» »

Program za hardkodanje podnapisov

Program za hardkodanje podnapisov

dree ::

Gre se za 3D filme... Iščem popolnoma enostaven program z katerim lahko zapečeš podnapise v mkv, takega v katerem samo izbereš film in podnapise in klikneš, da naj zapeče podnapise v film in to je to, brez kompliciranja, popolnoma na izi! :D

Hvala in LP!

-valvoline- ::

Če to misliš hardcodane podnapise direkt na video je kar zahteven postopek,rabiš močno mašino traja orenk predolgo,če se o HD vsebini pogovarjamo raje pozabi in si ne zgubljaj časa,ne splača se. Zakaj bi hardcodal,če vsak predvajalnik lepo prebere naprimer .srt format podnapisov?

Zgodovina sprememb…

dree ::

-valvoline- je izjavil:

Če to misliš hardcodane podnapise direkt na video je kar zahteven postopek,rabiš močno mašino traja orenk predolgo,če se o HD vsebini pogovarjamo raje pozabi in si ne zgubljaj časa,ne splača se. Zakaj bi hardcodal,če vsak predvajalnik lepo prebere naprimer .srt format podnapisov?


Zato, ker mi na tvju ne kaže podnapisov .srt... :8)

-valvoline- ::

dree je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Če to misliš hardcodane podnapise direkt na video je kar zahteven postopek,rabiš močno mašino traja orenk predolgo,če se o HD vsebini pogovarjamo raje pozabi in si ne zgubljaj časa,ne splača se. Zakaj bi hardcodal,če vsak predvajalnik lepo prebere naprimer .srt format podnapisov?


Zato, ker mi na tvju ne kaže podnapisov .srt... :8)

Skoraj nemogoče da ne. Je pa ponavadi en keč k morš naredit da predvajalnik ali tv prebere podnapise,morš jih preimenovat tko k film.
Naprimer
film je gladiator.mkv podnapis mora bit gladiator.srt. Tole mora delovat. Poskusi tko.

dree ::

-valvoline- je izjavil:

dree je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Če to misliš hardcodane podnapise direkt na video je kar zahteven postopek,rabiš močno mašino traja orenk predolgo,če se o HD vsebini pogovarjamo raje pozabi in si ne zgubljaj časa,ne splača se. Zakaj bi hardcodal,če vsak predvajalnik lepo prebere naprimer .srt format podnapisov?


Zato, ker mi na tvju ne kaže podnapisov .srt... :8)

Skoraj nemogoče da ne. Je pa ponavadi en keč k morš naredit da predvajalnik ali tv prebere podnapise,morš jih preimenovat tko k film.
Naprimer
film je gladiator.mkv podnapis mora bit gladiator.srt. Tole mora delovat. Poskusi tko.


Sem naredil kot si rekel in res mi kaže podnapise. Vendar ni šumnikov in ko imam očala gor in berem je dosti slabše kot brez očal. Ko nimam očal gor je slika slaba vendar so podnapisi ok in ko imam očala gor je slika ok in so podnapisi slabi. :D

Nevem kaj naj naredim...

SLO_Matej ::

Takole naredi: http://www.zmaga.com/ucenje.php?id=1514 (samo pri 8. koraku pač kar izberi format v katerem je film že trenutno, ali pa takega, ki ga TV podpira in ne spreminjaj resolucije)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako najbolj elegantno predvajati v filme s podnapisi na TVju?

Oddelek: Zvok in slika
125309 (4885) smacker
»

podnapisi pri filmih in serijah

Oddelek: Pomoč in nasveti
254675 (4313) WallSreet
»

3D SBS podnapisi - kako jih vstavit v MKV

Oddelek: Pomoč in nasveti
2511486 (5939) kitl76
»

TV - prehitri podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
231608 (1270) skidoo600
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22076987 (19123) CaqKa

Več podobnih tem