» »

NHL FINALE - debata 2 poizkus

NHL FINALE - debata 2 poizkus

1
2
3

detroit ::

Vikking je izjavil:



Zanima me kakšna vraža oz. od kod izvira to, da si igralci skozi playoff pustijo brado.

Glupa vraža ampak vedno enemu pomaga:D
Skero

oo7 ::

Kdaj je pa 4.tekma na sporedu?:)

medenko ::

ob 02:00 četrtek.

Nissan GTR ::

http://www.cbc.ca/sports/hockeynightinc...

Gretzky v intevjuju po včerajšnji tekmi večkrat pohvali Kopitarja.

Vikking ::

Evo najdu, zakaj si puščajo brado, ter od kod izvira vse skupaj: Playoff beard @ Wikipedia

medenko ::

Nissan: meni ne predvaja?

kmetek ::

poglejte to čast v državi, ki ima folka manj kot LA

Gretzky: Kopitar je najboljši napadalec na ledu

CleanPower ::

Evo najdu, zakaj si puščajo brado, ter od kod izvira vse skupaj: Playoff beard @ Wikipedia

Pazi to: In 2011, an automobile enthusiast from Slovenia decided he won't shave until he passes the driving test.

GeForce ::

CleanPower je izjavil:

Evo najdu, zakaj si puščajo brado, ter od kod izvira vse skupaj: Playoff beard @ Wikipedia

Pazi to: In 2011, an automobile enthusiast from Slovenia decided he won't shave until he passes the driving test.

Hahaha, in to je resno tam napisano. Ne morem vrjamt. Ga gdo pozna?8-)

martincek1 ::

Amm... Kralj Matjaž?

medenko ::

Jaz pa kolega greva jutri ob 3 proti Hrušici, gre še kdo iz Kranja? :D



http://www.youtube.com/embed/yG1U4fGCALs

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

oo7 ::

Danes zutraj ob 2 je hokej a ne?:D
Upam,da je danes zadnjič,da mi nebo treba biti več tako pozno pokonci pa še Kralji bi bili prvaki in je muha cela koza pa sita:))

[Michael] ::

Drži, jaz se že psihično prpravlam, da grem zgodaj spat in se zbudim ob 2:00 :)
Jutri bo noro, ko zmagajo 4. :D

CleanPower ::

ne it spat, ker sred noči se ti ne bo dalo vstat

[Michael] ::

Ni panike, sem že nazaj. Dobro jutro in DEJMO KINGSI!!!! :))

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

Folk itak ni vec normalen, 80% jih nikol ni hokeje gledal (se icinga ne poznajo kaj sele kaj drugega), zdj pa vsi neki najvecji navijaci/patrioti, kot da bodo kaj imeli od tega. Ce si ljubitelj te igre razumem, za ostale se pa samo cudim ... Neki skos omenjajo ponos, ker so slovenci in ker nas igra v finalu NHL ... so what ? Ce si klosar bos to se vedno bil pa ce je Kopi v finalu al pa greje klopco v 2. ebel ligi. Fenomen je pa itak fuzbal, tam pa eni pisejo kot da so sami del ekipe in zgleda da jim je edini "uspeh" kar "njegova" ekipa doseze !?!

Mu privoscim naslov, ampak tud ce spusijo mi je ravno, ker placani so 1000x prevec, pa se naj sami sekirajo zakaj in kako


edit: aja skoraj pozabil ... zdaj ocitno najbolj pali moto: kruha in iger

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

[Michael] ::

Tko pač je, Kopi je naredu celo euforijo ja. Jaz sem ljubitelj vseh športov, spremljati vsega pa seveda ne morem, tako spremljam vse večje prireditve in par individualnih, ki me zanimajo.
Ti pa zdele ob tej uri tle neki moraliziraš in pametuješ neki kar so že stari Grki poštudiral, da ne boš tople vode odkril.
Pust ljudem vsaj te malenkosti, če je že vse ostalo v p.m.

oo7 ::

[Michael] je izjavil:

Tko pač je, Kopi je naredu celo euforijo ja. Jaz sem ljubitelj vseh športov, spremljati vsega pa seveda ne morem, tako spremljam vse večje prireditve in par individualnih, ki me zanimajo.
Ti pa zdele ob tej uri tle neki moraliziraš in pametuješ neki kar so že stari Grki poštudiral, da ne boš tople vode odkril.
Pust ljudem vsaj te malenkosti, če je že vse ostalo v p.m.


Pravi si povedal;)

Škoda,da jim ni ratalo:8).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vorantz ::

Well this sucked...končno se odločim da pogledam tekmo in grejo zgubit :|

RockyS ::

oemdzi je izjavil:

Folk itak ni vec normalen, 80% jih nikol ni hokeje gledal (se icinga ne poznajo kaj sele kaj drugega), zdj pa vsi neki najvecji navijaci/patrioti, kot da bodo kaj imeli od tega. Ce si ljubitelj te igre razumem, za ostale se pa samo cudim ... Neki skos omenjajo ponos, ker so slovenci in ker nas igra v finalu NHL ... so what ? Ce si klosar bos to se vedno bil pa ce je Kopi v finalu al pa greje klopco v 2. ebel ligi. Fenomen je pa itak fuzbal, tam pa eni pisejo kot da so sami del ekipe in zgleda da jim je edini "uspeh" kar "njegova" ekipa doseze !?!

Mu privoscim naslov, ampak tud ce spusijo mi je ravno, ker placani so 1000x prevec, pa se naj sami sekirajo zakaj in kako


edit: aja skoraj pozabil ... zdaj ocitno najbolj pali moto: kruha in iger


Zanimivo, da to pišeš ob 3h ponoči, kaj nimaš lajfa, da bi se s kom družil ob taki uri in ti je forum edini prijatelj?

