» »

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Temo vidijo: vsi
««
26 / 29
»»

Dpool ::

Jaz sem igro kupil s 1.3 patchom. Pred tem nisem nic spremljal buge ipd, ampak sem samo cakal na vecji patch, kjer bodo pofixali vecino zadev. In ravno 1.3 je tak patch.

Jaz sem igro preigral dokonca brez kaksnega buga. Sedaj farmam se achivemente. Nimam spet zelo veliko ur v igri, 30h sem zaenkrat zapravil v njej.

Meni osebno je igra res super. Igram jo na PC, tako da je Night City malo bolj 'ziv' kot na konzolah (imam tudi za PS5 verzijo, cakam ko bo ta uspela presect graficne sposobnosti kot moj PC). Rad se tudi vrnem v game, ceprav sem ga ze 1x preigral. Si pa FUL zelim da omogocijo tudi Online / Multiplayer mode. Takrat bodo pomoje zares zmagali. Pa seveda dobrodoslo bo delati tudi na resnih DLCjih, da bo vec contenta. Main Story se mi zdi malo prekratek (20h igranja).

BorutO ::

In ... je potem že kaj bolj podoben GTA 5? Ko sem gledal nazadnje en video gta vs punk, je gta bil svetlobna leta naprej pri razvoju igre od punka ...

BigWhale ::

Po mojem bi bilo bolje, da nehas gledat videe, ki razlagajo taksne debilizme, in mogoce probas igro?

Furbo ::

Zdaj ko sem si ogledal te videe, vidim, da je igra še povsem nedokončana in polna neizpolnjenih obljub.
Bom kar počakal, da bo zastonj ali za drobiž.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Igra je bila čisto igrabilna in imela solidno main zgodbo že takoj po releasu po prvem day 1 patchu.

BigWhale ::

Ja, jaz sem jo zacel igrat takoj po izidu. Zataknil se mi je en quest, pa ene parkrat je prislo do clippinga. Nekih blazno hudih bugov pa ni blo za opazit. UX je trpel pri nekaterih stvareh. Zgodba je pa solidna in sem se kar zabaval ob igranju.

oo7 ::

So tole igro že dobro zakrpali ? Nazadnje sem jo igral decembra lansko leto ampak sem imel takrat tudi prešvoh računalnik. Zdaj pa razmišljam, da bi jo preigral ali je bolj počakat še nekaj časa zaradi hroščev ?

BigWhale ::

Na PC je bila igra prakticno ob izidu ze tolk igralna, da nekih res katastrofalnih stvari ni bilo, ki bi preprecevale igranje. Crashala mi niti enkrat ni, recimo. :)

xxxul ::

jst sm jo obrnu k je prsu ven 1.30 patch, in nisem mel nobenga problema (mrbit kak mali bug, ampak se niti ne spomnim). je pa klasicen witcher sistem ko mors delat queste ko si na primernem levelu, ce ga delas kasnej dobis minimalen XP - ni kul za folk k vsak kamen obrne.

Ne pricakovat GTA pa je igra zelo dobra - pričakujte witcherja v prihodnosti >:D

PARTyZAN ::

Kot je BW napisal, na PCju že od samega začetka ni bilo večjih issuejev. Večino težav se je izpostavljalo na konzolnih portih.

Furbo ::

A ste vi kdaj prebrali spisek bugov ob vsakem popravku? :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PARTyZAN ::

Ja?

BigWhale ::

Seveda. Za 90% stvari je blo "oh tega sploh opazil nisem", za 5% je blo "eh to me ni blazno motil" za ostalih pet sem bil pa vesel.

Men je sel bolj na zivce crappy UX kot pa neki in-game bugi.

Kayzon ::

Ljudje ocitno ne zastopijo da se gre za zavajanje kupcev,pustimo na strani zdej hrosce in podobne reci. Cel fiasco se je zgodil ker final build ihre ni mel polovico reci ki so jih obljubili. Sam ni se za cuditi zakaj je temu tako,vsi pomembni razvijalci pri prejsnjih igrah so sli veb iz firme po izifu witcherja 3.

PARTyZAN ::

Najglasnejši ste itak hobi jamrači, ki špila sploh sprobal niste.

Mogoče ti bo pa to v šolo, da naslednjič ne boš sledil hypu pred izidom?

Kayzon ::

Temu recemo imeti standard dragi kolega,ker so zavajali kupce s svojimi lazmi in izdali nedokoncano igro. Taki kot si ti,pa podpirate to neumnost dalje,zato pa so igre tam kjer zadnjih 15 let.

