» »

Softwersko DEKODIRANJE z SkyStar 2

Softwersko DEKODIRANJE z SkyStar 2

««
14 / 18
»»

Silikon ::

Hispa je spet fraj za SS2 kartice z novim MDYankse-1-09.0-TT
dobite ga lahko tukaj!
novi yankse 1.09
odzipajte in skopirajte vsebino arhiva v progdvb mapo (pozor v arhivu sta dva dll!
Če imate win98 zbrišite Yankse.dll, če pa imate winxp ali druge win pa zbrišite YankseW98.dll), ker ta plugin lahko dela samo z enim dll!

Priporočeno je da imate tudi novi Fenir ali Snitch in aktualen Softcam.key za ostale kanale!

-> Ingoo, prosim da objaviš sliko kako imaš nastavljen Progdvb, v meniju settings LNB nastavitve, ker sem danes nabavil nov motor HH100 (prejšnejga sem takoj prodal kolegu), pa kater plugin uporabljaš za obračanje motorja??


Vsem želim vesele praznike (pa ne biti preveč pred TV sedaj ko spet nekaj zadev dela 8-O ) !

link_up ::

@caqka

cam je nortbridge receiverja, kartica pa procesor :)

borisvesolec ::

jeggy
AC3 filter imam instaliran.
Vprasanje ali ga moram imeti instaliranega v poddirektoriju Prog DVB ali je vseeno kje je instaliran.

WatchTVPRO pa dela na SS" kartici samo par stvari je treba preuredit, baje tako pise na
www.multidec.host.sk

Bomo videli, najlepsa hvala pa za te filtre jeggy

:P

jeggy ::

@borisvesolec: NP. Če ti uspe zagnati WatchTVPro s SS2, mi javi.

AC3 filter ni treba, da je instaliran v ProgDVB mapi, važno jo le, da pri nastavitvah izbereš za zvok "ELECARD+VALEX AC3". Valex AC3 filter pa dobiš tudi na strani: http://www.progdvb.com/

Ingoo ::

@silikon

v settings diceqc je pvi jeziček na NONE pod DVB Card pa daš tisti satelit, ki misliš da si ga naciljal ali poiskal!!! ... to je pomembno, da boš ga potem lahko raziskal Chanell search...

kar nekaj je zajebancije s tem iskanjem, ker moraš vse sam računat kejti kotor moreš obrnit za 19,2 - tvoja geog. širina = 3,5!!! (pri meni je 3,4) motor zavrtiš na 3,5 poiščeš astro pol pa računaš!!!! NPR. če je astra 3,4 stopinj VZHODNO(19,2) pol je HB na 13 - tvoja geog. širina = 2,8 stopinj v drugo stran ZAHODNO!!! in tako dalje....

19,2 - geogr širina 15,8 = 3,4!!!!!!

torej če so sateliti levo od astre jim odšteješ 15,8 od njihovih pravih stopinj... če pa so desno pa jim prišteješ 15,8 stopinj!

je pa še ena finta!!! ti motorju ne moreš rečt naj gre NPR.zahodno za 12,6 stopinj

zato mu reči ko boš mel na astri naj gre na HB... to je 19,2 na 13 stopinj... štopaj čas in naredi račun 6 stopinj v xxx sekund, 1 stopinja ........ xxx sekund

Če se motor obrača 0,5 sekunde za eno stopinjo bo 12,6 stopinj obrnil v 25,2 sekundah
to pa lahko narediš OBRNEŠ MOTOR ZA 25 sekund in še malo po korakih levo desno ... v diseqc izbereš satelit in ga searchaš....:) pool daš na en kanal, in spet malo levo desno z motorjem (po korakih)!!! da dobiš najboljši signal in shraniš pozicijo!!!!

Pa vesel božič vsem!!!