šernk ::

mogoče mu je pa TV crknu pa ni mogu gledat :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kmetek ::

Bog ne daj bi ckrnu televizor.
No smo šli ob 3 zjutraj gor, lepo golaž + pirček. Folka res ogromno, jurja nekje. Škoda za poraz.

oemdzi ::

Zanimivo, da to pišeš ob 3h ponoči, kaj nimaš lajfa, da bi se s kom družil ob taki uri in ti je forum edini prijatelj?


To slisim od tistega, ki ponoci stiska pesti za nekoga ki sluzi milijone, on sam pa hodi za tistega jurcka ali 2 na mesec vsak dan na siht. Samo sem pozabil da je tudi slotech poln slovenskih "redneckov" .

GeForce ::

oemdzi je izjavil:

Folk itak ni vec normalen, 80% jih nikol ni hokeje gledal (se icinga ne poznajo kaj sele kaj drugega), zdj pa vsi neki najvecji navijaci/patrioti, kot da bodo kaj imeli od tega. Ce si ljubitelj te igre razumem, za ostale se pa samo cudim ... Neki skos omenjajo ponos, ker so slovenci in ker nas igra v finalu NHL ... so what ? Ce si klosar bos to se vedno bil pa ce je Kopi v finalu al pa greje klopco v 2. ebel ligi. Fenomen je pa itak fuzbal, tam pa eni pisejo kot da so sami del ekipe in zgleda da jim je edini "uspeh" kar "njegova" ekipa doseze !?!

Mu privoscim naslov, ampak tud ce spusijo mi je ravno, ker placani so 1000x prevec, pa se naj sami sekirajo zakaj in kako


edit: aja skoraj pozabil ... zdaj ocitno najbolj pali moto: kruha in iger

Realno povedano. Saj ne da bi že celo življenje spremljal hokej, ampak ko je Kopi začel igrat v NHLu sem začel spremljati NHL, zanimivo pa nisem za LA Kingse, ampak sem bil najprej za Atlanta Thrasherse, sedaj odkar pa je Kovy v New Jerseyu, pa sem za njih.

Sicer pa danes super tekma in še boljši končni rezultat. :P Še 3 tekme do pokala.

kmetek ::

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Na Hrušici odpovedali skupinski ogled tekem :|

medenko ::

kmetek ::

Mah boljši so bili, pa spet izgubijo :O

GeForce ::

kmetek je izjavil:

Mah boljši so bili, pa spet izgubijo :O

Ja saj so prvi dve tekmi dobili pa niso bili boljši :)).

PaX_MaN ::

Fak no, prou ne bom več gledal, če ga bodo tko še naprej sral.;(
Ne moreš iz win-win 3:0 falirat na 3:2, nooooooooooo.
Ker bo, glede na predstavo, 3:3 pa pol kmal še 3:4.:'(

oo7 ::

Saj bodo naslednjo zmagali;)

šernk ::

Tipično slovensko, ko so zmagovali cela evforija sedaj so pa najbolj zanič moštvo na svetu :))

seveda upam na končno zmago, pa naj bo 4:3 zaradi mene :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PaX_MaN ::

oo7 je izjavil:

Saj bodo naslednjo zmagali;)

NJD, ja.:P

šernk je izjavil:

Tipično slovensko, ko so zmagovali cela evforija sedaj so pa najbolj zanič moštvo na svetu :))

Nihče ne trdi tega.
Trdimo pa, da so trenutno slabši od NJD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Nissan GTR ::

Čestitke Kopiju in vsem članom LA Kings za Stanleyjev pokal!

D3m ::

HUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
|HP EliteBook|R5 6650U|

kmetek ::







HVALA LAK HVALA KOPI.

kmetek ::


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

medenko ::

Toliko lepše, ker ne poročajo o nobenih izgredih, pohvalno LA. Zdaj pa kanto čimprej v SLO :D

oldguy ::

Nihče ne trdi tega.
Trdimo pa, da so trenutno slabši od NJD.


Trenutno so pa spet boljši, al kako? >:D

Drugače pa nisem dvomil da jih bodo prej ali slej otresli. So se vseskozi kazali kot boljši nasprotnik. Bravo!

kmetek ::

Anze Kopitar

kopi in njegova familija :D



od 6:35 dalje

 FLY KOPI FLY

FLY KOPI FLY



 ZGODOVINSKA SLIKA AK11

ZGODOVINSKA SLIKA AK11

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Yugos ::

a bodo imeli parado kot v nba skozi mesto?

medenko ::

PaX_MaN ::

oldguy je izjavil:

Nihče ne trdi tega.
Trdimo pa, da so trenutno slabši od NJD.

Trenutno so pa spet boljši, al kako? >:D

^THIS^
\o/
Čestitke!

oo7 ::

Bravo Kopistar8-)

CleanPower ::

kva je fotr car, anže pa še večji:D

Icematxyz ::

Kapo dol.

medenko ::

Res je enkratno danes poslušati celi dan novice, preprosto EPIC PRICELESS...Jaz sem ful vesel :)

Komaj čakam, da vidim KANTO v živo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

medenko ::

kmetek ::

!

kmetek ::

kmetek ::

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196758 (94067) Samael
»

Anže Kopitar..nova zvezda nhl-a

Oddelek: Loža
302644 (1302) iNooby
»

HOKEJ !!!

Oddelek: Loža
161744 (1542) sthep

Več podobnih tem