Lonsarg ::

Firma je bila konkretno kaznovana z slabim marketingom za napake, ki so jih naredili glede izdaje te igre.

Tak da ideja, da bi jih jaz iz principa še malo dodatno kaznoval (z neigranjem), mi je naravnost smešna. S tem bi najbolj kaznoval sebe, ker špili takega kova v tem žanru so ultra redki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

mtosev ::

29.99 eur na gogu trenutno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

yayo ::

v začetku naslednjega leta pride next gen grafični update. Kdor še ni igral in ima novo grafo lahko počaka. :P

PARTyZAN ::

"Next-gen" update je mišljen kot native izdaja za PS5 in Xbox X/S.
Kdor še ni igral in ima novo "grafo" za PC lahko kr ta moment začne špilat.

yayo ::

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ok :))

A. Smith ::

Na tej zadevi sem v zadnjih tednih nabil 150 ur igranja :O Načeloma ne igram več veliko iger, no tukaj sem naredil izjemo. Preigral sem vse gige in sidejobe ter dosegel level 50. Vse možne konce in razplete, vključno z "(Don't fear) The Reaper". Na Hard težavnosti.

Verzija 1.31 je že zelo dobra, ampak še vedno so bugi. Pri nekaterih gigih se avto, ki ga moraš odpeljati, spawna pod zemljo. Zaradi bugov nisem mogel dokončati kakšnih treh gig-ov.

Je pa igra vseeno vizualna poslastica, ki ima poleg dobre zgodbe in vizualnega razkošja še huuudo glasbeno spremljavo. Se mi je zdela vredna 40EUR? Bi rekel, da kar JA.

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

Izi ::

Cyberpunk 2077 je najbolj prodajana igra na Steamu.
Pa še cenovno je trenutno znižana kar za polovico.
https://store.steampowered.com/search/?...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Mato989 ::

A se to sploh splaca preigrat... Story wise sprasujem.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

darkolord ::

Kaj pa vem, meni je bila top. Zgodba ima res veliko vsebine. Še side questi so čisto full-featured with all the bells and whistles.

Sem sicer občasno pošpegal na kakšen guide/walkthru, da sem večinoma igral v "optimalnem" story line.

yayo ::

v začetku naslednjega leta izideta "next gen" patch za konzole in update 1.5 za vse platforme. Tega zadnjega bom jaz počakal, drugače sem igro prednaročil kako leto pred izidom, kot velik fan Witcherja. :))

TheUnderd0g ::

Mato989 je izjavil:

A se to sploh splaca preigrat... Story wise sprasujem.

Ja

oo7 ::

Trenutno sem pri 13 urah igranja, 3 ure so še iz lanskega leta, ko sem moral nehat igrati, ker moj PC ni bil kos igri.

CB2077 je bila ena mojih najbolj pričakovanih iger zato, ker je igro naredil CD Red projekt kateri je naredil meni osebno najboljšo igro Witcher 3.

Trenutno sem tam kjer se v igri priključi Johnny.

Men osebno je igra bolj razočaranje kot ne a jo bom probal preigrati če ne drugega vsaj glavno zgodbo čeprav se kar težko spravim igrati.

Mesto in nasplošno mapa mi je čisto nezanimiva kar je velik problem. Vožnja z avti je slaba. Grafika je dobra gameplay tudi. Zgodba ni nič posebnega.

V tem žanru mi je Deus Ex Human Revolution veliko boljša igra čeprav nima tako velikega odprtega sveta.

Lojzze ::

Zgodbe še praktično začel nisi,vse do sedaj je bil bolj kot ne prolog

katimm ::

Za 25€ novo kupit se splaca? Al naj raje pocakam na ta patch ker bi poganjal na ps5?

Reaper ::

Kje jo dobiš za ta denar? Rabljeno ali kje novo?

Wrop ::

Epic store jo ima za 20 €.

katimm ::

https://www.bigbang.si/cyberpunk-2077-i...

In pa m tehnika jo ma isto po tej ceni..

mAXTER ::

oo7 je izjavil:

Mesto in nasplošno mapa mi je čisto nezanimiva kar je velik problem. Vožnja z avti je slaba.


