» »

Resident Evil 7 Biohazard

Resident Evil 7 Biohazard

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Sem razmišljal o Ps4 pa zgleda, ko bom bom kar za PC vzel. Sem mislil, da samo okoli malo hodiš in raziskuješ hišo pa vidim, da je kar nekaj akcije.

Sovražniki so če prav razumem Bekerji, ki se jih verjetno sploh ne da ubit in še neki zombiji. Torej glede na prejšnje dele tole ni ravno pester izbor. Lokacij je tudi samo par različnih, tako da tudi tu očitno razvijalci/"level designerji" niso imeli preveč dela. Se mi zdi da bo tole za Capcom finančno uspešen projekt. Stroški razvoja verjetno precej nižji od 5 in 6, prodalo se bo pa v enakem številu kopij.

bambam20 ::

Poudarek bo oz. je reševanju ugank in vračanju na že videnem lokacije. Pač mozganje in občasno akcija, kot je RE bil v začetku, ko si vračal azaj, iskal ključe, ročice, predmete , imel relativno malo streliva in občutek utesnjenosti, sploh v pvem delu, ko si lazil po ozkih hodnikih graščine s 50-imi metki za pištolo in 10-imi za puško.

scipascapa ::

dronyx: misliš? 2-3 preigraš in je zadeve konec :)

dronyx ::

bambam20 je izjavil:

Poudarek bo oz. je reševanju ugank in vračanju na že videnem lokacije. Pač mozganje ...

Uganke naj bi bile preproste, tako da tudi prave mozganje verjetno odpade. Težje uganke sicer igro naredijo za širšo javnost neprivlačno, je pa menda to RE4 rešil tako, da na najlažji težavnosti nekaterih ugank sploh nisi dobil (recimo labirint, ki sicer ni neka težka "uganka").

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

oo7 ::

Najbrž nekaj takega kot Alien Isolation. Malo skirvanja malo bojevanja in veliko bežanja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

chucki ::

dronyx je izjavil:

chucki je izjavil:

awwwww, denuvo zaščita :(

Si se ustrašil, da boš moral igro kupiti, ali da bo propadla avstrijska firma ki to zaščito dela in podpira ter ti bo igra nehala delovati?


50€ ali 60 € ni vredna nobena igra, ki nima multiplayerja ;) Naj jim bo vzor, kot je recimo Life Is Strange, ki je bila v 5 epizodah in samo za 20€. Dobila nagrado za tretjo najbolšo igro.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

dronyx ::

chucki je izjavil:

50€ ali 60 € ni vredna nobena igra, ki nima multiplayerja ;) Naj jim bo vzor, kot je recimo Life Is Strange, ki je bila v 5 epizodah in samo za 20€. Dobila nagrado za tretjo najbolšo igro.

Jaz na sploh ne dam za nobeno igro 50€ ali več. Največ 25 € ali še bolje manj. Počakam pač kakšno leto po izzidu na razprodaje. Je pa res, da pri multiplayer igrah tako zamudiš obdobje polnih strežnikov, ampak who cares...

Heroman ::

Danes kupil RE7,igral 1uro na PS4 VR in izkusnja je fantastična:D

Alien123 ::

pravkar kupil igro za 27€.. malo še pa bo dol potegnilo, cant waaaait :$ :$

scipascapa ::

oo7 ::

Prvi DLC razširitvi igre Resident Evil 7, Banned Footage Vol. 1 in 2, bosta za PlayStation 4 izšli 31. januarja ter 14. februarja. Tako Vol. 1 kot tudi Vol. 2 bosta za platformi PC in Xbox One na voljo od 21. februarja.

http://adria.ign.com/sl/resident-evil-7...

scipascapa ::

bambam20 ::

dronyx je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Poudarek bo oz. je reševanju ugank in vračanju na že videnem lokacije. Pač mozganje ...

Uganke naj bi bile preproste, tako da tudi prave mozganje verjetno odpade. Težje uganke sicer igro naredijo za širšo javnost neprivlačno, je pa menda to RE4 rešil tako, da na najlažji težavnosti nekaterih ugank sploh nisi dobil (recimo labirint, ki sicer ni neka težka "uganka").



