» »

NOD32 - problem pri posodabljanju

NOD32 - problem pri posodabljanju

bisernik ::

Mam licenčni NOD32. Vedno, ko se mi hoče posodobit, mi javi napako (runtime error), za katero vzrok naj bi bil Visual C++.

 runtime error

runtime error



Kaj naj nardim, da bo šlo, nebi rad zbrisal onega C-ja.
  • spremenilo: bisernik ()

bisernik ::

Večkrat pa mi tudi javi, da uporabniško ime in geslo ni pravilno, čeprav mam vpisano ime in geslo, ki sem ju dobil z aktiviranjem licence?!

amigo_no1 ::

Zastopnik v Slo je sisplet, teži njim, so plačani za podporo:
http://www.eset.si/support/support.php

bisernik ::

Dans mi ga je posodobilo, ni javilo napake...

RejZoR ::

Eno in edino vprašanje, je licenca kupljena ali khm travniška? Ker 3/4 problemov z gesli in updatanjem imajo lastniki nelicenčnih verzij...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Riff ::

nalož si Avast Free ki se tud lepo posodablja bp

amigo_no1 ::

RejZoR je izjavil:

Eno in edino vprašanje, je licenca kupljena ali khm travniška? Ker 3/4 problemov z gesli in updatanjem imajo lastniki nelicenčnih verzij...

Mam licenčni NOD32.
Jaz iz tega sklepam da je kupil licenco.

bisernik ::

Kdor sklepa, da je licenčni, kar pravilno sklepa. Sem kupil nov prenosnik, in sem še to zraven vzel. Sicer kot sem opisal v prejšnem postu, mi je nazadnje uspešno posodobil. Zaj ne vem, kako bo kaj naslednjič...

Samo ni to edini problem okoli teh gesel... Ene par dni nazaj sem svoj uporabniški račun zaklenil z geslom, zdaj pa če hočem odstraniti geslo, mi javi: "Windows ne more odstraniti gesla. Pravilnik za geslo in/ali račun zahteva račun z geslom." Geslo lahko spreminjam, ne gre pa mi ga zbrisat...

Potem je pa še ta zadeva, ko hočem prit na Sharane dokumente na hišnem računalniku, kar mam na tej strani odprto...

Zaj če je to kako sranje s temi licencami, a je možno, ker sem WIN7 nasnemal še na en drugi računalnik, da potem to kaj zajebava? Ker na DVD-ju z Windowsi piše: "For Distribution Only With a New HP or Compaq PC." Kaj to je potem tak, da samo na ta rač. lahko to zadevo nasnemam, al kako? da bi potem če jih mam več prišlo do kakih komplikacij?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox skriti podatki za sign in

Oddelek: Programska oprema
91083 (825) Ales
»

Kako dostopati do lastnih podatkov (win7)

Oddelek: Operacijski sistemi
121291 (1166) Kurzweil
»

Windows ne more odstraniti gesla

Oddelek: Pomoč in nasveti
242568 (2056) amigo_no1
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11913613 (10448) fosil
»

Kako odmrznit msn?

Oddelek: Pomoč in nasveti
464508 (2225) enxtip

Več podobnih tem