Sam sem lani celo prednaročil zadevo za xbox series S in moram priznati da je to bilo eno največjih razočaranj zame glede igre...totalno sterilni svet z npc-ji, ki so sami sebi namen. Vem da je zadeva v osnovi RPG ampak vseeno..imaš ogromno mesto ki je dejansko samo ena velika kulisa brez kakršnekoli možnosti interakcije. Nekaj manjka enostavno, npr. pri 7 let starejšem GTA5 je bil immersion 5x boljši.

oo7 ::

mAXTER je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mesto in nasplošno mapa mi je čisto nezanimiva kar je velik problem. Vožnja z avti je slaba.


Sam sem lani celo prednaročil zadevo za xbox series S in moram priznati da je to bilo eno največjih razočaranj zame glede igre...totalno sterilni svet z npc-ji, ki so sami sebi namen. Vem da je zadeva v osnovi RPG ampak vseeno..imaš ogromno mesto ki je dejansko samo ena velika kulisa brez kakršnekoli možnosti interakcije. Nekaj manjka enostavno, npr. pri 7 let starejšem GTA5 je bil immersion 5x boljši.



V GTA V mapi sem užival če nisem delal misije sem se vozil na okoli po mestu ali podeželju in izival NPC-je... tukaj pa ja nekaj manjka ni pravega vzdušja vsaj pri meni ne.

ahac ::

Cyberpunk 2077 -- Next-Gen Update Launch Trailer


PATCH 1.5 & NEXT-GENERATION UPDATE — LIST OF CHANGES
https://www.cyberpunk.net/en/news/41435...

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

katimm ::

Upgrade za ps5 ni zastojn! Najvecji nateg zivlenja in seveda spet neumno oglasevanje... dajo pa ti 50% popusta na igro katero si ze kupil... samo brca v rit da res nikoli vec ne kupim prej in raje cakam pol leta da uradno izdajo ne pa samo bluzijo. Game pa je itak crap za moje pojme...

scipascapa ::

sem mislil, da bo free.

springfield ::

Tu pravijo, da je zastonj. Tudi na PS store je samo ena verzija - PS4/PS5, nikjer nobene opcije kupit upgrade

Izi ::

Seveda je zastonj in to za vse platforme. Saj ni nova igra ampak samo nadgradnja na verzijo 1.5.
Je pa ta Next Gen nadgradnja velikanska, kar blizu 50 GB download in sprememb je ogromno.

Tribal ::

Ah jaz bi DLC z zgodbo, vse ostalo mi je bilo zadovoljivo ob izidu. Hočem več lvl 50 contenta!

Izi ::

Tribal je izjavil:

Ah jaz bi DLC z zgodbo, vse ostalo mi je bilo zadovoljivo ob izidu. Hočem več lvl 50 contenta!

"DLC z zgodbo" se tukaj imenuje razširitev (Expansion). Napovedani sta 2 veliki razširitvi, ki pa bosta plačljivi. Prvi expansion pride morda že letos, če bo po sreči, naslednji pa še kakšno leto kasneje.
DLCji pa so in bodo vsi zastonj in jih je bilo že kar precej. Nova orožja, nove obleke, novi avti, garaža, nova stanovanja, opremljanje stanovanj, frizer, ...

Tribal ::

No potem pa expansion :D. Z veseljem ga bom kupil. Zgodba je dobra in predvidevam, da bo expansion tudi dobra zgodba.

katimm ::

Izi je izjavil:

Seveda je zastonj in to za vse platforme. Saj ni nova igra ampak samo nadgradnja na verzijo 1.5.
Je pa ta Next Gen nadgradnja velikanska, kar blizu 50 GB download in sprememb je ogromno.



Jz sm ruknil dol update, ampak pod ikono mi se vedno pise PS4. Kako potem vem da je PS5 verzija? Pri vseh drugih igrah je razlocno oznaceno..

Izi ::

katimm je izjavil:

Jz sm ruknil dol update, ampak pod ikono mi se vedno pise PS4. Kako potem vem da je PS5 verzija? Pri vseh drugih igrah je razlocno oznaceno..

Potem nekaj nisi naredil prav.
Pravijo, da imaš na svoji PS5 konzoli lahko celo hkrati naloženi obe verziji PS4 in PS5, ampak priporočajo, da verzijo za PS4 odinštaliraš, da prihraniš prostor.
Med obema verzijama razlikuješ tako da je PS4 oznaka bela na črnem, PS5 oznaka pa črna na belem.

Upgradaš lahko na dva načina:
1. The simplest way is to find the game in your Game Library. Once selected, you’ll be asked which version of the game you want to view. Choose the option labeled PS5, then select the option to download the PS5 version of Cyberpunk 2077.