RE4 ni imel kaj prida ugank. Tukaj se dejansko vračamo h koreninam in RE1, ko si iskal ključe, pobiral ogromno predmetov, reševal kakšno puzlo, itd...

mjolnir ::

zaradi najboljše igre vseh časov TLOU in seveda kmalu TLOU 2 :)

Prosm ne no :))

Alien123 ::

scipascapa je izjavil:

tukaj?

https://www.instant-gaming.com/en/1568-...


Cdkeys.com.. na fbju pa se mas 5% popust

dronyx ::

Bo zanimivo za videti kakšne bodo prodajne številke. Capcom sicer načrtuje da bo kar takoj prodal 4 MIO kopij kar se meni zdi za tak tip igre ogromno. Pa jim sicer privoščim, ker se trudijo franšizo obdržati pri življenju...

bambam20 ::

dronyx je izjavil:

Bo zanimivo za videti kakšne bodo prodajne številke. Capcom sicer načrtuje da bo kar takoj prodal 4 MIO kopij kar se meni zdi za tak tip igre ogromno. Pa jim sicer privoščim, ker se trudijo franšizo obdržati pri življenju...


In povečana prodaja VR-ja .. Koliko sem gledal opis na IGN-u igra deluje preko VR-a vrhunsko z izjemno natančnostjo, kar drugim proizvajalcem zaenkrat ne uspeva.

dronyx ::

bambam20 je izjavil:

In povečana prodaja VR-ja .. Koliko sem gledal opis na IGN-u igra deluje preko VR-a vrhunsko z izjemno natančnostjo, kar drugim proizvajalcem zaenkrat ne uspeva.

Vsekakor VR nujno potrebuje igre kot je RE 7 za popularizacijo. Samo škoda, da so zaenkrat podprli samo PS.

PugPlug ::

Evo še naš opis:
PISNI OPIS: https://gaming.si/2017/01/27/opis-resid...
VIDEO OPIS:

Igra nas je prejetno presenetila. Zgodba je z izjemno zadnje tretjine zanimiva in pritegne pozornost. Raznolikost grdavžev je majhna, vendar kljub temu ne odvzame od vzdušja.
Vredna igranja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PugPlug ()

lonz ::

Ma ful je prekratka... Replay value pa skoraj neobstoječ; ko enkrat veš kje ti kdaj gdo skoči ven - je čar izgubljen...
...arrrrrr, shiver me timbers...

PugPlug ::

Če bi bila daljša, bi jo najbrž raztegnili s kakšnimi cenenimi triki in bi bila celovite izkušnja slabša. Je pa res, da ne gre za igro, ki jo lahko ponovno večkrat preigraš. Nekaj razlik sicer je, vendar niso pretirano otipljive. Za dokončanje smo porabili dobrih 15h.

oo7 ::

Resident Evil 7 ships over 2.5 million units worldwide

https://www.gamereactor.eu/news/501133/...

scipascapa ::

Prej začel PS4, všečno, tole bo noro :)

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Prej začel PS4, všečno, tole bo noro :)



Potem je dobra igra ?

scipascapa ::

Da, priporočam....sploh ker bom rabil 3 rune za platino, če bom imel jajca :)

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Resident Evil 7 ships over 2.5 million units worldwide

Za osovraženi RE6 je bil isti podatek 4.5 MIO, ampak tudi to je za tako vrsto igre veliko.