LP!

ps. motor mam na 1w super je gor je animal planet, national geographic, discoveri vse v angleščini!!! zaj pa da vidim kaj se dogaja na hispi:)


ZNAJDI SE!!!!;-))

pujsek_ ::

Halo...
ingoo;

no pa sma zrihtala nekaj kar na pamet, jaz sem na 15.3E torej imam astro na 4E...
Imam pa en problem nisem naso diseqc 1.2 "1.4" imam 1.5 pa iam en problem! No nisva se kaj prevec nastavljala zadeve, tako da ne vem kako sploh laufa parabola!!
Problem pa ta Motor mi njade kr dost satelitov in vsi so na vzhodu " astra 1,2,3 pa neka arabcov pa tisti eutel sat W2, na zahudu pa mi najde samo hotbird to je po moje 2.2 W!!
Kaj bi to blo narobe da se motor nece najbolj vrtet na zahod :)
;((
Eporablja tiste mdule k si napisal za odlklepanje!

Ingoo ::

Še boljše če si našel 1.5!!! na zahod ti ne gre... ker pač ne gre!!!! nič ni narobe tako je! nimam pojma zakaj je tak ampak je ker sem to nekje bral... tako da se boš moral zajebavat po korakih ali pa s sekundami... to pa gre!!!! no saj bo malo še išči... priporočam pa 1W gor je malo pa tisto OK!

fantje kako pa je kaj s feedi? je kdo majster da mi pove kako in kje jih naj najdem... baje so to javljanja, ki pa sama po sebi niso kanali.... rad bi jih našel nekaj v zvezi z živalmi itd... animal planet!!!


LP!

Ingoo ::

http://www.montsat.cg.yu/

tukaj dobiš 1.4!!

kje pa si ti najšel 1.5?

Sandi79 ::

Uf ta topic je pa res popularen .. škoda samo da bo kanalov kmalo zmanjkal..

NO ja Happy new year 8-)

link_up ::

@ingoo
za feede poglej na www.kingofsat.net

pa CS na 1W res ni majhen :) kake 3/4 hispe :)

@Sandi79

hehe...ne se prehitro veselit...kanali vedno rastejo, za vsakim dropom je se vecji rise :)

trenutne dvojke niso dalec...je pa res, da stara tehnologija odpade...ss2 kartice in nextgeneration receiverji so prihodnost za piratstvo.

ps...aja pa hispa je spet gledljiva preko fun kartic :)

CaqKa ::

a ima kdo kakšne link kjer bi lahko dobil 6in1 fajle?

krneki ::

btw, a se že kdo slini ob sliki na euro1080? Me prav zanima kakšen program bodo imeli od 1. januarja naprej ko bo zadeva zalaufala zares (baje sprva fta 4 ure na dan).

PS. Če kdo ne ve o čem govorim naj pogleda na Astri (19.2) 12.168GHz SR27500 V (upam, da nimate švoh mlinčka:D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krneki ()

link_up ::

hehe hdtv resnicno prihaja v evropo :)

za ss2 pa je potrebna boljsa masina ja...p4 2gHz ... :)

Ingoo ::

Sandi79 kakih kanalov bo zmanjkalo na topicu al na satelitski?!?

link_up pol pa nimam vseh kanalov gor... mi pošlješ listo kanalov od 1W na robert_kocuvan@email.si

danke schön;-)

grem gledat še mal za feede, če pa kdo najde kaki kanal, kjer bi kazali velik pacifik, tahiti... pa naj pove kje to je!

LP!

ps. je kdo našel kaki feed v zvezi z sondo, ki je šla na mars? so že dobli signal?!?

hani ::

Imam procesor 1.2GB, 512 Mb rama, SS2 satelitsko kartico. Probram je ProgDVB.

Moj problem je, ker se mi slika pri nekaterih programih zatika in se posledično pojavljajo tisti digitalni kvadratki.

Kaj naj naredim?

Ingoo ::

Mogoče maš preslab signal... al pa premali krožnik... s te mračunalnikom in 512 rama bi moglo delat vse OK!

če pa ti skačejo kvadratki po ekranu... mislim tist elecard kvadrat pa si potegni dol elecard 2... s crackom!!!

