiš z lučjo v ogledalo da dobiš ventil, s katerim odpreš vodo da lahko izplakneš WC v katerem najdeš pištolo... Karikiram jasno. Imam občutek, da bom tale RE preskočil.

oo7 ::

RESIDENT EVIL 7 teaser demo / third Person view test

oo7 ::

Resident Evil 7 Gameplay NEW!! I PLAYED 3+ HOURS!!



.

oo7 ::

RE7 - Welcome Home Trailer



.

scipascapa ::

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

http://www.cdkeys.com/pc/games/resident...



Dobra cena. Nisem še naročal na tej strani je ta stran zanesljiva?

scipascapa ::

da...pa ne pozabi še fb like 5% popusta.

oo7 ::

Ti boš vzel za PS4 ?

scipascapa ::

itaq...

oo7 ::

Nisem ravno ljubitel tega žanra iger ampak ta mi deluje zanimivo tako, da še razmišljam, da bi tudi jaz vzel za PS4 če mi ne bi bila všeč, da takoj prodam naprej.

scipascapa ::

ja sej zato...na steamu plačaš 35€ pa ti ni všeč, edino refund po 48 urah? a moraš prav pri steamu to vzet za refund in ne pri ostalih?

scipascapa ::

Resident Evil 7 - Biohazard Deluxe Edition PC

46,59€ - 5% FB

igra + season pass

oo7 ::

Prve ocene

Guardian 5/5
Destructoid 10/10
EGM 9,5/10
The Digital Fix 9/10
GamesRadar+ 4,5/5
GamingBolt 9/10
Polygon 9/10
CGMagazine 9/10
PC Gamer 90/100
Paste Magazine 9/10
TrueGaming 9/10
Shacknews 9/10
Stevivor 9/10
PlayStation Universe 8,5/10
USgamer 4/5
Giant Bomb 4/5
Telegraph 4/5
Xbox Achievements 89%
Game Informer 8,5/10
Wccftech 8,5/10
GameSpot 8/10
Metro GameCentral 8/10
TheSixthAxis 8/10
IGN 7,7/10
ThisGenGaming 7,5/10

dronyx ::

Lepe ocene! Kot kaže je Capcom odprl denarnico in ocenjevalcem razdelil brezplačne figurice Baker familije.

scipascapa ::

Zgleda ja...samo cena 60€ ni vredna za manj kot 10 ur igranja in morda 1x, da poloviš še ostale trofeje. Bomo počakali, da pade pod 40€. Govorim za PS4.

chucki ::

awwwww, denuvo zaščita :(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

Resident Evil 7: Biohazard Review



Sem razmišljal o Ps4 pa zgleda, ko bom bom kar za PC vzel. Sem mislil, da samo okoli malo hodiš in raziskuješ hišo pa vidim, da je kar nekaj akcije.

scipascapa ::

M-Power: zakaj imaš PS4 sploh? Traitor ;)

chucki ::

Ps4 se uporablja za ekskluzive, ki jih na pc ni :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

dronyx ::

chucki je izjavil:

awwwww, denuvo zaščita :(

Si se ustrašil, da boš moral igro kupiti, ali da bo propadla avstrijska firma ki to zaščito dela in podpira ter ti bo igra nehala delovati?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

M-Power: zakaj imaš PS4 sploh? Traitor ;)


Dobro veš zakaj zaradi exkluziv in seveda zaradi najboljše igre vseh časov TLOU in seveda kmalu TLOU 2 :)
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead Space 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6010352 (1546) oo7
»

Resident Evil Village [Resident Evil 8] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
708237 (2422) dronyx
»

Resident Evil: The Final Chapter (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5512140 (5045) bambam20
»

Resident Evil 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534681 (3426) Vazelin
»

Resident Evil 6

Oddelek: Igre
172746 (2219) Gutjerez

Več podobnih tem