Dua'L ::

men je žal bla mal prekratka izkušnja drugač pa kr vredu igra.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

scipascapa ::

Instructions:

Burn or mount the image
Install the game
Copy the crack
Enjoy

:))

scipascapa ::

dronyx ::

Me zanima ali ta denuvo ko je igra enkrat že razbita odstranijo s popravkom? Namreč potem to ni več zaščita pred kopiranjem, ampak samo morebitna nevšečnost za tiste, ki igro kupijo.

scipascapa ::

pa če je igra dobra jo folk kupi to ni panike, samo glej withher 3.

grobijan ::

Teli CPY so pa zmer hitrejši. Še mal pa bomo na starih tirih. YARRRRR

kitl76 ::

:))

oo7 ::

Trailer za DLC

BIOHAZARD 7 resident evil?TAPE-0 "Banned Footage"

BivšiUser2 ::

Cracked in 5 days!
Sicer pa podpiram razvijalce.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cebelar123 ::

Ima še kdo na PCju probleme z premikanjem, če uporablja kontroler. Občutek netekočega premikanja. Sploj ko se obračaš z glavo. Grafiča ni problem imam gtx1070

Alien123 ::

Brez problema pri meni..

cebelar123 ::

Netekočega mislim, da enostavno ne moreš biti natančen ko hočeš recimo kaj videt. Kot da bi bil rahel lag.

Alien123 ::

posnami zadnje driverje.. nič špil obrnil v 9ih urah, sem mislo da bo daljši :S

cebelar123 ::

Alien123 je izjavil:

posnami zadnje driverje.. nič špil obrnil v 9ih urah, sem mislo da bo daljši :S

THX zdaj pa dela tekoče :)

Alien123 ::

stalno ko pridejo zadnji AAA špili poglej za driverje, ker vedno prihajajo fixi za igre.. naprimer pr AMDju je že par dni pred releasom residenta bil nov driver.

oo7 ::

Resident Evil 7 Angry Review

GrimReaper ::

Vsa čast kdor je naredil uganko s torto (sploh drugič, ko ne smeš umret) brez WT-ja.
Sam sem že za prvič rabil pomoč kako oprati teleskop, drugače bi lahko samo tukaj zapravil 2 uri. Za drugič pa verjetno spet ene 2 uri, ker moraš pač mislit out of the box in ne venomer delat po normalnem postopku.
Ma ni šans da to obrneš v 8 urah, prej 12 brez WT-ja.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

GrimReaper je izjavil:

Vsa čast kdor je naredil uganko s torto (sploh drugič, ko ne smeš umret) brez WT-ja.
Sam sem že za prvič rabil pomoč kako oprati teleskop, drugače bi lahko samo tukaj zapravil 2 uri. Za drugič pa verjetno spet ene 2 uri, ker moraš pač mislit out of the box in ne venomer delat po normalnem postopku.
Ma ni šans da to obrneš v 8 urah, prej 12 brez WT-ja.


jaz sem za teleskop porabil ene 5 sekund.. nwm kak bi ti 2 uri.
Špil sploh ni bil težki.

GrimReaper ::

Tisto, da piska, ko greš čez, me je precej zmedlo. Res da ugasne sveča, ko greš skozi, ampak nisem pomislil, da teče voda, zvok me je vedno, ko sem šel skozi, bolj spominjal na neko elektriko.
Sicer 2 uri itak ne bi noben zdržal, če ne veš, pač ne veš. Zdaj ali nehaš igrat, ali pa pogledaš WT.
Ima pa igra kar nekaj zatikplacov, razvijalci so bili kar pogumni da so naredili tako igro.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

dronyx ::

Ali je bilo že pojasnjeno, čemu ima neka redneck familija v svoji kleti mrtvašnico? Bakerji kakor vem niso pogrebno podjetje tako kot Topalovići v maratoncih.

oo7 ::

Resident Evil 7 - They're mine now..

oo7 ::

Resident Evil 7 - End of Zoe & Not a Hero Trailer (DLC)

oo7 ::

Resident Evil 7 Chris Redfield Gameplay (DLC)

scipascapa ::

w00t !!!!!!!!!!

Resident Evil 7 Biohazard (PS4/Xbox One) ?15.85 Delivered @ Base


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead Space 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6010290 (1484) oo7
»

Resident Evil Village [Resident Evil 8] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
708193 (2378) dronyx
»

Resident Evil: The Final Chapter (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5512066 (4971) bambam20
»

Resident Evil 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534629 (3374) Vazelin
»

Resident Evil 6

Oddelek: Igre
172739 (2212) Gutjerez

Več podobnih tem