LP!

link_up ::

@ingoo

spisek kanalov za 1W imas na www.sibila.si/telstar

hani ::

Antena ima 85cm premera. Signal pa je okoli 80%

pujsek_ ::

Oj folk...

Ingoo;

Diseqc 1.2 "ver. 1.5"

http://multidec.host.sk/download_b2c2.html

Prizdarija sat finderja bom mogo kupi drgac bom gratal siv!

Zdaj sem stelal vse kr na pamet nasel sem smor vse satelite kar mi motor vlece, najprej je taler dul vrglo ;(( takrat je blo nih 10 omadov! Zdaj sma pa s kolegom super pritrdila zadevo ma pi je vse kr povrsti delalo od hispe do vseh arabsatov...
Sam se je mal programcku sfuzlalo na polovici pa mi je skozi preklaplal na LNB napetost 18V in nisem mogo mogo srchat transporterjev od Hotbrda!!:'(

Hehe sam taler ko mam 1m parabolo Gibertinija mi pa ni nic zal za po 20cukov! Zadevo ko nastavis super na en satelit mi lovi 99% signal kar v razmaku 6-10° :D

Kje naj kupim v mb! Sat finder???
A ve kdo?

Aja
Ingoo; zakaj mi na siriusu ne potegne Tikila paketa!

Edino ta transporter nima signala drugac pa ga majo okoli drugi vsi transporterji!!!
kaj je ze 11804 H 27500 ta transporter pa nima signala ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pujsek_ ()

link_up ::

@pujsek

dej se no prosim naslednjic potrudi in pisi malo bolj razumljivo, ne narecno! Tukaj se babelfish ne pomaga :(

DJG ::

Prosim, če mi lahko kdo odgovori kako v ProgDVB vnesem nov program? -Poskušal sem namreč vnesti Euro 1080 Promo. Na telstarovi strani sem našel naslednje podatke:
12.168GHZ
Vertikalno
SR 27500 3/4
Nimam pa podatkov o: SID, TID, NIT, PID Table. Če vpišem samo podane podatke in dam update mi nič ne najde, če pa dam apply pa se mi program obesi.

Kaj delam narobe?

lp,
DJG

Silikon ::

@Ingoo
heh, sem delal po tvojih navodilih, sam mam problem, ko hočem recimo najden satelit shranit na pozicijo n, ki jo določim, potrdim, potem pa ko grem malo menjavat kanale, mi noče antene zavrtet k željenemu satelitu, razen če grem spet v plugin in mu rečem naj obrne anteno v to ali ono smer za tolko in tolko s.

Ingoo ::

@pujsek

tekila je na hispi ne na siriusu... če je se opravičujem

sat finder sem kupil v intelsatu za 5 jurjov tak da pokliči če majo... drugje ga nisem dobil pa sem fejst iskal okol... v kataloški prodaji je bil okol 8000 SIT conrad al kaj je to!

@DJG
maš te podatke:
12.168GHZ
Vertikalno
SR 27500 3/4

pejt na channel list - scan transporder pa vpiši to not!

SR symbol rate...

ps. nisem še poiskušal kaj takega ker tud mene zanima če dela pa probaj!



@silikon

ja pa pejt vedno v pugin.. jaz delam tako.. misliš direkt v progDVBju ti napiše nekaj da ni na tem satelitu pa naj ga obrne ITD... jaz greem vedn ov plugin... ga tam obrnem pa pol grem v prog DVB gledat... med tem ko pa motor obrača pa si dam tist kar nazadnje gledam mal nazaj da mi ni dolgčas

LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ingoo ()

ljubo19 ::

Men neki ni jasn .... SS2 karta podpira diseqc verzijo 1.0, skoraj vsi motorji pa verzijo 1.2 . Ali sploh lahko uprabljam funkcionalnost verzije 1.2 na karti ki podpira samo 1.0. Mogoce obstaja softverska resitev da SS2 dela z diseqc 1.2 ?

Hvala !