2. If you already have the PS4 version installed, or if you have the game disk inserted, you can take another route. Highlight Cyberpunk 2077 from the main screen, open the extra options menu, then select the View Product option. From there you’ll be able to manually upgrade from the PS4 to the PS5 edition.

https://www.gamerevolution.com/guides/7...

katimm ::

Izi je izjavil:

katimm je izjavil:

Jz sm ruknil dol update, ampak pod ikono mi se vedno pise PS4. Kako potem vem da je PS5 verzija? Pri vseh drugih igrah je razlocno oznaceno..

Potem nekaj nisi naredil prav.
Pravijo, da imaš na svoji PS5 konzoli lahko celo hkrati naloženi obe verziji PS4 in PS5, ampak priporočajo, da verzijo za PS4 odinštaliraš, da prihraniš prostor.
Med obema verzijama razlikuješ tako da je PS4 oznaka bela na črnem, PS5 oznaka pa črna na belem.

Upgradaš lahko na dva načina:
1. The simplest way is to find the game in your Game Library. Once selected, you’ll be asked which version of the game you want to view. Choose the option labeled PS5, then select the option to download the PS5 version of Cyberpunk 2077.

2. If you already have the PS4 version installed, or if you have the game disk inserted, you can take another route. Highlight Cyberpunk 2077 from the main screen, open the extra options menu, then select the View Product option. From there you’ll be able to manually upgrade from the PS4 to the PS5 edition.

https://www.gamerevolution.com/guides/7...



Hvala za pomoc ni je uspelo se posipam s pepelom :D nisem imel ploscka notri ker sem igral drugo igro in ni sel upgrade... ko sm Cd dal notri je le to izvedlo saj moras potrditi upgrade na psn racunu :D ce cdja nimas lahko izvedes samo cel nov order..

Izi ::

Primerjava verzije 1.0 proti 1.5

neocodexx ::

Sem malo začel igrati trial verzijo na PS5, pa sploh ne zgleda tak slaba igra, vsaj od začetka ne. Mi da malce občutek Deus Exa, kar mi že dolgo manjka. Trenutno 50% znižana, me kar drži da bi kupil.

A je mogoče bolj smiselno nabavit na PCju, so kakšni must have modi ki bistveno izboljšajo igro?

P.S.: nisem nek ljubitelj GTA stil iger, in imam pričakovanja da bo to malce bolj podobno Deus Ex (MD), nameravam narediti stealth/melee playtrough, in upam na dobro zgodbo/dialoge/rpg. Bo to špil zame, ali imam prevelika pričakovanja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

neocodexx ::

xxxul je izjavil:

jst sm jo obrnu k je prsu ven 1.30 patch, in nisem mel nobenga problema (mrbit kak mali bug, ampak se niti ne spomnim). je pa klasicen witcher sistem ko mors delat queste ko si na primernem levelu, ce ga delas kasnej dobis minimalen XP - ni kul za folk k vsak kamen obrne.

Ne pricakovat GTA pa je igra zelo dobra - pričakujte witcherja v prihodnosti >:D


Za witcherja je zato bil mod kjer si sam izbral svoj stil xp scalinga, je bilo veliko možnosti. AC Valhalla pa ima npr. to opcijo vgrajeno že original (čeprav je witcher mod bil dosti bolj obsežen ki je prilagodil tudi xp za queste), kar je zelo za pohvaliti Ubisoft, so začeli dodajat opcije v igre ki so jih modderji že dolga let pred tem, in zdaj tam praktično modov več sploh ne rabiš.

Zato sem tudi spraševal če se komi zdi da bi mogoče bilo bolje preigrati na PCju, trenutno me drži da bi kupil na PS5 ker bi itak igral večinoma stealth, pa če streljaš tudi triggerji zelo lepo delajo je fajn občutek (a delajo na PCju? kolikor vem je do zdaj Metro edina igra ki je dodala uradno podporo za PS5 triggerje na PCju).

Pa to je dobro slišat da ni GTA, ampak bolj futuristični Witcher kar si tudi sam želim. Mogoče kaj podobnosti z Deus Ex tanove generacije? Jaz sem bolj na to ciljal. Aja pa škoda da ni cover sistema. Mi je bil všeč na DE, je bilo dosti lažje na kontrolerju za igrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Izi ::

Sem mislil, da bodo z novimi popravki čakali na Expansion, pa še vedno pilijo in popravljajo:
Patch 1.52
««
26 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18424289 (360) oo7
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720092 (375) oo7
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741495 (6728) Kvinta
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261566 (25432) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7903 (693) ahac

Več podobnih tem