DJG ::

@Ingoo: Imaš prav, te podatke vpišeš v scan transporter in potem ti najde vse programe na tej frekvenci.
Novo vprašanje: Zakaj se mi slika pri euro 1080 močno zatika? Ali je resolucija prevelika ali je potreben kakšen drug kodek? Moj proc je Celeron 2.4@2.95GHz.

pujsek_ ::

Ingoo;

forum je v izdelan, zdaj je treba napisat se clanke, mama z onim kolegom enga frika ko se nima kam dat, pa je v enem dnevu skup zmetal zadevo... kaj bos napisal in neke slike si reke da mas!! daj se mormo zdaj zmenit, kaj in kako...

sat finderja sem vceraj v lenartu dobil

a se ni konec problemov :D , zdaj so se mi pa zacele dogajati cudne reci, :) na skor vse satelite imam v 10°-skem obmocju 99% signala :) samo mi na astri in hotbrdu najde samo po 5paketov programov :)
morm zrihtat :)
ajt

babylon9 ::

Forum ni težko narest, problem, je le prostor na enmu
dedicated serverju. Pujsek, kam ga pa misles postavt.

Pa se tole, kdorkoli ima windows Xp, windows 2000
naj razmislja o uporabi se windows98se za skystar,
ker z njimi manj obremenjujes procesor.

Inštalacija win98se po winXp je mal zajebancije,
sam se da nastimat. Fora je v tem, da moras met
dostop do recovery console.

Silikon ::

Glede foruma, super zadeva! Lahko prispevam svoje izkušnje, pa tudi kako kvalitetno sliko z digitalcem lahko naredim!

(moja oprema:
"Na voljo vse rač komponente ki so na tržišču
AMD in INTEL boardi in CPU, etc")

SS2 v 1.68
talar 80 in 95 cm, preklopniki
stab hh100 motor
Ter seveda moje izkušnje z to zadevo zadnje 3 mesece!

@ingoo
no sem mislil da je pi tebi kaj drugače, jaz če recimo shranim pozicijo satelita in kasneje ukažem da naj gre k temu satelitu, se zadeva ne vrti, dokler "ročno" ne vpišem za kolko s naj gre v levo ali desno!

Lp
@pujsek, se lahko zmeniva da mi posodiš sat finder? Lahko pridem v Slo Bistrico!
javi mi gsm na silikon@email.si oz. če mi sploh lahko posodiš :\

e-spy ::

glede hd-tvja se najde informacije http://www.satmania.com/eng/satchannels...
stran je full dobra vredna ogleda..

Pa se nekaj kateri motor dela z ss2 (ver 2.3p) kartico in kateri ne.

Kje v sloveniji se da tak motor kupit (kaksne so prednosti,slabosti h100 in h120,
kje de da kupit sat finder,
kje se kupi Kroznik 100 cm Gibertini?
kje se kupi kak spodoben lnb?
kateri descq switchi delajo z ss2 in z katerim softwerom

Ali ce imas motor rabis tudi descq switch?
Ali se splaca imet motor in 2 glavi na paraboli?

Skratka hocem svojo 40 cm ateno zamenjat z necem spodobnim, in da preverjeno dela..

a obstaja spisek Katere zakodirane programe se da gledat?

bil bi zelo hvalezen ce bi mi kdo to razlozil
Hvala
-- by e-spy

Silikon ::

uf e-spy. odgovor na skoraj vsa tvoja vrašanja je na straneh 10 do 14 tega threada!
Poglej malo nazaj, pa boš dobil vse informacije!

:D :D

pujsek_ ::

haloo...

no forum smo zrihtali in nalozli
kot sem reko silikon ingoo... vidva imata neki material pa slike za clanke!!! in vsi ki imate kakrsne koli ideje smo zdaj trije administratorji ki nas lahko najdete recimo na messengerji in poveste ideje nas dodajte pod stik;

" nero_tito@hotmail.com " Hudi_Mouz moj stik
" airblade@email.si " Gusta, on je sefe!
" znales@volja.net " Alko, on pa je sef oblikovanja strani njemu boste dali material in clanke

aham ti mojster, kartica -hh100 motor pa gibertini 105cm to je super zadeva sam imam pune problemov,
sateliti se kar krizajo ker je premocan signal in nastavis iskanje astre1, pa ti najde kar astro2....;((

ajt dost poglej hompage - forum pa pa se cujemo na messengerju....


http://wsat.makina.org/

pujsek_ ::

e-spay
kaj se tice programoj prevec jih je tako da bos tesko dobil kak seznam

kako pa bos imel dve glavi ce mas motor??? ce mas motor pol mas eno glavo,ce mas pa vec lnbjev pa mas en taler brez motorja!

silikon

bom ti posodo ja, sam zdaj se se jaz malo spilam, ampak za kak dan dva lahko dobis...:\

ingoo,silikon;

ne dva tri administratorje se bomo meli k se ze nekak malo spoznajo na te zadeve...da narredimo osnovo, potem bo tako lahko vsak k bo prijavljen objavljal novosti in zanimivosti---

Pa se en problemcek, vidim da imam cisto drugacne probleme od vseh ostalih :D Za material tako veste kaj imam hh100, gigertini Al 105,ss2 1.61 pa sat finder :D

No zdaj pa tako,ze zadnjic sem jamral da mi motor z modolom ver 1.4 in 1.5 na stopinski strani ko je v programo noče vrtet zahoda!!!;(( zdaj to nekak resujem z nastavitvami casa "sekund" sam ni najbolj blestece ;(( drugi problem parabola 105cm je res enkratna signal skozi okoli 95..99%, samo hudo-hudo tezavna za ss2 karto! sateliti so si tako blizu, da ko dam iskanje max signala v onem diseq hh100 programcku mi ker 99% signal izpisuje kar skozi v obmocju 10°!!!;(( saj to je potem ze prelet 5-..10 satelitov :(

zadeva mi je tako butasta, imam v progdvb in diseq nastavljeno astro1, programe pa mi pol isce od jooo....
Naprimer sem nastavil na intelsata programe sheram, dam na sirius se je motor obrnil le v simulasiji in mi je potem od intelsata programe, ki so bili na enakih frekvencah k jih imajo transponterji siriusa najdlo tiste programe... ss2 pa se ni nic cudniga to zdelo da je motor se vedno na kaj vem 25°vzhoda namesto 5°!!:O

A obstaja kaksen modul za ProgDVB, ki mi bo blokiral druge satelite in iskal samo tistiga dolocenega! Naprimer sem nastavil na astra1 in sem sel z sat finderjem na streho pa mi je pune piskalo non-stop :) Nakar ko je signal 100% dam sheranje astre1 programov mi potegne neke cudne programe...
Sele potem ko si od kolega prinesem resiver sem videl da je bla to astra2+eutelsat >:D fusk ne!! Resiver je tut brez problemov sukal motor vzhot zahot in sem nastavil pravilno astro1 :))

Nakar dam nazaj ss2, je zopet cisto sfuzlana zadeva!

No ajt sem zabluzo, aja a ima ker idejo zakaj ne morem hh100 sukat z stopinjami na zahot, aja INGOO; kolk stopinj na motorju je en stap "korak" naprimer sekunda 13V je 1,4° sekunda na 18V je 2.1°???? kolk pa je korak?

No lep pozdrav oglejte in vpisite se na forum in prispevajte kaksno idejo, da v ponedeljek zadeva zalaufa v polnem teku!!!;) :\

http://wsat.makina.org/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pujsek_ ()

Ingoo ::

Pujsek ni mi jasno kak maš ti v razmaku 10st lahk signal na 99%... mogoče misliš v razmaku 10 korakov... nimam pojma koliko ma en korak stopinj... mislim da o,3 tu nekje!...

@silikon meni shrani pozicijo satelita in sicer na STORE... potem pa grem GO to satelit 1 pa mi gre na HB!... ne rabim vedno vpisovat stopinj!!! poglej na to stran www.montsat.cg.yu in si snami diseqc 1.4

e-spy... svojo anteno lahko zamenjaš s bilo čem nad 80 cm in da je aluminij pa ti bo zagotovo delalo... sam mam parabolo 80 c m pa super dela pa še 5 jurjov pride!
kje se kupi sat finder sem ti anpisal mal višje...
gledat se da skoraj vse zakodirane programe... mogoče na nekaterih satelitih ne grejo pa probaš na drugih... tako da ti priporočam da čimprej vse nabaviš pa se mal špilaš




@pujsek kok si dal za sat finder?

kak ti skeniraš satelite? greš pred tem v diseqc in izbereš sateit na katerem misliš da si... pol pa greš pod skeniranje!!!! priporočam ti da uporabiš kak kompas da boš čimbolj natančno našel satelit ki ga iščeš!

sat finder pa daj na minimum da bo manj piskal!

glede strani pa je super in bom dal za začetek gor nekaj v zvezi z nastavitvami v prog DVBju kako se odkodira kanale.... itd slikovno in ...kak naj nardim to... naj vse skupaj pošljem na email oblikovalcu strani?!?

je pa res super stran!!!!


Pujsek... zmenla se bova da boš dal gor pasico od moje strani:-)
ajde fajn se mejte!

pa srečno zdravo in veselo novo leto!!!

Ingoo ::

Pa še nekaj pujsek!

glede na to da je tvoj frik zmetal tako fajn stran skupaj v enem dnevu bi bil vesel če bi se kdaj kje dobli pa bi mi razložil kako se dela s tem php- jom... rad bi naredil nekaj takega z mojo stranjo o soku NONI! ajde lep pozdrav.. pišem članek o nekem novem programu ki je kopristen pripomoček za posnete fajle in ločevanje audia od videa... mislim:-)
:-)

za danes to pol pa še kaj več!

pujsek_ ::

Ja vse tako delam kot morem, mal je cudna zadeva sam je res!!! 1m parabola je res divje ojacanje! Ja ti napisi in poisci slike potem bos pa zdaj za zacetek poslal vse oblikovalcu!!

najdes nas na messengerji!!!!
od oblikovalca stik je
" znales@volja.net " Alko16

vpisi ga pod stike pa mu bos kr prek poslal...

A ni nobenga programa, ki bi blokirali druge satelite! ;((

Ingoo ::

pujsek mislim da nimaš potrebe blokirat druge satelite... hmmmm JOJ kake probleme maš ti! si pa res poseben otrok za posebno šolo:-))))) HECAM SE!!!!

kaj ti nardi ko ga obrneš na astro 19,2?!? ti ne skenira vsega? al ti potegne dol vsega boga od drugih satelitov?....

čuj zaj sem napisal kaj potebujemo za uspešno gledanje sat TV s SS2... ker pa sem dodal par slik bom še jutri par stvari napisal..... od tega kako namestimo kartico do samega iskanja astre(za začetek)... pol pa še to kako v prog dvb zalaufamo da je slika... jutri to pošljem friku pa boš videl če bo OK!

ajde zdej pa ga nekam šibam pa se jutri čujemo!

niamm pojma res ne kako bi blokiral druge satelite... vprašaj na satelitskemforumu.com!!!

ps. na tvoji strani sem se že registriral!

LP!

pujsek_ ::

Ja OK, sem videl...

Saj astro sem nasel potem pa hotbrt... sam zdaj nimam najgolj casa, bom komaj cez teden oredil zadeve... niti nisem doma!

Saj bom ze porihtal, mislim pa da tako ali tako ne bom imel dolgo ss2, bom cimprej dreambox-sa kupo!

Zdaj bom cel vzhod nastavil z stonskimi nastavitvami, zahod pa bom mogo z sekundami pa korakami

AJT, FOLK BOMO ZDAJ TEMO PRESTAVILI NA NAS FORUM

Registrirajte se...

LEP POZDRAV

http://wsat.makina.org

Ingoo; clanke ko bos gotov, se kr z Alko16 "adminom" zmeni, bo jih on nalozo pa porihtal! Potem bos pa tako imel administratorske pravice bos sam gor deval...Bom mu reko, ajt

Alko24 ::

Hop! Zdej sem vas pa dobu :D :D

Jst sem šefe na http://wsat.makina.org, če ma gdo kej za povedat, kake članke, novice, informacije itd... samo nej senda!
Dobite me na:

E-Mail: alko@makina.org
ICQ: 320-231-011
MSN Mess: znales@volja.net

Hitro se vsi vpišete, nekateri dobite status moderatorja itd....
vglavnem vsi vabljeni. Forum pa ni namenjen samo dig. satelitski, apkat tut wlan&stuff, pa še kaj bom dodal :D

Vi samo pridite, se vpišite pa pišite! 8-)
The Matrix has you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alko24 ()

Freelancer ::

Astrin HDTV kanal ma pa hudo ostro sliko... ze kar malo prevec ostro :)

madviper ::

Spet odpiram to temo, ker imam težavo. Mogoče je že zgoraj opisana, ampak, bolj kot iščem manj najdem. Zato sem se obrnil na vas, ki imate te izkušnje.

Po tem, ko sem na internetu (med drugim tudi na st straneh) prebral vse koristne informacije o SS2 ter kako gledati tv preko računalnika, sem se tudi jaz odločil in nabavil vse to. Sicer nimam motorja (pride kasneje), ampak vse drugo (SS2 kartico, 90cm koržnik, 0,6dB LNB).

Torej kaj je težava. Ni signala. Karica deluje, vendar ne more komunicirati z LNB-jem. Če pa lahko, ne vem, ker ni signala. Sumim sicer kabel, ampak ne vem. Kaj naj preverim, kaj naj naredim. Pomagajte! Tudi jaz bi rad gledal sat tv.

LP madviper
I'd like to do something crazy!

pujsek_ ::

Vecinoma odelezencev tega pogovora ima ze kak mesec svoj portal, oglasi se za hitrejse info;

www.wlan-sat.com

link_up ::

cist tko... glupo vprasanje...ampak a si zihr, da mas nastelan satelit?

celica ::

Ojla ..

Kako pa bi ti rad komuniciral z LNB-jem ?? 8-) Ce imas pravilno nastiman kroznik, ti ni potrebno naredit skoraj nic vec, pa bi moral tudi s originalnim softwar programom dobit slikico.
negre..! gre ..? joj GORI ..!

Tomy_MMX ::

Hmm.. toti HDTV je res oster:)

Drugače pa bi mene zaj malo zanimalo kateri programi so trenutno aktualni na ASTRI 19,2E , predvsem mislim glede filmov in risank:)

Drugača pa me tudi zanima na katerem satelitu je drugače največ zanimivih kanalov?

CaqKa ::

lokalnega moderatorja bi prosil če bi v prvi post vpisal ločeno besede DVB sky in star, da bo slotechovo psevdo iskanje lažje našlo temo?

krneki ::

Malo pozno ampak, ker še ni nič omenjeno je treba pač omeniti, da je SKY Italia možno gledati na SS2, WinTV Noca ipd. karticah z novim yankse 1.2 in treba je imeti seca2_tit.bin v istem direktoriju kot yanske. Hud paket :D

celica ::

>Hud paket :D

Aha ...sploh v nocnih urah ..a ne ...!?;)
negre..! gre ..? joj GORI ..!

krneki ::

Mah nevem. Nič kaj dosti drugače od multivisiona ob isti uri. Bolj so mi zanimivi discovery programi.

Tomy_MMX ::

Hmm.. na akterem satelitu je SKY italia?

krneki ::

Hotbird.
««
14 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVB-S2

Oddelek: Kaj kupiti
193026 (1580) mumbo
»

Total TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113593 (11691) fulgur
»

satelitski programi in sprejemniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7215466 (13798) BlackHole
»

Kako s SkyStar 2 odkodirat programe (npr. premiere)???

Oddelek: Strojna oprema
61575 (1411) Freelancer
»

kartica za Digitalno satelitsko

Oddelek: Kaj kupiti
224550 (3926) ts

Več podobnih tem